Skip to content

La Roche Posay Effaclar Gel

İÇİNDEKİLER

La Roche Posay Effaclar Gel

Akne ve lekeler, zaten hassas olan cildi tahriş ederek iltihaplı, kaşıntılı ve gergin bırakabilir. Bu La Roche Posay temizleyici ile gözenekleri arındırın.
Gözenekler tıkandığında cildiniz zarar görür. Fazla yağ, lekeler ve siyah noktaların tümü, tıkanmış gözeneklerin sonucudur.
La Roche Posay Effaclar Gel, cildi arındırarak donuk ve halsiz bir cilt oluşturan kir, yağ ve ölü cilt hücrelerini temizler. Köpüren formül gözeneklere derinlemesine ulaşır ve kalıntıları etkili bir şekilde giderir.
Eksfoliye edici bileşenler, yağlı veya akne eğilimli bir cildin görünümünü iyileştirir. Nemlendirici bileşenler içerdiği için bu köpüklü yüz yıkama, cildin nem dengesini korur ve cildi nemli tutar. Kirleri durulayın ve bu temizleyiciyi günlük olarak kullanarak cildi sağlıklı tutun.

Bu sivilce cilt bakım ürünü salisilik asit içerir.
La Roche-Posay Effaclar Derin Temizleyici Köpüren Krem, güçlü bir akne cilt bakımı bileşeni olan salisilik asit ile cildi arındırır.
Salisilik asit, tıkanmış gözenekleri temizlemek için cildi soyarken ölü deri hücrelerini ve fazla yağı giderir. Bu bileşen ayrıca genişlemiş gözeneklerin görünümünü azaltmaya ve daha pürüzsüz, daha yumuşak bir doku oluşturmaya yardımcı olur. Formül ayrıca kaşıntılı, pul pul dökülmeyi ve gergin cildi önlemek için temizlerken nemi yenileyen bir nemlendirici ajan olan gliserin içerir. Lekelerin görünümünü azaltmaya ve aşırı yağlı bir cildi kontrol etmeye yardımcı olması için bu sivilce cilt bakım ürününü kullanın.

La Roche Posay Effaclar Gel Nedir?

La Roche-Posay Effaclar Gel ile cildi kuru ve gergin değil, temiz ve sağlıklı tutun . Yenilikçi, günlük kullanım için bir temizleme jeli olan Effaclar Jel cildi nazikçe tedavi eder, kırılmaları, eşit olmayan cilt tonunu ve gözenekleri en aza indirmeye yardımcı olurken zararlı bakterileri öldürür ve ürün veya makyaj kalıntılarını süpürür.

Gündüz ve gece kullanım için güvenli olan bu leke önleyici formül, cildi yatıştırırken, dengelerken ve beslerken gelecekteki çatlakları önlemek için mevcut kusurları gidermeye yardımcı olur. La Roche-Posay Effaclar Köpük Jel ile cildinizi temiz, temiz ve rahat tutun.
Yağlı, leke eğilimli ciltler için özel olarak formüle edilmiş yüz yıkama ürünü, yüksek toleranslı köpürme gücü sayesinde cildi nazikçe temizler. Hassas dengesini bozmadan kiri, kiri ve sebumu cilt yüzeyinden uzaklaştırır, cilde temiz ve ferahlık hissi verir. Vücut yıkama olarak da kullanılabilir.

Kiri ve kiri nazikçe ciltten uzaklaştırır. Lekelerin ve siyah noktaların görünürlüğünü azalttığı ve parlaklığı kontrol ettiği kanıtlanmıştır.
Aşırı hassas, tahammülsüz veya alerji eğilimli ciltler için uygundur. Cildin temiz ve ferah hissetmesini sağlar.

La Roche Posay Effaclar Gel Ne İşe Yarar?

 • Nazik temizleyici, cildi parlatmadan cildi temizlemeye yardımcı olur.
 • Sakinleştirerek kırılmaları ve diğer kusurları en aza indirir.
 • Daha eşit bir cilt tonu sağlar.
 • Sağlıklı hidrasyon ve pH dengesini korumak için cildin nem seviyelerini dengeler.
 • Hem sabah hem de gece kullanım için mükemmeldir.
 • İnatçı makyajın yanı sıra tüm kalıntıları temizler.
 • Sağlıklı bakterileri olduğu gibi bırakırken zararlı bakterileri de öldürür.
 • Cildi soymaz, kurutmaz.
 • Gelecekteki kesintileri önlemeye yardımcı olur.
 • Sabun içermez, alkolsüz, renklendirici içermez, paraben içermez.
 • Cilt, tazelik hissi ile kirlerden ve fazla sebumdan arındırılır. Cildi fazla kurutmaz.

La Roche Posay Effaclar Gel İçeriğinde Ne Var?

Salisilik asit; Akne ile savaşmak için eksfoliye edici ve tahriş önleyici görevi gören bir beta hidroksi asit.
Kaplıca Suyu cildi yatıştırır ve antioksidan faydalar sağlar, serbest radikal hasarı ve çevresel saldırganlarla savaşırken ciltte yara izi ve koyulaşmayı en aza indirir.

La Roche Posay Effaclar Gel Kimler Kullanabilir?

Karma, yağlı ve leke eğilimli cilde sahip erkekler ve kadınlar için. Hassas ciltler için uygundur.

La Roche Posay Effaclar Gel Nasıl Kullanılır?

Sabah ve gece kullanın.
Islak ellerle ıslak yüze uygulayın ve masaj yaparak zengin bir köpük oluşturun.
Ilık suyla durulayın.

La Roche Posay Effaclar Gel ürününü incelemek ve satın almak için tıklayınız. 

Cilt bakımına dair diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

Bioderma Sebium Night Peel
Cilt Bakımı

Bioderma Sebium Night Peel

Bioderma Sebium Night Peel, cildi nazikçe pul pul dökmeye, gözenek boyutunu azaltmaya, sebumu kontrol etmeye ve ayrıca cilt tonunu ve berraklığını iyileştirmeye yardımcı olan bir

blank
Güneş Koruması

Bebekler İçin Güneş Koruması

Güneşin kendisini hissettirmeye başlaması ile birlikte güneşten korunma yöntemleri yeniden birçok kişinin en çok dikkat ettiği konuların başında gelmeye başladı. Yetişkinleri etkileyen güneç bebekleri de

çatlaklar ve sarkmalar
Cilt Bakımı

Çatlaklar ve Sarkmalar Kabus Olmamalı

Çatlaklar ve sarkmalar kabus olmamalıdır. Hamilelik ve hızlı kilo alıp verme dönemlerinde özellikle basen ve göbek bölgelerinde sarkma ve çatlaklar görülür. Bu sorunlarla baş etmek

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Cilt Bakımında Asitler Nasıl Kullanılır?
Cilt Bakımı

Cilt Bakımında Asitler Nasıl Kullanılır?

Cilt Bakımında Asitler Nasıl Kullanılır? Tipik olarak asitlerle ilişkili peeling faydalarını sağlayan alfa ve beta hidroksi asitlerdir (bunları AHA’lar ve BHA’lar olarak biliyor olabilirsiniz). Kontrollü

La Roche Posay Toleriane Dermo Nettoyant
Cilt Bakımı

La Roche Posay Toleriane Dermo Nettoyant

La Roche Posay Toleriane Dermo Nettoyant ile kuru, hassas veya tahammülsüz cildinizi günlük olarak temizleyin. Bu temizleyici, cildi makyaj ve kirlerden nazikçe temizleyen hafif, yağsız

La Roche Anthelios Age Correct SPF 50
Güneş Koruması

La Roche Anthelios Age Correct SPF 50

La Roche Anthelios Age Correct SPF 50, hassas ciltler için uygun bir yaşlanma önleyici güneş kremi olan La Roche-Posay Anthelios Age Correct ile yaşlanma belirtilerini