Skip to content

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30

bioderma hydrabio perfecteur spf 30
Marka: Bioderma
İÇİNDEKİLER

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30 40ml, susuz kalmış hassas ciltler için özel olarak formüle edilmiş pürüzsüzleştirici nemlendirici bakım ve ışıltı sağlar.
Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF30, tek bir adımda cildi pürüzsüzleştiren, aydınlatan ve koruyan cildi mükemmelleştiren bir nemlendiricidir.
Susuz kalmış ve / veya hassas ciltler için idealdir.
Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF30, cilt dokusunu hemen pürüzsüzleştirmek, cildi aydınlatmak ve doğal parlaklığı artırmak için yumuşak odak ve ışığı yansıtan maddelerle zenginleştirilmiştir. Anti-UVA filtreleri, UV ışınlarının zararlı etkilerine karşı yüksek koruma sağlar ve erken cilt yaşlanmasını önler.
Ciltte su dolaşımına izin veren Aquaporinleri uyarır. Hydrabio perfecteur, ışık yansıtıcı ajanları sayesinde cildinizin parlaklığını etkili bir şekilde artırır ve kusurları azaltır.
SPF 30 sayesinde cilt yaşlanmasını engeller ve cildinizi UV’den korur. Uygulanmasından itibaren cildiniz gün boyu nemlenir ve korunur. Cildinize parlaklığı, yumuşaklığı geri kazandırır. Mikro kırışıklıkları gidermeye yardımcı olur.
Komedojenik değildir. Paraben içermez.

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30 Nedir?

Bioderma markası, dermatologlar tarafından en çok tavsiye edilen ve takdir edilenler arasında bir dizi dermokozmetik ürün sunmaktadır. Cildin doğal yapısına saygı duyan Bioderma dermokozmetik ürünleri, doğal biyolojik mekanizmaları taklit eder. Bioderma, formülasyonları, ciltte zaten doğal olarak bulunan en saf moleküller içeren aktif bileşenleri seçer. Bioderma cilt bakımı, dermatolojiye ve cilde saygı felsefesine dayanır. Tüm Bioderma ürünleri, cildin doğal süreçlerini harekete geçirmek ve cilt sağlığını eski haline getirmek için çalışır.
Hydrabio susuz ciltler için formüle edilmiş bir seridir ve Bioderma Hyrabio serisinde yer alan Hydrabio Perfecteur, cilt dokusunu anında yatıştırır, cildi aydınlatır ve doğal parlaklığı artırır.
Anti UVA-UVB filtreleri sayesinde UV ışınlarının zararlı etkilerine karşı yüksek koruma sağlar ve erken cilt yaşlanmasını önler.
Kusurları ve mikro kırışıklıkları anında gizler. Gün geçtikçe yoğunlaşan cilde anında ışıltı verir. AquageniumTM* patenti, doğal nemlendirme sürecini yeniden aktive edererek ciltteki su dolaşımını artırır.
Kadifemsi dokusu, cildi pürüzsüz, dolgun ve parlak bırakır.

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30 Ne İşe Yarar?

Kirlilik, stres ve UV ışınları günlük olarak cildin dehidrasyonuna ve erken cilt yaşlanmasına katkıda bulunur. Cilt susuz kaldığında, epidermis parçalanır, ince çizgiler oluşturur ve gerginlik hisseder. Sonuç olarak cilt rengini kaybeder ve matlaşır. Neyse ki Bioderma yenilikler yapıyor ve yeni nesil fizyolojik nemlendirme yaratıyor. Epidermisin yapısından ilham alan bir emülsiyon sayesinde, aktif bileşenler, doğal nemlendirme sürecini yeniden etkinleştirmek ve hücrelerdeki su dolaşımını artırmak için daha hedefli ve etkili bir şekilde hareket eder. Bioderma Hyrabio Perfecteur SPF 30 ürünün faydaları:

– Kusurları ve mikro kırışıklıkları gizler.
– Cilt dokusunu kalıcı olarak pürüzsüzleştirir ve cildi anında aydınlatır.
– Cildin yaşlanmasını önler ve UV ışınlarından korur.
– Yoğun ve dayanıklıuzun süreli nemlendirme sağlar.
-Uygulanmasından itibaren cildiniz nemlenir ve gün boyu korunur.
-Yüzdeki mikro kırışıklıkları azaltır.

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30 İçeriğinde Ne Var?

-Ürün içeriğinder yer alan hyalüronik asit ve E vitamini, cilde derinlemesine bir nemlendirme sağlarken, cildi ışıltısına yeniden kavuşturur ve ince çizgilerin görünümünde azalmaya destek olur.
-Niasinamid cilt direncini ve geçirimsizliği güçlendirirken,
-Elma Çekirdeği Ekstresi ciltte su akışını sağlayan doğal kanallar olan Aquaporinlerin aktivitesini uyarır.
-Salisilik Asit, ölü deri hücrelerini ortadan kaldırmaya çalışır, daha pürüzsüz bir cilt ve uzun süreli parlak bir cilt için korneum tabakasının kalınlığını aşamalı olarak azaltır.
-AquageniumTM* patenti: Su ve lipitler cildin nemli kalmasını sağlayan temel bileşenleridir. Dengesizlik durumunda cilt susuz kalır ve artık düzgün çalışmaz. Bu patentli kompleks, cilt lipitlerinin sentezini ve akuaporinlerin ifadesini uyarır. Deride doğal olarak bulunan bu “su kanalları”, suyu epidermal hücrelere taşır. Hydrabio Perfecteur SPF30, patentli biyolojik kompleks Aquagenium ™ ile anında ve kalıcı olarak yoğun nemlendirme sağlar.
-Ciltteki aquaporin adı verilen su kanallarının üretimini uyararak cildi doğal nemlendirme kapasitesini harekete geçirmek için yeniden eğitir ve dengelenmesi gereken suyu tutar.
-Epidermisin yapısından esinlenen bir emülsiyon sayesinde, Aquagénium ™ patentinin aktif bileşenleri derinlemesine ve daha hedefli bir şekilde nüfuz eder. Cilt böylece doğal nemlendirme kapasitesine kavuşur.
-Anti-UVA-UVB filtreleri sayesinde UV ışınlarının zararlı etkilerine karşı yüksek koruma sağlar ve erken cilt yaşlanmasını önler.

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30 Kimler Kullanabilir?

Susuz kalmış Normal, Karma, Kuru ve Çok Kuru ve / veya hassas ciltler için nemlendirici bakım sağlar.

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30 Nasıl Kullanılır?

Susuz kalmış hassas ciltler için nemlendirici bakım sağlayan Hydrabio Perfecteur Spf 30 ürününü, sabah cildinizi temizledikten sonra yüzünüze ve boynunuza uygulayın. Makyaj tabanı için mükemmeldir.
Cilt dokusu hemen daha pürüzsüz görünür ve cilt gözle görülür şekilde bütünleşmiş, parlak ve ışıltılıdır.
Komedojenik değildir. Paraben içermez. Hipoalerjenik.

Bioderma ürünlerinin ekolojik tasarımı: Bioderma ürünlerinin çoğu % 100 geri dönüştürülebilir plastikten, tüm dış ambalajları % 100 geri dönüştürülebilir ve sürdürülebilir şekilde yönetilen ormanlardan elde edilmiş kağıtlardan yapılmıştır.

Bioderma Hydrabio Perfecteur Spf 30 ürününü incelemek ve satın almak için tıklayınız. 

Cilt bakımına dair diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız. 

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

blank
Saç Bakımı

Kuru Saç Nedenleri ve Önlenmesi

Saç Derisinin yeterince nem üretmemesi. Saç derisi, saçı nemlendirmeye yetecek kadar yağ üretemediğinde veya saç telleri nemi hapsetmediğinde saçlar kurur.

Sattvik beslenme nedir?
Sağlık

Sattvik Beslenme Nedir?

Sattvik Beslenme Nedir? Yoga, vücudu yeniden dengelemeye ve metabolizmayı kendine özgü beslenme düzeniyle doğal olarak yeniden canlandırmaya yardımcı olur, böylece genel yaşam kalitesini optimize ederken

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

blank
Genel

Doğada Vakit Geçirmenin Faydaları

Doğada Vakit Geçirmenin Faydaları Sağlıklı olmanın ne anlama geldiğini düşündüğümüzde genellikle beslenme, uyku, hareket ve kişisel bakım gibi şeyleri düşünürüz. Bunların hepsi sağlıklı bir yaşam

Sezgisel Beslenmenin 10 İlkesi
Sağlık

Sezgisel Beslenmenin 10 İlkesi

Sezgisel Beslenmenin 10 İlkesi Diyetler, beslenme alışkanlıkları ve sağlıklı yiyeceklerle ilgili paylaşımlar o kadar yaygın ki, ne yediğimizi düşünmek zorunda olmadığımız bir zamanı hayal etmek