Skip to content

Hydra Bebe Organik Avokadolu Bebek Yüz Kremi

İÇİNDEKİLER

Hydra Bebe Organik avokadolu bebek yüz kremi, doğumdan itibaren kullanılmak üzere özel olarak formüle edilen Mustela Hydra Bébé® Yüz Kremi, bebeğinizin yüzünün günlük bakımı için tasarlanmıştır. Bitkisel yağ ve E ve F vitaminleri, kalıcı etkileriyle cildi anında nemlendirir. Shea yağı cilde esnek, ipeksi ve yumuşak bir his bırakır. Hydra Bébé® yüz kremi, doğal kaynaklı patentli bir bileşen olan Avocado Perseose® ile zenginleştirilmiş yeni formülü sayesinde cilt bariyerini güçlendirir ve hücresel kaynaklarını korur.
Mustela’nın Hydra Bébé Yüz Kremi, geliştirilmiş formülü sayesinde bebeğinizin yüz cildini korur ve olağanüstü nem sağlar: Avokado Perseose, Jojoba Yağı, Ayçiçek Yağı, E Vitamini ve bitki bazlı Gliserin içermektedir. 24 saat nemlendirme sunar.

Hydra Bebe Organik Avokadolu Bebek Yüz Kremi Nedir?

Mustela’nın araştırmacıları, bebeğinizin normal cildinin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak için doğal bir aktif bileşen geliştirdi: Avokado Perseose .

Bebeklerin cildi için mükemmel bir müttefik olan Avokado Perseose, onu dış saldırılardan korumak için bir kalkan görevi görür. Cilt bariyerinin gelişimine aktif olarak yardımcı olur, cildin hücre rezervlerini günlük streslere karşı korurken cildin nem seviyesini korumaya yardımcı olur.

Bir bebeğin cildiyle mükemmel uyum içinde hareket eden ve klinik olarak kanıtlanmış etkinlikle maksimum toleransı birleştiren, Mustela’nın bilgi birikiminin ürünü olan patentli ve koruyucu bir doğal aktif bileşen.

Bebeğinizin cildini doğumdan itibaren nemlendirmek , gün geçtikçe koruma, duyusal gelişim ve esenlik sağlar . Bebeğinizin doğru şekilde büyümesine ve gelişmesine yardımcı olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış basit bir rutindir.

Mustela’nın Hydra Bébé Yüz Kremi, bebeğinizin hassas yüzünü güçlendirmek ve nemlendirmek için shea yağı ve jojoba yağı gibi doğal malzemelerle yapılan nazik, etkili bir nemlendiricidir.
Tıpkı yetişkinler gibi, küçüğünüzün yüzünü nemlendirmek, gün boyu dış etkenlere maruz kaldığı kadar önemlidir, bu da kuruluğa veya tahrişe neden olabilir. Aslında, iki yaşın altındaki çocuklar aslında daha savunmasızdır ve ciltlerinin engeli olgunlaşmadığı için dış saldırılara maruz kalma olasılıkları daha yüksektir. Ancak Mustela’nın nazik nemlendiricisi sayesinde, bu flip-top kapaklı tüpten birkaç pompa krem ​​ile küçüğünüzün iyi bakıldığını hissetmesini ve cilt bariyerinin güçlü olmasını sağlayabilirsiniz.

Hydra Bebe Organik Avokadolu Bebek Yüz Kremi Ne İşe Yarar?

Mustela Hydra Bebe Yüz Kremi, bebek ve çocukların hassas cildi için formüle edilmiş günlük yüz nemlendiricidir ve doğumdan itibaren güvenle kullanılabilir.
Krem hızla emilir ve cildi ipeksi yumuşaklıkta bırakır.
Temel Bileşenler arasında, cilt bariyerini güçlendiren ve hücre gücünü koruyan, patentli doğal bir aktif bileşen olan Avokado Perseose® bulunur.
Hidrolipidik filmi etkili bir şekilde koruyan, lipit yenileyici, onarıcı, doğal olarak nemlendirici bir bileşen olan Jojoba yağı içerir.
Shea yağı cildi esnek ve pürüzsüz bırakarak yumuşatır, yatıştırır ve besler.
Epidermisin su dengesini de koruyarak cildi anında ve kalıcı bir şekilde nemlendirir.
Anında, uzun süreli nemlendirici etki sağlar
Cilt bariyerini güçlendirir ve cilde ipeksi, esnek ve hatta daha yumuşak bir his verir.
% 97 Doğal kökenli içerikler
Yüksek toleranslı, hipoalerjenik formül Mükemmel güvenlik için pediatrik gözetim altında dermatolojik olarak test edilmiştir
% 0 Parabenler, ftalatlar ve fenoksietanol

Hydra Bebe Organik Avokadolu Bebek Yüz Kremi

Hydra Bebe Organik Avokadolu Bebek Yüz Kremi İçeriğinde Ne Var?

Hem anında hem de uzun süreli nemlendirme sağladığı klinik olarak kanıtlanmış Hydra Bebe Yüz Kremi, cildin doğal bariyerini güçlendirmek ve cildin hücresel zenginliğine saygı göstermek için Mustela’nın Avokado Perseose®’una sahiptir.

Mustela Hydra Bebe Yüz Kremi ayrıca cildi yatıştırıp yumuşatırken dış etkenlere karşı koruyan nemlendirici jojoba yağı ve E vitamini içerir.
Son dokunuş, doğal olarak yatıştırıcı ve rahatlatıcı bir ana bileşen olan shea yağıdır; ayrıca yüzü dış etkenlerden de korur.

% 86 doğal kaynaklı yüz kremi, anında eriyerek cilde nüfuz ederken çok sevilen, bal benzeri Mustela kokusunu geride bırakır.

Hydra Bebe Organik Avokadolu Bebek Yüz Kremi Kimler Kullanabilir?

Normal cilt tipleri için doğumdan itibaren kullanılabilen Mustela Hydra Bebe Yüz Kremi ile bebeğinizin yüzünü yatıştırın ve yumuşatın.

Hydra Bebe Organik Avokadolu Bebek Yüz Kremi Nasıl Kullanılabilir?

Doğumdan itibaren sabah ve akşam uygulayın.
Bu hassas ve hafif dokulu yüz kremi, bebeğinizin yüzünün günlük bakımı için tasarlanmıştır. Doğumdan itibaren kullanılmak üzere özel olarak formüle edilmiştir ve özellikle ekstra koruma ve hidrasyona ihtiyaç duyan hafif kuru bir cilde sahip bebekler için harika bir nemlendiricidir.

Hydra Bebe Organik Avokadolu Bebek Yüz Kremi ürününü incelemek ve satın almak için tıklayınız.

Mustela ürünlerine dair diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

blank
Güneş Koruması

Avene Cleanance Solaire Spf50

Sebum düzenleyici bir aktif bileşen olan Monolaurin ile zenginleştirilmiş olan ultra hafif dokusu cilde parlaklık önleyici bir etki sunar. Avene Cleanance Solaire Spf50+ Yatıştırıcı, tahriş

blank
Cilt Bakımı

Lierac Premium Elixir

Yaşlanma, en çok korkulan konulardan biridir. Yaşlanma belirtilerine karşı onarıcı bir etki gösteren Lierac Premium Elixir ile tanışmalısınız. Ürün, tüm yaşlanma belirtilerine karşı onarıcı bir

blank
Cilt Bakımı

Lekeli Cilde Sahip Olanlar; Güneş Işınlarına Dikkat!

Cilt lekeleri güneş ışınlarından çabucak etkilenir ve artış gösterebilir. Cilt lekelenmesinin başlıca nedenlerinden biri güneş ışınlarıdır. Bu nedenle cildin güneş ışığından etkin korunması gerekir. Özellikle

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nuxe Sun Lait Delicieux Protection Spf 30
Güneş Koruması

Nuxe Sun Lait Delicieux Protection Spf 30

Nuxe Sun Lait Delicieux Protection Spf 30 Geniş spektrumlu savunma ve yaşlanma karşıtı koruma sağlayan kimyasal bir güneş kremi olan Nuxe Sun Delicious Lotion SPF

Yüz Yogasının Şaşırtıcı 7 Faydası
Cilt Bakımı

Yüz Yogasının Şaşırtıcı 7 Faydası

Yüz Yogasının Şaşırtıcı 7 Faydasını öğrendiğinizde bu rutini hayatınıza dahil etmek isteyeceksiniz. Yüz yogası, yüz kasları kullanılarak uygulanan bir yoga türüdür. Yüz kaslarının daha sıkı,

Avene Cleanance Comedomed Anti-blemishes Concentrate
Cilt Bakımı

Avene Cleanance Comedomed Anti-blemishes Concentrate

Avene Cleanance Comedomed Anti-blemishes Concentrate, yağlı, leke eğilimli ciltler için özel olarak tasarlanmış leke önleyici konsantre nemlendirici. Cleanance Comedomed hidratlar, matlaştırıcılar, lekeleri ve siyah noktaları