Skip to content
Cheap NFL JerseysCheap Sports JerseysCheap JerseysCheap NFL JerseysCheap Sports JerseysCheap JerseysCheap NFL JerseysCheap JerseysCheap JerseysCheap NFL Jerseys
DDF Göz Çevresi Bakımı

DDF Göz Çevresi Bakımı  

Share on facebook
Share on twitter

DDF Göz Çevresi Bakım ürünleri göz çevresinin kullanımına uygun ürünler formüle etmiştir. Ayrıca kırışıklıkları ve yaşlanma belirtilerini önleyen ürünleri büyük ilgi görmüştür. Göz çevresi yüz bölgesinden 7 kat daha ince yapıya sahiptir. Çevresel etkilere karşı hassas olduğu için kırışıklara açık bir yapısı vardır. Yüze uygulanan her türlü ürün göz çevresine uygulandığında ciddi zararlar verebilir. Bu yüzde bu bölgelere özel cilt bakım ürünleri uygulanmalıdır. Tahriş etmeyen ve alerjik yapmayan ürünler tercih edilmelidir. Dengeli beslenmek, temizlemek ve nemlendiriciler kullanmak göz çevresinin sağlığı için önemli temel kurallardır. Dış etkiler, yanlış ürün kullanımı ve göz temizliği yapılmaması cildin erken kırışmasına neden olur.

DDF Ürünleri ve Önemi

Çevresel etkiler, uykusuzluk, stres ve dengesiz beslenme göz çevresinde kırışıklıklara, torbalara ve morluklara neden olabilir. Gözaltı morluk, torbalanma ve ince çizgileri minimize etmek için DDF Göz Kremi kullanılmaktadır.

Nemlendirici etkisi ile cildini pürüzsüzleşmesi ve yumuşaması için kullanılan bakım kremleri göz çevresi için ciddi bakımlar sunabilir. Göz çevresinin yatışması, rahatlaması ve nemlenmesi için uygulanan DDF Göz Çevresi Bakım Kremi uygulanır. Göz çevresi hassas olduğu için içeriğindeki hassas içerikler göz çevresine zarar vermeden bakımını en iyi şekilde yapmasına yardımcı olabilir. DDF markasının göz çevresine ait tüm serum, krem ve jeller göz çevresinin hassaslığına uygundur.

Göz torbaları kötü alışkanlıklar, dengesiz yaşam, uykusuzluk ve genetik yapıdan kaynaklanan bir durumdur. Gözaltı torbalarını gidermek ya da azaltmak her ürün için geçerli değildir. Ancak ürün içeriğinde bulunan kılcal damar güçlendirici içerikler ile hafifletmek mümkün olabilir.

Kafein tüketimi, stres, fazla uyuma, az uyuma, aşırı alkol alma, bilgisayar ve televizyon gibi olumsuz etkenler göz çevresinde hasarlara neden olabilir. Ertesi günü şiş ve hiçte hoş olmayan gözlerle karşılaşmamak için DDF Göz Çevresi Bakım ürünleri kullanılmalıdır.

Göz Çevresi Bakımının Önemi

Göz çevresindeki kırışıklıklar aşırı güneşe maruz kalmak ve günlük yaşantımızda kullandığımız mimik hareketlerinden dolayı oluşmaktadır. Göz çevresi gevşeyerek sıkılığını kaybederek kırışıklıklara sebep olup eskisi gibi kendini tedavi edemez. Bu yüzden göz çevresine uygun hassas içerikli ürünlere başvurulmalıdır.

Yüksek faktörlü güneş kremi kullanmak, bol su tüketmek, düzenli uyumak, nemlendirmek, yanlış ürün kullanmamak, cilt tipine uygun ürün kullanmak ve dengeli beslenmek göz çevresinin en önemli kurallarıdır. Mümkün olduğu kadar göz çevresini koruyarak erken yaşlanmaları ve gözaltı torbalarını engellemek mümkündür. Göz çevresinin erken yaşlanması sizi olduğunuzdan daha fazla yaşlı göstermesine neden olabilir.

DDF markası hassas göz çevresini düşünerek hassas içeriklere sahip ürünleri piyasaya sunmuştur. Hassas, duyarlı ve tahrişe yatkın göz çevresinin nemini, esnekliğini ve yumuşaklığını geri kazandırmak için göz çevresi kremi ve ultra nemlendirici ürünleri ile göz çevresin sorunlarını en aza indirmek için savaşabilir.

1991 yılında Amerikalı doktorlar ve uzmanlar tarafından kurulan DDF ürünlerini dermatolog Dr. Howard Sobel, Biyokimya uzmanları ve şifa bitki uzmanı Dr. Elaine Linker ile geliştirmiştir. Procter Gamble markası ile büyüyerek Therapeutic Skincare dalında 2003 yılında lider olmuştur.

Popüler Makaleler

Kepeklerin Oluşma Nedeni ve Tedavisi
Saç Bakımı

Kepeklerin Oluşma Nedeni ve Tedavisi

Kepeklerin Oluşma Nedeni ve Tedavisi için yazımızı dikkatli okumalısınız. Günlük yaşantımızda saç kepekleri bizi rahatsız edecek duruma getirir. İşte, evde ve sosyal hayatınızda sürekli saçlarınızdan dökülen

yipranmis-saclar
Saç Bakımı

YIPRANMIŞ SAÇLAR

KERATİN: BÜYÜK BİR YENİLİK Saçlarımız için hayatı zorlaştırıyoruz: kötü beslenme, stres, kirlilik, düzleştiriciler, saç açıcılar… Saçlarımız her an tehlikede! Saç telleri donuklaşır ve sertleşir; saçlar kırılır

blank
Güneş Koruması

Bebekler İçin Güneş Koruması

Güneşin kendisini hissettirmeye başlaması ile birlikte güneşten korunma yöntemleri yeniden birçok kişinin en çok dikkat ettiği konuların başında gelmeye başladı. Yetişkinleri etkileyen güneç bebekleri de

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

hızlı yağ yakmanın en iyi 10 yolu
Sağlık

Hızlı Yağ Yakmanın En İyi 10 Yolu

İster genel sağlığınızı iyileştirmek isterse sadece zayıflamak istiyor olun, fazla yağı yakmak oldukça zorlu olabilir. Diyet ve egzersizle beraber diğer birçok faktör yağ kaybını etkileyebilir.

blank
Cilt Bakımı

La Roche Posay Pure Vitamin C10 Serum

La Roche Posay Pure Vitamin C10 Serum, hassas cildinizin sahip olduğu kusurları azaltmak için saf c vitamini ile formüle edilmiştir. Kırışıklıkları ve ince çizgileri gözle

blank
Saç Bakımı

Lazartigue Huile des Reves Huile Seche Nourrissante

Hiçbir toksik madde içermeyen, derinlemesine besleyen ve saçı yumuşak ve pürüzsüz hissettiren vegan içerikli bir kuru yağ arıyorsanız, Lazartigue Huile des Reves Huile Seche Nourrissante