Skip to content
Cheap NFL JerseysCheap Sports JerseysCheap JerseysCheap NFL JerseysCheap Sports JerseysCheap JerseysCheap NFL JerseysCheap JerseysCheap JerseysCheap NFL Jerseys
blank

Lierac Phytolastil Jel

Share on facebook
Share on twitter

Çatlakların görünmesini önlemek ister misiniz? Çatlaklar, kadınların onsuz mutlu bir şekilde yapabilecekleri cilt kusurlarından biridir. Elastin ve kollajen liflerinin bozulmasının bir sonucu olarak, ergenlik döneminde, hamilelik sırasında veya aşağı yukarı koyu renkli çirkin çizgiler şeklinde ortaya çıkarlar.

Yeniden yapılandırıcı alchemilla, sarmaşık ve at kuyruğu botanik kompleksi ile formüle edilen yağlı olmayan Lierac Phytolastil jel göğüslerde, göbekte, kalçalarda ve uyluklarda çatlakların oluşmasını önlemeye yardımcı olur. Ergenlik, hamilelik ve kilo değişimleri ile ilişkili çatlakların ortaya çıkmasını önlemek için ideal bir jeldir. Hamilelik veya emzirme döneminde kullanım için uygundur.

Vücutta Çatlaklar Neden Oluşur?

Kadınların ve genç kızların en çok merak ettiği ve önlemenin yollarını aradığı vücutta oluşan en önemli sorunlardan biri çatlaklardır. Çatlaklar kuru cildin klasik semptomlarından biridir. Cildiniz kuruduğunda çatlak adı verilen cildin derin katmanlarına kadar uzanan çatlaklara yol açabilen yırtıklarla birlikte pürüzler meydana gelir. Örneğin kuruluk ölçeklenmeye, ölçeklenme kaşınmaya, kaşıntı kaşınmaya, kaşınmaya ve çatlaklara dönüşebilen küçük yırtıklara neden olabilir ve bunlar daha fazla tahrişe neden olabilir. Yaralı, kuru ve çatlamış cildi özenle tedavi etmek için gerekli bakımlar uygulanmalıdır.

Hamilelik, hızlı kilo alıp verme ve ergenlik gibi durumlarda vücutta çatlaklar oluşur. Bunu önlemek için Lierac Phytolastil Jel ile düzenli kullanımda vücudu nemli tutarak çatlakların oluşmasının önüne geçer. Ergenlik döneminde hızlı kilo alma durumları ile karşılaşılabilir. Bu dönemlerde vücudu nemli tutmak önemlidir. Bu nemi de çatlak önleyici ürünler kullanarak önleyebilirsiniz. Bu sayede genç yaşta vücudunuzda çatlakların birçoğunu önleyerek pürüzsüz bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Lierac Phytolastil Jel Nedir?

 • Cildin bağ dokularını güçlendiren ve özellikle göğüs, karın, kalça ve bacak gibi hassas bölgelerde çatlakların oluşmasını önlemek amaçlı kullanılan ferahlatıcı renksiz bir jeldir.
 • Bileşiminin% 35’ini oluşturan yeniden yapılandırıcı bir bitki kompleksi ile formüle edilen bu jelin hamilelik, ergenlik veya kilo dalgalanmaları gibi hassas dönemlerde görünür.
 • Çatlakların görünümünü önlemede ve hafifletmede etkili olduğu öne sürülmektedir.
 • Hafif formülü ile daha yüksek sonuçlar için kolayca emilir ve bu da önleyici ve düzenli kullanımla daha da teşvik edilir.
 • PHYTOLASTIL doğallıkta yüksek oranda konsantre bakım %97’den fazla doğal kaynaklı içerik içerir.
 • Cilt daha yumuşak, pürüzsüz, düzgün ve sıkı hale gelmesi için kullanılabilir.
 • Çatlakları hafifleterek cilt elastikiyetini artırabilir.
 • Cilt hücreleri üzerinde uyarıcı bir etki sağlar.
 • Hamilelik döneminde kullanıma uygundur.
 • Ergenlik, hamilelik ve kilo değişimi dönemlerinde idealdir.
 • Yeniden yapılandırma özelliğine sahip alchemilla, sarmaşık ve atkuyruğu botanik kompleksi ile formüle edilen yağlı olmayan jeldir.
 • Çatlakların önlenmesine yönelik özel bir yanıt için fitoterapötik komplekse dayalı olarak formüle edilmiştir.
 • Kollajen ve elastin liflerinin sentezini de desteklediği öne sürülmektedir.
 • Ani kilo verme gidi dönemlerde sarkan ve sıkılığını kaybetmiş ciltler için ideal bir üründür.

Lierac Phytolastil Jel

Lierac Phytolastil Jel Özellikleri

 • Dokusu jel olduğu için hızlı emilim sağlayarak hızlı etki sunar.
 • Çatlaklara ve esneklik kaybında kullanılır.
 • Günde iki kere kullanılarak çatlakların önüne geçilebilir.
 • 10 yaş ve üzeri herkesin kullanımına uygundur.
 • Hassas ciltlerde dahil tüm ciltlerin kullanımına uygundur.
 • Göğüsler, karın, kalçalar ve bacaklar gibi özellikle hassas bölgelerde çatlakların oluşmasını önler.
 • Mevcut çatlakların görünümünü en aza indirir.
 • Cildin bağ dokularını güçlendirir ve hafif formülü kolayca emilir.
 • Parfüm içermez.

Lierac Phytolastil Jel İçeriğinde Neler Var?

Bu jel, çatlakların önlenmesine özel bir yanıt için özel bir bitki sinerjisine dayalı olarak formüle edilmiştir. Flavonoidler ve tanoidler açısından zengin olan Mantle, Ivy ve Horsetail’in yeniden yapılandırıcı bitki kompleksi (% 35), fibroblastları kolajen ve elastin lifleri üretmeye teşvik eder, böylece cildin yapısını ve elastikiyetini geliştirir.

Lierac Phytolastil Jel Kullanımı

Lierac Phytolastil Çatlak Önleme Jeli, özellikle çatlak oluşumuna karşı hassas olan bölgelere (karın, kalçalar, göğüsler, bacaklar vb.) günde iki kez masaj yapın. Hamilelik sırasında 3. aydan doğum sonrası dönemin sonuna kadar kullanın. Fetüs için güvenlidir. Diğer durumlarda 6 haftalık bir süre boyunca kullanabilirsiniz.

Lierac markasının diğer makalelerine göz atmak için tıklayınız.

Lierac Phytolastil Jel hakkında fiyat ve daha fazla bilgi için tıklayınız.

Popüler Makaleler

blank
Sağlık

PROBİOTİKLER

Probiyotik kelimesi Yunancada “yaşam için =hayat için” anlamına gelmektedir.Probiotikler WHO (Dünya Sağlık Örgütü) ve FAO ya (Birleşmiş Milletler Beslenme Komisyonu) göre tanımı şudur. Belirli dozlarda

blank
Saç Bakımı

Kuru Saç Nedenleri ve Önlenmesi

Saç Derisinin yeterince nem üretmemesi. Saç derisi, saçı nemlendirmeye yetecek kadar yağ üretemediğinde veya saç telleri nemi hapsetmediğinde saçlar kurur.

blank
Cilt Bakımı

Bioderma Sensibio Foaming Gel

Hassas ve nem kaybı yaşayan ciltlere özel durulanan temizleme jelidir. BIODERMA Sensibio Foaming Gel, hassas ve toleransı düşük ciltler için formüle edilmiş bir temizleme jelidir.

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

blank
Cilt Bakımı

Vichy Liftactiv Collagen Specialist

Vichy Liftactiv Collagen Specialist,uzun süreli etkisi ile cilt sıkılığını artırarak cildin kolajen kaybını telafi etmesine yardımcı olur. Vichy’nin bu yenilikçi gündüz kremi, cildi sıkılaştırmak, parlaklığı

blank
Cilt Bakımı

Mustela Maternite Stretch Marks Prevention

Anne adayları ve yeni anneler için özel olarak formüle edilmiş Çatlak önleyici yağ, doğal kaynaklı bileşenlerin ve aktif bileşenlerin benzersiz kombinasyonu sayesinde çatlakların oluşmasını önlemeye

blank
Cilt Bakımı

Bioderma Sensibio Foaming Gel

Hassas ve nem kaybı yaşayan ciltlere özel durulanan temizleme jelidir. BIODERMA Sensibio Foaming Gel, hassas ve toleransı düşük ciltler için formüle edilmiş bir temizleme jelidir.