Skip to content

La Roche-Posay Effaclar Tonik

İÇİNDEKİLER

La Roche-Posay Effaclar Tonik ile yağlı, tıkanmış bir cildi tazeleyin.
Yağlı cilt, gözenekleri açmaya ve cildi dengede tutmaya yardımcı olmak için pul pul dökülmeye ihtiyaç duyar. La Roche-Posay Effaclar Toner – Mikro Eksfoliye Edici Sıkılaştırıcı Losyon, sağlıklı ve temiz bir cildi destekleyen bir peeling toneridir.
Sıvı formül, cildi halsiz hale getiren döküntü, kir ve yağı gevşetmek için gözeneklere derinlemesine ulaşır. Bu toneri kullanmak, kırılmaları gidermeye yardımcı olur ve lekelerin geri dönmesini önler.
Nazik bir formüle sahip olduğu için, bu cilt toneri tahriş olmuş veya hassas ciltler için güvenlidir. Kirleri iyice temizlemek ve sağlıklı bir görünüm elde etmek için temizledikten sonra bu ürünü kullanın.

Son derece yağlı cilt bu nazik eksfoliyatörden yararlanabilir.
La Roche-Posay Effaclar Toneri – Mikro Eksfoliye Edici Sıkılaştırıcı Losyonun anahtarı mikro peeling LHA’dır. Bu bileşen, döküntüleri gevşetmek ve kaldırmak için kolayca gözeneklere nüfuz eder.
Pek çok peeling ürününün aksine, bu toniği kullandığınızda cildi sert parçacıklarla ovmanız gerekmez.
Bu kalıntıların giderilmesi ayrıca genişlemiş gözeneklerin görünümünü azaltmaya ve cildi iyileştirmeye yardımcı olacaktır.
Bu toniği kullanmak diğer akne tedavisi ürünlerinizin emilimini artıracaktır çünkü gözenekleriniz temiz olacaktır.
Akneye yatkın cildinizi bu toniği günlük olarak kullanarak aşırı yağlı cildi arındırın.

La Roche-Posay Effaclar Tonik

La Roche-Posay Effaclar Toner Nedir?

La Roche-Posay’in Effaclar Toniği, yağlı, akne eğilimli ciltler için özel olarak formüle edilmiş ürünlerden oluşan Effaclar serisinin bir parçasıdır.
La Roche-Posay Effaclar serisinde, her biri dermatologlarla işbirliği içinde ustalıkla formüle edilmiş ürünler bulacaksınız.
La Roche-Posay Effaclar serisinin dört ana dermatolojik maddesi agresif aknelerle başa çıkmak için her formülasyonun temelidir.
Her La Roche-Posay Effaclar temizleyici, tonik ve diğer effaclar ürünleri, lipo-hidroksi asit, glikolik asit, salisilik asit ve / veya mikronize benzoil peroksitin ayrı bir kombinasyonudur.
Bu formülasyonlar, La Roche-Posay Effaclar’ın bugün mevcut olan en güvenli ve en etkili akne çözüm sistemlerinden biri olmasını sağlayan şeydir.

Bu şeffaf sıvı, pürüzsüz, yumuşak bir cilt ortaya çıkarmak için cilt dokusunu yeniden tanımlarken gözenekleri açmak ve sıkılaştırmak için çalışan mikro eksfoliye edici LHA özelliklerine sahiptir.
Fazla yağı emer ve kirleri giderir, böylece yoğun bir şekilde tazelenmiş, arındırılmış bir cilde sahip olursunuz. Hassas ciltler için uygundur.
La Roche-Posay Effaclar Arındırıcı Solüsyon Salisilik asit ve glikolik asit içeren tonik, cildi tazelenmiş ve eşit bir şekilde bırakmak için fazla kiri ve ölü cilt hücrelerini nazikçe temizler ve arındırır.

La Roche-Posay Effaclar Tonik Ne İşe Yarar?

Sıkılaştırıcı mikro eksfoliye edici losyon, sebum düzenleyici ve arındırıcı bileşenlerin yanı sıra mikro eksfoliye edici LHA kombinasyonu sayesinde gözenek boyutunu anında azaltmaya ve tıkanmaya karşı mücadeleye yardımcı olur.
Yağlı ciltte kusurlu ciltte genişlemiş gözenekler, düzensiz cilt dokusunu düzenler.
Genişlemiş gözenekleri azaltır
Gözenekleri açmak için pul pul dökülür
Yağlı ciltler için en uygun
Yağlı ciltler için bu toner, gözenek küçültücü gibi davranır ve gözeneklerin görünümünü gözle görülür şekilde azaltmaya yardımcı olur.
Mikro-eksfoliye edici lipo-hidroksi asit ile formüle edilen bu tonik, cilt dokusunu düzeltir ve gözenekleri açar ve sıkılaştırır.
Akneye eğilimli cilt üzerinde test edilmiştir (komedojenite testi).

La Roche-Posay Effaclar Tonik İçeriğinde Ne Var?

Glikolik Asit: bu tonik cilde derinlemesine nüfuz ederek gözenekleri açar ve cilt dokusunu pürüzsüzleştirir
% 0,5 Salisilik Asit: siyah noktaların, beyaz noktaların ve akne lekelerinin temizlenmesine yardımcı olur.

La Roche-Posay Effaclar Tonik Kimler Kullanabilir?

Akne ve sivilceli ciltlerin kullanımına uygundur.

La Roche-Posay Effaclar Tonik Nasıl Kullanılır?

Cildi temizledikten ve kuruduktan sonra sabahları ve akşamları bir pamuk kullanarak yüze uygulayın.

Sürekli sonuçlar için günlük akne yüz toniği olarak kullanın.

Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayınız.

Cilt bakımına dair diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

La Roche-Posay Effaclar Micro Peeling Cleanser
Cilt Bakımı

La Roche-Posay Effaclar Micro Peeling Cleanser

La Roche-Posay Effaclar Micro Peeling Cleanser, yağlı, akne eğilimli ciltler için yüz, göğüs ve sırttaki sivilceleri hedef alan arındırıcı bir jeldir ve aynı zamanda izleri

Milk Shake Whipped Cream

    Milk Shake Whipped Cream Durulanmayan bakım ve koruma – kremsi Köpük Milk Shake Whipped Cream’i tüm saç tipleri kullanabilir Saçı ağırlaştırmadan yumuşatır ve

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avene Gentle Exfoliating Jel
Cilt Bakımı

Avene Gentle Exfoliating Jel

Avene Gentle Exfoliating Jel Ölü cilt hücrelerini temizleyen ve cildinizi yumuşatan çift etkili peeling yüz peelingi. Yumuşak cildi ortaya çıkarmak için kimyasal ve mekanik eksfoliasyonu

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1
Saç Bakımı

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1 Dalgalı, kıvırcık veya hafif dalgalı saçlarınız var ve size güzel, sağlıklı ve daha belirgin bukleler verecek bir saç

Temiz Güzellik Nedir?
Genel

Temiz Güzellik Nedir?

TEMİZ GÜZELLİK NEDİR? Temiz güzellik (Clean Beauty), doğal güzellik, yeşil güzellik ve normdan sapan diğer tüm güzellik türleri ile yakından ilişkilidir. Ama özünde, temiz güzellik