Skip to content

Bioderma Node DS Krem Şampuan

Bioderma-Node-DS-Krem-Sampuan-125-ml-
Marka: Bioderma
İÇİNDEKİLER

Bioderma Node DS Krem Şampuan 125 ml – Kepek ve Deri Kaşıntılar İçin’nin özel formülü, kalıcı kepek durumlarına karşı çok iyi bir etkinlik sunar.
Hafif ve nazik formül, sebum üretimini dengelemek, tahrişi gidermek ve nemlendirmeyi yenilemek için patentli bir DSactive® Kompleksi kullanır, bu da kuru, pul pul ciltte bir azalmaya yol açar. Hassas saç derileri için uygun olan şampuan, kiri, fazla yağı ve ürün birikimini kaldırarak derinlemesine bir temizlik sağlar, sizi sakin, tazelenmiş ve rahat hissetmenizi sağlar.

Güçlü etki sağlayan aktif bileşenler, kalıcı kepekleri hafifletir ve ortadan kaldırır. Hafifletici bileşenlerle zenginleştirilmiş Nodé DS +, kafa derisindeki kaşıntıları anında ve kalıcı bir şekilde giderir. Doğal patentli DAF kompleksi, hassas hale gelen kafa derilerinin tolerans seviyesini artırır.

Bioderma Node DS Krem Şampuan Nedir?

Günümüzde neredeyse% 50’miz bir noktada kepek problemi yaşıyoruz. Sadece harika görünmekle kalmaz, genellikle hoş olmayan bir kaşıntı hissi ile gelir. Bu durumda Nodé DS + gibi kepek önleyici bir şampuan kullanmalısınız. Bioderma laboratuvarlarından alınan bu ürün, saç derinizde kepek oluşumunu önlemek için özel olarak tasarlanmıştır.
Konsantre, keratin düzenleyici etken maddeleriyle sebum üretimini azaltarak kepeği giderip, ortadan kaldırabilir ve yeniden ortaya çıkmasını önleyebilir.
Saçınıza ve saç derinizin doğal dengesine iyi gelen yatıştırıcı etken maddeleri sayesinde kaşıntı ve tahriş üzerinde anında ve uzun süreli yatıştırıcı etkisi vardır.

Bioderma Node DS Krem Şampuan Ne İşe Yarar?

DSactiv patentli kompleks, pullanma ve kepek durumlarının kökenindeki etkisiyle çifte etkinliği garanti eder:
– Kepekten sorumlu olan Malassezia mayasının çoğalmasını sınırlar,
– Sebum salgısının gelişiminin başlangıcında en aza indirilerek tekrarlardan kaçınır.
-Aktif bileşenler, sağlıklı cilt için arındırıcı bir etkiye sahiptir.
-Düzgün bir şekilde temizlendiğinde kafa derisi ve özellikle saçınızın kökleri tekrar nefes alabilir. Nodé DS + şampuanı, fazla sebumu azaltarak kepek sorunlarını sınırlar.
-Akıcı krem ​​dokusu, kolay yayılır. Nodé DS + çözülmeyi kolaylaştırır ve saça parlaklık, esneklik ve hacim kazandırır Nodé DS + çözülmeyi kolaylaştırır ve saça parlaklık, esneklik ve hacim kazandırır.

Bioderma Node DS Krem Şampuan İçeriğinde Ne Var?

Malassezia’nın yayılmasına neden olan sebum salgısını en aza indirerek nüksleri önler. Güçlü düzenleyici ajanlar, şiddetli kepeği temizler ve ortadan kaldırılmasını kolaylaştırır.
Yatıştırıcı maddelerle zenginleştirilmiş Nodé DS +, kaşıntılı kafa derisi problemini anında ve kalıcı olarak giderir.
DAF patentli doğal kompleks, hassaslaşmış kafa derilerinin tolerans eşiğini artırır.
İçeriğinde yer alan Salisilik asit, Kuru saç derisini nemlendirirken pul pul ve kepekli görünümden kurtulmanıza da yardımcı olabilir.

Bioderma Node DS Krem Şampuan

Bioderma Node DS Krem Şampuan Kimler Kullanabilir?

Bioderma Node DS Krem Şampuan 125 ml – Kepek ve Deri Kaşıntılar İçin Şampuan, hassas ve kepeğe meyilli saç derileri için uygundur.
Kalıcı kepeklerin nedenlerine etki eden ve saç derisine saygı duyan şampuan, kalıcı kepeği temizler ve ortadan kaldırır, nüksü önler.
Tahriş olmuş saç derisini rahatlatır.

Bioderma Node DS Krem ŞampuanNasıl Kullanılır?

Saç derisine nazikçe masaj yaparak Nodé DS + köpük yapmak için. İşlemi durulayın ve yenileyin. 5 dakika beklettikten sonra bolca durulayın.
Yoğun tedavi olarak (3 hafta): Haftada 3 şampuan.
Tüm yıl boyunca: Haftada 1 veya 2 şampuan.
Nodé DS + ‘yi saç derinize nazikçe masaj yaparak köpürtün.
Durulayın ve tekrarlayın.
5 dakika bekledikten sonra iyice durulayın.
Gözlerle temastan kaçının.
3 yaşın altındaki çocuklar, hamile veya emziren kadınlar için uygun değildir.

Nodé DS + gibi kepek önleyici bir şampuanın etkili olmasını istiyorsanız, uymanız gereken birkaç kural vardır.
Öncelikle şampuanı sık sık ve düzenli aralıklarla kullandığınızdan emin olun. Bioderma kepek önleyici şampuanı arada bir kullanmayın, çünkü bu uzun vadede kepekten kurtulmayacaktır.

Saç derinizi kurulayınca çok fazla ovalamayın çünkü bu saç derinizi tahriş ederek daha fazla sebum üretimine ve dolayısıyla daha fazla kepeklenmeye neden olabilir. Ayrıca, Nodé DS + şampuanının yalnızca kepeği tedavi etmenize yardımcı olacağını da unutmamalısınız, ki bu bir semptomdur – yine de kepeğin nedenini araştırmalısınız, örneğin bir beslenme yetersizliği veya stres olabilir.

Bioderma Node DS Krem Şampuan 125 ml – Kepek ve Deri Kaşıntılar İçin Şampuan ürününü incelemek ve satın almak için tıklayınız.

Saç bakımına dair diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

blank
Saç Bakımı

YAĞLI SAÇLAR

Saç neden yağlanır?Saç köklerindeki yağ bezleri saçları sağlıklı tutmak için sebum üretir. Bu sebum, saçın aşırı kurumasını ve kırılmasını önler. Ancak bazı durumlarda (Yanlış bakım

Dermozinc Kaş ve Kirpik Serumu
Cilt Bakımı

Dermozinc Kaş ve Kirpik Serumu

Kısa veya kalın kirpiklere sahip olmanın en iyi yanı, kirpiklerin iyileştirilmesi söz konusu olduğunda birçok seçeneğinizin olmasıdır. Ancak kirpiklerinizi kalıcı olarak uzatacak ve hacim kazandıracak

blank
Saç Bakımı

Vichy Dercos Densi-Solutions Concentrated Serum

Vichy Dercos Densi-Solutions Concentrated Serum, tüm saç tipleri için hacim, gürlük ve güçlük kazandıran konsantre serum. Gözle görülür şekilde daha güçlü ve daha yoğun saçlar

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

La Roche-Posay Effaclar Tonik
Cilt Bakımı

La Roche-Posay Effaclar Tonik

La Roche-Posay Effaclar Tonik ile yağlı, tıkanmış bir cildi tazeleyin. Yağlı cilt, gözenekleri açmaya ve cildi dengede tutmaya yardımcı olmak için pul pul dökülmeye ihtiyaç