Skip to content
DDF Cilt Temizleme Ürünleri

DDF Cilt Temizleme Ürünleri

Share on facebook
Share on twitter

DDF Cilt Temizleme Ürünleri cildin güzelliği ve sağlığı için hijyenik bir olaydır. Ciltte biriken kiri, makyajı ve yağı temizleyerek cildin parlak, canlı ve pürüzsüz görünmesini sağlar. Cilt temizliği yaş ve cinsiyet olmaksızın her gün mutlaka yapılmalıdır. Cildin uzun süre genç ve canlı kalması için temizlik gereklidir. Gün içerisinde yüze yapılan makyaj cildin nefes almasını engelleyerek erken yaşlanmasına sebep olabilir. Sabah ve akşam temizlenen cilt çevresel etkilere karşı güçlenerek dayanıklı olacaktır. DDF losyon, süt, jel ve yağlar içeriğindeki aktif maddeler ile tahrişi, kızarıklığı ve kırışıklıları engelleyici özelliğe sahiptir.

DDF Temizleyici Ürünleri

DDF Cilt Temizleme Ürünleri cildi pürüzsüzleştirmek, arındırmak ve ışıltı katarak ölü tabakayı arındırarak cildini daha canlı görünmesini sağlar. DDF Yağlı Ciltler İçin Köpük Temizleyici lekeleri, ince çizgileri ve geniş gözenekleri minimize etmek için ideal bir temizleyicidir. Ciltte biriken kir ve yağ gözeneklerin genişlemesine neden olabilir. Bu temizleyici ile gözenekleri sıkılaştırarak cildin pürüzsüz görünmesini sağlar.

Evde rahatlıkla ve kolaylıkla cildinizi temizlemek ve nazikçe efektif bir şekilde mikrodermabrazyon yapmak için kullanacağınız DDF Bakım Cihazı gözenekleri derinlemesine temizleyerek cildin nefes alması, canlı ve daha genç görünmesi için uygulanan bir üründür.

Cildi kurutmadan, hassasiyet yaratmadan temizleyen ve göz makyajı dahi arındırabilme özelliği olan DDF Krem Formunda Temizleyici nemlendirici özelliği ile cildi iyileştirerek oluşabilecek hasarlara karşı korumak için uygulanabilir.

Cilt tonu bozukluğu, ince çizgiler ve geniş gözeneklere sahip bireylerin cilt dokusunu iyileştirmek ve yumuşaklık sağlamak için DDF Peeling Kremi kullanılabilir. Peeling cildi ölü deriden temizleyerek daha aydınlık bir cilde kavuşmasını sağlamak için uygulanır.

Yaşlılık, hamilelik ve güneş ışınlarının neden olduğu kahverengi lekelerin azalması ve için uygulanan DDF Leke Açıcı cildi güçlendirerek leke oluşumuna karşı korumak için uygulanabilir. Ayrıca cilt tonunu düzenleyerek pürüzsüz ve aydınlık görünmesini sağlayabilir.

Günlük olarak sabah ve akşam temizlenen cilt daima genç, berrak ve canlı görünecektir. Yaş gözetmeksizin her yaştan bireylerin cilt temizliğini düzenli olarak yapması gerekir. Düzenli olarak temizlenmeyen ve cilt bakımı yapılmayan cilt erken yaşlanmalara sebep olabilir. DDF her cilt tipine uygun temizleyici ürünleri ile her yaşa hitap etmektedir.

Cilt Tipi Sorunları ve Çözümleri

Yağlı ve aşırı sebum üreten ciltlerin yağsız temizleyici ürünü bulunan DDF Yağ Salınımını Dengeleyen Temizleyici sebumu dengeleyerek gözeneklerin açılması, parlamanın ve sivilcelerin önüne geçilmesi için uygulanabilir.

Cilt tipine ve sorununa uygun ürünler tercih edildiği sürece istenilen etki gözlemlenmektedir. Her cildin farklı özelliğe sahip olması farklı etkiler göstermesinden kaynaklıdır. DDF bu konuya dikkat ederek her cilt yapısına uygun ürünleri ortaya çıkarmıştır.

DDF hassas ciltlerin bakımını düşünerek hassas içeriklere sahip ürünler geliştirerek yan etkisi olmayan ürünleri piyasaya sunmuştur. Duyarlı, hassas ve tahriş sorunu olan ciltlerin nemini, yumuşaklığını ve eski sağlığını geri kazandırmak için güneş koruyuculu nemlendirici, temizleyici, göz çevresi kremi ve ultra nemlendirici ürünleri cilt sorunun en aza indirmek için savaşır.

Popüler Makaleler

Mustela Güneş Ürünleri
Güneş Koruması

Mustela Güneş Ürünleri

Mustela Güneş Ürünleri ile cildi yüksek ve uzun koruma sağlamak için tercih edilebilecek bir markadır. Hassas bebek cildi korunmasız ve güçsüzdür. Hassas cilt çevresel faktörlerden

blank
Cilt Bakımı

Kış Ayların El Bakımı Nasıl Olmalıdır?

El bakımınıza özellikle kış aylarında ihmal etmemeliyiz. Ellerimiz gün boyunca soğuk hava, soğuk su, deterjan gibi birçok etkiyle karşı karşıya kalır. Özellikle kış aylarında havalarında

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nuxe Nuxellence Anti-Age Yeux
Cilt Bakımı

Nuxe Nuxellence Anti-Age Yeux

Yaşlanmak hepimizin korkulu rüyası. Yüzümüz, özellikle de göz çevremiz en hızlı yaşlanan bölgemiz. Bu nedenle göz çevresi bakımını ihmal etmemek gerekiyor. Göz çevresinde meydana gelen

blank
Cilt Bakımı

La Roche Posay Redermic C Yeux Eyes

Yaşlandıkça cildiniz elastikiyetinin bir kısmını kaybeder. Güneşe maruz kalma gibi çevresel faktörler ve genetik, bir kişinin yüzünde erken kırışıklıkların ve ince çizgilerin ortaya çıkmaya başlamasında

blank
Cilt Bakımı

BioNike Defence Xage Ultimate Repair

Bionike Defence Xage Ultimate Repair Kullanımı Yaşlanma belirtilerin ilki göze çarptığı yer cildimizdir. Kişilerde doğal yaşamın bir parçası olan kırışıklıklar ve ince çizgiler belirli bir