Skip to content

Bioderma Sebium Night Peel

Bioderma Sebium Night Peel
Marka: Bioderma
İÇİNDEKİLER

Bioderma Sebium Night Peel, cildi nazikçe pul pul dökmeye, gözenek boyutunu azaltmaya, sebumu kontrol etmeye ve ayrıca cilt tonunu ve berraklığını iyileştirmeye yardımcı olan bir serum jelidir. Karma veya yağlı, akne eğilimli ciltler için uygundur.

Bioderma Sebium Night Peel Nedir?

Karma veya yağlı cilde sahip kişilerde sebum miktarı ve kalitesi ile ilgili sorunlar vardır, bu da ciltlerinde sivilce ve diğer lekelere sahip olma olasılığının daha yüksek olduğu anlamına gelir. Ancak lekeler, örneğin egzama gibi diğer hastalıklarla da bağlantılı olabilir ve bu da onları tedavi etmeyi daha zor hale getirir.

Son olarak, akne ergenlik döneminde çok yaygındır ve gençlerin% 80’ini etkiler. Ancak, bu durumda başka belirli biçimler alarak hem erkek hem de kadın yetişkinleri de etkileyebilir. Psikolojik yansımaları genellikle önemlidir ve özellikle akne vakaların büyük çoğunluğunda uygun tedavi ile ortadan kalktığı için uygun tedavi gereklidir.

Bioderma, yaklaşık 40 yıldır var olan bir NAOS markasıdır. Uzmanlıkları cilt biyolojisindedir ve dermatoloji alanında uzmanlaşmıştır.

Sağlıklı cildin herkes tarafından erişilebilir olması gerektiğine inanıyorlar ve bundan sonra tüm cilt tipleri ve her yaş için pratik ve kullanımı kolay ürünler geliştirmektedir.
Bioderma Sebium Night Peel, lekeli yağlı ciltler ile karma ciltlerin kullanımına yönelik bir gecede peeling ürünüdür.
Evde nazik bir peeling etkinliğini sunar.

Peeling etkisini sağlayan % 15 GLİKOLİK ASİT içerir. Bu AHA asidi meyvede doğal olarak bulunur ve yüksek etkinliği ve toleransı nedeniyle dermatologlar tarafından sık sık soyulma amacıyla kullanılır.
Yüzey keratolitik etkiye sahiptir.
Cildin yenilenmesini teşvik ederek lekeleri ve yara izlerini azaltır ve parlaklığı geri kazandırır.

Night Peel, leke önleyici etkisini artıran Sébium serisinden FLUIDACTIV patentini içerir. Fluidactiv® patenti sayesinde sebum kalitesi korunur  ve yeni lekelerin oluşmaması için gözeneklerin tıkanması önlenir.
Aynı zamanda yeniden yapılandırıcı ve yatıştırıcı özelliklere sahip D-Panthenol içerir.

Bioderma Sebium Night Peel

Bioderma Sebium Night Peel Ne İşe Yarar?

Bioderma’nın Sébium Night Peel, evde yapabileceğiniz nazik bir peeling olarak formüle edilmiştir. Komedojenik değildir ve çok iyi cilt toleransına sahiptir.
Lekeleri ve kusurları azaltır.
Cilt parlaklığını ortaya çıkarır.
Cilt dokusunu pürüzsüzleştirir.
Kusurları azaltır.
Cilt dokusunu pürüzsüzleştirir ve düzeltir: nazik soyma etkisi.
Koyu lekeleri azaltır.
Cildi eşitler.
Parlaklığı geri kazandırır.
Parlamayı azaltır.
Gözenekleri sıkılaştırmaya yardımcı olur.

Bioderma Sebium Night Peel İçeriğinde Ne Var?

Temel bileşenler, ölü cilt hücrelerini temizlemeye yardımcı olan % 15 Glikolik Asit içerirken hücresel yenilenmeyi artırarak gelişmiş cilt berraklığı ve parlaklığı sunar.
Panthenol , formülü cilt bariyer işlevini yatıştırarak, onararak ve koruyarak dengeler. Bioderma’nın FLUIDACTIV patenti, sebum kalitesini biyolojik olarak normalleştirir ve gözenek tıkanıklığını önler. Koku içerir.
Hipoalerjenik. Komedojenik değildir.
Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Bioderma Sebium Night Peel Kimler Kullanabilir?

Bu ürün karma, yağlı ve akneye eğilimli ciltlerin kullanımına uygundur.

Bioderma Sebium Night Peel Nasıl Kullanılır?

Akşamları temiz ve kuru, tahriş olmayan cilde uygulayın. Sabah yüzünüzü durulayın.
Başlarken uygulamalar arasında bir veya iki gün boşluk bırakın. Gece aktif içerik içeren başka ürünler kullanıyorsanız, aynı akşam kullanmayarak bunları değiştirin (ör. Retinol, BHA’lar)
Hassas cilt rahatsızlık veya hafif kızarıklık hissedebilir, bu meydana gelirse daha az sıklıkta uygulayın. Şişeler arasında bir ay kullanılmaması tavsiye edilir.
Gözlerle temastan kaçının. Kullanım sırasında tekrarlanan ve uzun süreli güneşe maruz kalmaktan kaçının. Gün boyunca daima yüksek faktörlü geniş spektrumlu bir güneş kremi kullanın.

Sebium Night Peel’i uygulamadan önce cildi Bioderma Sebium H20 ile iyice temizleyin.
Kuru cildi temizlemek için ince bir Bioderma Sebium Night Peel tabakası uygulayın.
Bir pompa yeterli olmalıdır. Bütün gece ciltte bırakırsınız ve üstüne hiçbir şey uygulamazsınız.
Sabah yüzünüzü Bioderma Sebium Köpük Jel ile yıkayın.

Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayınız.

Cilt bakımına dair diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

blank
Cilt Bakımı

Terleme ve Ter Kokusuyla Mücadele Yöntemleri

Terleme özellikle toplu taşıma araçlarında büyük sıkıntılar yaratıyor. Günlük koşuşturma içinde sabahın ilk saatleriyle kendini gösteren stres durumu terleme ile sonuçlanıyor. Günlük kişisel bakım ürünleriyle

blank
Cilt Bakımı

Mustela Maternite Stretch Marks Prevention

Anne adayları ve yeni anneler için özel olarak formüle edilmiş Çatlak önleyici yağ, doğal kaynaklı bileşenlerin ve aktif bileşenlerin benzersiz kombinasyonu sayesinde çatlakların oluşmasını önlemeye

Anne Adaylarının Doğum Çatlaklarına Çözüm
Cilt Bakımı

Anne Adaylarının Doğum Çatlaklarına Çözüm

Çatlak oluşumu derinin çok gerilmesinden kaynaklı bir durumdur. Cildin kolajen ve elastin dokularında tahribatın oluşmasına neden olur. Kol, kalça, göğüs ve karın gibi bölgelerde hamilelik

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avene Gentle Exfoliating Jel
Cilt Bakımı

Avene Gentle Exfoliating Jel

Avene Gentle Exfoliating Jel Ölü cilt hücrelerini temizleyen ve cildinizi yumuşatan çift etkili peeling yüz peelingi. Yumuşak cildi ortaya çıkarmak için kimyasal ve mekanik eksfoliasyonu

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1
Saç Bakımı

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1 Dalgalı, kıvırcık veya hafif dalgalı saçlarınız var ve size güzel, sağlıklı ve daha belirgin bukleler verecek bir saç

Temiz Güzellik Nedir?
Genel

Temiz Güzellik Nedir?

TEMİZ GÜZELLİK NEDİR? Temiz güzellik (Clean Beauty), doğal güzellik, yeşil güzellik ve normdan sapan diğer tüm güzellik türleri ile yakından ilişkilidir. Ama özünde, temiz güzellik