Skip to content
Cheap NFL JerseysCheap Sports JerseysCheap JerseysCheap NFL JerseysCheap Sports JerseysCheap JerseysCheap NFL JerseysCheap JerseysCheap JerseysCheap NFL Jerseys
Avene güneş ürünleri

Avene Güneş Ürünleri

Share on facebook
Share on twitter

Avene Güneş Ürünleri yaz aylarında güneşin ısıtıcı etkisinin artması birlikte cilde yüksek koruma sağlayarak hasarı engeller. Güneşin cilde ve vücuda sağladığı vitaminler ve enerjinin yanında zararlı etkileri de bulunmaktadır.
Özellikle yaz aylarının tatil dönemlerinde cildimizin güneşle teması artar. Güneşin cilt ile teması ve bir süre güneş enerjisi alması gerektiği uzmanlar tarafından açıklanmış ve onaylanmış bir söylemdir. Ancak tatil zamanlarında deniz ve güneşin karşı konulmaz duruşu, cildimizin çok fazla güneşe maruz kalması ile birçok olumsuzluğa davetiye çıkarmaktadır.

Avene Güneş Ürünleri Ciltteki Faydası Nelerdir?

Güneşin cilde etkileri ten rengine ve cilt yapısına göre farklılıklar göstermektedir. Esmer tenliler açık tenli ve kumrallara göre güneşten daha az etkilenmektedir. Ancak uzun süre güneşte durulacağı zaman ten rengi koyu olanlar dahi koruyucu ürünlerden yararlanmalıdır. Açık tenli ve kumral ciltler güneşten kısa sürede etkilenerek, kızarıklık, yanma gibi etkilere maruz kalırlar. Bu nedenle güneşe çıkmadan ve güneşlenirken yüksek korumalı ürünler tercih edilmeli ve ürünleri belirli aralıklarla tekrarlayarak önlem alınmalıdırlar. Avene’ nin güneş koruyucu ürünleri sahip olduğu filtreler ile cildi güneşin zararlı etkilerine karşı korurken termal suyun olağanüstü yatıştırıcı ve nemlendirici etkisiyle cildi rahatlatıcı bakım sağlamak için geliştirilmiştir. Hassas ve kuru ciltler için geliştirdiği, Avene Güneş Koruyucu Nemlendirici krem cildi yoğun güneşten koruyucu ve aşırı ısıdan kaynaklanan nem kaybını karşı bakım için uygulanabilir. Avene, cilt tiplerine özel cildin tepkilerine göre formüle edilmiş mükemmel formüle sahip ürünler sunmaktadır. Karma ciltler için geliştirdiği Avene Emulsion Spf 50+ Güneş Kremi cildin yapısına uygun bakım ve güneş koruması sağlamak için kullanılabilir.

Avene Güneş Ürünleri Hakkında Bilgiler

Tatil dönemlerinde vücudumuzda güneşe sıklıkla maruz kalmaktadır. Tabi güneş korumasını bu durumda sadece yüzümüz için değil tüm vücudumuz için de sağlamalıyız. Vücudumuzu güneşe karşı korumak için Avene Spray SPF 50+koruyucu kullanılabilir. Sprey başlığı ve hafif sıvı kıvamıyla tüm vücudunuza kolayca uygulamanız için idealdir. Spf50+ koruma faktörüyle cildinizi güneşin Uva ve Uvb etkilerine karşı koruyucu bir kalkan oluşturabilir. Ayrıca Avene çocuklar için geliştirdiği pediatrik güneş koruyucu ürünlere de sahiptir. Bebek ve çocuğunuzun hassas cildini güneşe karşı korumak için Avene Eau Thermal High Protection Spray Enfant Spf 50+ çocuklar için güneş koruyucu spreyi kullanabilirsiniz. Termal su içeriği ve içerdiği koruyucu filtreler ile hassas ve korumasız cilde mükemmel koruma sağlar.

Avene hassas bölgelere, kolayca uygulama sağlamak için, Avene Güneş Koruyucu Stick piyasaya sürmüştür. El değdirmeden kolayca uygulama imkanı ile rahatlıkla uygulanır. Şeffaf ve yağsız dokusuyla yaraların üzerine veya hassas bölgeye uygulama için kullanılabilir.

Cildin güneşle teması sonrası cilt aşırı nem kaybına uğrar. Cildin gün boyunca kaybettiği nemi geri kazandırmak ve parlak, sağlıklı bir cilt dokusu için Avene Güneş Sonrası krem uygulanabilir. Cildi canlandırarak, gün boyu güneşe maruz kalan cildi rahatlatmak için çalışır. Ayrıca güneşin neden olduğu, kızarıklık, yanma gibi hasarları yoğun nem sağlayarak pürüzsüz bir görünüm sağlamak için uygulanabilir.

Avene güneş bakım ürünleri, güneş koruyucu, güneş sonrası nemlendirici, yüz ve vücut bakımı, çocuklar için güneş koruyucu ürünler ve daha birçok seçenek ile yaz boyunca sizin ve sevdiklerinizin cildini korumak ve komple bakım sağlamak için çalışır.

Popüler Makaleler

Vichy Slow Age Göz Çevresi Bakım Kremi
Cilt Bakımı

Vichy Slow Age Göz Çevresi Bakım Kremi

Vichy Probiyotik Türevi İçeren Göz Çevresi Bakım Kremi,Göz çevresindeki yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltmaya çalışır.Tüm cilt tipleri için uygundur.

blank
El ve Ayak Bakımı

El Kuruluğunun nedenleri nelerdir?

Bugün sizlerle hepimizin bildiği ancak uygulamakta sorun yaşadığı nedenleri ele alacağız. 🙂 Ellerin kuruyup çatlamasının en önemli nedenlerinden biri soğuktur. Soğuk hava şartlarında mutlaka nemlendirici

NUXE Huile Prodigieuse

Huile Prodigieuse Çok amaçlı kuru bakım yağı İçeriğinde 6 değerli bitkisel yağ vardır. Huile Prodigieuse’nin 2 ayrı çeşidi vardır. Bunlardan biri çok amaçlı kuru yağ

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

blank
Saç Bakımı

Lazartigue Repair İntensive Onarıcı Krem

Lazartigue Repair İntensive Onarıcı Krem  zarar görmüş sağlıksız saçlarınızın yeniden onarılmasını sağlar. %92 doğal içeriği sayesinde hassaslaşmış saç tellerinize zarar vermeden tedavi sunar. Vegan formülü

Kuru Ciltle Mücadele Etmenin Yolları 
Cilt Bakımı

Kuru Ciltle Mücadele Etmenin Yolları 

Kuru Ciltle Mücadele Etmenin Yolları  Kuru cilt, cilt yeterli nemi tutmadığında oluşur. Bu durum, sık banyo yapma, sert sabun kullanımı, yaşlanma veya bazı tıbbi sebeplerden