Skip to content

Bioderma Atoderm Ürünleri

bioderma atoderm
Marka: Bioderma
İÇİNDEKİLER

Bioderma Atoderm atopik cilt yapısı cildin aşırı kuruluk, kızarıklık gibi hassasiyete sahip ciltlere uygun bir seridir. En çok rastlanan özelliği ciltte aşırı kurumaya yol açmasıdır. Kuruluk ile birlikte pullanma, kızarıklık ve kaşıntı gibi etkilere neden olabilmektedir. Cildin alerjik hassasiyete sahip olması ve genetik yatkınlık gibi faktörler atopik cilt yapısına neden olabilmektedir.

Bioderma Atoderm Atopik ve Hassas Ciltlere Bakımı

Bioderma Atoderm serisi atopik cilt yapısının etkilerini yatıştırmak ve cildi rahatlatmak amacıyla piyasaya sürülmüş, çeşitli araştırmalar sonucu geliştirilmiş bir seridir. Bioderma besleyici bakım kremi atopik ve aşırı kuruluğa rastlanan ciltler için cildi rahatlatıcı, yumuşatıcı ve cildin bariyerlerini güçlendirici bakım için uygulanabilir. Atoderm serisi, atopik cildin aşırı duyarlı, alerjik reaksiyon gösteren cilt yapısı olması nedeniyle özenle geliştirilmiş ürünler sunmaktadır. Bioderma Besleyici Bakım Kremi cilde yoğun nemlendirici bakım sağlayarak, yatışması ve kuruluktan kaynaklanana hassasiyeti gidermek için uygulanabilir. Atopiye sahip cildin aşırı hassasiyetine karşı cildi koruyucu, besleyici ve sağlıklı cilt yapısı sağlamak için kullanılabilir.

Atopik cilt yapısının temizlenmesi de hassasiyet ve özen gerektirir. Atopik ciltteki aşırı duyarlı ve tahriş olmuş dokuyu yumuşak formlu özel olarak geliştirilmiş temizleyiciler tercih edilmelidir. Bioderma Temizleyici Jel ile atopik cildin tepkilerine karşı cildi rahatlatıcı bakım sağlarken bir yandan da nazikçe cildi kirlerden, birikintilerden kurtarmak için uygulanabilir. Bioderma Onarıcı krem cildin ihtiyacı olan nemi geri kazandırarak nem dengesini sağlamak, atopik cildin hassasiyetini önlemek, cildi güçlendirmek ve korumak amacıyla ihtiyacı olan bakımı sağlamak için çalışır.

Bioderma Atoderm Dudak Bakımı

Atopik cilt yapısı yüz ve vücut dışında ellerde ve dudaklarda da kuruluğa neden olmaktadır. Bioderma Dudak Koruyucu Stick ile dudakların kurumasını önleyerek, nem kazanmasını ve dış etkenlere karşı korunmasını sağlayabilirsiniz. Aşırı kuruluk görülen, çatlayan dudaklar için ise Bioderma Dudak Balmı ile dudakların kuruluğunu önlemek mümkün.

Bioderma Nemlendiricilerin Cilde Olumlu Etkisi

Bioderma nemlendirici bakım kremi ile atopik cildin hassasiyetine karşı geliştirilmiş formülüyle cildinizin gün boyunca nemlendirmek ve rahatlatmak için kullanılabilir. Ayrıca cildin reaksiyonlarını hafifletmek amacıyla cildi temizlerken acı hissini azaltmak ve nazik bir temizleme sağlamak için cilt yapısıyla uyumlu yapıda Bioderma Yatıştırıcı Temizleyici Jeli cildi arındırmak için bakım sağlayabilir. Bioderma Temizleyici Bar kalıp şeklindeki şekli ve cilt ile uyumlu yapısıyla cilde kolayca uygulanır. Cildi temizlerken aynı anda nemlendirici cildi rahatlatıcı bakım sağlayabilir.

Bioderma Atoderm serisi atopik yapıya sahip ciltler için üretilmiş mükemmel içeriğe sahip ürünler içermektedir. Özel hassas formülü ve cildi nemlendirici yapısıyla cilt üzerinde yatıştırıcı bakım sağlamak için idealdir. Atoderm serisi ile gün boyunca cildinizi rahatlatın.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

blank
Saç Bakımı

Saç Dökülmesi

SAÇ DÖKÜLMESİ NEDEN OLUR ? Her saç teli 4-6 yıl yaşar, dinlenir ve sonrada dökülür. Bu son derece doğal bir süreçtir ve günde 50-100 tel

blank
Güneş Koruması

Mustela Bebek Ürünleri

Mustela Bebek Ürünleri, bebek cilt bakımını sağlamak için, bebeğinizin hassas cildini dikkate alarak, yumuşak formüle sahip tahriş ve alerji riskine karşı özel olarak geliştirilmiş ürünler

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

blank
Genel

Doğada Vakit Geçirmenin Faydaları

Doğada Vakit Geçirmenin Faydaları Sağlıklı olmanın ne anlama geldiğini düşündüğümüzde genellikle beslenme, uyku, hareket ve kişisel bakım gibi şeyleri düşünürüz. Bunların hepsi sağlıklı bir yaşam

Sezgisel Beslenmenin 10 İlkesi
Sağlık

Sezgisel Beslenmenin 10 İlkesi

Sezgisel Beslenmenin 10 İlkesi Diyetler, beslenme alışkanlıkları ve sağlıklı yiyeceklerle ilgili paylaşımlar o kadar yaygın ki, ne yediğimizi düşünmek zorunda olmadığımız bir zamanı hayal etmek