Skip to content

Day2Day The Collagen Beauty

İÇİNDEKİLER

Day2Day The Collagen Beauty kolajen peptit, glutatyon, yeşil çay ve vitamin kompleksi içeren sıvı içilebilir gıda takviyesidir. Ürün, mango aromasıyla kolay içilebilir özelliğe sahiptir. İçeriğinde bulunan C vitamini, cildin normal işlevi için gerekli olan normal kolajen oluşumuna katkıda bulunur. Biotin, normal saç ve cildin korunmasını sağlayabilirsiniz.

Collagen Ne İçin Kullanılır?

Kolajen vücudunuzdaki en bol proteindir. Tendonlar, bağlar, deri ve kaslar dahil olmak üzere birçok vücut parçasını oluşturan bağ dokularının ana bileşenidir. Kolajen, cildinize yapı kazandırmak ve kemiklerinizi güçlendirmek gibi birçok önemli işleve sahiptir. Son yıllarda kolajen takviyeleri popüler hale geldi. Çoğu hidrolize olur, bu da kolajenin parçalandığı ve emilmenizi kolaylaştırdığı anlamına gelir. Bunu yanı sıra daha genç görünmek ve zaman karşı savaşmak için ideal bir proteindir. Cildinizin pürüzsüz görünmesi ve yaşlanmayı geciktirmek için kullanılmaktadır.

Collagen Eksikliğinde Vücutta Neler Görülür?

Kolajen yaş ilerledikçe doğal üretimi yavaşlar. 30’lu yaşlardan sonra kolajen üretimi %1 oranında azalır. Bu sebeple kolajen istenilen desteği veremediği için gözle görülür şekilde ciltte sarkmalar, kırışıklıklar ve ince çizgiler meydana gelir. Nem azalarak cilt elastikiyetini kaybeder. Genç ve sağlıklı bir cilt görünümünü kaybederek olduğunuzdan daha yaşlı görünmenize sebep olur.
Kolajen üretimini yavaşlatan tek neden yaş değildir. Serbest radikaller, güneş, stres, alkol, sigara genetik, aşırı kozmetik kullanımı, şeker kullanımı, uyku düzensizliği ve çevresel etkiler kolajen üretimini azaltmaktadır.

Day2Day The Collagen Beauty Ne İşe Yarar?

  • Orzax Day 2 Day Collagen Beauty, 1 ampulünde 5500 mg hidrolize kolajen ve 100 mg hyalüronik asit içeriğine sahip takviye edici bir gıdadır.
  • Formülünde bulunan, Biotin C, E, B5 ve B6 vitaminlerini de bulunduran bir vitamin kompleksidir. Tek kullanımlık ampul formu ile taşıma kolaylığı ve hijyenik kullanım imkanı sağlar.
  • İçeriğinde bulunan C vitamini cildin, kan damarlarının, kemiklerin ve kıkırdağın normal fonksiyonu için gerekli olan normal kollajen oluşumuna, B6 vitamini normal protein ve glikojen metabolizmasına, kırmızı kan hücrelerinin oluşumuna, Biotin normal saçın ve cildin korunmasına yardımcı olmaktadır.
  • Kolajen içeriği ile cildin genç görünmesi ve yaşlanmayı geciktirmek için formüle edilmiş bir gıda takviyesidir.
  • İçerisinde hyaluronik asit, selenyum,C vitamini, biotin, B vitaminleri gibi cilt ve saç için gerekli zengin bileşenler bulunmaktadır.
  • Ürünlerin formülünde kullanılan kolajen, uluslararası kalite standartlarına uygun Fransız kaynaklı biyoaktif formda premium tip 1 kolajendir.
  • Ürün içerisinde iki önemli antioksidan olan glutatyon ve R-Alfa Lipoik asit bir arada bulunmaktadır.
  • Ayrıca, içerisinde kolajen, glutatyon ve alfa lipoik asit üçlüsünün bir arada olduğu başka bir ürün de bulunmamaktadır.
  • Mango aroması ile içim kolaylığı sağlar.

Day2Day The Collagen Beauty Özellikleri

Her ampulde 5.500 mg Kollajene sahiptir. Fransa menşeili sığır kaynaklı Tip 1 kolajendir. Tek kullanımlık ampüller saklanır. İlave şeker içermez.
Day 2 Day Collagen Beauty İçeriğinde Neler Var?
3,5 mg ölçüsünde B5 vitamini, 300 mg ölçüsünde biotin, 30,4 mg ölçüsünde E vitamini, 50 mg ölçüsünde yeşilçay ektresi, 100 mg ölçüsünde Hyaluronik Asit ve 5.500mg ölçüsünde Hidrolize Kolajen bulunur.

Day2Day The Collagen Beauty

Day2Day Collagen Beauty Nasıl Kullanılır?

Tavsiye edilen günlük kullanım dozu, yetişkinler için tek kullanımlık bir tüp kullanılması şeklindedir. Tek kullanımlık şişesi ile kullanımınızı kolaylaştırırken aynı zamanda hijyenik bir hale getirir. Düzenli olarak kullandığınızda istenilen sonuçlar maksimum düzeyde olabilir. Herhangi bir sağlık probleminiz söz konusu olduğunda ürünü kullanmak için mutlaka doktorunuza danışmalısınız.

Day2Day The Collagen Beauty Kimler Kullanabilir?

Day 2 Day Collagen Beauty kolajen yetişkinler için üretilmiştir. Daha genç ve pürüzsüz bir görünüm kazandırmak için yetişkinler içindir. Bu sebeple çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklanmalısınız. Yaşlanmayı geciktirmek ve oluşan kırışıklıkları hafifletmek için kullanabileceğiniz harika bir üründür. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

Cilt bakımı ile ilgili diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

Ürün hakkında fiyat ve daha fazla bilgi için tıklayınız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

blank
Saç Bakımı

Mevsimsel Saç Dökülmesi

Mevsimsel saç dökülmesinin durumunun birden fazla nedeni vardır. Bunlardan en sık karşılaşılanlardan bir tanesi de mevsim geçişlerinde yaşanan saç dökülmeleridir. Mevsim fark etmeksizin, bir mevsimden

blank
Cilt Bakımı

Cilt Lekelesi Nedenleri Nelerdir?

Cilt lekesi, ciltte melanin adı verilen maddenin birikmesi sonucunda oluşan izlerdir. Cilt lekeleri genel olarak güneş kaynaklı, yaşlanma sonucu veya bazı hastalıkların ciltte oluşturduğu reaksiyonlardan

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yağlı Cilt İçin Bakım Rehberi
Cilt Bakımı

Yağlı Ciltler İçin Bakım Rehberi

Yağlı Ciltler için Bakım Rehberi Yağlı cilt her ne kadar baş etmesi zor bir cilt tipi olarak anılsa da makalemize yağlı cilde sahip olmanın avantajlarını

Nuxe Sun Lait Delicieux Protection Spf 30
Güneş Koruması

Nuxe Sun Lait Delicieux Protection Spf 30

Nuxe Sun Lait Delicieux Protection Spf 30 Geniş spektrumlu savunma ve yaşlanma karşıtı koruma sağlayan kimyasal bir güneş kremi olan Nuxe Sun Delicious Lotion SPF

Yüz Yogasının Şaşırtıcı 7 Faydası
Cilt Bakımı

Yüz Yogasının Şaşırtıcı 7 Faydası

Yüz Yogasının Şaşırtıcı 7 Faydasını öğrendiğinizde bu rutini hayatınıza dahil etmek isteyeceksiniz. Yüz yogası, yüz kasları kullanılarak uygulanan bir yoga türüdür. Yüz kaslarının daha sıkı,