Skip to content

Bioderma Hydrabio Ürünleri

Bioderma Hydrabio
Marka: Bioderma
İÇİNDEKİLER

Bioderma Hydrabio cildin nem tutmasını sağlayarak uzun süreli etkili nem sağlamak amacıyla kullanılan cilt bakım ürünlerine sahiptir. Cilt gün boyunca dış etkenlerin neden olduğu birçok etkiye maruz kalır. Bu da ciltte kuruma ve nem kaybı gibi problemlere neden olabilir. Bioderma tarafından geliştirilmiş Hydrabio ürünleri sahip olduğu Aquagenium® patentiyle cildin nemlenmesi sağlamak için çalışır.

Bioderma Kuru ve Hassas Ciltlere Uygun Ürünler

Bioderma Hydrabio yoğun nemlendirici krem, gergin, kurumuş ve neme ihtiyaç duyan cildi nemlendirerek, cildin esnekliğini ve ışıltısını yeniden kazandırmak için uygulanabilir. Yoğun nemlendirici içeriğiyle cildin üst ve alt katmanlarını nemlendirerek, cilt yüzeyinin ihtiyaç duyduğu nemi geri kazanmasına olanak verir.
Bioderma Cilt Yenileyici Serum cildin yaşadığı yoğun kuruluğu, gerilme, kaşıntı gibi kuruluğun neden olduğu reaksiyonları yatıştırmak ve cilde aydınlık sağlıklı bir cilt yüzeyi sağlamak amacıyla uygulanabilen yoğun nemlendirici cilt bakımı sunar.

Cildi güçlendirici, koruyucu ve nemlendirici etkiye sahip bu ürün, cildin hasarlarını hafifleterek yenileyici bakım sağlamayı hedefler. Bioderma Hydrabio cilt hassasiyetine karşı, yüksek toleransa sahip olarak geliştirilmiş bakım ürünlerine sahiptir. Cildin nemlendirilmesi, cilt dokusuna tazelik sağlaması, cildin esnekliğini ve ışıltısını geri kazandırması için bakım sağlayabilir. Cildin yeterli nem seviyesine ulaşamaması kuruluk, solgunluk, hassasiyet hissi ve gerilme gibi şikayetlere neden olabilir. Özellikle kış aylarında yüz bölgesinin soğukla karşı karşıya kalması tahrişe ve kurumaya neden olur. Bioderma Nemlendiricili Peeling cildinizi hem nemlendirici bakım sağlamak hem de temizlemek için kullanılan krem dokulu bir üründür. Mikro-peeling etkisiyle ciltte gün boyu biriken kirleri ciltten arındırır.

Bioderma Maske İle Cilde Işıltı ve Canlılık Kazandırma

Cilt bakımı, cildin temizlenmesi, nemlenmesi ve korunmasını sağlamak için düzenli olarak yapılmalıdır. Cilt bakımında cildin gün boyu maruz kaldığı etkilere karşı düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Özellikle makyaj yapıldığı zamanlarda cilt temizliği daha da özenli yapılmalıdır. Cilt dış etkenlerden oldukça çabuk etkilenir. Aşırı su ile teması kurumaya neden olur. Cildin nem ihtiyacının karşılanması sağlıklı bir cilt yapısına sahip olmak için gereklidir. Bioderma Nemlendirici Maske, cilt nemsizliğini gidermek için geliştirilmiş, belirli aralıklarla uygulanabilen, cildin nem ihtiyacını karşılayarak nem tutması için ideal bir üründür. Cildin tolerans eşiğini güçlendirmek ve uzun süre etkili nem bakımı sağlamak için mükemmel bakım sunar.

Cildin günlük bakımını gerçekleştirmek için Bioderma Günlük Bakım Kremi ile gün içinde cildinizi dış etkilere karşı koruyarak ve beslenmesini sağlayarak cildiniz için gerekli olan enerjiyi karşılayabilirsiniz.

Bioderma Temizleyici Ürünleri

Bioderma Misel Solüsyon ile cildi derinlemesine temizleme sağlayabilir. Cildin su tutma kapasitesini arttırmak için uygulanabilir. İçerdiği miseller ile cildi temizler, hassasiyete neden olmadan tüm yüz ve göz çevresine dahi uygulanabilecek yapıdadır.

Cilt temizliği için en önemli noktalardan biri de makyajın ciltten arındırılmasıdır. Bioderma Makyaj Çıkarıcı Süt, akışkan kıvamıyla ciltteki makyajı nazikçe arındırır. Cilt gözeneklerine ve ciltte kalıntılara neden olmadan nazikçe arındırır. Tüm ciltler için kullanıma uygun formuyla yüksek tolerans eşiğine sahip yumuşak temizleyicidir.

Bioderma Tonik Losyon, cildi ferahlatmak ve parlaklık kazandırmak için kullanılabilir. Sıvı ve hafif yapısıyla cildin rahatlatır. Günlük bakım için ideal bir üründür. Ayrıca cildin nemlenmesini ve yatışması sağlayabilir.

Bioderma ürünleri, farklı özelliklere sahip yüksek toleranslı ürün çeşitliliğine sahiptir. Cilt özelliklerine göre geliştirilmiş ürünleriyle cildin dokusunu korumak için çalışır. Nemlendirici ve nem tutucu özelliğe sahip Bioderma Hydrabio serisi ile cildin kuruluğunu gidermek için idealdir.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

DDF Leke Ürünleri
Cilt Bakımı

DDF Leke Ürünleri

Cilt lekeleri güneşe aşırı maruz kalma sonucunda alın, yanak, burun, çene, boyun, kol ve dudak bölgesin lekeler oluşur. Lekeler birçok faktörden oluşur. Genetik, güneş, yaşlılık

avene trixera ürünleri
Cilt Bakımı

Avene Trixera Ürünleri

Avene Trixera, çeşitli nedenlerden kaynaklanan cilt kuruluğuna karşı geliştirilmiş bakım ürünleri içermektedir. Kuru ve aşırı kuru ciltler için cildi koruyucu, yatıştırıcı ve cilt bariyerlerini güçlendirici

blank
Sağlık

Rosacea (gül hastalığı)

Orta yaşlı erişkinlerde,yüzde kızarmayla birlikte görülen kronik akne (Sivilce) benzeri döküntüler. Öncelikle yanak ve burnun kızarmaya meyilli bölgelerinde oluşur. Kadınlarda daha sık erkeklerde daha ağır

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avene Gentle Exfoliating Jel
Cilt Bakımı

Avene Gentle Exfoliating Jel

Avene Gentle Exfoliating Jel Ölü cilt hücrelerini temizleyen ve cildinizi yumuşatan çift etkili peeling yüz peelingi. Yumuşak cildi ortaya çıkarmak için kimyasal ve mekanik eksfoliasyonu

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1
Saç Bakımı

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1 Dalgalı, kıvırcık veya hafif dalgalı saçlarınız var ve size güzel, sağlıklı ve daha belirgin bukleler verecek bir saç

Temiz Güzellik Nedir?
Genel

Temiz Güzellik Nedir?

TEMİZ GÜZELLİK NEDİR? Temiz güzellik (Clean Beauty), doğal güzellik, yeşil güzellik ve normdan sapan diğer tüm güzellik türleri ile yakından ilişkilidir. Ama özünde, temiz güzellik