Skip to content

BioNike Defence Xage Ultimate Repair

İÇİNDEKİLER

Bionike Defence Xage Ultimate Repair Kullanımı

Yaşlanma belirtilerin ilki göze çarptığı yer cildimizdir. Kişilerde doğal yaşamın bir parçası olan kırışıklıklar ve ince çizgiler belirli bir yaştan sonra oluşmaya başlar. Kırışıklıkların ve yüzlerde oluşan çizgilerin belli bir yaştan sonra belirginleşmesi sonucu pek çok kişi endişeler yaşamaya başlar. Bu anlamda bionike kremi özellikle kırışıklıklar için oldukça faydası görülen bir krem olmaktadır.

Bionike Kırışıklık Karşıtı Gece Kremi

Kişilerin yüzlerinde tekrarlayan yüz ifadelerinin sonucunda oluşan çizgiler belirli yaşlardan sonra derinleşmeye başlar. Mimik çizgileri ile beraber yüze yerleşen ve kendini gösteren çizgiler ve kırışıklıkların oluşumuna pek çok dış etken de etkili olmaktadır. Yaş ile beraber etkili olan tütün kullanımı ve güneş etkileri sebebiyle daha sağlıklı bir cilde sahip olabilmek için kırşıklık önleyici kremler tavsiye edilmektedir.

Hepimizin bildiği gibi yaşlılık önüne geçilemeyecek bir süreçtir. Fakat yaşla beraber oluşan çizgileri ve kırışıklıkları azaltmak olabildiğinde en aza indirmek mümkündür. Bionike Defence Xage Ultimate Repair kremi yaşlanma belirtilerinde bulunan kırışıklıkları hafifletmesini ve cilde parlaklık kazandırmasını sağlamaktadır. Özellikle cildin geceleri daha iyi çalıştığı için sadece geceleri uygulanan kırşıklık kremi olmaktadır.
BioNike Defence Xage Ultimate Repair

BioNike Defence Xage Ultimate Repair Kullanımı

Yaşlanma ile savaşmanın en iyi yolu koruyucu önlemler olmaktadır. Belirli bir yaştan sonra cilt için kremlerin kullanılması çizgilerin oluşumuna ve kırışıklık oluşumuna engel olmaktadır. Ciltlere yapılacak rutin bakım ile cildi koruyarak bu süreci geciktirmek mümkündür.

Bu anlamda bionike Defence Xage Ultimate Repair yaşlanma karşıtı krem kullanımı oldukça uygundur. Temizlenmiş olan yüze ve boyun bölgesine masaj yaparak kullanılması gerekir. Özellikle gece kullanılmalıdır. Cilt üzerinde kırışıklıkların dolması ve hafiflemesi için uygulanabilen bir kremdir.

BioNike Defence Xage Ultimate Repair Kullanım Faydaları

Kişilerin belirli bir yaştan sonra bazı kremleri kullanması cilt sağlığı için büyük önem taşımaktadır. Özellikle yüzlerde oluşan çizgilerin belirginleşmesi kişiler için büyük rahatsızlık oluşturmaktadır. Doğal bir süreç oluşan bu çizgi ve kırışıklıkların daha geç oluşması ve en aza indirilmesi için kullanılabilecek kırşıklık karşıtı gece kremi oldukça büyük yarar sağlamaktadır.

Krem içerisine hedeflenmiş bir etki oluşturulabilmesi için özel bileşenler eklenmiştir. Bu nedenle etkileri kısa sürede görülmektedir. Sabahları yüzün daha dinlenmiş ve parlak görünmesini sağlamaktadır. Ayrıca yüz ve boyunda oluşan kırışıklıkların krem kullanılmasından sonra dolmaya başladığı görülmeye başlanacaktır.

İçerdiği bileşenler ile sağladığı faydaları nedeniyle belirli bir yaştan sonra oluşan kırışıklıkları azaltmak ve cildin daha parlak görülmesi için kullanılması önerilmektedir. Böylece yüz üzerinde oluşan belirgin çizgilerin azalması ve oluşacak kırışıklıkların azalması sağlanabilir.

BioNike Defence Xage Ultimate Repair ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayınız.

Cilt bakımı ile ilgili diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

blank
El ve Ayak Bakımı

El Kuruluğunun nedenleri nelerdir?

Bugün sizlerle hepimizin bildiği ancak uygulamakta sorun yaşadığı nedenleri ele alacağız. 🙂 Ellerin kuruyup çatlamasının en önemli nedenlerinden biri soğuktur. Soğuk hava şartlarında mutlaka nemlendirici

Vichy Neovadiol

NEOVADIOL Cildi yeniden şekillendiren temel bakım Vichy Laboratuvarları, menopoz döneminde kadınlardaki hormonal değişimlerin cilt üzerindeki etkisini araştırdı. Çalışmalar, menopoz süresince cilt yoğunluğunun ve sıkılığının azalabileceğini

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avene Gentle Exfoliating Jel
Cilt Bakımı

Avene Gentle Exfoliating Jel

Avene Gentle Exfoliating Jel Ölü cilt hücrelerini temizleyen ve cildinizi yumuşatan çift etkili peeling yüz peelingi. Yumuşak cildi ortaya çıkarmak için kimyasal ve mekanik eksfoliasyonu

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1
Saç Bakımı

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1 Dalgalı, kıvırcık veya hafif dalgalı saçlarınız var ve size güzel, sağlıklı ve daha belirgin bukleler verecek bir saç

Temiz Güzellik Nedir?
Genel

Temiz Güzellik Nedir?

TEMİZ GÜZELLİK NEDİR? Temiz güzellik (Clean Beauty), doğal güzellik, yeşil güzellik ve normdan sapan diğer tüm güzellik türleri ile yakından ilişkilidir. Ama özünde, temiz güzellik