Skip to content

CeraVe Nemlendirici Krem

İÇİNDEKİLER

CeraVe Nemlendirici Krem, cilde derinlemesine nüfuz eden temel seramidler içeren uzun süre etkili nemlendirici kremdir.
Dermatologlar ile geliştirilen CeraVe Nemlendirici Kremin zengin formülü, cildin doğal bariyerini üç temel seramid ve MVE teknolojisi ile korumaya yardımcı olarak günlük anında ve uzun süreli nemlendirme sağlar.
Ürünün içeriğinde bulunan Hyaluronik Asit, cildin doğal nemini korumaya yardımcı olur.

Seramidler Nedir?

Seramidler, cildimizde doğal olarak bulunan lipitlerdir (bir tür yağ molekülü); vücudun yerleşik nemlendiricisidir.
Seramidler cilt bariyerinin %50’sini oluşturmaktadır. Yaşlandıkça cildimizdeki seramid seviyeleri azalır, bu nedenle 30’umuza geldiğimizde cildimizin seramidlerinin neredeyse yüzde 40’ı tükenir; 40 yaşına geldiğimizde bu sayı yüzde 60’a yükselmektedir.

Seramid seviyeleri düşük olduğunda, cilt bariyeri zayıflayarak nemin ciltte tutulmasını engeller. Seramidlerin doğrudan cilde uygulanması, cilt bariyerinin korunmasına ve nemin korunmasına yardımcı olur.

Seramidler, nemi içeride tutarken kir ve kirlilik gibi çevresel tahriş edici maddeleri dışarıda tutan koruyucu bir kalkan oluşturur. Seramid içeren ürünlerin uzun vadede ciddi cilt kuruluğunu hafifletmeye ve önlemeye yardımcı olabileceğini gösteren çalışmalar vardır.
Yeşil yapraklı sebzeler ve sağlıklı yağ (hindistancevizi ve avokado gibi) alımınızı artırmak ve cilt bakımı rutininize seramidleri eklemek cildinizin bariyerini güçlendirecektir.

CeraVe’deki 3 temel seramidin (seramidler 1, 3, 6-II) benzersiz kombinasyonu, nem kaybını azaltarak, hidrasyonu artırarak ve cilt bariyerini koruyarak cildin mevcut seramidlerini yenilemeye, kuru cildi rahatlatmaya yardımcı olur. Tüm ürün yelpazesini keşfetmek için tıklayın.

CeraVe Nemlendirici Krem Nedir?

Dermatologlar tarafından geliştirilmiş bir cilt bakım markası olan CeraVe, formülasyonlarının cilt bariyerini restore etmeye ve korumaya adamıştır. Eşsiz sistemleri, MVE teknolojisi, bileşenleri 24 saatlik süre içerisinde cilde yavaşça ileterek cildinizin emilmesini ve nemli kalması için zaman sağlar.
CeraVe ürünleri ayrıca egzama, sedef hastalığı, akne, rosacea (gül hastalığı) gibi durumları tedavi etmek için kullanılan belirli reçeteli ilaçları dengeleyerek kurutma ve sert tedavilerin yanı sıra çalışmak üzere tasarlanmıştır.

Formüllerinin her birinde iki bileşen, seramid ve hiyalüronik asit ikilisi bulunur ve cildinizin nem seviyelerini önemli ölçüde arttırır. Kuru cildin daha uzun süre su tutmasına yardımcı olur ve cildinizin görünümünü ve hissini iyileştirir.

CeraVe’nin son derece nazik ancak etkili yıkama ürünleri, nemlendiricileri ve losyonları kronik olarak kuru cilde sahip olanlar veya egzama ve sedef hastalığı olanlar için idealdir.
CeraVe şu anda, dermatologların uzmanlığıyla geliştirilmiş, herkes için cilt bakımı ürünleri sunan eksiksiz bir ürün yelpazesi sunmaktadır.
CeraVe, cildi nemlendirmek, korumak ve yenilemek için uygun fiyatlı, erişilebilir, dermatologlar tarafından önerilen bir markadır.

CeraVe’nin Nemlendirici Kremi, kuru cildinize gün boyu nemlendirme ve rahatlık sağlayan çözümüdür. Bu zengin krem, cildinizin koruyucu bariyerini güçlendirir ve güçlendirerek nem ve besin maddelerini hapseder. Patentli uygulama teknolojisi MVE, gün boyunca cildiniz için doğru beslenme ve nemlendirme sağlar. Normal ve kuru cilt tipleri için idealdir.

Cerave Nemlendirici Krem

CeraVe Nemlendirici Krem İçeriğinde Ne Var?

Dermotologlarla geliştirilmiş olan CeraVe nemlendiricinin içeriğinde:
Temel Seramidler: Cildin doğal bariyerini korumaya yardımcı olmak için 3 temel seramid (1, 3, 6-II) içerir.
MVE Teknolojisi: 24 saate kadar cilt besleyici bileşenleri serbest bırakmak için patentli MVE Teknolojisi ile formüle edilmiştir.
Hyaluronik Asit: Cildin doğal nemini korumaya yardımcı olmak için hyaluronik asit ile formüle edilmiştir.
Parfüm içermez ve komedojenik değildir
Hızlı emici formül: Cildi yağlı hissetmeden nemlendirir.

CeraVe Nemlendirici Krem Ne İşe Yarar?

CeraVe Nemlendirici Krem nemlendirir ve cildin doğal koruyucu bariyerini onarmaya yardımcı olur.
Dermatologlarla birlikte geliştirilen bu krem ​​hassas, kuru ve çok kuru ciltler için idealdir.
CeraVe Nemlendirici Krem, cildinizde yağlı veya ağır hissetmeden zengin içeriğe sahiptir.
Formülü hızlı emilir ve yağsızdır.
Cildi nemlendirmek ve 24 saat nemlendirme sağlamak için tüm yıl boyunca kullanılabilir.
Kuru cildinize gün boyu nemlendirme ve rahatlık sağlayan çözümüdür.
Patentli uygulama teknolojisi MVE, gün boyunca cildiniz için doğru beslenme ve nemlendirme sağlar.

CeraVe Nemlendirici Krem Kimler Kullanabilir?

Kuru, çok kuru ciltler ve hafif egzamaya meyilli ciltlerin kullanımına uygundur.

CeraVe Nemlendirici Krem Nasıl kullanılır?

Gerektiği sıklıkta yüze ve vücuda bolca uygulayın.
En iyi sonuçlar için en sevdiğiniz CeraVe temizleyicinizle günlük olarak kullanın.

CeraVe Nemlendirici Kremi incelemek ve satın almak için tıklayınız. 

Cilt bakımıyla ilgili diğer makalelerimizi incelemek için tıklayınız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

blank
Sağlık

ARALIKLI ORUÇ DİYETİNDE 6 FARKLI YÖNTEM

Aralıklı Oruç diyetinde 6 farklı yöntem ile size uygun planı seçerek bu diyete başlayabilirsiniz. Aralıklı Oruç diyeti, son zamanlarda bir sağlık trendi haline geldi.  Aralıklı

blank
Saç Bakımı

Vichy Dercos Densi

Vichy Dercos Densi , saçın derinlemesine beslenmesini, güçlenmesini adeta kökten uca iyileştirilmesini sağlayan, saç bakımındaki en önemli ve en etkili ürünlerden biridir. Özellikle saç dökülmesine

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

blank
Genel

Doğada Vakit Geçirmenin Faydaları

Doğada Vakit Geçirmenin Faydaları Sağlıklı olmanın ne anlama geldiğini düşündüğümüzde genellikle beslenme, uyku, hareket ve kişisel bakım gibi şeyleri düşünürüz. Bunların hepsi sağlıklı bir yaşam

Sezgisel Beslenmenin 10 İlkesi
Sağlık

Sezgisel Beslenmenin 10 İlkesi

Sezgisel Beslenmenin 10 İlkesi Diyetler, beslenme alışkanlıkları ve sağlıklı yiyeceklerle ilgili paylaşımlar o kadar yaygın ki, ne yediğimizi düşünmek zorunda olmadığımız bir zamanı hayal etmek