Skip to content

Avene Nemlendirici Ürünleri

avene nemlendirici ürünleri
Marka: Avene
İÇİNDEKİLER

Avene Nemlendirici Ürünleri her cildin sorununa çözüm sunmaktadır. Cilt bakım ve dermokozmetik ürünler seçilirken cilt tipleri ve cildin ihtiyaçları göz önüne alınarak seçimler yapılmalıdır. Cilt tiplerine göre ürün gruplarını değerlendirmek gerekirse, yağlı ciltlerin ihtiyaçlarına yönelik ürünlerden bahsedebiliriz.

Avene Nemlendirici Ürünlerinin Bazıları

Yağlı ciltler, cilt üzerinde biriken aşırı yağdan ve sebum dengesizliğinden dolayı parlar. Bu yağlı ve parlak görünüm cildin sağlıksız bir görünüm almasına neden olmaktadır. Yağlı cilt, gözeneklerin genişlemesi, aşırı yağ salınımı, siyah nokta ve sivilce oluşumu gibi olumsuzluklara sebebiyet vermektedir. Yağlı cildin nemlendirirken aynı zamanda cilt üzerindeki aşırı yağın emilimini sağlayarak mat, sağlıklı bir görünüm sağlamak için geliştirilmiş Avene Cleanance Matlaştırıcı Bakım Kremi kullanılabilir. Cildin sağlıklı, dengelenmiş bir dokuya sahip olması için Avene Cleanance Maske uygulanabilir.

Kızarıklık problemi yaşayan ciltler için, cildin yatışmasına sağlamak amacıyla geliştirilmiş Avene Antirougeurs serisinin bakım ürünlerinden yararlanılabilir. Avene Antirougeurs Fort bölgesel oluşan kızarıklıkları azaltmakuygulanabilir. Bunun dışında karma ciltlerde oluşan kızarıklıkları hafifletmek için Avene Antirougeurs Emülsiyon uygulanabilir. Kızarık Karşıtı bakım sağlamak için Avene Antirougeurs ürünlerinden cildinize uygun ürünü bulabilirsiniz.

Aşırı hassasiyete sahip düşük toleranslı ciltler için Avene Tolerance ürünlerinden yararlanılabilir. Avene Tolerance hassas ciltler için nemlendirme, temizleme ve bakım sağlamak için geliştirilmiştir. Avene Tolerance Extreme Emülsiyon hem hassas hem de karma cilt tipine sahip cildi nemlendirici bakım için Avene Tolerance Extreme Nemlendirici Krem kuru ve hassas ciltlerin bakım için üretilmiş termal su yönünden zengin bakım ürünleridir.

Avene Nemlendiricinin Cilde Etkisi

Avene Nemlendirici Ürünleri ile cildin nemlendirilmesi ileri yaşlarda kırışıklık oluşumuyla birlikte daha da önem kazanmaktadır. Yaş ilerlemesiyle kırışıklık ve çizgi gibi izlerin oluşuma başlaması ve yerleşik hale dönüşmesi evresinde cildin ihtiyacı olan nemin kazandırılması kırışıklığın hafiflemesi ve canlı, parlak cilt dokusunun korunması açısından önemli bir yere sahiptir. Avene Ystheal yaşlanma karşıtı bakım ürünleriyle cildin yaşlanma sürecinde gerekli enerjiyi geri kazandırmak için çalışır. Daha pürüzsüz, canlı ve ışıltılı cilt için çözümler sağlamak için uygulanabilir.

Nemsizliğin Cilde Yarattığı Hasarların Bakımı

Yüzümüz kadar vücudumuzda bakıma ihtiyaç duyar. Çevresel faktörlerden, aşırı sıcak, aşırı soğuk, güneş gibi etkenler cildin kurumasına ve tahriş olmasına neden olur. Vücudumuzun kuru ve aşırı kuru olan cildi Avene Banyo Jeli ile temizlerken aynı zamanda rahatlamasını ve kuruluğun yatışmasını sağlamak için uygulanabilir.

Avene nemlendirici cilt bakım ürünleriyle cildinizin nemlenmesini, dış etkenlerin etkilerine karşı korumasını, cildin nem tutmasını sağlamak için ihtiyacı olan bakımı sağlamak için çalışır.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

Cadı Fındığının Cilde Faydaları
Cilt Bakımı

Cadı Fındığının Cilde Faydaları

Cadı Fındığının Cilde Faydaları Cadı fındığı yıllardır güzellik reyonlarının vazgeçilmezi olmuştur. Cadı fındığı, çiçekli bir bitkiden elde edilen botanik bir özdür. Bitki ( Hamamelis virginiana)

blank
Sağlık

Institut Esthederm Glauscine Cream

Selülit genel olarak beslenme düzensizliği, aşırı yağ alımı gibi nedenlerle üst bacak arkasında oluşan kötü bir görünümdür. Burada biriken yağ tabakası deride pütürlü ve kötü

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avene Gentle Exfoliating Jel
Cilt Bakımı

Avene Gentle Exfoliating Jel

Avene Gentle Exfoliating Jel Ölü cilt hücrelerini temizleyen ve cildinizi yumuşatan çift etkili peeling yüz peelingi. Yumuşak cildi ortaya çıkarmak için kimyasal ve mekanik eksfoliasyonu

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1
Saç Bakımı

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1 Dalgalı, kıvırcık veya hafif dalgalı saçlarınız var ve size güzel, sağlıklı ve daha belirgin bukleler verecek bir saç

Temiz Güzellik Nedir?
Genel

Temiz Güzellik Nedir?

TEMİZ GÜZELLİK NEDİR? Temiz güzellik (Clean Beauty), doğal güzellik, yeşil güzellik ve normdan sapan diğer tüm güzellik türleri ile yakından ilişkilidir. Ama özünde, temiz güzellik