Skip to content

Lierac Phytolastil Jel

Marka: Lierac
İÇİNDEKİLER

Çatlakların görünmesini önlemek ister misiniz? Çatlaklar, kadınların onsuz mutlu bir şekilde yapabilecekleri cilt kusurlarından biridir. Elastin ve kollajen liflerinin bozulmasının bir sonucu olarak, ergenlik döneminde, hamilelik sırasında veya aşağı yukarı koyu renkli çirkin çizgiler şeklinde ortaya çıkarlar.

Yeniden yapılandırıcı alchemilla, sarmaşık ve at kuyruğu botanik kompleksi ile formüle edilen yağlı olmayan Lierac Phytolastil jel göğüslerde, göbekte, kalçalarda ve uyluklarda çatlakların oluşmasını önlemeye yardımcı olur. Ergenlik, hamilelik ve kilo değişimleri ile ilişkili çatlakların ortaya çıkmasını önlemek için ideal bir jeldir. Hamilelik veya emzirme döneminde kullanım için uygundur.

Vücutta Çatlaklar Neden Oluşur?

Kadınların ve genç kızların en çok merak ettiği ve önlemenin yollarını aradığı vücutta oluşan en önemli sorunlardan biri çatlaklardır. Çatlaklar kuru cildin klasik semptomlarından biridir. Cildiniz kuruduğunda çatlak adı verilen cildin derin katmanlarına kadar uzanan çatlaklara yol açabilen yırtıklarla birlikte pürüzler meydana gelir. Örneğin kuruluk ölçeklenmeye, ölçeklenme kaşınmaya, kaşıntı kaşınmaya, kaşınmaya ve çatlaklara dönüşebilen küçük yırtıklara neden olabilir ve bunlar daha fazla tahrişe neden olabilir. Yaralı, kuru ve çatlamış cildi özenle tedavi etmek için gerekli bakımlar uygulanmalıdır.

Hamilelik, hızlı kilo alıp verme ve ergenlik gibi durumlarda vücutta çatlaklar oluşur. Bunu önlemek için Lierac Phytolastil Jel ile düzenli kullanımda vücudu nemli tutarak çatlakların oluşmasının önüne geçer. Ergenlik döneminde hızlı kilo alma durumları ile karşılaşılabilir. Bu dönemlerde vücudu nemli tutmak önemlidir. Bu nemi de çatlak önleyici ürünler kullanarak önleyebilirsiniz. Bu sayede genç yaşta vücudunuzda çatlakların birçoğunu önleyerek pürüzsüz bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Lierac Phytolastil Jel Nedir?

 • Cildin bağ dokularını güçlendiren ve özellikle göğüs, karın, kalça ve bacak gibi hassas bölgelerde çatlakların oluşmasını önlemek amaçlı kullanılan ferahlatıcı renksiz bir jeldir.
 • Bileşiminin% 35’ini oluşturan yeniden yapılandırıcı bir bitki kompleksi ile formüle edilen bu jelin hamilelik, ergenlik veya kilo dalgalanmaları gibi hassas dönemlerde görünür.
 • Çatlakların görünümünü önlemede ve hafifletmede etkili olduğu öne sürülmektedir.
 • Hafif formülü ile daha yüksek sonuçlar için kolayca emilir ve bu da önleyici ve düzenli kullanımla daha da teşvik edilir.
 • PHYTOLASTIL doğallıkta yüksek oranda konsantre bakım %97’den fazla doğal kaynaklı içerik içerir.
 • Cilt daha yumuşak, pürüzsüz, düzgün ve sıkı hale gelmesi için kullanılabilir.
 • Çatlakları hafifleterek cilt elastikiyetini artırabilir.
 • Cilt hücreleri üzerinde uyarıcı bir etki sağlar.
 • Hamilelik döneminde kullanıma uygundur.
 • Ergenlik, hamilelik ve kilo değişimi dönemlerinde idealdir.
 • Yeniden yapılandırma özelliğine sahip alchemilla, sarmaşık ve atkuyruğu botanik kompleksi ile formüle edilen yağlı olmayan jeldir.
 • Çatlakların önlenmesine yönelik özel bir yanıt için fitoterapötik komplekse dayalı olarak formüle edilmiştir.
 • Kollajen ve elastin liflerinin sentezini de desteklediği öne sürülmektedir.
 • Ani kilo verme gidi dönemlerde sarkan ve sıkılığını kaybetmiş ciltler için ideal bir üründür.

Lierac Phytolastil Jel

Lierac Phytolastil Jel Özellikleri

 • Dokusu jel olduğu için hızlı emilim sağlayarak hızlı etki sunar.
 • Çatlaklara ve esneklik kaybında kullanılır.
 • Günde iki kere kullanılarak çatlakların önüne geçilebilir.
 • 10 yaş ve üzeri herkesin kullanımına uygundur.
 • Hassas ciltlerde dahil tüm ciltlerin kullanımına uygundur.
 • Göğüsler, karın, kalçalar ve bacaklar gibi özellikle hassas bölgelerde çatlakların oluşmasını önler.
 • Mevcut çatlakların görünümünü en aza indirir.
 • Cildin bağ dokularını güçlendirir ve hafif formülü kolayca emilir.
 • Parfüm içermez.

Lierac Phytolastil Jel İçeriğinde Neler Var?

Bu jel, çatlakların önlenmesine özel bir yanıt için özel bir bitki sinerjisine dayalı olarak formüle edilmiştir. Flavonoidler ve tanoidler açısından zengin olan Mantle, Ivy ve Horsetail’in yeniden yapılandırıcı bitki kompleksi (% 35), fibroblastları kolajen ve elastin lifleri üretmeye teşvik eder, böylece cildin yapısını ve elastikiyetini geliştirir.

Lierac Phytolastil Jel Kullanımı

Lierac Phytolastil Çatlak Önleme Jeli, özellikle çatlak oluşumuna karşı hassas olan bölgelere (karın, kalçalar, göğüsler, bacaklar vb.) günde iki kez masaj yapın. Hamilelik sırasında 3. aydan doğum sonrası dönemin sonuna kadar kullanın. Fetüs için güvenlidir. Diğer durumlarda 6 haftalık bir süre boyunca kullanabilirsiniz.

Lierac markasının diğer makalelerine göz atmak için tıklayınız.

Lierac Phytolastil Jel hakkında fiyat ve daha fazla bilgi için tıklayınız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

Anne Adaylarının Doğum Çatlaklarına Çözüm
Cilt Bakımı

Anne Adaylarının Doğum Çatlaklarına Çözüm

Çatlak oluşumu derinin çok gerilmesinden kaynaklı bir durumdur. Cildin kolajen ve elastin dokularında tahribatın oluşmasına neden olur. Kol, kalça, göğüs ve karın gibi bölgelerde hamilelik

Cilt Bakımı

Terleme ve Ter Kokusuyla Mücadele Yöntemleri

Terleme özellikle toplu taşıma araçlarında büyük sıkıntılar yaratıyor. Günlük koşuşturma içinde sabahın ilk saatleriyle kendini gösteren stres durumu terleme ile sonuçlanıyor. Günlük kişisel bakım ürünleriyle

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

el bakımı
Cilt Bakımı

El Bakımı

Ellerinizin görünümünü ve verdiği hissi korumak için en iyi el bakımı ipuçlarını kullanın. Yüz cilt bakımınıza fazlasıyla önem verseniz de, cilt bakımı söz konusu olduğunda

Bioderma-Node-DS-Krem-Sampuan-125-ml-
Saç Bakımı

Bioderma Node DS Krem Şampuan

Bioderma Node DS Krem Şampuan 125 ml – Kepek ve Deri Kaşıntılar İçin’nin özel formülü, kalıcı kepek durumlarına karşı çok iyi bir etkinlik sunar. Hafif

Dr Murad Renewing Cleansing Cream - Temizleyici Krem
Cilt Bakımı

Dr Murad Renewing Cleansing Cream Temizleyici Krem

Dr Murad Renewing Cleansing Cream Temizleyici Krem, yaşlanan cilt tiplerine pürüzsüzlük ve ışıltı kazandıran nemlendirici bir temizleyici. Bu yenileyici temizleme kremi ile olgun cildi aydınlatın.