Skip to content

BioNike Defence Xage Ultimate Repair

İÇİNDEKİLER

Bionike Defence Xage Ultimate Repair Kullanımı

Yaşlanma belirtilerin ilki göze çarptığı yer cildimizdir. Kişilerde doğal yaşamın bir parçası olan kırışıklıklar ve ince çizgiler belirli bir yaştan sonra oluşmaya başlar. Kırışıklıkların ve yüzlerde oluşan çizgilerin belli bir yaştan sonra belirginleşmesi sonucu pek çok kişi endişeler yaşamaya başlar. Bu anlamda bionike kremi özellikle kırışıklıklar için oldukça faydası görülen bir krem olmaktadır.

Bionike Kırışıklık Karşıtı Gece Kremi

Kişilerin yüzlerinde tekrarlayan yüz ifadelerinin sonucunda oluşan çizgiler belirli yaşlardan sonra derinleşmeye başlar. Mimik çizgileri ile beraber yüze yerleşen ve kendini gösteren çizgiler ve kırışıklıkların oluşumuna pek çok dış etken de etkili olmaktadır. Yaş ile beraber etkili olan tütün kullanımı ve güneş etkileri sebebiyle daha sağlıklı bir cilde sahip olabilmek için kırşıklık önleyici kremler tavsiye edilmektedir.

Hepimizin bildiği gibi yaşlılık önüne geçilemeyecek bir süreçtir. Fakat yaşla beraber oluşan çizgileri ve kırışıklıkları azaltmak olabildiğinde en aza indirmek mümkündür. Bionike Defence Xage Ultimate Repair kremi yaşlanma belirtilerinde bulunan kırışıklıkları hafifletmesini ve cilde parlaklık kazandırmasını sağlamaktadır. Özellikle cildin geceleri daha iyi çalıştığı için sadece geceleri uygulanan kırşıklık kremi olmaktadır.
BioNike Defence Xage Ultimate Repair

BioNike Defence Xage Ultimate Repair Kullanımı

Yaşlanma ile savaşmanın en iyi yolu koruyucu önlemler olmaktadır. Belirli bir yaştan sonra cilt için kremlerin kullanılması çizgilerin oluşumuna ve kırışıklık oluşumuna engel olmaktadır. Ciltlere yapılacak rutin bakım ile cildi koruyarak bu süreci geciktirmek mümkündür.

Bu anlamda bionike Defence Xage Ultimate Repair yaşlanma karşıtı krem kullanımı oldukça uygundur. Temizlenmiş olan yüze ve boyun bölgesine masaj yaparak kullanılması gerekir. Özellikle gece kullanılmalıdır. Cilt üzerinde kırışıklıkların dolması ve hafiflemesi için uygulanabilen bir kremdir.

BioNike Defence Xage Ultimate Repair Kullanım Faydaları

Kişilerin belirli bir yaştan sonra bazı kremleri kullanması cilt sağlığı için büyük önem taşımaktadır. Özellikle yüzlerde oluşan çizgilerin belirginleşmesi kişiler için büyük rahatsızlık oluşturmaktadır. Doğal bir süreç oluşan bu çizgi ve kırışıklıkların daha geç oluşması ve en aza indirilmesi için kullanılabilecek kırşıklık karşıtı gece kremi oldukça büyük yarar sağlamaktadır.

Krem içerisine hedeflenmiş bir etki oluşturulabilmesi için özel bileşenler eklenmiştir. Bu nedenle etkileri kısa sürede görülmektedir. Sabahları yüzün daha dinlenmiş ve parlak görünmesini sağlamaktadır. Ayrıca yüz ve boyunda oluşan kırışıklıkların krem kullanılmasından sonra dolmaya başladığı görülmeye başlanacaktır.

İçerdiği bileşenler ile sağladığı faydaları nedeniyle belirli bir yaştan sonra oluşan kırışıklıkları azaltmak ve cildin daha parlak görülmesi için kullanılması önerilmektedir. Böylece yüz üzerinde oluşan belirgin çizgilerin azalması ve oluşacak kırışıklıkların azalması sağlanabilir.

BioNike Defence Xage Ultimate Repair ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayınız.

Cilt bakımı ile ilgili diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

avene trixera ürünleri
Cilt Bakımı

Avene Trixera Ürünleri

Avene Trixera, çeşitli nedenlerden kaynaklanan cilt kuruluğuna karşı geliştirilmiş bakım ürünleri içermektedir. Kuru ve aşırı kuru ciltler için cildi koruyucu, yatıştırıcı ve cilt bariyerlerini güçlendirici

blank
Saç Bakımı

Kış Aylarında Saç Bakımı Nasıl Olmalı?

Kış aylarında saç bakımı yaza göre daha kolaydır. Kışın saçlar hava koşullarında yaşanan değişimden etkilenir. Sonbahar mevsimi ile birlikte saç dökülme problemlerinde artış görülür. Saçların

blank
Cilt Bakımı

La Roche Posay Redermic R Krem

La Roche Posay Redermic R Krem  hassas ciltlerin bile retinolün yararlarından faydalanmasını sağlayan yaşlanma karşıtı bakım kremidir. La Roche-Posay Redermic Retinol Yaşlanma Karşıtı Krem, eşsiz

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

La Roche-Posay Effaclar Tonik
Cilt Bakımı

La Roche-Posay Effaclar Tonik

La Roche-Posay Effaclar Tonik ile yağlı, tıkanmış bir cildi tazeleyin. Yağlı cilt, gözenekleri açmaya ve cildi dengede tutmaya yardımcı olmak için pul pul dökülmeye ihtiyaç

Cilt Bakımında Asitler Nasıl Kullanılır?
Cilt Bakımı

Cilt Bakımında Asitler Nasıl Kullanılır?

Cilt Bakımında Asitler Nasıl Kullanılır? Tipik olarak asitlerle ilişkili peeling faydalarını sağlayan alfa ve beta hidroksi asitlerdir (bunları AHA’lar ve BHA’lar olarak biliyor olabilirsiniz). Kontrollü