Skip to content
avene trixera ürünleri

Avene Trixera Ürünleri

Share on facebook
Share on twitter

Avene Trixera, çeşitli nedenlerden kaynaklanan cilt kuruluğuna karşı geliştirilmiş bakım ürünleri içermektedir. Kuru ve aşırı kuru ciltler için cildi koruyucu, yatıştırıcı ve cilt bariyerlerini güçlendirici bakım için geliştirilmiştir. Aşırı kuruluk ciltte hassasiyet, cilt kızarıklıkları, yanma, batma ve gerginlik hissi gibi can yakan tepkilere neden olabilmektedir. Bu gibi reaksiyonları yatıştırarak cildin rahatlamasını sağlamak için gerekli çözümleri oluşturmak için  bakım ürünlerine sahip bir seridir. Avene Trixera markası içerdiği termal suyun cildi rahatlatıcı etkisi ve  mükemmel formülü ile cilt kuruluğuna karşı bakım sunar.

Avene Trixera Ürünleri Hakkında

Bu cilt tiplerine özel temizleyici ve cildi nemlendirici bakım sağlamak mümkündür. Avene Temizleyici Jel kurumuş, tahriş olmuş ve atopik ciltleri rahatlatmak ve arındırmak için kullanılabilir. Parfüm ve paraben içermeyen yüksek toleransa sahip yapısıyla kuru ve atopik cildin temizlerken aynı zamanda cildi yatıştırıcı bakım için idealdir. Cilt yapısıyla uyumlu formülüyle bebek, çocuk ve yetişkinlerin kullanımına uygun vücut temizleyici bakım ürünüdür.  Aşırı kurumuş ve tahriş olmuş cilt banyo sırasında da su ile temas halinde yanma ve gerginlik hissi duyabilir. Avene Banyo Köpüğü duş ve banyo sırasında cildin hassasiyetini dindirmek, hafif dokusuyla cildi kirlerden arındırmak için kullanılabilir.  Avene Banyo Köpüğü ayrıca bebek ve çocuklar dahil tim ailenin kullanımına uygun bir üründür.

Avene Trixera cildin rahatlaması, temizlenmesi ve bakımı için bebek, çocuk ve yetişkinlerin kullanımına uygun ürünler geliştirmektedir. Trixera özellikle kuru ve atopi eğilimli ciltler için uygulanabilir. Atopik cilt yapısı aşırı tahriş ve hassasiyete sahip bir cilt tipidir. Avene Trixera Atopik Ciltler İçin Bakım Kremi ile cildin hem rahatlatıcı hem de temizleyici bakım için kullanılabilir.

Avene Trixera kuru, aşırı kuru ve atopi eğilimli cilt tiplerinin yatışması ve sağlıklı, pürüzsüz bir cilt dokusuna kavuşması için geliştirilmiş ürünleriyle kullanıcılarının ihtiyaçlarına uygun etkili çözümler sunar. Termal su ve hafif formülüyle zenginleştirilmiş içeriğiyle cildinizin ve sizin için çalışır.

Popüler Makaleler

Babe Klinik Bakım Serisi
Güneş Koruması

Babe Klinik Bakım Serisi

Cildin elastikiyetini koruyarak genç kalabilmesi için zaman zaman bakım yapmakta yarar bulunuyor. Cildinizin ihtiyaç duyduğu ürünlere ise Babe klinik bakım seçenekleri ile erişebilirsiniz. Her cildin ihtiyaç duyduğu bakım farklıdır.

Makyaj Fırça ve Sünger Temizliği
Cilt Bakımı

Makyaj Fırça ve Sünger Temizliği

Makyaj Fırça ve Sünger Temizliği makyajın cilde daha sağlıklı ve temiz uygulamamız için önemlidir. Aksi halde fırçalarda oluşan yağ ve kalıntılar bakterilere dönüşerek cildin hasara

NUXE Huile Prodigieuse

Huile Prodigieuse Çok amaçlı kuru bakım yağı İçeriğinde 6 değerli bitkisel yağ vardır. Huile Prodigieuse’nin 2 ayrı çeşidi vardır. Bunlardan biri çok amaçlı kuru yağ

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

blank
Cilt Bakımı

La Roche Posay Lipikar Surgras Cleansing Bar

Kuru cilt, cildin en yüzeysel tabakası olan epidermiste uygun miktarda su eksikliği ile karakterize çok yaygın bir cilt rahatsızlığıdır. La Roche Posay Lipikar Surgras Cleansing

blank
Cilt Bakımı

Vichy Liftactiv Collagen Specialıst Night

Kırışıklıklardan korunmak için en iyi bahislerinizden biri, tedavi etmek yerine önlemektir. Yaşlanma karşıtı ürünleri cilt bakımınızda kullanmaya başlamak için küçük çizgiler görmeye başlayana kadar beklemeyin.

blank
El ve Ayak Bakımı

La Roche Posay Cicaplast Hands Barrier Cream

Kış aylarında dışarıdaki havadaki nem oranı düşer. İçeride ısıtma sayesinde işler daha da kuru. Soğuk algınlığı veya gripten kaçınmak için ellerinizi sık sık yıkıyorsanız, cildinizde