Skip to content

Dr Murad Renewing Cleansing Cream Temizleyici Krem

Dr Murad Renewing Cleansing Cream - Temizleyici Krem
Marka: Dr.Murad
İÇİNDEKİLER

Dr Murad Renewing Cleansing Cream Temizleyici Krem, yaşlanan cilt tiplerine pürüzsüzlük ve ışıltı kazandıran nemlendirici bir temizleyici.

Bu yenileyici temizleme kremi ile olgun cildi aydınlatın.
Cildinizin bariyer işlevini korumaya yardımcı olur. Resurgence Yenileyici Temizleyici Krem cildinizin nemlenmesini sağlayarak yaşlanan cildin rahatlamasını ve bakımını sağlar.
Bu ultra nemlendirici yıkama ile cildi nazikçe temizleyin ve arındırın.

Dr Murad Renewing Cleansing Cream Temizleyici Krem Nedir?

1989 yılında geliştirilen Murad, Dr. Howard Murad’ın kendisi tarafından geliştirilen ilk Doktor Markalarından biriydi. Klinik cilt bakımını kendi evinizin rahatlığına getiren yüksek performanslı, çığır açan cilt bakımı üretmeye adamış olan Murad, standart cilt bakımı rejimini cilt sağlığına doğru 3 aşamaya dönüştürdü:
1. Temizleme ve Tonik, 2. Yüksek Performanslı Tedavi Ürünleri ve 3. Hedefe yönelik Nemlendiriciler.

Adım 1: Temizleme | İyi bir cilt bakımı serisinin her zaman ilk kritik adımı olmuştur. Yüzünüzü günde iki kez, sabah ve gece yıkayarak, gün içinde ve uyurken oluşan makyajı, fazla yağı, kiri, ölü deri hücrelerini ve kirleri temizlersiniz. Kesintilerin oluşmasını önlemek için derinin birikmesini temizlemek önemlidir. Temizleyicinizi takiben, bir tonik cildinizin pH dengesini geri kazanmanıza yardımcı olacak ve onu cilt bakımı rejiminizin bir sonraki adımı için hazırlayacaktır.

Adım 2: Tedavi | Onarım – Bu, cilt bakımı rutininizdeki en güçlü adımdır. 2. Adımda, kişisel cilt bakımı endişelerinizi özel olarak tedavi etme gücüne sahipsiniz. Yaşlanma, pigmentasyon veya akne olsun, serumlar ve tedaviler mevcut hasarı onarmaya, cilt sağlığını iyileştirmeye ve gelecekteki saldırılara karşı savunmaya yardımcı olabilir.

Adım 3: Nemlendirin | Koruyun – Sağlıklı bir cilt için en önemli unsurlardan biri nemlendirmedir. 3. Adım, cilt tipiniz ne olursa olsun, cildinizi nem ile yenilemek ve korumak ile ilgilidir. Cildinizi zararlı çevresel saldırganlara karşı korumak için rutininize bir SPF ürünü dahil etmek de önemlidir.

Murad Cilt Bakımı formül tarifleri üç ön koşul içerir: antioksidanlar, antienflamatuvarlar ve nemlendiriciler. Bugüne kadar, bu üç temel unsur, Adım 1’den 3’e kadar her Murad formülünde bir zorunluluktur.

Murad ailesindeki en popüler serilerden biri Blemish Control. Akne ve problemli cilt sorunu yaşayanlar için özel olarak tasarlanan Blemish Control serisi, cildinizin öngörülebilir, temiz ve sağlıklı olmasına yardımcı olur.

Murad, Çevresel Hasarın cilt yaşlanmasında büyük bir faktör olduğunu belirleyen ilk markalardan biriydi ve böylece Environmental Shield serisi doğdu. C vitamini bazlı formülleri, çevresel olarak zarar görmüş cildi tedavi etmek, serbest radikal hasarını nötralize etmek ve antioksidanları artırmayı amaçlar.

Age Reform, gözle görülür yaşlanma belirtilerini hedeflemek, ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltmak, cilt esnekliği oluşturmak ve cildi sıkılaştırmaya ve dolgunlaştırmaya yardımcı olmak için çalışır.
Hormonal Yaşlanma, Resurgence serisine ilham veren ve hormonal değişikliklerin bir sonucu olarak kuru, sarkan ve donuk cildi hedefleyen şeydir. Cildin ışıldadığı kadar sağlıklı olması için Murad’ı kullanın.

Resurgance Serisi, hormonal yaşlanma belirtileriyle savaşan anti-aging ürünlerden oluşuyor. Seri, cildin sıkılığını ve ışıltısını geri kazanmak isteyen herkese hitap ediyor. Ürünler, cildin esnekliğini geri kazandıran ve orta ila derin kırışıklıkların görünürlüğünü azaltan aktif bitki östrojenleri içermektedir. Cilt sıkı ve genç bir ışıltıyla bırakılır.
Temizleyici, Tonik, Serum, Gündüz Kremi, Gece Kremi ve Göz Kremi’nden eksiksiz ve lüks bir ürün yelpazesine sahip olabilirsiniz.

Dr Murad Renewing Cleansing Cream Temizleyici Krem

Bu seride yer alan, Dr Murad Renewing Cleansing Cream 200 ml Temizleyici Krem, ipeksi krem temizleyici, cildi aşırı kurutmadan nazikçe pul pul dökmek ve kirleri gidermek için lüks bir köpüğe dönüşür. Kapsüllenmiş bir laktik asit, bir peptit ve bir antioksidan karışımı, daha genç görünen bir cilt için aydınlanmaya ve yenilenmeye yardımcı olur. Kayısı ve yıldız çiçeği yağları, daha nemli, esnek bir cilt için cildin doğal nem bariyerini yenilemeye ve korumaya yardımcı olur.

Dr Murad Renewing Cleansing Cream Temizleyici Krem İçeriğinde Ne Var?

Dr Murad Renewing Cleansing Cream Temizleyici Kremin içeriğinde;

Kayısı ve yıldız çiçeği yağları yoğun nemlendirme sağlar ve cildin direncini artırır.
Papaya enzimleri aşındırıcı olmayan pul pul dökülme sağlarken, yosun özü cildi nemlendirir, yatıştırır ve yumuşatır.
Esansiyel yağ asitleri cildin doğal nem bariyerini korumaya yardımcı olur.
Parabenler, sülfatlar ve ftalatlar olmadan formüle edilmiştir.

Dr Murad Renewing Cleansing Cream Temizleyici Krem Ne İşe Yarar?

Bu ultra nemlendirici krem ​​temizleyici, yumuşak ve pürüzsüz bir cildi ortaya çıkarmak ve genç bir ışıltı kazandırmak için nazikçe peeling yapar.
Kremsi temizleyici, cildi aşırı kurutmadan nazikçe pul pul dökmek ve kirleri gidermek için lüks bir köpüğe dönüşür.
Laktik Asit, Peptit ve Antioksidanın kapsüllenmiş karışımı, daha genç görünen bir cilt için aydınlanmaya ve yenilenmeye yardımcı olur.
Yoğun nemlendirme sağlayarak, cildin direncini artırır.
Kayısı ve Yıldız Çiçeği Yağları, daha nemli, esnek bir cilt için cildin doğal nem bariyerini yenilemeye ve korumaya yardımcı olur.
Esansiyel Yağ Asitleri, cildin nemini korumaya yardımcı olur

Dr Murad Renewing Cleansing Cream Temizleyici Krem Kimler Kullanabilir?

Normal,karma, kuru, mat ciltler için nazik bir peeling etkisi gösteren temizleyici krem. Cildi temizlerken nemlendirir.

Dr Murad Renewing Cleansing Cream Temizleyici Krem Nasıl Kullanılır?

Nemli yüz ve boyun üzerine az miktarda masaj yapın.
Ilık suyla durulayın ve kurulayın.
Bu ultra nemlendirici krem ​​temizleyici, yumuşak ve pürüzsüz bir cildi ortaya çıkarmak ve genç bir ışıltı kazandırmak için nazikçe peeling yapar.

Dr Murad Renewing Cleansing Cream – Temizleyici Krem ve Resurgance serisinin diğer ürünlerine göz atmak için tıklayınız. 

Cilt bakımına dair diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

blank
Genel

Diş Sağlığı: Dişlerimiz Hep Beyaz Kalsın!

“Dişlerimiz hep beyaz kalsın” herkes ister. Günlük tükettiğimiz yiyecek ve içecekler dişlerde birikintilere neden olur. Bu da zamanla dişte sararma ile başlayan ve çürüğe kadar

Nuxe Kuru Yağ
Güneş Koruması

Nuxe Kuru Yağ

Nuxe markasının ürünlerinden biri olan Huile Prodigieuse özellikle kış aylarında kadınların ihtiyaç listesinde yer alan ürünlerdendir.Nuxe kuru yağı ciltte oluşan kuru doku zamanla yarık ve

blank
Sağlık

PROBİOTİKLER

Probiyotik kelimesi Yunancada “yaşam için =hayat için” anlamına gelmektedir.Probiotikler WHO (Dünya Sağlık Örgütü) ve FAO ya (Birleşmiş Milletler Beslenme Komisyonu) göre tanımı şudur. Belirli dozlarda

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avene Gentle Exfoliating Jel
Cilt Bakımı

Avene Gentle Exfoliating Jel

Avene Gentle Exfoliating Jel Ölü cilt hücrelerini temizleyen ve cildinizi yumuşatan çift etkili peeling yüz peelingi. Yumuşak cildi ortaya çıkarmak için kimyasal ve mekanik eksfoliasyonu

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1
Saç Bakımı

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1 Dalgalı, kıvırcık veya hafif dalgalı saçlarınız var ve size güzel, sağlıklı ve daha belirgin bukleler verecek bir saç

Temiz Güzellik Nedir?
Genel

Temiz Güzellik Nedir?

TEMİZ GÜZELLİK NEDİR? Temiz güzellik (Clean Beauty), doğal güzellik, yeşil güzellik ve normdan sapan diğer tüm güzellik türleri ile yakından ilişkilidir. Ama özünde, temiz güzellik