Skip to content

Avene Cleanance Cleansing Gel

blank
Marka: Avene
İÇİNDEKİLER

Yüz ve vücut için sabun içermeyen bir jel temizleyici olan Avene Cleanance Cleansing Gel , cildi kurutmadan akne semptomlarıyla savaşmak için temel bileşenlerin bir birleşimini kullanır.
Cildin doğal dengesine saygı duymak için nötr bir pH ile tamamlanmıştır ve akne ilaçları ve tedavileri ile birlikte kullanılabilir.
Cildinizi pH değerine saygı gösterirken temizler ve arındırır.
Bu nazik temizleyici jel formundadır.
Paraben içermez. Sabun içermez.

Yağlı ve akne eğilimli ciltler için Avene Cleanance Serisi

Yağlı ve akne eğilimli ciltlerin tüm cilt bakım ihtiyaçlarını Avene Cleanace serisiyle nazik ve etkili şekilde karşılayabilirsiniz.

Avene Cleanace serisi ile cilt bakım rutini;
Cilt temizleme adımı için: Cleanance Cleasing Gel ürünüyle sabahları cildinizi temizleyin. Akneye eğilimli ve sivilceli ciltlerde, cildin Ph değerine saygılı bir temizleme arındırma sağlar.
Akşamları ise cildinizdeki makyajı ve kiri çıkarmak için akneli ve yağlı ciltler için Cleanance Misel Suyu kullanabilirsiniz. Ayrıca bu ürün durulama gerektirmez. Cildinizdeki yağı ve kiri nazik bir şekilde çıkarır.

İkinci adım ise cildin temizleme adımından sonra ihtiyacı olan nem bakımını sunmaktır.
Eğer cildiniz yağlı ise sabah veya akşam cilt bakım rutininde kullanabileceğiniz nemlendirici ve matlaştırıcı Cleanance MAT Emulsion’u uygulayın ya da Cleanance MAT Lotion – Matlaştırıcı Tonik ürününü kullanabilirsiniz. Bu tonik 2 fazdan oluşur ve pudramsı yapısıyla cildinizdeki fazla sebumu emer, mat ve nemli görünüm kazandırır.

Eğer yağlı cilde sahip olmanın yanı sıra akne ve leke problemi yaşıyorsanız temizleme adımından sonra Cleanance Expert nemlendirici ürününü kullanabilirsiniz. Bu nemlendirici, lekelerin ve siyah noktaların görünümünü azaltmaya yardımcı akne karşıtı bir nemlendirme sağlar.

Tamamlayıcı bakım için haftada bir ya da iki kez Avene Cleanance Mask maskesini uygulayın. Bu maske, cildi matlaştırır ve kirleri ortadan kaldırarak cildi daha temiz ve pürüzsüz hale getirir.
Avene Cleanance serisi ile akne eğilimli ve yağlı ciltlere etkili bir bakım sağlayın. Cleanance serisini incelemek ve satın almak için tıklayınız.

Avene Cleanance Cleansing Gel Nedir?

Avene, tümü benzersiz faydalara sahip ve farklı cilt sorunlarına yönelik geniş yelpazede cilt bakım ürünleri geliştirmiştir.

En çok satan Avene ürünlerinden biri, cildi soymadan kirleri ve fazla yağı ortadan kaldırmak için formüle edilmiş, yüz ve vücut için sabun içermeyen bir jel temizleyici olan Cleanance Cleansing Gel’dir. Cildi kurutmadan temizler ve arındırır.

Avene Cleanance Cleansing Gel  Ne İşe Yarar?

Cleanance Cleasing Gel 400 ml boyutunda satılmaktadır.
Ürünün faydaları;

  • Nazik yüzey aktif maddeler cildi derinlemesine temizler.
  • İçeriğinde yer alan Avene Termal suyu cildi yatıştırır, yumuşatır.
  • Cildin doğal dengesine saygı gösterir, aşırı sebum üretimini tetikleyen durumu en aza indirir.
  • Yüz ve vücut için sabun içermeyen bir temizleyicidir.
  • Cildi soymadan kiri, yağı ve diğer yabancı maddeleri nazikçe ortadan kaldırır.
  • Yüzde ve vücutta kullanım için güvenlidir.
  • Fazla yağ üretimi için tetiklemeyi en aza indirmeye yardımcı olur.
  • Derin temizlik etkisi, cildi soymadan kirleri nazikçe giderir.

Avene Cleanance Cleansing Gel

Avene Cleanance Cleansing Gel İçeriğinde Ne Var?

Akne eğilimli ve yağlı ciltler için formüle edilmiştir.
Ürünün içeriğinde yer alan MONOLAURİN, fazla yağı azaltmaya yardımcı olur.Cilde çok dost olan çok basit, nazik bir bileşendir.
Ürünün içeriğinde yer alan ÇİNKO GLİKONAT, kızarıklığı yatıştırmaya ve gözle görülür şekilde azaltmaya yardımcı olur. Akne lezyonlarını iyileştirmeye ve aknenin tekrarını önlemeye yardımcı olabilir. Çinko, ciltteki yağ bezlerinin aktivitesini düzenleyerek veya iltihabı azaltarak etki edebilir.
Ürünün içeriğinde yer alan CUCURBITA PEPO, sebum düzenleyici özellikleri cildi arındırmaya ve arındırmaya yardımcı olur.
Ürünün içeriğinde yer alan AVENE TERMAL SUYU, cildi yatıştırmak, yumuşatmak için 150 çalışma ile klinik olarak gösterilmiştir.
Sabun içermez.
Paraben içermez.

Avene Cleanance Cleansing Gel  Kimler Kullanabilir?

İyi, basit ve etkili bir yüz temizleyici arayan, akne eğilimli, hassas, yağlı ciltler için önerilir.

Avene Cleanance Cleansing Gel Nasıl Kullanılır?

Avene Cleanance Cleansing Gel sabah ve / veya akşam biraz suyla veya doğrudan nemli cilde uygulayın.
Köpürtün, iyice durulayın, ardından kurulayın.
Yatıştırıcı ve ferahlatıcı etkiye sahip Avène Termal Suyu ile rutininizi bitirin.
Yüz ve vücut kullanımına uygundur.

Cilt bakımıyla ilgili diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

Avene Cleanance Cleansing Gel hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

Vichy Neovadiol

NEOVADIOL Cildi yeniden şekillendiren temel bakım Vichy Laboratuvarları, menopoz döneminde kadınlardaki hormonal değişimlerin cilt üzerindeki etkisini araştırdı. Çalışmalar, menopoz süresince cilt yoğunluğunun ve sıkılığının azalabileceğini

blank
Cilt Bakımı

La Roche Posay Toleriane Caring Wash

La Roche Posay Toleriane Caring Wash , normal, kuru ve hassas cilt tipine sahip yetişkinler için geliştirilmiştir. Kuruluk ve rahatsızlık hissini en aza indirerek duru

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

blank
Genel

Doğada Vakit Geçirmenin Faydaları

Doğada Vakit Geçirmenin Faydaları Sağlıklı olmanın ne anlama geldiğini düşündüğümüzde genellikle beslenme, uyku, hareket ve kişisel bakım gibi şeyleri düşünürüz. Bunların hepsi sağlıklı bir yaşam

Sezgisel Beslenmenin 10 İlkesi
Sağlık

Sezgisel Beslenmenin 10 İlkesi

Sezgisel Beslenmenin 10 İlkesi Diyetler, beslenme alışkanlıkları ve sağlıklı yiyeceklerle ilgili paylaşımlar o kadar yaygın ki, ne yediğimizi düşünmek zorunda olmadığımız bir zamanı hayal etmek