Skip to content
Cheap NFL JerseysCheap Sports JerseysCheap JerseysCheap NFL JerseysCheap Sports JerseysCheap JerseysCheap NFL JerseysCheap JerseysCheap JerseysCheap NFL Jerseys
blank

Bioderma Sensibio Foaming Gel

Share on facebook
Share on twitter

Hassas ve nem kaybı yaşayan ciltlere özel durulanan temizleme jelidir.
BIODERMA Sensibio Foaming Gel, hassas ve toleransı düşük ciltler için formüle edilmiş bir temizleme jelidir. Cilt hassasiyetini azaltırken, makyajı yüzden ve gözlerden nazikçe temizler ve çıkarır.
Formül, cilt yapısını taklit eden aktif bir bileşenle zenginleştirilmiştir ve cildi temiz, yumuşak ve rahat hissettirmek için lipit onarıcı ve nemlendirici özellikler sunar.

Etkili Cilt Bakımı İçin Cilt Temizliğinin Önemi

İyi cilt bakımı rutininin temel taşı temizlemedir. Cildinizi düzenli olarak temizlemezseniz veya her zaman makyajınızı çıkarmazsanız, cildiniz zarar görür.
İyi bir temizleyici, fazla sebumu, kiri ve makyajı nazikçe temizler ve cildinizi temiz ve taze hissettirir, cilt bakımı rutininizin sonraki adımlarına hazır hale getirir.

Cildinizi her gün temizlemek, cilde zarar veren kalıntıları (kir, makyaj vb.) çıkarmak için çok önemlidir. Ancak çok sert olan temizlik cildi dengesizleştirebilir ve zayıflatabilir. BIODERMA da cilt temizleme ürünlerinin (duş jelleri, köpüklü temizleyiciler vb.) cildin doğal savunmasını koruması ve güçlendirmesi gerektiğine inanır. Deterjan içermeyen ürünler ve misel suları, cilt temizliğine yaklaşımımızı dönüştüren BIODERMA yeniliklerinden ikisidir.
Deterjansız dermatolojik temizlik uzmanı olan BİODERMA, cildin koruyucu üst tabakası olan hidrolipidik tabakanın korunmasına yardımcı olur.

Bioderma Sensibio Foaming Gel Nedir?

Tüm Bioderma ürünleri, cildin ekosistemine saygı duyan ve cildin sağlığını uzun süreli korumayı hedefleyen NAOS yaklaşımının kalbinde duran ekobiyoloji prensiplerine uygun olarak formüle edilmiştir.
Pek çok kişi, hassas cildine zarar vermekten ve ciltlerini kurutmaktan korktukları için durulanabilir temizleme ürünlerini kullanmaktan çekinir.
Gerginlik,yanma, batma ve rahatsızlık hissi, dağınık ya da lokal kızarıklıklar hassas cildin en önemli belirtileri arasındadır.BIODERMA’nın çözümü: Hassas ciltler için özel olarak geliştirilen Sensibio serisi! Hassas ciltler için cildini derinlemesine temizleyen ve mükemmel makyaj çıkarma özelliğine sahip ikonik Sensibio H2O misel su ve hassas cildine uygun temizleme ve bakım ürünlerini Sensibio serisinde bulabilirsiniz. Hassas ciltler, kızarıklık eğilimli ve yağlı pullanma problemi yaşayan ciltler için özel olarak geliştirilen ürünler arasında yer alan Sensibio Foaming Gel Temizleyicidir.

Bioderma Sensibio Foaming Gel

Bioderma Sensibio Foaming Gel Ne İşe Yarar?

Her akşam yatmadan önce, makyaj yapmasanız bile cildi temizlemek çok önemlidir, çünkü çevre kirliliği, hava kirliliği, ter, kir partikülleri vb. dahil olmak üzere gün boyunca epidermiste biriken birçok kiri cildinizden derinlemesine arındırmanız cildinizin sağlığı için oldukça önemlidir. Bioderma Köpüren Jel Temizleyici;

  • Cildi nazikçe temizlemeye, makyajdan arındırmaya ve nemlendirmeye yardımcıdır.
  • Patentli D.A.F.™ kompleksi, hassas ciltlerin tolerans eşiğinin yükseltilmesine destek olur.
  • Kremsi yapıdaki köpüğü cilde yumuşaklık ve konfor sağlamaya yardımcı olur.
  • Yüz ve göz çevresi kullanımına uygundur.

Bioderma Sensibio Foaming Gel İçeriğinde Ne Var?

  • Coco Glucoside ile zenginleştirilmiş Sensibio Köpüren Jel, hem lipit onarıcı hem de oldukça nemlendiricidir.
  • Sabun içermeyen formülü cildin pH seviyesini korumaya yardımcı olur.Bu ürün, NAOS’un eşsiz prensibine bağlı olarak formüle edilmiştir.

Cildi gereğinden fazla tedavi etmeye çalışmak yerine, cilde;doğal mekanizmasını nasıl koruması gerektiği öğretilmelidir.
Bu ürünün kalbinde DAF Patenti yer alır. Dış faktörler, cildin reaksiyon göstermesine ve hassaslaşmasına neden olabilir.
Bioderma, patentli D.A.F kompleksi sayesinde, cilt tipi fark etmeksizin cildin tolerans eşiğini artırmayı amaçlar. Bu patent, NAOS Research tarafından Aix-en-Provence’de tasarlandı ve Bioderma Laboratuvarları’nda geliştirilmiştir.

Bioderma Sensibio Foaming Gel Nasıl Kullanılır?

  • Göz ve yüz makyajı temizliğinde kullanılır.
  • Önceden su ile hafifçe ıslatılmış nemli cilde uygulanır.
  • Yüze uygularken köpürtülür ve ardından bol su ile durulanır ve ardından cilt hafifçe kurulanır.
  • Sabah ve/veya akşam olmak üzere 7 gün boyunca kullanıma uygundur.

Bioderma Sensibio Foaming Gel Kimler Kullanabilir?

Genç ve Yetişkinlerin kullanımına uygundur.
Hassas ciltler için kullanıma uygundur.

Cilt bakımı ile ilgili diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

Bioderma Sensibio Foaming Gel hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Popüler Makaleler

blank
Sağlık

İKİNCİ BEYİN-BAĞIRSAK

MANTIĞI BEYİN DUYGULARI BAĞIRSAK YÖNETİR.  BAĞIRSAKLAR İKİNCİ BEYNİMİZDİR ONSUZ YAŞAM DÜŞÜNÜLEMEZ. BAĞIMLILIK BAĞIRSAK KAYNAKLIDIR.MORFİN VE EROİN GİBİ MERKEZİ SİNİR SİSTEMİ ÜZERİNDE HAREKET ETTİĞİ DÜŞÜNÜLEN UYUŞTURUCULAR

blank
Saç Bakımı

Babe Saç Bakım Ürünleri

Babe saç bakımı konusunda tercih edilen markalardan biridir. Bebekler, çocuklar ve yetişkinler için her saç tipine ve sorununa uygun saç bakım ürünlerini bünyesinde barındırır. Bebek

blank
Saç Bakımı

Mevsimsel Saç Dökülmesi

Mevsimsel saç dökülmesinin durumunun birden fazla nedeni vardır. Bunlardan en sık karşılaşılanlardan bir tanesi de mevsim geçişlerinde yaşanan saç dökülmeleridir. Mevsim fark etmeksizin, bir mevsimden

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

hızlı yağ yakmanın en iyi 10 yolu
Sağlık

Hızlı Yağ Yakmanın En İyi 10 Yolu

İster genel sağlığınızı iyileştirmek isterse sadece zayıflamak istiyor olun, fazla yağı yakmak oldukça zorlu olabilir. Diyet ve egzersizle beraber diğer birçok faktör yağ kaybını etkileyebilir.

blank
Cilt Bakımı

La Roche Posay Pure Vitamin C10 Serum

La Roche Posay Pure Vitamin C10 Serum, hassas cildinizin sahip olduğu kusurları azaltmak için saf c vitamini ile formüle edilmiştir. Kırışıklıkları ve ince çizgileri gözle

blank
Saç Bakımı

Lazartigue Huile des Reves Huile Seche Nourrissante

Hiçbir toksik madde içermeyen, derinlemesine besleyen ve saçı yumuşak ve pürüzsüz hissettiren vegan içerikli bir kuru yağ arıyorsanız, Lazartigue Huile des Reves Huile Seche Nourrissante