Skip to content

Kışa Hazırlık Önerileri…

Marka: Genel
İÇİNDEKİLER

Mükemmel Dudaklar Canlı Tonlar…
Kış aylarının gelmesiyle cildimiz soğuk hava, rüzgar gibi etkenlerden kolayca etkilenmektedir. Cildimizi korumak bakım ürünlerimizi seçerken cildin nem ihtiyacı göz önünde tutularak, yoğun nemlendirici bakım ürünlerine yönelmek doğru bir seçim olacaktır.
Havaların soğumasıyla dudakların neme olan ihtiyacını sağlamak, kuruluk, çatlama gibi problemlerini önlemek ve aynı zamanda parlak bakımlı dudaklara sahip olmak için Physicians Formula Super BB Yanak Dudak Balmı mükemmel dudaklara sahip olabilirsiniz.
Kış boyunca dudaklarınızı soğuktan korumak ve nem sağlayarak kuruluk çatlak gibi hasarlarla başa çıkmak için size büyük ölçüde yardım sağlayacaktır.
Hem yanakları renklendirici allık yerine de kullanarak yüzünüze renk katabilir. Bakımlı canlı bir görünüm sağlayabilirsiniz.
Hem dudak hem de yanaklar için kullanıma uygun pembe ve şeftali tonlarında iki farklı renge sahip yuvarlak kolayca çantanızda taşıyabileceğiniz bir üründür.


Muhteşem Krema Kıvamında, Milk Shake Tadında Saç Bakımı…

Saçlarımız rüzgardan, ve hava koşullarından anında etkilenmektedir. Özellikle kış aylarında saçlarda kuruma ve yıpranma gibi olumsuzluklarla karşılaşılabilmektedir.
Milk Shake Whipped Cream Saç Bakım Köpüğü 200ml saçları elektriklenmesini yatıştırmak ve kış aylarında rüzgarların saçımızı etkilemesine karşı kullanılabilecek bir üründür. Saçların ağırlaşmadan kolayca açılıp taranmasına olanak verir. Saçlarınızın bakımı için geliştirilmiş bu ürün yüz, vücut nemlendiricisi olarak da uygulanabilir.
Muhteşem kokusu ve içerdiği süt proteinleri ile saçın yapısını güçlendirici ve saçları koruyucu saç köpüğüdür. Parlak, canlı saçlara sahip olmanız ve Integrity 41® patentli formülü ile saç renginin yoğunluğunu korumak için geliştirilmiştir.
Bu güne kadar kafelerde içtiğiniz muhteşem milk shake kokusunu hissedebileceğiniz hoş kokusuyla ürünün sloganında da belirttiği gibi kafayı yemenize sebep olabilir.


3 beyaz çiçeğin büyüsünü yansıtın..
lierac sensory body lotion with 3 white flowers 150 ml vucut losyonu 747 49 B

Evet soğuk kış günleri kapıda ve soğukların gelmesiyle cildimizin kurumaya başlamasıyla birlikte nemlendirici ürünlere olan ihtiyacımız artmaktadır. Özellikle banyo sonrası vücutta meydana gelen kuruluk, gerilme ve nem ihtiyacına karşı cildi yatıştırıcı ve nemlendirici Lierac Sensory Body Lotion With 3White Flowers 150ml krem hoş kokusuyla cildinizi nem kazandırmak için idealdir. 3 beyaz çiçeğin birleşmesiyle elde edilmiş hoş kokusu ve bitkisel yağ birleşimiyle cildinize ipeksi bir yumuşaklık katar. Banyo sonrasında cilt iyice kurulandıktan sonra masaj eşliğinde uygulandığınızda kan dolaşımının harekete geçmesiyle birlikte cildinize parlak, canlı bir doku kazandırabilir.
Yasemin, gardenya ve kamelyanın mükemmel kokusuyla cildinize ipeksi bir dokunuş katın…

Soğuk Havalardan Ellerinizi Koruyun…

burts bees shea yagi iceren onarici el kremi 50 gr el bakim kremi 917 66 BEllerimiz gün boyunca su, soğuk hava gibi dış etkenlere maruz kalmaktadır. El bakımını sağlamak ve elleri ihtiyacı olan nemi geri kazandırarak sağlıklı bir görünüme sahip olması için Burt’s Bees Shea yağı içeren Onarıcı El kremi 50 gr uygulanabilir. İçeriğindeki shea yağın etkisiyle elleri kısa sürede yumuşak, pürüzsüz ve parlak bir doku sağlayabilir.
Ellerin bakımı ve kış aylarında ihtiyacı olan nemi karşılamak için ellerin düzenli olarak kremlenmesi hassas ellerinizi çatlamalara ve sertleşmelere karşı koruma sağlamak için idealdir.
Özellikle ellerin suya ve aşırı soğuğa maruz kaldığı zamanlarda düzenli olarak kullanılması el bakımını sağlamak için çözüm oluşturacaktır.

 

 

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

Güneş Koruması

Güneş

GÜNEŞ Yaşam kaynağımız olan Güneş’in ışınlarının cildimiz üzerinde faydalarının yanında zararları da vardır. Kendisinden faydalanırken koruyucu önlemler almak dikkat edilmesi gereken bir husustur. Güneş dost

avene trixera ürünleri
Cilt Bakımı

Avene Trixera Ürünleri

Avene Trixera, çeşitli nedenlerden kaynaklanan cilt kuruluğuna karşı geliştirilmiş bakım ürünleri içermektedir. Kuru ve aşırı kuru ciltler için cildi koruyucu, yatıştırıcı ve cilt bariyerlerini güçlendirici

Bebek Pudrası ile Cilt Bakımı Nasıl Yapılır
Cilt Bakımı

Bebek Pudrası ile Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Bebek pudrası kullanırsak ne olur diye düşündünüz mü? Ciltteki sorunları gidermek ve pürüzsüzleştirmek gibi olumlu etkileri bulunmaktadır. Ayrıca ağda sonrası tahrişi gidermek içinde pudra tercih

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sattvik beslenme nedir?
Sağlık

Sattvik Beslenme Nedir?

Sattvik Beslenme Nedir? Yoga, vücudu yeniden dengelemeye ve metabolizmayı kendine özgü beslenme düzeniyle doğal olarak yeniden canlandırmaya yardımcı olur, böylece genel yaşam kalitesini optimize ederken

Naturalnest Suntab 30 Tablet
Sağlık

Naturalnest Suntab 30 Tablet

Naturalnest Suntab 30 Tablet, bir gıda takviyesidir. İçeriğindeki aktif bileşen Polipodium Löykotomos eğreltisi, Orta ve Güney Amerika’ya özgü bir eğrelti otudur.. Bir düzineden fazla klinik

CeraVe Foaming Facial Cleanser
Cilt Bakımı

CeraVe Foaming Facial Cleanser

CeraVe Foaming Facial Cleanser, cildinizdeki kiri, fazla yağı ve ölü cilt hücrelerini cildi tahriş etmeden temizler ve arındırır. İçeriğindedeki 3 temel seramid ile cildin koruyucu