Skip to content

La Roche-Posay Effaclar Micro Peeling Cleanser

İÇİNDEKİLER

La Roche-Posay Effaclar Micro Peeling Cleanser, yağlı, akne eğilimli ciltler için yüz, göğüs ve sırttaki sivilceleri hedef alan arındırıcı bir jeldir ve aynı zamanda izleri ve çatlakların tekrarını azaltmaya yardımcı olur.
LHA ve Salisilik Asit içeren bilimsel olarak kanıtlanmış formül, cildi mikro eksfoliye eder ve arındırarak ölü cilt hücrelerini yok eder, gözenekleri derinlemesine açar ve fazla sebumu azaltarak siyah noktaların ve sivilcelerin görünümünü gözle görülür şekilde azaltır. Cildi yumuşak, temiz ve tazelenmiş bırakırken, vücutta bile akneli cilde maksimum rahatlık sağlar.

Formül dermatolojik kontrol altında test edildi. Hipoalerjenik. Fizyolojik pH. Sabunsuz. Alkolsüz. Yağlı, akne eğilimli ciltlerde test edilmiştir. Alerji testi yapılmıştır

La Roche-Posayi kusurlar ve siyah noktalar rahatsız edici kusurlardır.
Temizlik, herhangi bir rutinde önemli bir ilk adımdır, ancak özellikle akne eğilimli cilt tipleri için. Temizleyicinizin sizi en iyi pozisyona getirecek doğru bileşenleri içerdiğinden emin olarak cildinizi aşırı yağ ve çatlaklara neden olan bakterilerden nazikçe ama etkili bir şekilde temizleyin.

Salisilik Asit (% 2), LHA (% 0,05), Çinko (% 0,2) ve La Roche-Posay Kaplıca suyu gibi güçlü aktif maddelerden oluşan bir karışımla zenginleştirilmiş temizleyici, tıkanmış bakteri gözeneklerini ve aşırı sebum üretimini dengeler.
Cildi günlük kirleticilerden ve sivilceye neden olan bakterilerden nazikçe ama etkili bir şekilde temizlemek için mikro eksfoliasyon uygulayan arındırıcı yıkama, nazik, alkolsüz formülü ile cildi baştan aşağı tazeler.
Dermatolojik olarak test edilmiş ve en hassas cilt tiplerinde bile kullanım için güvenli olan hipoalerjenik jel yıkama, canlandırıcı bir temizlik için mentol ile bir soğutma hissi verir.

La Roche-Posay Effaclar Micro Peeling Cleanser Nedir?

Lekeye eğilimli, yağlı ciltler için uygun yüz ve vücut peelingi La Roche-Posay Effaclar Micro-Peeling Cleanser ile cildinizi derinlemesine temizleyin.

Yüz yıkama, yoğun ve hijyenik bir şekilde cildi temizler ve yüz ve vücuttaki akne ve siyah nokta gibi kusurları hedef alır. Kir ve kirlerin gözeneklerini açmak için cilde nüfuz eder ve derinlemesine pul pul dökülür. Bu işlem ölü cilt hücrelerini temizleyerek gözle görülür şekilde daha pürüzsüz, daha yumuşak ve daha temiz bir cilt bırakır.

Köpüren jel, yüksek etkili içerik maddeleriyle zenginleştirilmiştir. Salisilik asit ve LHA, cildi pul pul dökmek ve gözenekleri açmak için çalışırken, çinko ilavesi cildi arındırmaya ve sebumu azaltmaya yardımcı olur. Formül ayrıca, cildi nazikçe tazelerken iltihaplı cilt koşullarını tedavi eden yatıştırıcı özelliklere sahip La Roche-Posay’ın termal kaynak suyu ile zenginleştirilmiştir.

Lekeye eğilimli bir cildin yanı sıra, sırt sivilceleri birçok insan için başka bir sorunlu bölgedir. Sırtınızdaki cilt, yüzünüzdeki ciltten 5 kat daha kalındır, bu nedenle bakteriler ve sebum kolayca birikerek sırt sivilcesine neden olabilir. Bu yıkama hem yüz hem de vücut için uygundur ve sırtta kalıcı sorunları etkili bir şekilde hedef alır.

La Roche-Posay Effaclar Micro Peeling Cleanser

La Roche-Posay Effaclar Micro Peeling Cleanser Ne İşe Yarar?

Effaclar Micro-Peeling Purifying Gel, ölü cilt hücrelerini temizlemeye ve gözeneklerde birikmeye yardımcı olan peeling ajanları içerir ve cilde tazelenmiş, temiz ve berrak bir his bırakır.
Yapışkan olmayan jel dokusu, kalıcı kusurlara ve sebuma etki ederken, vücut dahil sivilceye eğilimli cilde rahatlık sağlar.
Ek olarak, yüz için arındırıcı bir temizleyici olmasının yanı sıra, sırtta sivilce sorunu olanlar için de işe yarar.
Arındırıcı Jel Yıkama, sebum salgılanmasını düzenlerken, ciltteki fazla sebumu da giderir.
Bu sadece cildin yağlı görünmesini engellemekle kalmaz, aynı zamanda gözeneklerde biriken yağ oluşumunu da engeller.

La Roche-Posay Effaclar Micro Peeling Cleanser İçeriğinde Ne Var?

Salisilik Asit -% 2’lik mükemmel seviyede formüle edilmiş olan bu güçlü BHA, akneye neden olan bakterileri en aza indirmeye yardımcı olmak için gözeneklerin derinliklerindeki yağı temizleyerek daha pürüzsüz ve daha az lekeli bir görünüme yol açar.
LHA -% 0,05’te bu, lekeler, siyah noktalar ve aşırı yağ üretimiyle savaşmaya yardımcı olan bir salisilik asit türevidir
Çinko – Yağ üretimini düzenlemeye ve ciltte iyileşmeyi teşvik etmeye yardımcı olarak Çinko, yağlılık, lekeler, siyah noktalar veya akneye eğilimli ciltte yaygın görülen diğer endişeler nedeniyle tehlikeye giren ciltler için harika bir bileşendir.
Kaplıca Suyu – yeniden nemlendirmek ve cilde sakinlik ve rahatlık sağlamak için.

La Roche-Posay Effaclar Mikro Peeling Temizleyici Kimler Kullanabilir?

Aşırı yağlı cilde sahip olanlar veya kırılmalara, lekelere veya siyah noktalara eğilimli olanlar için en uygunudur. Bu aynı zamanda hassas bir cilt göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

La Roche-Posay Effaclar Micro Peeling Cleanser, vücut sivilcelerinden muzdarip olanlar için göğüs boyunca ve sırtta da kullanılabilir.

La Roche-Posay Effaclar Mikro Peeling Temizleyici Nasıl Kullanılır?

Jeli ıslak eller arasında köpürtün ve cilde nazikçe masaj yaparak uygulayın.
İyice durulayın.

La Roche-Posay Effaclar Micro Peeling Cleanser ürününü incelemek ve satın almak için tıklayınız.

Cilt bakımına dair diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

Nuxe Nuxellence Anti-Age Yeux
Cilt Bakımı

Nuxe Nuxellence Anti-Age Yeux

Yaşlanmak hepimizin korkulu rüyası. Yüzümüz, özellikle de göz çevremiz en hızlı yaşlanan bölgemiz. Bu nedenle göz çevresi bakımını ihmal etmemek gerekiyor. Göz çevresinde meydana gelen

blank
Sağlık

Rosacea (gül hastalığı)

Orta yaşlı erişkinlerde,yüzde kızarmayla birlikte görülen kronik akne (Sivilce) benzeri döküntüler. Öncelikle yanak ve burnun kızarmaya meyilli bölgelerinde oluşur. Kadınlarda daha sık erkeklerde daha ağır

blank
Sağlık

Hyaluronik Asit

Hyaluronik asit, vücudun her dokusunda bulunur ve belirli hayati aktiviteleri gerçekleştirmekten sorumludur. Önemli faydalarından bazıları eklem ağrılarının tedavisi, cilt yaşlanmasını azaltması ve bağışıklık sistemini güçlendirmesidir.

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avene Gentle Exfoliating Jel
Cilt Bakımı

Avene Gentle Exfoliating Jel

Avene Gentle Exfoliating Jel Ölü cilt hücrelerini temizleyen ve cildinizi yumuşatan çift etkili peeling yüz peelingi. Yumuşak cildi ortaya çıkarmak için kimyasal ve mekanik eksfoliasyonu

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1
Saç Bakımı

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1 Dalgalı, kıvırcık veya hafif dalgalı saçlarınız var ve size güzel, sağlıklı ve daha belirgin bukleler verecek bir saç

Temiz Güzellik Nedir?
Genel

Temiz Güzellik Nedir?

TEMİZ GÜZELLİK NEDİR? Temiz güzellik (Clean Beauty), doğal güzellik, yeşil güzellik ve normdan sapan diğer tüm güzellik türleri ile yakından ilişkilidir. Ama özünde, temiz güzellik