Skip to content
Cheap NFL JerseysCheap Sports JerseysCheap JerseysCheap NFL JerseysCheap Sports JerseysCheap JerseysCheap NFL JerseysCheap JerseysCheap JerseysCheap NFL Jerseys
blank

Day2Day The Collagen Beauty

Share on facebook
Share on twitter

Day2Day The Collagen Beauty kolajen peptit, glutatyon, yeşil çay ve vitamin kompleksi içeren sıvı içilebilir gıda takviyesidir. Ürün, mango aromasıyla kolay içilebilir özelliğe sahiptir. İçeriğinde bulunan C vitamini, cildin normal işlevi için gerekli olan normal kolajen oluşumuna katkıda bulunur. Biotin, normal saç ve cildin korunmasını sağlayabilirsiniz.

Collagen Ne İçin Kullanılır?

Kolajen vücudunuzdaki en bol proteindir. Tendonlar, bağlar, deri ve kaslar dahil olmak üzere birçok vücut parçasını oluşturan bağ dokularının ana bileşenidir. Kolajen, cildinize yapı kazandırmak ve kemiklerinizi güçlendirmek gibi birçok önemli işleve sahiptir. Son yıllarda kolajen takviyeleri popüler hale geldi. Çoğu hidrolize olur, bu da kolajenin parçalandığı ve emilmenizi kolaylaştırdığı anlamına gelir. Bunu yanı sıra daha genç görünmek ve zaman karşı savaşmak için ideal bir proteindir. Cildinizin pürüzsüz görünmesi ve yaşlanmayı geciktirmek için kullanılmaktadır.

Collagen Eksikliğinde Vücutta Neler Görülür?

Kolajen yaş ilerledikçe doğal üretimi yavaşlar. 30’lu yaşlardan sonra kolajen üretimi %1 oranında azalır. Bu sebeple kolajen istenilen desteği veremediği için gözle görülür şekilde ciltte sarkmalar, kırışıklıklar ve ince çizgiler meydana gelir. Nem azalarak cilt elastikiyetini kaybeder. Genç ve sağlıklı bir cilt görünümünü kaybederek olduğunuzdan daha yaşlı görünmenize sebep olur.
Kolajen üretimini yavaşlatan tek neden yaş değildir. Serbest radikaller, güneş, stres, alkol, sigara genetik, aşırı kozmetik kullanımı, şeker kullanımı, uyku düzensizliği ve çevresel etkiler kolajen üretimini azaltmaktadır.

Day2Day The Collagen Beauty Ne İşe Yarar?

  • Orzax Day 2 Day Collagen Beauty, 1 ampulünde 5500 mg hidrolize kolajen ve 100 mg hyalüronik asit içeriğine sahip takviye edici bir gıdadır.
  • Formülünde bulunan, Biotin C, E, B5 ve B6 vitaminlerini de bulunduran bir vitamin kompleksidir. Tek kullanımlık ampul formu ile taşıma kolaylığı ve hijyenik kullanım imkanı sağlar.
  • İçeriğinde bulunan C vitamini cildin, kan damarlarının, kemiklerin ve kıkırdağın normal fonksiyonu için gerekli olan normal kollajen oluşumuna, B6 vitamini normal protein ve glikojen metabolizmasına, kırmızı kan hücrelerinin oluşumuna, Biotin normal saçın ve cildin korunmasına yardımcı olmaktadır.
  • Kolajen içeriği ile cildin genç görünmesi ve yaşlanmayı geciktirmek için formüle edilmiş bir gıda takviyesidir.
  • İçerisinde hyaluronik asit, selenyum,C vitamini, biotin, B vitaminleri gibi cilt ve saç için gerekli zengin bileşenler bulunmaktadır.
  • Ürünlerin formülünde kullanılan kolajen, uluslararası kalite standartlarına uygun Fransız kaynaklı biyoaktif formda premium tip 1 kolajendir.
  • Ürün içerisinde iki önemli antioksidan olan glutatyon ve R-Alfa Lipoik asit bir arada bulunmaktadır.
  • Ayrıca, içerisinde kolajen, glutatyon ve alfa lipoik asit üçlüsünün bir arada olduğu başka bir ürün de bulunmamaktadır.
  • Mango aroması ile içim kolaylığı sağlar.

Day2Day The Collagen Beauty Özellikleri

Her ampulde 5.500 mg Kollajene sahiptir. Fransa menşeili sığır kaynaklı Tip 1 kolajendir. Tek kullanımlık ampüller saklanır. İlave şeker içermez.
Day 2 Day Collagen Beauty İçeriğinde Neler Var?
3,5 mg ölçüsünde B5 vitamini, 300 mg ölçüsünde biotin, 30,4 mg ölçüsünde E vitamini, 50 mg ölçüsünde yeşilçay ektresi, 100 mg ölçüsünde Hyaluronik Asit ve 5.500mg ölçüsünde Hidrolize Kolajen bulunur.

Day2Day The Collagen Beauty

Day2Day Collagen Beauty Nasıl Kullanılır?

Tavsiye edilen günlük kullanım dozu, yetişkinler için tek kullanımlık bir tüp kullanılması şeklindedir. Tek kullanımlık şişesi ile kullanımınızı kolaylaştırırken aynı zamanda hijyenik bir hale getirir. Düzenli olarak kullandığınızda istenilen sonuçlar maksimum düzeyde olabilir. Herhangi bir sağlık probleminiz söz konusu olduğunda ürünü kullanmak için mutlaka doktorunuza danışmalısınız.

Day2Day The Collagen Beauty Kimler Kullanabilir?

Day 2 Day Collagen Beauty kolajen yetişkinler için üretilmiştir. Daha genç ve pürüzsüz bir görünüm kazandırmak için yetişkinler içindir. Bu sebeple çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklanmalısınız. Yaşlanmayı geciktirmek ve oluşan kırışıklıkları hafifletmek için kullanabileceğiniz harika bir üründür. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

Cilt bakımı ile ilgili diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

Ürün hakkında fiyat ve daha fazla bilgi için tıklayınız.

Popüler Makaleler

blank
Cilt Bakımı

SkinCeuticals Phloretin CF Serum

SkinCeuticals Phloretin CF Serum içeriğindeki üçlü antioksidan formül cildin doğal onarım sürecini güçlendirir. Çevresel faktörlere karşı gözle görülür bir koruma sağlar. Gündüz kullanım için tasarlanan

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

blank
Cilt Bakımı

Vichy Liftactiv Collagen Specialist

Vichy Liftactiv Collagen Specialist,uzun süreli etkisi ile cilt sıkılığını artırarak cildin kolajen kaybını telafi etmesine yardımcı olur. Vichy’nin bu yenilikçi gündüz kremi, cildi sıkılaştırmak, parlaklığı

blank
Cilt Bakımı

Mustela Maternite Stretch Marks Prevention

Anne adayları ve yeni anneler için özel olarak formüle edilmiş Çatlak önleyici yağ, doğal kaynaklı bileşenlerin ve aktif bileşenlerin benzersiz kombinasyonu sayesinde çatlakların oluşmasını önlemeye

blank
Cilt Bakımı

Bioderma Sensibio Foaming Gel

Hassas ve nem kaybı yaşayan ciltlere özel durulanan temizleme jelidir. BIODERMA Sensibio Foaming Gel, hassas ve toleransı düşük ciltler için formüle edilmiş bir temizleme jelidir.