Skip to content

La Roche-Posay Effaclar Tonik

İÇİNDEKİLER

La Roche-Posay Effaclar Tonik ile yağlı, tıkanmış bir cildi tazeleyin.
Yağlı cilt, gözenekleri açmaya ve cildi dengede tutmaya yardımcı olmak için pul pul dökülmeye ihtiyaç duyar. La Roche-Posay Effaclar Toner – Mikro Eksfoliye Edici Sıkılaştırıcı Losyon, sağlıklı ve temiz bir cildi destekleyen bir peeling toneridir.
Sıvı formül, cildi halsiz hale getiren döküntü, kir ve yağı gevşetmek için gözeneklere derinlemesine ulaşır. Bu toneri kullanmak, kırılmaları gidermeye yardımcı olur ve lekelerin geri dönmesini önler.
Nazik bir formüle sahip olduğu için, bu cilt toneri tahriş olmuş veya hassas ciltler için güvenlidir. Kirleri iyice temizlemek ve sağlıklı bir görünüm elde etmek için temizledikten sonra bu ürünü kullanın.

Son derece yağlı cilt bu nazik eksfoliyatörden yararlanabilir.
La Roche-Posay Effaclar Toneri – Mikro Eksfoliye Edici Sıkılaştırıcı Losyonun anahtarı mikro peeling LHA’dır. Bu bileşen, döküntüleri gevşetmek ve kaldırmak için kolayca gözeneklere nüfuz eder.
Pek çok peeling ürününün aksine, bu toniği kullandığınızda cildi sert parçacıklarla ovmanız gerekmez.
Bu kalıntıların giderilmesi ayrıca genişlemiş gözeneklerin görünümünü azaltmaya ve cildi iyileştirmeye yardımcı olacaktır.
Bu toniği kullanmak diğer akne tedavisi ürünlerinizin emilimini artıracaktır çünkü gözenekleriniz temiz olacaktır.
Akneye yatkın cildinizi bu toniği günlük olarak kullanarak aşırı yağlı cildi arındırın.

La Roche-Posay Effaclar Tonik

La Roche-Posay Effaclar Toner Nedir?

La Roche-Posay’in Effaclar Toniği, yağlı, akne eğilimli ciltler için özel olarak formüle edilmiş ürünlerden oluşan Effaclar serisinin bir parçasıdır.
La Roche-Posay Effaclar serisinde, her biri dermatologlarla işbirliği içinde ustalıkla formüle edilmiş ürünler bulacaksınız.
La Roche-Posay Effaclar serisinin dört ana dermatolojik maddesi agresif aknelerle başa çıkmak için her formülasyonun temelidir.
Her La Roche-Posay Effaclar temizleyici, tonik ve diğer effaclar ürünleri, lipo-hidroksi asit, glikolik asit, salisilik asit ve / veya mikronize benzoil peroksitin ayrı bir kombinasyonudur.
Bu formülasyonlar, La Roche-Posay Effaclar’ın bugün mevcut olan en güvenli ve en etkili akne çözüm sistemlerinden biri olmasını sağlayan şeydir.

Bu şeffaf sıvı, pürüzsüz, yumuşak bir cilt ortaya çıkarmak için cilt dokusunu yeniden tanımlarken gözenekleri açmak ve sıkılaştırmak için çalışan mikro eksfoliye edici LHA özelliklerine sahiptir.
Fazla yağı emer ve kirleri giderir, böylece yoğun bir şekilde tazelenmiş, arındırılmış bir cilde sahip olursunuz. Hassas ciltler için uygundur.
La Roche-Posay Effaclar Arındırıcı Solüsyon Salisilik asit ve glikolik asit içeren tonik, cildi tazelenmiş ve eşit bir şekilde bırakmak için fazla kiri ve ölü cilt hücrelerini nazikçe temizler ve arındırır.

La Roche-Posay Effaclar Tonik Ne İşe Yarar?

Sıkılaştırıcı mikro eksfoliye edici losyon, sebum düzenleyici ve arındırıcı bileşenlerin yanı sıra mikro eksfoliye edici LHA kombinasyonu sayesinde gözenek boyutunu anında azaltmaya ve tıkanmaya karşı mücadeleye yardımcı olur.
Yağlı ciltte kusurlu ciltte genişlemiş gözenekler, düzensiz cilt dokusunu düzenler.
Genişlemiş gözenekleri azaltır
Gözenekleri açmak için pul pul dökülür
Yağlı ciltler için en uygun
Yağlı ciltler için bu toner, gözenek küçültücü gibi davranır ve gözeneklerin görünümünü gözle görülür şekilde azaltmaya yardımcı olur.
Mikro-eksfoliye edici lipo-hidroksi asit ile formüle edilen bu tonik, cilt dokusunu düzeltir ve gözenekleri açar ve sıkılaştırır.
Akneye eğilimli cilt üzerinde test edilmiştir (komedojenite testi).

La Roche-Posay Effaclar Tonik İçeriğinde Ne Var?

Glikolik Asit: bu tonik cilde derinlemesine nüfuz ederek gözenekleri açar ve cilt dokusunu pürüzsüzleştirir
% 0,5 Salisilik Asit: siyah noktaların, beyaz noktaların ve akne lekelerinin temizlenmesine yardımcı olur.

La Roche-Posay Effaclar Tonik Kimler Kullanabilir?

Akne ve sivilceli ciltlerin kullanımına uygundur.

La Roche-Posay Effaclar Tonik Nasıl Kullanılır?

Cildi temizledikten ve kuruduktan sonra sabahları ve akşamları bir pamuk kullanarak yüze uygulayın.

Sürekli sonuçlar için günlük akne yüz toniği olarak kullanın.

Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayınız.

Cilt bakımına dair diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

blank
Cilt Bakımı

Hassas Ciltler Hakkında

Hassas cilt ne demektir? Bazı etkenler cilt tipiniz ne olursa olsun aşırı hassasiyeti ortaya çıkarabilir. Bu gibi durumlarda cilt aşırı tepki verebilir. Doğal hassas cilt:

blank
Sağlık

Doğru Ve Dengeli Beslenmenin Önemi

Doğru ve dengeli beslenmenin önemi günümüzde çok dikkat edilmesi gereken bir konudur.Sağlıklı bir vücuda sahip olmanın en önemli unsurlarından biri de dengeli beslenmedir. Düzenli bir

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

blank
Genel

Doğada Vakit Geçirmenin Faydaları

Doğada Vakit Geçirmenin Faydaları Sağlıklı olmanın ne anlama geldiğini düşündüğümüzde genellikle beslenme, uyku, hareket ve kişisel bakım gibi şeyleri düşünürüz. Bunların hepsi sağlıklı bir yaşam

Sezgisel Beslenmenin 10 İlkesi
Sağlık

Sezgisel Beslenmenin 10 İlkesi

Sezgisel Beslenmenin 10 İlkesi Diyetler, beslenme alışkanlıkları ve sağlıklı yiyeceklerle ilgili paylaşımlar o kadar yaygın ki, ne yediğimizi düşünmek zorunda olmadığımız bir zamanı hayal etmek