Skip to content

Dynavit Diamond Collagen

İÇİNDEKİLER

Dynavit Diamond Collagen içeriğinde yer alan hidrolize balık kollajeni ile cildin ihtiyaç duyduğu desteği sunan, zengin bir içeriğe sahip üründür. İçerisinde kollajenin yanı sıra beta karoten, Astaksantin, kamu meyve tozu, kırmızı yonca çiçek ekstresi ile cildin zamanla ihtiyaç duyduğu desteği yerine koyar. Cilt eskisinden daha canlı ve daha esnek olur.

Kolajen Nedir?

Cilt dokusunun genç ve canlı görülmesinin en önemli sebebi, cilt dokusunda ki kollajen miktarıdır. Zamanla vücudun kolajen üretme seviyesinde azalma meydana gelir, bu da zamanla cilt dokusunda kuruluk, esneklik kaybı, kırışıklık ve cildin canlılığını yitirmesine yol açar. Bu nedenle cildin eski canlılığını geri kazanabilmesi için takviye kolajen desteği alması gerekir.
Azalan kolajen, yerine konduğu zaman cilt dokusunu ağ gibi sararak, kaybolan esnekliğin geri kazanılmasını, canlılığının geri gelmesini ve kırışıklıkların azalmasını sağlar. Cildin zamana karşı ortaya çıkan etkilerini gözle görülür şekilde ortadan kalkmasını sağlar.
Ürünün içerisinde de cildin ihtiyaç duyduğu kollajen bulunur. Ürün içerisinde Morina balığının derisinden elde edilmiş olan hidrolize balık kollajeni bulunmasının sebebi ise cilt sağlığı üzerinde etkisinin yüksek olmasındandır. Cilt için en etkili kolajen türü balık kolajenidir. Bu nedenle Dynavit Collagen ürün içeriğinde de cilt dokusu için etkili olan ve kolay emilen hidrolize morina balık kolajeni yer alır.

Dynavit Diamond Collagen  Nedir?

Dynavit Diamond Collagen ; Eczacıbaşı teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Eczacıbaşı teknolojisinde; laboratuvar ve klinik araştırmalar ile her bileşen tek tek test edilir ve yararları en üst seviyede olacak şekilde formüle eklenir. Bu sayede üst düzeyde biyoyararlanım sağlanır. Dynavit Diamond Collagen ürününde etkisi bilimsel araştırmalar sonucunda kanıtlanan Kırmızı yonca çiçeği ekstresi, Kamu meyve tozu, Astaksantin, Beta karoteni ile hidrolize Morina balık kolajeni yer alır. Ürün, cilt sağlığı üzerinde etkili sonuçlar elde edilmesi adına özel olarak formülüze edilmiştir.

Dynavit Diamond Collagen

Dynavit Diamond Collagen ne işe yarar?

Ürünün içeriğinde yer alan bileşenler ile cilt dokusuna çok sayıda olumlu katkı sağlar. Ürünün yararlı etkileri;

  • İçeriğinde yer alan hidrolize balık kolajeni, kolayca emilir ve cilt esnekliğini, cilt canlılığını geri kazandırır. Kırışıklıkların azalmasını sağlar.
  • İçeriğinde yer alan astaksantin, cilt sağlığının geri kazandırılmasında etkilidir.
  • İçeriğinde yer alan beta karoten, antioksidan özelliğe sahip olmasının yanı sıra cildin güneşin zararlı ışınlarından korunmasını sağlar. Cildin canlık kazanmasına yardımcı olur.
  • İçeriğinde yer alan kamu meyve tozu, yüksek antioksidan özelliği sayesinde, doğal yaşlanma karşıtı olup hücre yenilenmesini sağlar.
  • İçeriğinde yer alan kırmızı yonca çiçeği ektresi, cilt kuruluğunun önüne geçilmesi, cildin canlanmasını sağlar.

Dynavit Diamond Collagen İçeriğinde ne var?

Dynavit Diamond Collagen ürün içerisinde; 5000 mg ölçüsünde hidrolize morina balık kollajeni, 200 mg ölçüsünde kamu meyve tozu, 19 mg ölçüsünde kırmızı yonca çiçek ekstresi,4 mg ölçüsünde astaksantin ve 0,5 mg ölçüsünde beta karoten bulunur.
İçeriğinde yer alan hidrolize morina balık kollajeni, morina balığının derisinden temin edilmiş, helal bir bileşendir.

Dynavit Diamond Collagen Nasıl kullanılır?

Bir kutu içerisinde 5o ml ölçüsünde 10 şişe bulunur.
Günlük 1 şişe Dynavit Diamond Collagen ürünü iyice çalkaladıktan sonra tüketilmesi tavsiye edilir. Özel olarak tasarlanmış olan tek kullanımlık ışıktan etkilenmeyen kahverengi cam şişeler kontaminasyon riski bulunmadan kullanılır, tadı ve içimi çok rahattır. İçeriğinde yer alan meyveler ile hoş bir aromaya sahip olan Dynavit Diamond Collagen ürününde balık tadı ya da kokusu gelmez.
Emilimin ve etkinin daha fazla olması adına Dynavit Diamond Collagen ürününün gece yatmadan evvel tüketilmesi ya da sabah tüketmesi önerilir.
Günlük alınacak olan dozun her gün kişinin belirleyeceği saat diliminde ve düzenli şekilde alınması önerilir. Bu sayede üründen maksimum fayda sağlanır.

Dynavit Diamond Collagen

Dynavit Diamond Collagen kimler kullanabilir?

Dynavit Diamond Collagen , cilt dokusunun kolajen ihtiyacı olan 11 yaş ve üzeri yetişkinler tarafından, ürün iyice çalkalandıktan sonra günde 1 şişe olacak şekilde tüketilmesi önerilir.
Herhangi bir sağlık problemi söz konusu ise ürünü kullanmak için mutlaka doktorunuza danışın.

Cilt bakımı ile ilgili diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

Ürün hakkında fiyat ve daha fazla bilgi için tıklayınız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Ürün Videosu

Popüler Makaleler

blank
El ve Ayak Bakımı

El Kuruluğunun nedenleri nelerdir?

Bugün sizlerle hepimizin bildiği ancak uygulamakta sorun yaşadığı nedenleri ele alacağız. 🙂 Ellerin kuruyup çatlamasının en önemli nedenlerinden biri soğuktur. Soğuk hava şartlarında mutlaka nemlendirici

blank
Güneş Koruması

Güneşin Cildimizdeki Etkisi Nelerdir?

Güneşin cildimizdeki etkisi nelerdir diye sorduğumuzda ilk akla gelenler leke ve kırışıklıklardır. Cilt rengi açık olanlar güneşe fazla duyarlı oldukları için güneş korumasına ihtiyaç duyar.

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

La Roche-Posay Effaclar Tonik
Cilt Bakımı

La Roche-Posay Effaclar Tonik

La Roche-Posay Effaclar Tonik ile yağlı, tıkanmış bir cildi tazeleyin. Yağlı cilt, gözenekleri açmaya ve cildi dengede tutmaya yardımcı olmak için pul pul dökülmeye ihtiyaç

Cilt Bakımında Asitler Nasıl Kullanılır?
Cilt Bakımı

Cilt Bakımında Asitler Nasıl Kullanılır?

Cilt Bakımında Asitler Nasıl Kullanılır? Tipik olarak asitlerle ilişkili peeling faydalarını sağlayan alfa ve beta hidroksi asitlerdir (bunları AHA’lar ve BHA’lar olarak biliyor olabilirsiniz). Kontrollü