Skip to content

Babe Stop Akn Ürünleri

blank
Marka: Babe
İÇİNDEKİLER

Babe Stop Akn Ürünleri ile cilt bakımınızı sağlıklı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Yağlı ciltlerin problemlerinden olan parlama, akne, sivilce ve sebum üretimi cildin kötü ve sağlıksız görünmesine neden olabilir. Temizlenmeyen ve bakımı yapılmayan yağlı ciltlerde kir birikerek sivilceye ve aşırı yağ oluşumuna neden olabilir. Ayrıca cildin erken yaşlanmasına ve çökmesine sebep olur.

Babe Stop Akn Serisi

Babe Stop Akn Ürünleri Babe markasına ait bu serisi yağlı ciltlerin tüm sorunlarına uygun çözüm üretmiştir. Cildi temizleme, arındırma, nemlendirme, sebum dengeleme ve akne kurutucu gibi ürünleri ile tüketicinin sesi olmuştur. Yağlı ciltlerde fazla sebum salımına bağlı olarak gözenek tıkanıklığı ve akne-sivilce gibi problemler oluşabilir. Babe Akne Kurutucu Temizleme Jeli ciltte yağlanmadan ötürü oluşan parlaklığı azaltmak, aşırı yağ salgısından kaynaklı oluşan akneleri hafifletmek ve yenilerinin oluşmasını önleyerek ciltte biriken yağı ve kiri temizlemek amacıyla kullanılabilir.

Yağlı ciltlerde fazla sebumdan kaynaklı gözenek tıkanıklığı ve akne gibi problemler için kullanılan Babe Akne Kurutucu Stick akne ve sivilcenin üzerine direk olarak uygulanabilen stiktir. Böylece yalnızca akne ve sivilceyi kurutabilen lokal uygulama sağlayabilirsiniz. Cilde uygulanan akne bakım ürünleri aynı zamanda nemlendirmelidir. Hem sebum salgısını azaltmak hem de nemlendirmek için uygulanan Babe Sebum Dengeleyici gözenek tıkanıklığını ve akneyi hafifletmek için uygulanabilir.

Babe Stop Akn Ürünleri

 

 

 

 

 

 

 

Anti-akne tedavilerinde cildi nemlendirmek ve bakımını sağlamak ve nemlendirici özelliğine sahip Babe Onarıcı Nemlendirici Krem hassaslaşmış ve tahriş olmuş cildi rahatlatmak için uygulanır. Akneye bağlı cilt bozukluklarını ve izleri hafifletmek için uygulana bir kremdir. Makyaj ve dış etkilerden dolayı hasara uğrayan yağlı cildin mutlaka bakımı ve temizliği yapılmalıdır. Cildin dengesini korumak için cilt temizliği çok önemlidir. Cilt dışa dönük olduğu için çevresel etkilerin zararlarına karşı cildi savunmaya alır. Ciltte zamanla gözenek tıkanıklığına, akneye, sivilceye, tahrişe ve aşırı yağa neden olur. Babe Stop Akn Ürünleri ve günlük temizleyiciler ile cildin arındırılması ve sebumun azaltılması sağlanabilir.

Babe Stop Akn Serisinin Temizleyici Ürünleri

 Babe Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli sebum salımından dolayı tıkanan gözenekleri temizlemek, sivilce ve aknelerin önüne geçmek için uygulanan temizleme jelidir. Aşırı sebum salgısının kontrol altına alınarak ciltteki fazla sebumun arındırılması için kullanılır. Yağlı cildin sebumunu dengelemek, ölü hücreden arındırmak, tıkalı gözenekleri temizlemek ve aknelerin yeniden oluşmasını önlemek için uygulanan Babe Yüz Temizleme Jeli sebum salgısını kontrol etmek, fazla sebum salımını azaltmak ve sebum salımının fazlalığından kaynaklanan gözenek tıkanması, akne ve sivilce gibi problemlerin üstesinden gelmek için tercih edilen bir üründür.

 

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

blank
Genel

Diş Sağlığı: Dişlerimiz Hep Beyaz Kalsın!

“Dişlerimiz hep beyaz kalsın” herkes ister. Günlük tükettiğimiz yiyecek ve içecekler dişlerde birikintilere neden olur. Bu da zamanla dişte sararma ile başlayan ve çürüğe kadar

Dr Murad Renewing Cleansing Cream - Temizleyici Krem
Cilt Bakımı

Dr Murad Renewing Cleansing Cream Temizleyici Krem

Dr Murad Renewing Cleansing Cream Temizleyici Krem, yaşlanan cilt tiplerine pürüzsüzlük ve ışıltı kazandıran nemlendirici bir temizleyici. Bu yenileyici temizleme kremi ile olgun cildi aydınlatın.

blank
Cilt Bakımı

Hassasiyet İçin Bioderma Sensibio Forte

 Bioderma Sensibio serisinden daha önce sayfamızda kısaca bahsetmiştik. Bioderma Sensibio ürünlerinin özelliği hassas ciltler için özel olarak geliştirilmiş bakım ürünleri olmasıdır. Hassas cildin problemlerine karşı

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

La Roche-Posay Effaclar Tonik
Cilt Bakımı

La Roche-Posay Effaclar Tonik

La Roche-Posay Effaclar Tonik ile yağlı, tıkanmış bir cildi tazeleyin. Yağlı cilt, gözenekleri açmaya ve cildi dengede tutmaya yardımcı olmak için pul pul dökülmeye ihtiyaç

Cilt Bakımında Asitler Nasıl Kullanılır?
Cilt Bakımı

Cilt Bakımında Asitler Nasıl Kullanılır?

Cilt Bakımında Asitler Nasıl Kullanılır? Tipik olarak asitlerle ilişkili peeling faydalarını sağlayan alfa ve beta hidroksi asitlerdir (bunları AHA’lar ve BHA’lar olarak biliyor olabilirsiniz). Kontrollü