Skip to content

Hassas ve Duyarlı Ciltler İçin Mükemmel Çözüm; Bioderma Sensibio

Marka: Bioderma
İÇİNDEKİLER

Hassas ve duyarlı cilt çevresel faktörlerin etkilerinden çabucak etkilenebiliyor. Bu nedenle, kızarıklık, tahriş, kaşıntı gibi reaksiyonlar oluşabiliyor. Cildin bu duyarlılığına karşı önlem almak gerekiyor. Bioderma Sensibio ürünlerin cildin hassasiyet ve duyarlılığı dikkate alınarak geliştirilmiş yüksek toleranslı bakım ürünleriyle sizlerin imdadına yetişiyor. Bioderma Sensibio hassas ciltler için özel olarak geliştirilmiş bakım ürünleriyle cilt hassasiyetine karşı bakım oluşturuyor.

Sensibio H2O misel solüsyonun yaratıcısı olan Bioderma , Sensibio ile hassas ciltlerin aşırı duyarlı yapısını dikkate alarak sizlere cilt hijyeni, bakımı ve tamamlayıcı bakım ürünleriyle destek sağlıyor.

Hassas ve Nem Kaybı Yaşayan Ciltler İçin Özel Hijyen!

Bioderma Sensibio Foaming Gel

Hassas cildi nazikçe arındırmaya yardımcı temizleyici bakım için kullanılıyor. Sahip olduğu patentli DAF komleksi ile, hassas ciltlerin toleransını yükseltmek için bakım oluşturuyor. Kremsi köpük yapıda dokusuyla cildin nazikçe temizlenmesini sağlarken yumuşak, rahatlatıcı bir his oluşturuyor. Hem yüz hem göz çevresine formülüyle cildiniz için çalışıyor.

Bioderma Sensibio Foaming Gel
Bioderma Sensibio Foaming Gel

Nasıl Uygulama Yapmalıyım?

Ürün kullanım talimatında da belirtildiği gibi önceden ıslattığınız yüzünüze nemli cilde uygulayın. Gel kıvam yavaşça köpürmeye başlayacak hafif masajla cilde yayın ve ardından bol suyla durulayın. Sabah ve akşam kullanılabilir.

 İçerisinde Neler Var?

Bu mükemmel temizleyicinin içinde cildinizin hassasiyeti ön planda tutularak oluşturulduğu için yumuşak yapıda temizleyici ve nemlendirici özelliğe sahip bileşenler bulunuyor.
Aqua/Water/Eau, Sodıum Cocoamphoacetate, Propanedıol, Sodıum Lauroyl Sarcosınate, Cıtrıc Acıd, Coco-Glucosıde, Glyceryl Oleate, Sodıum Cıtrate, Peg-90 Glyceryl Isostearate, Mannıtol, Xylıtol, Laureth-2, Rhamnose, Fructoolıgosaccharıdes, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerıdes Cıtrate, Lecıthın, Ascorbyl Palmıtate.

bioderma sensibio foaming ing

Neden Kullanmalıyım?

Eğer cilt hassasiyeti probleminiz varsa ve cildiniz çabucak kuruyorsa mükemmel bir temizleyici ile karşı karşıyasınız demektir. Çünkü hem yumuşak formülü ile hassasiyeti yatıştırır hem de çabucak cildiniz kuruyor ise sahip olduğu içeriği ile cildiniz kurutmadan temizler. Günlük olarak kullanılabilen temizleyici içerisinde sabun, parfüm, paraben, renklendirici içermez ve gözeneklerin tıkanmasına sebep olmaz. 200ml’lik pompalı şişesiyle kolay kullanım imkanı sağlar. Yüz ve göz çevresi için mükemmel temizleyicilik sağlar. Cildi nazikçe temizlemek, makyajdan arındırmak ve nemlendirmek için kullanılır ve rahatsızlık hissine karşı yatıştırıcı bakım sağlar.

 

Blog sayfamızı takip ederek Bioderma ürünleri ve diğer dermokozmetik markalarının ürünleri hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

Babe Iqualogy ürün serisi
Güneş Koruması

Babe Iqualogy Ürün Serisi

Babe Iqualogy ürün serisi hem kadın hem de erkeklerde yaygın olarak görülen lekelerin hafiflemesi, önüne geçilmesi ve güneşe karşı koruması için kullanılan yeni bir seridir.

Cilt Bakımı

Vichy Liftactiv Serum 10 Göz ve Kirpik Serumu

Vichy Liftactiv Serum 10 Göz ve Kirpik Serumu, nazik göz çevresi bölgesi için güçlü bir kirpik güçlendirici, kırışıklık önleyici serum. Daha genç, geniş gözlü bir

Güneş Koruması

Kuruluk ve Nemsizlik

Herkesin genel geçer bir bilgi olarak bildiği şey insan vücudundaki su miktarı oranının %60 olduğudur. Ancak bu durum “epidermis” için geçerli değildir. Cildin çok nemli

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Naturalnest Suntab 30 Tablet
Sağlık

Naturalnest Suntab 30 Tablet

Naturalnest Suntab 30 Tablet, bir gıda takviyesidir. İçeriğindeki aktif bileşen Polipodium Löykotomos eğreltisi, Orta ve Güney Amerika’ya özgü bir eğrelti otudur.. Bir düzineden fazla klinik

CeraVe Foaming Facial Cleanser
Cilt Bakımı

CeraVe Foaming Facial Cleanser

CeraVe Foaming Facial Cleanser, cildinizdeki kiri, fazla yağı ve ölü cilt hücrelerini cildi tahriş etmeden temizler ve arındırır. İçeriğindedeki 3 temel seramid ile cildin koruyucu

Cilt Bakımı

Bioderma Sensibio AR BB Cream Spf 30

Bioderma Sensibio AR BB Cream Spf 30, mükemmel bir cilt için çok etkili bir cilt bakımı ve makyaj bazı olan Bioderma Sensibio AR BB Krem