Skip to content
DDF Anti Age Ürünleri

DDF Anti Age Ürünleri

Share on facebook
Share on twitter

17DDF Anti Age ürünleri yaş ilerledikçe oluşan cilt sıkılığını yitirme ve elastikiyetini kaybederek kırışıklıkların oluşması ve oluşan sarkmalara hafifletir. Yapılan araştırmalar 20 yaştan itibaren her yıl %1 cildi kırışıklıktan koruyan kolajen elastin bileşenler azalmaktadır. Cilde düzenli olarak bakım yapılmazsa, güneşten korunmazsa ve dengeli beslenilmezse kırışıklıklar daha erken görünmesine neden olur. Cildi kırışıklarını önlemenin ilk kuralı cildi korumaktır. Kırışıkları azaltmak, çoğalmasını engellemek ve yaşlanmayı geciktirmek için DDF anti aging geniş ürün yelpazesi mevcuttur.  Düzenli olarak kullanılan bu ürünler cildin genç, pürüzsüz ve canlı görünmesini sağlayabilir.

DDF Anti Age Ürünleri ve Özellikleri

DDF Anti Age ürünleri ciltte oluşan kırışıklıkları ve ince çizgileri hafifleterek cildi pürüzsüzleştirir. Günlük hayatımızda kullandığımız mimiklerin yarattığı alın çizgileri, göz çevresi kırışıklıkları ve kaş arası çizgileri cildin daha yaşlı görünmesine neden olur. Kırışıklıkları en aza indirmek için kullanılan DDF Gece Bakım Serumu doğal yüz ifadesi kaybolmadan cilde gergin, genç ve kırışıksız bir görünüm kazandırması için uygulanan bir serumdur. Mimik hareketleri bizim gün içerisinde kullanmak zorunda olduğumuz bir durumdur. Gülmek, ağlamak ve sinirlenmek doğal bir durum olduğu için ileri yaşlarda ince çizgiler kaçınılmaz olmaktadır. Cilt tipine uygun mutlaka güvenilir kırışıklık ürünleri kullanılmalıdır.

Yaşlanma görünümünü hafifletmek ve kırışıkları azaltarak cildin nemlendiren DDF Onarıcı Nemlendirici Krem içeriğinde bulunan güneş koruyucu özelliği ile UVA/UVB ışınlarına karşı koruma sağlamak için uygulanabilir. Güneş ve kuruluk cildin erken yaşlanmasına neden olur. Bu sebepten dolayı nemlendirici ve koruyucu içerikli ürünler cildin tüm ihtiyacını karşılayabilir.

Göz çevresindeki mimik çizgilerin, kırışıklıkların görünümünü minimize edilmesi ve göz çevresinin sıkılaştırılması için kullanılan DDF Göz Çevresi Kremi serbest radikal zararları önlemek göz çevresi çizgilerini minimize etmek ve torbaların azalması için kullanılan bir göz bakım kremidir. Göz çevresi hassas olduğu için en erken hasara uğrayan bölgedir. Uygulanan kremler ve temizleyicilerde mutlaka hassas içeriğe sahip olmalıdır. Yanlış ürün göz çevresinin daha hızlı kırışmasına ve hasara sebep olur. DDF Göz Çevresi Bakım Kremi sıkılaştırıcı özelliği ile torbalanmaların ve kırışıklıkların azalmasını sağlayabilir.

Yaş ilerledikçe elastikiyetini kaybeden cilt sarkarak yüz ovalinin bozulmasına neden olur. Kişiyi olduğundan daha yaşlı görünmesine neden olabilir. DDF Anti-Age Sıkılaştırıcı Krem derin çizgileri ve yüz ovalini toparlayarak sıkılaşması için uygulanabilir. Ayrıca sarkmayı an aza indirmek ve cildi güçlendirmek için ideal bir ürün olabilir.

Sigara, kahve, su içmeme, dengesiz beslenme ve hazır gıdalar erken kırışıklıklara neden olabilir. Bu kırışıkları onarmak için DDF Onarıcı Serum cilde iyice nüfus ederek oluşan kırışıkları hafifletmek için kullanılarak daha canlı ve genç bir cilde kavuşmak için ideal olabilir. DDF Anti-Age Serum su bazlı ve kolayca emilim özelliği ile tüm yüze uygulanarak ciltteki kırışıkları ve ince çizgileri hafifletmek için uygulanabilir.

DDF Temizleyicileri ile Ciltteki Kırışıklıklardan Kurtulma

Cilt tonu bozukluğu, ince çizgiler ve geniş gözeneklere sahip bireylerin cilt dokusunu iyileştirmek ve yumuşaklık sağlamak için DDF Peeling Krem kullanılabilir. Peeling cildi ölü deriden temizleyerek daha aydınlık bir cilde kavuşmasını sağlamak için uygulanır. Cildi soyarak daha parlak ve pürüzsüz bir tenin oluşmasını sağlayabilir. DDF Peeling Etkili Cilt Temizleme Ürünü tüm ciltlerin mutlaka kullanması gereken bir üründür. Cildi yenilemek ve çevresel şartlara karşı korumak için ideal bir üründür.

Popüler Makaleler

Otobronz
Güneş Koruması

Otobronzan nedir?

Otobronz güneşe çıkmadan evinizde yanık bir tene kavuşup, bronzlaşmanızı sağlar.

DDF Göz Çevresi Bakımı
Cilt Bakımı

DDF Göz Çevresi Bakımı  

DDF Göz Çevresi Bakım ürünleri göz çevresinin kullanımına uygun ürünler formüle etmiştir. Ayrıca kırışıklıkları ve yaşlanma belirtilerini önleyen ürünleri büyük ilgi görmüştür. Göz çevresi yüz

blank
Cilt Bakımı

Lierac Cilt Bakım Ürünleri

Lierac markası 1975 yılında cilt bakım ürünlerini kadınların hizmetine sundu. Çeşitli cilt problemleri ve cilt yaşlanması üzerine ürünler geliştirdi. Marka ürünlerinin etkililiği duyularımız için keyifli

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

blank
Cilt Bakımı

La Roche Posay Lipikar Surgras Cleansing Bar

Kuru cilt, cildin en yüzeysel tabakası olan epidermiste uygun miktarda su eksikliği ile karakterize çok yaygın bir cilt rahatsızlığıdır. La Roche Posay Lipikar Surgras Cleansing

blank
Cilt Bakımı

Vichy Liftactiv Collagen Specialıst Night

Kırışıklıklardan korunmak için en iyi bahislerinizden biri, tedavi etmek yerine önlemektir. Yaşlanma karşıtı ürünleri cilt bakımınızda kullanmaya başlamak için küçük çizgiler görmeye başlayana kadar beklemeyin.

blank
El ve Ayak Bakımı

La Roche Posay Cicaplast Hands Barrier Cream

Kış aylarında dışarıdaki havadaki nem oranı düşer. İçeride ısıtma sayesinde işler daha da kuru. Soğuk algınlığı veya gripten kaçınmak için ellerinizi sık sık yıkıyorsanız, cildinizde