Skip to content
Cheap NFL JerseysCheap Sports JerseysCheap JerseysCheap NFL JerseysCheap Sports JerseysCheap JerseysCheap NFL JerseysCheap JerseysCheap JerseysCheap NFL Jerseys
avene nemlendirici ürünleri

Avene Nemlendirici Ürünleri

Share on facebook
Share on twitter

Avene Nemlendirici Ürünleri her cildin sorununa çözüm sunmaktadır. Cilt bakım ve dermokozmetik ürünler seçilirken cilt tipleri ve cildin ihtiyaçları göz önüne alınarak seçimler yapılmalıdır. Cilt tiplerine göre ürün gruplarını değerlendirmek gerekirse, yağlı ciltlerin ihtiyaçlarına yönelik ürünlerden bahsedebiliriz.

Avene Nemlendirici Ürünlerinin Bazıları

Yağlı ciltler, cilt üzerinde biriken aşırı yağdan ve sebum dengesizliğinden dolayı parlar. Bu yağlı ve parlak görünüm cildin sağlıksız bir görünüm almasına neden olmaktadır. Yağlı cilt, gözeneklerin genişlemesi, aşırı yağ salınımı, siyah nokta ve sivilce oluşumu gibi olumsuzluklara sebebiyet vermektedir. Yağlı cildin nemlendirirken aynı zamanda cilt üzerindeki aşırı yağın emilimini sağlayarak mat, sağlıklı bir görünüm sağlamak için geliştirilmiş Avene Cleanance Matlaştırıcı Bakım Kremi kullanılabilir. Cildin sağlıklı, dengelenmiş bir dokuya sahip olması için Avene Cleanance Maske uygulanabilir.

Kızarıklık problemi yaşayan ciltler için, cildin yatışmasına sağlamak amacıyla geliştirilmiş Avene Antirougeurs serisinin bakım ürünlerinden yararlanılabilir. Avene Antirougeurs Fort bölgesel oluşan kızarıklıkları azaltmakuygulanabilir. Bunun dışında karma ciltlerde oluşan kızarıklıkları hafifletmek için Avene Antirougeurs Emülsiyon uygulanabilir. Kızarık Karşıtı bakım sağlamak için Avene Antirougeurs ürünlerinden cildinize uygun ürünü bulabilirsiniz.

Aşırı hassasiyete sahip düşük toleranslı ciltler için Avene Tolerance ürünlerinden yararlanılabilir. Avene Tolerance hassas ciltler için nemlendirme, temizleme ve bakım sağlamak için geliştirilmiştir. Avene Tolerance Extreme Emülsiyon hem hassas hem de karma cilt tipine sahip cildi nemlendirici bakım için Avene Tolerance Extreme Nemlendirici Krem kuru ve hassas ciltlerin bakım için üretilmiş termal su yönünden zengin bakım ürünleridir.

Avene Nemlendiricinin Cilde Etkisi

Avene Nemlendirici Ürünleri ile cildin nemlendirilmesi ileri yaşlarda kırışıklık oluşumuyla birlikte daha da önem kazanmaktadır. Yaş ilerlemesiyle kırışıklık ve çizgi gibi izlerin oluşuma başlaması ve yerleşik hale dönüşmesi evresinde cildin ihtiyacı olan nemin kazandırılması kırışıklığın hafiflemesi ve canlı, parlak cilt dokusunun korunması açısından önemli bir yere sahiptir. Avene Ystheal yaşlanma karşıtı bakım ürünleriyle cildin yaşlanma sürecinde gerekli enerjiyi geri kazandırmak için çalışır. Daha pürüzsüz, canlı ve ışıltılı cilt için çözümler sağlamak için uygulanabilir.

Nemsizliğin Cilde Yarattığı Hasarların Bakımı

Yüzümüz kadar vücudumuzda bakıma ihtiyaç duyar. Çevresel faktörlerden, aşırı sıcak, aşırı soğuk, güneş gibi etkenler cildin kurumasına ve tahriş olmasına neden olur. Vücudumuzun kuru ve aşırı kuru olan cildi Avene Banyo Jeli ile temizlerken aynı zamanda rahatlamasını ve kuruluğun yatışmasını sağlamak için uygulanabilir.

Avene nemlendirici cilt bakım ürünleriyle cildinizin nemlenmesini, dış etkenlerin etkilerine karşı korumasını, cildin nem tutmasını sağlamak için ihtiyacı olan bakımı sağlamak için çalışır.

Popüler Makaleler

blank
Cilt Bakımı

Vichy Liftactiv Collagen Specialist

Vichy Liftactiv Collagen Specialist,uzun süreli etkisi ile cilt sıkılığını artırarak cildin kolajen kaybını telafi etmesine yardımcı olur. Vichy’nin bu yenilikçi gündüz kremi, cildi sıkılaştırmak, parlaklığı

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

hızlı yağ yakmanın en iyi 10 yolu
Sağlık

Hızlı Yağ Yakmanın En İyi 10 Yolu

İster genel sağlığınızı iyileştirmek isterse sadece zayıflamak istiyor olun, fazla yağı yakmak oldukça zorlu olabilir. Diyet ve egzersizle beraber diğer birçok faktör yağ kaybını etkileyebilir.

blank
Cilt Bakımı

La Roche Posay Pure Vitamin C10 Serum

La Roche Posay Pure Vitamin C10 Serum, hassas cildinizin sahip olduğu kusurları azaltmak için saf c vitamini ile formüle edilmiştir. Kırışıklıkları ve ince çizgileri gözle

blank
Saç Bakımı

Lazartigue Huile des Reves Huile Seche Nourrissante

Hiçbir toksik madde içermeyen, derinlemesine besleyen ve saçı yumuşak ve pürüzsüz hissettiren vegan içerikli bir kuru yağ arıyorsanız, Lazartigue Huile des Reves Huile Seche Nourrissante