Skip to content

La Roche Anthelios Age Correct SPF 50

İÇİNDEKİLER

La Roche Anthelios Age Correct SPF 50, hassas ciltler için uygun bir yaşlanma önleyici güneş kremi olan La Roche-Posay Anthelios Age Correct ile yaşlanma belirtilerini aktif olarak hedeflerken cildinizi güneş ışınlarından koruyun.

La Roche-Posay Anthelios Age Correct Günlük Bakım SPF 50 50ml, cildi korumaya ve foto düzeltme sayesinde günlük UV maruziyetinin neden olduğu yaşlanma belirtilerini düzeltmeye yardımcı olan bir yüz bakımıdır. Kırışıklıkların azaltılmasına ve koyu lekelerin düzeltilmesine etki eder.

La Roche-Posay Anthelios Age Correct SPF 50, yenilikçi anti-kirlilik ve anti-oksidasyon teknolojisi ile formüle edilmiştir.
Formülasyon ayrıca daha genç ve ışıltılı bir cilt ortaya çıkarmak için ince çizgilerin, kırışıklıkların ve koyu lekelerin görünümünü azaltmaya çalışan dermatolojik aktifler içerir.
Geniş spektrumlu SPF, cildin yaşlanmaya ve pigmentasyona neden olan zararlı UV ışınlarından korunmasını sağlar.

La Roche Anthelios Age Correct SPF 50 Nedir?

La Roche Anthelios Age Correct SPF 50

La Roche-Posay, Anthelios Age Correct SPF50 + ‘yı sunar. Bu yaşlanma önleyici güneş kremi, cildi zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı koruyarak geniş spektrumlu koruma sağlar.

Olgun ve hassas cilt tipleri için ideal olan formül, kırışıklıkların, koyu lekelerin görünümünü ve cilt elastikiyetini iyileştirmeye yardımcı olur. Hyaluronik Asit bir nem patlaması verirken, Niacinamide hiperpigmentasyon alanlarını tedavi etmek için çalışır. PHE-Resorcinol, daha parlak ve pürüzsüz bir cilt için yeniden yüzey oluşturma özelliklerine sahiptir.

Kirlilik Önleme ve Oksidasyon Önleme Teknolojisi, cilde ekstra koruma sağlamak için uyum sağlar. Markanın Kaplıca Suyu ile doldurulan güneş losyonu, kuruluğu ve rahatsızlığı gidermeye yardımcı olur. Aşırı güneşe maruz kalma, yaşlanma sürecini hızlandırabilir, bu nedenle bu SPF50 güneş kremi, zararlı ışınlara karşı bir kalkan oluşturur.
La Roche-Posay Anthelios Age Correct SPF 50 etkili bir şekilde nemlendirir ve ince çizgilerin, kırışıklıkların görünümünü azaltır ve hatta koyu lekeleri iyileştirir. Yaşlanan bir cildiniz varsa ve kullanımı kolay ve çok sayıda fayda sağlayan günlük bir ürün arıyorsanız, La Roche-Posay Anthelios Age Correct SPF 50’i tercih edebilirsiniz.

La Roche Anthelios Age Correct SPF 50 Ne İşe Yarar?

SPF 50 geniş spektrumlu koruma sunar.
Kırışıklıkları ve koyu lekeleri en aza indirir ve cilt elastikiyetini artırır.
24 saat hidrasyon sunar.
Evrensel renk.
Cildi yeniler, nemlendirir ve yatıştırır.
Kirlilik ve oksidasyona karşı koruma sağlar.
Kirlilik önleme: Kirlilik parçacıklarının cilde yapışmasını sınırlar.
Antioksidasyon: Kirlilik ve kızılötesi kaynaklı oksidatif stresi önler.

La Roche Anthelios Age Correct SPF 50 İçeriğinde Ne Var?

La Roche-Posay Anthelios Age Correct SPF50, kırışıklıkların ve koyu lekelerin görünümünü azaltmak ve cilt elastikiyetini artırmak için dermatolojik aktifler içerir.

Bu güneş bakımı, gerçek bir cilt bakımı etkinliğine sahiptir; formül Hyaluronik Asit, PHE-Resorcinol & LHA, Niacinamide ve La Roche-Posay Termal Kaynak Suyu ile zenginleştirilerek cildi nemlendirip yeniden dolgunlaştırır, pigmentasyonu hedefler ve cildi rahatlatır.

La Roche-Posay Anthelios Age Correct SPF 50, geniş spektrumlu UVA ve yüksek UVB koruması sağlamanın yanı sıra, cildi daha fazla korumak için Anti-Kirlilik ve Anti-Oksidasyon teknolojisi içerir.

Yağlı olmayan dokusu kadifemsi bir görünüm ve iyi nemlendirilmiş bir cilt bırakır.

Dermatolojik ve oftalmolojik kontrol altında test edilmiştir. Komedojenik değildir.

La Roche Anthelios Age Correct SPF 50 Kimler Kullanabilir?

Yaşlanma ve pigmentasyonla ilgili endişeleri olan biri için bu, nemlendiren, UV ışınlarına karşı koruyan ve pigmentasyonu düzeltmeye yardımcı harika bir SPF’dir.

La Roche Anthelios Age Correct SPF 50 Nasıl Kullanılır?

La Roche-Posay Anthelios Age Correct SPF 50 çok hafif ve kullanımı kolay. Bunu günlük olarak uygulayabilirisiniz.
Cilt bakımı rutininizin son adımı olarak ve makyajdan önce her sabah yüzünüzün her yerine eşit şekilde uygulayın.

Güneşe aşırı maruz kalmak tehlikelidir. Güneşte çok uzun kalmayın. Bir güneş ürünü % 100 korumaz.
Güneşten korumayı artırmak için sık sık ve yeniden uygulayın.
Göz çevresinden kaçının.

La Roche Anthelios Age Correct SPF 50 ürününü incelemek ve satın almak için tıklayınız.

Güneş bakımına dair diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

blank
Cilt Bakımı

Terleme ve Ter Kokusuyla Mücadele Yöntemleri

Terleme özellikle toplu taşıma araçlarında büyük sıkıntılar yaratıyor. Günlük koşuşturma içinde sabahın ilk saatleriyle kendini gösteren stres durumu terleme ile sonuçlanıyor. Günlük kişisel bakım ürünleriyle

blank
Cilt Bakımı

Yüz Maskeleri

Yüz maskesi nedir? Yüz maskesi cildinizin daha sıkı, temiz ve ferah olmasını sağlayan bir çeşit dermokozmetik işlemdir. Erken yaşlanmayı önleyip cildinizin daha genç görünmesini sağlar.

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

La Roche-Posay Effaclar Tonik
Cilt Bakımı

La Roche-Posay Effaclar Tonik

La Roche-Posay Effaclar Tonik ile yağlı, tıkanmış bir cildi tazeleyin. Yağlı cilt, gözenekleri açmaya ve cildi dengede tutmaya yardımcı olmak için pul pul dökülmeye ihtiyaç

Cilt Bakımında Asitler Nasıl Kullanılır?
Cilt Bakımı

Cilt Bakımında Asitler Nasıl Kullanılır?

Cilt Bakımında Asitler Nasıl Kullanılır? Tipik olarak asitlerle ilişkili peeling faydalarını sağlayan alfa ve beta hidroksi asitlerdir (bunları AHA’lar ve BHA’lar olarak biliyor olabilirsiniz). Kontrollü