Skip to content

La Roche Posay Toleriane Dermo Nettoyant

İÇİNDEKİLER

La Roche Posay Toleriane Dermo Nettoyant ile kuru, hassas veya tahammülsüz cildinizi günlük olarak temizleyin.

Bu temizleyici, cildi makyaj ve kirlerden nazikçe temizleyen hafif, yağsız bir dokuya sahiptir. Kolayca tahriş olan, hassas ve hoşgörüsüz ciltler için özel olarak formüle edilmiş bu temizleyici cildi gergin ve rahatsız etmeden tazeleyecektir.

Gliserin ve tedavi edici La Roche-Posay kaplıca suyu ile zenginleştirilmiş La Roche Posay Toleriane Dermo Nettoyant, cildi nemlendirir, yatıştırır ve onararak cildi yumuşak ve pürüzsüz bırakır. Reaksiyon riskini azaltmak için çok sınırlı bir içerik listesiyle oluşturulan bu sıvı, hassas ciltlerde kullanım için güvenlidir ve sabun, paraben, parfüm, alkol veya renklendirici içermez.

La Roche Posay Toleriane Dermo Nettoyant Nedir?

Bu nazik yüz yıkamayla hassas cildinizi şımartın.
Birçok geleneksel cilt bakım ürünü, gergin, kuru ve tahriş olmuş hassas bir cilt bırakır. La Roche Posay Toleriane Dermo Nettoyant, kızarıklığa ve iltihaplanmaya neden olan kirleri temizlerken cildi sakinleştirmek için yatıştırıcı bileşenler kullanır.

Bu kremsi formül, sert fırçalamaya gerek kalmadan makyajı, kiri ve yağı çözer.

Nemlendirici bileşenler, temizledikten sonra cildinizin kaşınmamasını veya gergin hissetmemesini sağlar. Bu nazik yüz yıkama aynı zamanda yumuşak ve pürüzsüz bir doku oluşturur.

Cildiniz hassasiyet, kuruluk veya egzamaya eğilimli ise bu ürünü kullanabilirsiniz.

La Roche Posay Toleriane Dermo Nettoyant Ne İşe Yarar?

Yüz ve gözlerdeki makyaj, kir ve yağı temizlemek için nazikçe temizler; Aşırı kurumayı önlemeye yardımcı olmak için Gliserin içeren yüzey aktif madde içermeyen formül; Taze, sütlü doku; Koruyucu içermez; Makyajı ve kalıntıları gidermek için nazikçe silinen temizleyici; Her türlü tahammülsüz cilt için; Parfüm içermez, koruyucu içermez, yüzey aktif madde içermez; Komedojenik değildir.

La Roche Posay Toleriane Dermo Nettoyant kırmızı, lekeli cildi yatıştırır.

La Roche-Posay Toleriane Dermo-Cleanser, aşırı kuru ve hassas cildi nazikçe arındırır. Yatıştırıcı formülü daha fazla şiddete neden olmadan sakinleştirir ve rahatlama sağlar.

Taze, kremsi bir dokuya sahip bu durulama gerektirmeyen formül, cildi taze ve parlak tutmak için tüm makyaj izlerini de giderir.
La Roche-Posay Toleriane Dermo Temizleyici, gözleri ve yüzü temizler ve makyajı kaldırır. Kuru ve hassas ciltler için ideal olan temizleyici, cildi kurutmadan veya tahriş etmeden makyajı çıkarır.

Cilde nem katmak için gliserinle zenginleştirilmiş sıvı süt yapısına sahiptir. Toleriane Dermo Temizleyici koku ve koruyucu içermez.
Su geçirmez makyajı bile temizler ve çıkarır.
Cildi nemlendirir ve yatıştırır.
Narin, hassas ciltler için uygundur.
Dermatologlar tarafından test edilmiştir.
Tahrişi azaltmak için yatıştırır
Suya dayanıklı makyajı kolayca çıkarır

La Roche Posay Toleriane Dermo Nettoyant İçeriğinde Ne Var?

Gliserin ve Etilheksil Palmitat: aşırı kurumayı önlemeye yardımcı olur.
Antioksidan kaplıca suyu: cildi rahatlatır.
Bu temizleyici, cildi yatıştıran ve sakinleştiren doğal bir bileşen olan Termal Kaynak Suyu içerir. Bu bileşen ayrıca kırmızı ve iltihaplı cilt oluşturan serbest radikallere karşı koruma sağlar.

Bu yüz yıkamadaki gliserin, yumuşak bir doku oluştururken kaşıntı ve tahrişi gidermek için hücreleri nemlendirir. Arındırıcı bileşenler, inatçı, suya dayanıklı makyaj malzemeleri de dahil olmak üzere kalıntıları giderir.

Bu formül kokusuz ve sülfatsız olduğu için kuru, hassas ve egzamaya meyilli ciltler dahil çoğu cilt tipi için güvenlidir. Komedojenik olmayan formül, gözenekleri tıkamayacak veya cilt koşullarını kötüleştirmeyecektir.

Bu nazik yüz yıkamayla temizleyerek kırmızı, lekeli cildi tahriş etmeden eşitleyin.

La Roche Posay Toleriane Dermo Nettoyant Kimler Kullanabilir?

Kuru, hassas ciltler için en uygundur.

La Roche Posay Toleriane Dermo Nettoyant Nasıl Kullanılır?

Yüze hafifçe vurun ve küçük dairesel hareketlerle nazikçe masaj yapın.
Pamuklu bir bezle dikkatlice silin. İstenirse yüzünüzü temizledikten sonra ılık suyla yıkayın. Cildinizi tahriş edebileceğinden ovmamaya dikkat edin.

La Roche Posay Toleriane Dermo Nettoyant  ürününü incelemek ve satın almak için tıklayınız.

Cilt bakımına dair diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

avene nemlendirici ürünleri
Cilt Bakımı

Avene Nemlendirici Ürünleri

Avene Nemlendirici Ürünleri her cildin sorununa çözüm sunmaktadır. Cilt bakım ve dermokozmetik ürünler seçilirken cilt tipleri ve cildin ihtiyaçları göz önüne alınarak seçimler yapılmalıdır. Cilt

Sivilceler İçin Kesim Çözüm Önerileri
Cilt Bakımı

Sivilceler İçin Kesin Çözüm Önerileri

Sivilceler İçin Kesin Çözüm Önerileri yazımızda sivilce nasıl geçer ve bakımı nasıl olmalı hakkında bilgiler bulacaksınız. Sivilceler genellikle ergenlik, aşırı yağ salgısı, hormonal bozuklukları ve

Dermozinc Kaş ve Kirpik Serumu
Cilt Bakımı

Dermozinc Kaş ve Kirpik Serumu

Kısa veya kalın kirpiklere sahip olmanın en iyi yanı, kirpiklerin iyileştirilmesi söz konusu olduğunda birçok seçeneğinizin olmasıdır. Ancak kirpiklerinizi kalıcı olarak uzatacak ve hacim kazandıracak

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avene Gentle Exfoliating Jel
Cilt Bakımı

Avene Gentle Exfoliating Jel

Avene Gentle Exfoliating Jel Ölü cilt hücrelerini temizleyen ve cildinizi yumuşatan çift etkili peeling yüz peelingi. Yumuşak cildi ortaya çıkarmak için kimyasal ve mekanik eksfoliasyonu

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1
Saç Bakımı

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1 Dalgalı, kıvırcık veya hafif dalgalı saçlarınız var ve size güzel, sağlıklı ve daha belirgin bukleler verecek bir saç

Temiz Güzellik Nedir?
Genel

Temiz Güzellik Nedir?

TEMİZ GÜZELLİK NEDİR? Temiz güzellik (Clean Beauty), doğal güzellik, yeşil güzellik ve normdan sapan diğer tüm güzellik türleri ile yakından ilişkilidir. Ama özünde, temiz güzellik