Skip to content

Bioderma Sensibio AR BB Cream Spf 30

Marka: Bioderma
İÇİNDEKİLER

Bioderma Sensibio AR BB Cream Spf 30, mükemmel bir cilt için çok etkili bir cilt bakımı ve makyaj bazı olan Bioderma Sensibio AR BB Krem SPF30 ile renkli kapatıcılık ve yüksek teknoloji ürünü dermatolojik bakım elde edin.
Bu Bioderma BB krem, hem kısa hem de uzun vadede kızarıklıkla mücadele için özel olarak formüle edilmiştir.

Formülasyon, zaman içinde yoğunluğunu azaltmaya yardımcı olmak için kızarıklığın ana nedenlerinden birine biyolojik olarak etki ettiğini iddia ediyor.
Bu çok amaçlı BB krem, hassas ve reaktif cildi nötralize etmek için mükemmel olan yatıştırıcı ve nazik bir formüle sahiptir. Yatıştırıcı, nemlendirici ve koruyucu maddelerin bir karışımını içeren bu ışıltılı BB krem, cildin kızarıklığını azaltarak ve tahriş olmadan daha pürüzsüz ve yumuşak görünmesini sağlar.
Sensibio AR BB Krem, kuru ve çok kuru ciltler için harika bir günlük nemlendirici olarak çalışır.

Bioderma Sensibio AR BB Cream SPF 30 Nedir?

Bioderma Sensibio AR BB Krem SPF 30 ile kızarıklığın altta yatan nedenlerini ortadan kaldırırken kızarıklık görünümünü gizleyin.
BIODERMA Sensibio AR BB Krem, kızarıklığı azaltmaya ve tekrarını önlemeye yardımcı olan orta tonlu bir BB kremidir. Formül, cildi rahatlatmak ve alevlenme hissini azaltmak için allantoin, kanola ve enoksolon içerir. SPF 30, kızarıklığı ve rosaceayı şiddetlendirebilen UV ışınlarına karşı korur. Paraben içermez, hipoalerjeniktir ve komedojenik değildir.

Hafif ve rahat kullanımlı krem, küçük kan damarlarının genişlemesini önleyen ve kızarıklığı kaynağında yatıştıran özel ROSACTIV® patentiyle oluşturulmuştur. Kalıcı kızarıklığa neden olan faktörleri inhibe eden ginkgo biloba, yeşil çay ve soya ile daha fazla kızarıklık önleyici bakım sağlanır. Aktif bileşenleri iltihabı azaltır, tahriş edici olmayan allantoin ve kanola hemen yatıştırır ve gliserin hidrasyonu destekler.

Sensibio AR BB Krem, cildi tamamen maskelemeden tüm kızarıklık belirtilerini kolayca gizleyen, hafif bir koruma sağlar. Gelişmiş teknolojisi, ciltle temas ettiğinde anında renk uyumu sağlayan bir doku yeniliği sunar.

Cildi temizlemek için her sabah uygulayın. Tamamen karışana kadar masaj yapın ve pürüzsüz hale getirin. Komedojenik değildir, hafif kokulu.Bioderma Sensibio AR BB

Bioderma Sensibio AR BB Cream SPF 30 Ne İşe Yarar?

 • Tek bir uygulamada çığır açan yedi cilt bakımı yararı sağlayan Bioderma BB krem, Parlaklığı artırır.
 • Kalıcı nem sağlar,gliserin ve allantoin hidrasyonu desteklerken kanola yağı nem kaybını önler.
 • Cildin dokusunu yumuşatır.
 • Tahrişi yatıştırır. Antienflamatuar ve tahriş önleyici bileşenler cildi stabilize eder, nemlendirir ve yatıştırır.
 • Organik kimyasal mineral ile UV hasarına karşı koruma sağlar,
 • Mükemmel kapatıcılık ve yoğun kızarıklık önleyici bakım sağlar. Bioderma’nın özel ROSACTIV patenti kırmızı kan damarlarının genişlemesini önler.
 • 30 SPF’li koruma sağlar.
 • Bu krem ​​cilde doğal, mat kadife bir yüzey bırakır ve cildinizin kendi ışıltısını artırır. Ürün, yüksek kapsamlı fondötenler ve kapatıcılar altında iyi çalışır.

Bioderma Sensibio AR BB Cream SPF 30 İçeriğinde Ne Var?

Bioderma Sensibio AR BB Cream SPF 30 özel Rosactiv patenti içerir.

 1. Sensibio AR BB Kremin içeriğinde yer alan Gliserin, cildi anında nemlendirir ve krem içeriğinde yüksek konsantrasyonda bulunur.
 2. Kanola, ciltte kızarıklık ve iltihaplanmayı gidermenin yanı sıra egzama ve diğer enfeksiyonları da önlemeye yardımcı olur.
 3. Allantoin, cildi nemlendiren, kuruluğu ve tahrişi önleyen bir yumuşatıcı görevi görür.
 4. Enoxolone antiinflamatuar özellikleriyle bilinir.
 5. Bu kompleks, iltihaplı cilde anında rahatlama sağlar ve cildi çevresel saldırganlardan korumak için cildin doğal bariyer işlevini güçlendirir.
 6. Bioderma Sensibio AR BB Krem SPF 30, kadifemsi bir dokunuş ve nefes alabilen bir görünüm bırakarak kızarıklığı gizlemek için ışığı yansıtan tozlar ve pigmentler kullanır.
 7. Reaktiviteyi azaltmak için kokusuz, komedojenik olmayan ve hipoalerjenik bir formüle sahiptir.

Bioderma Sensibio AR BB Krem SPF 30 nasıl kullanılır?

 • Sabah cilt bakımı rejiminin bir parçası olarak kullanın.
 • Cildi iyice temizleyin ve tonikleyin, kurumasını bekleyin.
 • Doğrudan yüze ve boyuna uygulayın.
 • Yüzün merkezine konsantre olun ve doğal bir görünüm için dışa doğru uygulayın.

Bioderma Sensibio AR BB Krem SPF 30’u kimler kullanmalıdır?

Bioderma Sensibio AR BB Krem SPF 30, açık cilt tonları ile hassas ve reaktif ciltler için uygundur.
Bu renkli cilt kremi, makyaj ve cilt bakımı arasındaki sınırları mükemmel bir şekilde bulanıklaştırarak güzellik rutininizi olabildiğince hızlı ve verimli hale getirecek şekilde azaltır.
Sensibio AR BB Krem, rosacea gibi cilt koşulları için idealdir. Benzersiz Rosactiv patenti, düzenli uzun süreli kullanımla ciltte kızarıklık oluşumunu etkisiz hale getirecektir.
Bioderma Sensibio AR BB Cream SPF 30, kuru ve hassas ciltler için mükemmel bir nemlendirici formüldür. Bu yumuşatıcı yüz kremi, cilde anında bir nem artışı sağlar ve gün boyu nemlendirme için nemi hapseder.

Bioderma Sensibio AR BB Cream Spf 30 ürününü satın almak için tıklayınız.

Cilt bakımıyla ilgili diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

Saç Bakımı

Vichy Dercos Densi-Solutions Concentrated Serum

Vichy Dercos Densi-Solutions Concentrated Serum, tüm saç tipleri için hacim, gürlük ve güçlük kazandıran konsantre serum. Gözle görülür şekilde daha güçlü ve daha yoğun saçlar

Kuru Ciltle Mücadele Etmenin Yolları 
Cilt Bakımı

Kuru Ciltle Mücadele Etmenin Yolları 

Kuru Ciltle Mücadele Etmenin Yolları  Kuru cilt, cilt yeterli nemi tutmadığında oluşur. Bu durum, sık banyo yapma, sert sabun kullanımı, yaşlanma veya bazı tıbbi sebeplerden

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sattvik beslenme nedir?
Sağlık

Sattvik Beslenme Nedir?

Sattvik Beslenme Nedir? Yoga, vücudu yeniden dengelemeye ve metabolizmayı kendine özgü beslenme düzeniyle doğal olarak yeniden canlandırmaya yardımcı olur, böylece genel yaşam kalitesini optimize ederken

Naturalnest Suntab 30 Tablet
Sağlık

Naturalnest Suntab 30 Tablet

Naturalnest Suntab 30 Tablet, bir gıda takviyesidir. İçeriğindeki aktif bileşen Polipodium Löykotomos eğreltisi, Orta ve Güney Amerika’ya özgü bir eğrelti otudur.. Bir düzineden fazla klinik

CeraVe Foaming Facial Cleanser
Cilt Bakımı

CeraVe Foaming Facial Cleanser

CeraVe Foaming Facial Cleanser, cildinizdeki kiri, fazla yağı ve ölü cilt hücrelerini cildi tahriş etmeden temizler ve arındırır. İçeriğindedeki 3 temel seramid ile cildin koruyucu