Skip to content
avene nemlendirici ürünleri

Avene Nemlendirici Ürünleri

Share on facebook
Share on twitter

Avene Nemlendirici Ürünleri her cildin sorununa çözüm sunmaktadır. Cilt bakım ve dermokozmetik ürünler seçilirken cilt tipleri ve cildin ihtiyaçları göz önüne alınarak seçimler yapılmalıdır. Cilt tiplerine göre ürün gruplarını değerlendirmek gerekirse, yağlı ciltlerin ihtiyaçlarına yönelik ürünlerden bahsedebiliriz.

Avene Nemlendirici Ürünlerinin Bazıları

Yağlı ciltler, cilt üzerinde biriken aşırı yağdan ve sebum dengesizliğinden dolayı parlar. Bu yağlı ve parlak görünüm cildin sağlıksız bir görünüm almasına neden olmaktadır. Yağlı cilt, gözeneklerin genişlemesi, aşırı yağ salınımı, siyah nokta ve sivilce oluşumu gibi olumsuzluklara sebebiyet vermektedir. Yağlı cildin nemlendirirken aynı zamanda cilt üzerindeki aşırı yağın emilimini sağlayarak mat, sağlıklı bir görünüm sağlamak için geliştirilmiş Avene Cleanance Matlaştırıcı Bakım Kremi kullanılabilir. Cildin sağlıklı, dengelenmiş bir dokuya sahip olması için Avene Cleanance Maske uygulanabilir.

Kızarıklık problemi yaşayan ciltler için, cildin yatışmasına sağlamak amacıyla geliştirilmiş Avene Antirougeurs serisinin bakım ürünlerinden yararlanılabilir. Avene Antirougeurs Fort bölgesel oluşan kızarıklıkları azaltmakuygulanabilir. Bunun dışında karma ciltlerde oluşan kızarıklıkları hafifletmek için Avene Antirougeurs Emülsiyon uygulanabilir. Kızarık Karşıtı bakım sağlamak için Avene Antirougeurs ürünlerinden cildinize uygun ürünü bulabilirsiniz.

Aşırı hassasiyete sahip düşük toleranslı ciltler için Avene Tolerance ürünlerinden yararlanılabilir. Avene Tolerance hassas ciltler için nemlendirme, temizleme ve bakım sağlamak için geliştirilmiştir. Avene Tolerance Extreme Emülsiyon hem hassas hem de karma cilt tipine sahip cildi nemlendirici bakım için Avene Tolerance Extreme Nemlendirici Krem kuru ve hassas ciltlerin bakım için üretilmiş termal su yönünden zengin bakım ürünleridir.

Avene Nemlendiricinin Cilde Etkisi

Avene Nemlendirici Ürünleri ile cildin nemlendirilmesi ileri yaşlarda kırışıklık oluşumuyla birlikte daha da önem kazanmaktadır. Yaş ilerlemesiyle kırışıklık ve çizgi gibi izlerin oluşuma başlaması ve yerleşik hale dönüşmesi evresinde cildin ihtiyacı olan nemin kazandırılması kırışıklığın hafiflemesi ve canlı, parlak cilt dokusunun korunması açısından önemli bir yere sahiptir. Avene Ystheal yaşlanma karşıtı bakım ürünleriyle cildin yaşlanma sürecinde gerekli enerjiyi geri kazandırmak için çalışır. Daha pürüzsüz, canlı ve ışıltılı cilt için çözümler sağlamak için uygulanabilir.

Nemsizliğin Cilde Yarattığı Hasarların Bakımı

Yüzümüz kadar vücudumuzda bakıma ihtiyaç duyar. Çevresel faktörlerden, aşırı sıcak, aşırı soğuk, güneş gibi etkenler cildin kurumasına ve tahriş olmasına neden olur. Vücudumuzun kuru ve aşırı kuru olan cildi Avene Banyo Jeli ile temizlerken aynı zamanda rahatlamasını ve kuruluğun yatışmasını sağlamak için uygulanabilir.

Avene nemlendirici cilt bakım ürünleriyle cildinizin nemlenmesini, dış etkenlerin etkilerine karşı korumasını, cildin nem tutmasını sağlamak için ihtiyacı olan bakımı sağlamak için çalışır.

Popüler Makaleler

DDF Anti Age Ürünleri
Cilt Bakımı

DDF Anti Age Ürünleri

17DDF Anti Age ürünleri yaş ilerledikçe oluşan cilt sıkılığını yitirme ve elastikiyetini kaybederek kırışıklıkların oluşması ve oluşan sarkmalara hafifletir. Yapılan araştırmalar 20 yaştan itibaren her

blank
Güneş Koruması

Bebekler İçin Güneş Koruması

Güneşin kendisini hissettirmeye başlaması ile birlikte güneşten korunma yöntemleri yeniden birçok kişinin en çok dikkat ettiği konuların başında gelmeye başladı. Yetişkinleri etkileyen güneç bebekleri de

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

blank
Cilt Bakımı

Vichy Liftactiv Collagen Specialıst Night

Kırışıklıklardan korunmak için en iyi bahislerinizden biri, tedavi etmek yerine önlemektir. Yaşlanma karşıtı ürünleri cilt bakımınızda kullanmaya başlamak için küçük çizgiler görmeye başlayana kadar beklemeyin.

blank
El ve Ayak Bakımı

La Roche Posay Cicaplast Hands Barrier Cream

Kış aylarında dışarıdaki havadaki nem oranı düşer. İçeride ısıtma sayesinde işler daha da kuru. Soğuk algınlığı veya gripten kaçınmak için ellerinizi sık sık yıkıyorsanız, cildinizde

blank
Saç Bakımı

Mevsimsel Saç Dökülmesi

Mevsimsel saç dökülmesinin durumunun birden fazla nedeni vardır. Bunlardan en sık karşılaşılanlardan bir tanesi de mevsim geçişlerinde yaşanan saç dökülmeleridir. Mevsim fark etmeksizin, bir mevsimden