Skip to content

Lazartigue Colour Protect Colour and Radiance Protection Mask

İÇİNDEKİLER

Lazartigue Colour Protect Colour and Radiance Protection Mask 250ml, boyalı saçlar için uzun süreli renk ve parlaklık koruması sağlayan vegan içeriğe sahip saç bakım maskesi.

Kamelya yağı ile zenginleştirilmiş bu maske, lifleri besler ve ipeksi bir görünüm sağlar. Ph seviyesini düzenler, parlalık ve uzun süreli renk koruması sağlar. 

Uzun süreli renk koruması sağlarken, gözenekli saç tellerinin görünümünü iyileştirir ve parlak bir görünüm sağlar. Ürün içeriği % 92’si doğal kökenlidir. Sülfat içermez. Silikon içermez. Vegandır. 

BOYALARI SAÇLAR İÇİN RENK KORUYUCU SAÇ MASKELERİN ÖNEMİ

Saçlar boyandıktan sonra saç, renginin bir kısmını kaybeder. Boya işlemi saçı olası olumsuz etkilere karşı savunmasız hale getirir. Boyalı saçlar matlaşır ve kurur. Hedefli bakım yapılmazsa, saç telinin yapısı hızla bozulur, saç kabarır ve renk parlaklığını kaybeder.

Saçınızı boyarsanız, muhtemelen onunla birlikte gelen tüm olumsuzlukları biliyorsunuzdur – kuru saç uçları, kırılgan saç telleri ve genel olarak pürüzsüzlük ve parlaklık eksikliği yaşarsınız. 

İster tek bir işlem, ister balyaj isterse de tüm saçlarınızı boyamış olun, boya işlemi görmüş saçların tüm bu kimyasal hasarı tersine çevirmesi ve bunlarla mücadele etmesi için saç maskelerine ihtiyacı vardır.

Hasarlı olsun ya da olmasın, saç maskelerini saç rutininize dahil etmek bakımlı ve sağlıklı, parlak saçlara sahip olabilmek için önemlidir.

Lazartigue Colour Protect Colour and Radiance Protection Mask Nedir?

Vizyon sahibi bir kuaför olan Jean-François Lazartigue, botanik içeriklerin saç sağlığı üzerindeki faydalarını ilk fark edenlerden biridir. Lazartigue markası 1976’dan itibaren, profesyonel kalitede kişiye özel bakımlar geliştirmektedir. Bugün de tüm ihtiyaçları hedefleyen eksiksiz bir uzman, botanik ve vegan içerikli saç bakımı yelpazesi sunmaktadır.  

Lazartigue formülleri, en az %89 doğal kaynaklı bileşenler içerir ve tüm ambalajları geri dönüştürülür ve geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilmektedir.

Tüm saç tiplerine özel formüller geliştiren Lazartigue markası, vegan içerikli saç boyaları, saç bakım maskesi, şampuanlar, saç kremi, serumlar, saç yağları gibi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. 

Vegan ve bitkisel içerikli ürünleri arasında boyalı saçlar için renk koruması sağlayan

Lazartigue Colour Protect Colour and Radiance Protection Mask 250ml maske, kamelya yağının yüksek besleyici özellikleri ve bitkisel bir antioksidan sayesinde boyalı saçların kurumasını ve matlaşmasını önler. Vegan formülü, saç telinin gözeneklerini saran asidik bir PH’a sahiptir. Korunmuş, saçın özünde daha uzun süre kalarak canlı renk sağlar ve saçlar yoğun ipeksi görünüme kavuşur.

Lazartigue, esas olarak organik içerikler kullanan tamamen doğal bir markadır ve formülleri hem sülfat hem de paraben içermez. 

Bu kremsi ve narenciye kokulu maske, saçı nemlendirmek, pürüzsüzleştirmek ve güçlendirmek için kamelya yağı ve kamelya çiçeği özü gibi besleyici bileşenler içerir.

Lazartigue Colour Protect Colour and Radiance Protection Mask

Lazartigue Colour Protect Colour and Radiance Protection Mask Ne İşe Yarar?

Lazartigue Color Protect Radiance Mask, boyalı saçlara zamansız hasarlara karşı koruma sağlar.

Geri dönüştürülebilir ambalajıyla çevre dostudur ve vegan içeriğe sahiptir.

Yoğun besleyici ve nemlendirici bir tedaviden yararlanan saç maskesi, boyalı saçları daha uzun süre parlak, daha ışıltılı ve daha güçlü tutmak için saç kökünü ve lifini güçlendirir.

Lazartigue Color Protect Radiance Mask, vegan saç maskesi, çok sayıda güçlü bileşenle zenginleştirilmiştir. 

Yumuşaklık sağlayan Kamelya Yağı, sert kirletici maddelere karşı koruyucu bir bariyer oluşturur.  

Kuruluğu, kaşınmayı ve göze hoş görünmeyen kırık saç uçlarını önlemek için doğal nemi korurken lifin güçlenmesine yardımcı olur. 

Saç tellerini korur ve rengi iyileştirir. 

İşlem görmüş saçları canlı, ışıltılı ve ipeksi pürüzsüzlükte tutar. 

Silikonsuz formülüyle saç tellerini sönükleştirmez ve sağlıklı görünen parlaklık sağlar.

Lazartigue Colour Protect Colour and Radiance Protection Mask İçeriğinde Ne Var?

Color Protect Maske % 92 doğal kaynaklı bileşenler içerir. 250 ml boyutunda satılmaktadır.

Başlıca doğal aktif maddeler:

İçeriğinde yer alan Kamelya yağı, saçı besler ve parlaklık verir.

İçeriğinde yer alan Kamelya çiçeği özü, Dış etkenlere karşı koruyan bitkisel antioksidandır.

Lazartigue Colour Protect Colour and Radiance Protection Mask 250ml, Vegan içeriğe sahiptir. 

-Sülfat içermez. 

-Silikon içermez.

Lazartigue Colour Protect Colour and Radiance Protection Mask Nasıl kullanılır?

Lazartigue Colour Protect Şampuan ile saçlarınızı yıkadıktan sonra nemli saça uygulayın. 5 dakika bekletin. 

Durulayın. 

Göz ile teması halinde bolca yıkayın.

Lazartigue Colour Protect Colour and Radiance Protection Mask Kimler Kullanabilir?

Lazartigue Colour Protect Colour and Radiance Protection Mask , Boyalı saçların kullanımına uygundur.

Bu saç bakım maskesi, hiçbir hayvansal ürün veya hayvansal türevli içerik içermemektedir. Vegan içeriklidir.

Vegan içeriğe sahip Lazartigue Color Protect Saç Maskesi’ni fiyatını incelemek ve daha fazla bilgi için tıklayınız.

Saç bakımı hakkındaki diğer makalelere göz atmak için tıklayınız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

blank
Saç Bakımı

Lazartigue Huile des Reves Huile Seche Nourrissante

Hiçbir toksik madde içermeyen, derinlemesine besleyen ve saçı yumuşak ve pürüzsüz hissettiren vegan içerikli bir kuru yağ arıyorsanız, Lazartigue Huile des Reves Huile Seche Nourrissante

blank
Saç Bakımı

Mevsimsel Saç Dökülmesi

Mevsimsel saç dökülmesinin durumunun birden fazla nedeni vardır. Bunlardan en sık karşılaşılanlardan bir tanesi de mevsim geçişlerinde yaşanan saç dökülmeleridir. Mevsim fark etmeksizin, bir mevsimden

blank
Sağlık

D vitamini

  Hava sıcaklıklarındaki iniş çıkışlar nedeniyle artan grip, soğuk algınlığı gibi hastalıklardan korunmanın yolu bağışıklık sistemini güçlendirmekten geçiyor. Güçlü bağışıklık için de sonbahar beslenmesinde çeşitliliği sağlamak ve mevsim

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

blank
Genel

Doğada Vakit Geçirmenin Faydaları

Doğada Vakit Geçirmenin Faydaları Sağlıklı olmanın ne anlama geldiğini düşündüğümüzde genellikle beslenme, uyku, hareket ve kişisel bakım gibi şeyleri düşünürüz. Bunların hepsi sağlıklı bir yaşam

Sezgisel Beslenmenin 10 İlkesi
Sağlık

Sezgisel Beslenmenin 10 İlkesi

Sezgisel Beslenmenin 10 İlkesi Diyetler, beslenme alışkanlıkları ve sağlıklı yiyeceklerle ilgili paylaşımlar o kadar yaygın ki, ne yediğimizi düşünmek zorunda olmadığımız bir zamanı hayal etmek