Skip to content

La Roche Posay Anthelios Invisible Fluid SPF50

İÇİNDEKİLER

Yüz için ultra hafif, çok yüksek güneş koruma ürünüdür. Ultra su geçirmez, ter geçirmez ve kum geçirmezdir. La Roche Posay Anthelios Invisible Fluid SPF50 Minimalist ve hipoalerjenik formül, hassas ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. Bu nedenle her cilt tipine uygudur. Dahası, geniş, fotostabil UVA / UVB / Kızılötesi koruma (PPD 46, SPF 50+) cilt üzerinde yağlı veya yapışkanlık hissi vermez.

Rahatsızlık hissi ve hoş olmayan beyaz lekeler yaratmadan cilt üzerinde kolayca kayar. Ve en iyi kısım? Minimal formül gözleri yakmayacağından göz çevresi bölgesi için de uygundur. 15 yılı aşkın süredir UV koruma araştırmalarında öncü olan La Roche-Posay, Anthelios ile birlikte, UV korumasındaki gelişmiş formülasyonları için dünya çapında dermatologlar tarafından güvenilmektedir.

Güneş Koruyucunun Cilt Üzerindeki Etkileri

Güneş kremleri cildi güneşin zararlı etkilerinden korumak için kullanılır. Güneş yanığını ve erken yaşlanmayı (kırışıklıklar, kösele cilt gibi) önlemeye yardımcı olurlar. Güneş kremleri ayrıca cilt kanseri riskini ve ayrıca bazı ilaçların (tetrasiklinler, sülfa ilaçları, klorpromazin gibi fenotiyazinler dahil) neden olduğu güneş yanığı benzeri cilt reaksiyonları (güneşe duyarlılık) riskini azaltmaya yardımcı olur.Güneş kremlerindeki aktif bileşenler, güneşin ultraviyole (UV) radyasyonunu emerek, cildin daha derin katmanlarına ulaşmasını engelleyerek veya radyasyonu yansıtarak çalışır. Güneş kremi kullanmak, güneşte daha uzun süre kalabileceğiniz anlamına gelmez.

Güneş kremleri, güneşin tüm radyasyonuna karşı koruma sağlayamaz.
Günümüzde ve çağda, cildimizi UVA ve UVB hasarından korumak için günlük olarak yüz güneş kremi uygulamanın öneminin çok daha fazla farkındayız. Bununla birlikte, birçok yüz güneş ürünü çok zengin olabilir ve potansiyel olarak kırılmaların oluşmasına neden olabilir. La Roche-Posay Anthelios Invisible Fluid SPF50+ kuruduktan sonra cilt üzerinde görünmeyen ve hissedilen güzel ve hafif bir formüle sahiptir ve makyaj için mükemmel bir tuvaldir.

La Roche Posay Anthelios Invisible Fluid SPF50 Özellikleri Nelerdir?

 • Ultra rahat bir doku ve sallama formülasyonuna sahip günlük bir yüz güneş kremidir.
 • Hassas cilt tipleri dahil tüm cilt tipleri için hafif güneş koruması özelliğine sahiptir.
 • Cildiniz alerjik veya güneşe tahammülsüz ise, ekstra koruma gereklidir.
 • Bu nazik ve etkili güneş kremi, ciltte yağlı veya yapışkan hissetmeyen 50+ optimum SPF ile çok yüksek, geniş ve ışığa dayanıklı UVA / UVB koruması sağlar.
 • Geliştirilmiş bir versiyonu olan yeni formül, cildi görünmez kadifemsi bir yüzeyle taze ve pürüzsüz hissettiren daha akışkan, neredeyse algılanamaz bir kıvama sahiptir.
 • Senna Alata özünün yanı sıra Mexoryl SX ve XL kombinasyonundan oluşan bir filtre sistemine sahiptir.
 • Cilt hücrelerini doğal olarak hasardan korurken, komedojenik olmayan, paraben ve kokusuz formülü en hassas ciltler için bile uygun olmasını sağlar.
 • Ayrıca tere ve kuma karşı dayanıklıdır, böylece güneş yanığından ve hücre hasarından her zaman uygun şekilde korunacağınızdan emin olabilirsiniz.
 • Ultra hafif dokusunun uygulanması kolaydır ve beyaz izler oluşturmaz.
 • Gözleri yakmadığı için göz çevresi alanına uygundur.
 • Paraben ve parfüm içermez.
 • Cilt, mat bir görünümle nemlendirilmiş hisseder.
 • Makyaj altında kullanıma uygundur.
 • Anthelios ürünlerinin tümü yüksek bir PPD (Kalıcı Pigment Karartma) faktörüne sahiptir.

La Roche Posay Anthelios Invisible Fluid SPF50

La Roche Posay Anthelios Invisible Fluid SPF50 Nasıl Kullanılır?

Ürünü kuvvetlice sallayın ve güneşe çıkmadan 30 dakika önce yüzünüze ve boynunuza eşit şekilde uygulayın ve her 2 saatte bir tekrarlayın. Yüzdükten veya aşırı terledikten sonra tekrar uygulayın. Kullanım sonrası makyajınızı yapabilirsiniz. İyi bir baz etkisi sunabilir. İş hayatından kaynaklı sürekli güneş altında kalıyorsanız mutlaka güneş kremi kullanmalısınız.

La Roche Posay Anthelios Invisible Fluid SPF50 İçeriği?

Çok yüksek ve ışığa dayanıklı UVA / UVB / Kızılötesi koruma, cildi radyasyondan koruma sağlar. Mexoplex® adlı patentli bir filtreleme sistemi sayesinde PPD 46 ile UVA ışınlarına karşı güçlendirilmiş optimum SPF 50+ koruma, cilde çok yüksek koruma sağlar. La Roche-Posay Termal Suyu ile sakinleştirici faydalar sağlar.

Güneş koruması ile ilgili diğer makalelerimiz için tıklayınız.

La Roche Posay Anthelios Invisible Fluid SPF50 hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

Makyaj Fırça ve Sünger Temizliği
Cilt Bakımı

Makyaj Fırça ve Sünger Temizliği

Makyaj Fırça ve Sünger Temizliği makyajın cilde daha sağlıklı ve temiz uygulamamız için önemlidir. Aksi halde fırçalarda oluşan yağ ve kalıntılar bakterilere dönüşerek cildin hasara

Mustela Stelatopia Emollient Cream
Cilt Bakımı

Mustela Stelatopia Emollient Cream

Mustela Stelatopia Emollient Cream, bebeğinizin egzamaya yatkın cildini yenilemek, yatıştırmak ve eski haline getirmek için çalışan çok etkili bir nemlendirici balsamdır. Zengin, kremsi dokusunun uygulanması

blank
Cilt Bakımı

EFFACLAR GEL & EFFACLAR DUO+

EFFACLAR GEL Akneye eğilimli yağlı ciltler için arındırıcı temizlik jeli Akneye eğilimli yağlı ciltlerde derinlemesine temizlik ve antibakteriyel koruma sağlar. Özellikleri: Effaclar Gel hassas ciltler

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avene Gentle Exfoliating Jel
Cilt Bakımı

Avene Gentle Exfoliating Jel

Avene Gentle Exfoliating Jel Ölü cilt hücrelerini temizleyen ve cildinizi yumuşatan çift etkili peeling yüz peelingi. Yumuşak cildi ortaya çıkarmak için kimyasal ve mekanik eksfoliasyonu

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1
Saç Bakımı

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1 Dalgalı, kıvırcık veya hafif dalgalı saçlarınız var ve size güzel, sağlıklı ve daha belirgin bukleler verecek bir saç

Temiz Güzellik Nedir?
Genel

Temiz Güzellik Nedir?

TEMİZ GÜZELLİK NEDİR? Temiz güzellik (Clean Beauty), doğal güzellik, yeşil güzellik ve normdan sapan diğer tüm güzellik türleri ile yakından ilişkilidir. Ama özünde, temiz güzellik