Skip to content

Mustela Bebek Ürünleri

Marka: Mustela
İÇİNDEKİLER

Mustela Bebek Ürünleri, bebek cilt bakımını sağlamak için, bebeğinizin hassas cildini dikkate alarak, yumuşak formüle sahip tahriş ve alerji riskine karşı özel olarak geliştirilmiş ürünler sunmaktadır. Bebek cildini temizleyici ve nemlendirici bakım sağlar. Bebeğinizin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlamak için geliştirilmiş bir çok farklı ürünler çeşidine sahiptir.

Mustela Bebek Şampuanını Neden Tercih Etmeliyim?

Mustela Vücut Şampuanı bebeğin hassas cildi için formüle edilmiş yumuşak dokulu hem saç hem de vücut temizliği için kullanılan temizleyici bir üründür. Bebeklerin günlük olarak banyo temizliği sağlamak için uygulanabilir. Ciltte kuruluk ve hassasiyet gibi etkilere neden olmadan nazikçe temizleme işlemini sağlamak için uygulanır.

Bebeğinizin saçlarının temizliği sağlamak için geliştirilmiş Mustela Saç Şampuanı doğumdan itibaren kullanıma uygun lavanta bazlı bir üründür. Yumuşak formülüyle bebeğinizin gözlerini yakmadan, saçların kolayca taranması sağlamak ve temizlemek için idealdir. Bebeklerin saçlı derisinde konak oluşumunu önlemek ve konağı arındırmak amacıyla Mustela Konak Giderici Krem kullanılabilir. Lavanta bazlı yumuşak formülüyle bebeğinizin gözlerini yakmaz. Bebeğinizin duyusal uyanışını kolaylaştırmak ve rahatlatmak amacıyla alkolsüz Mustela Bebek Parfümü ile bakım sağlanabilir. Hafif hoş kokusuyla bebeğinizin koku alma duyularını uyandırır.

Mustela Nemlendirici Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?

Bebeğinizin narin cildini gün boyunca korumak, kurumasını önlemek ve nemlendirmek amacıyla zengin içerikli uzun süre nemlendirici etkiye sahip Mustela Vücut Nemlendiricisi ile gün boyunca yumuşak bir cilt dokusu için kullanılabilir. Yenidoğan bebekler dahil olmak üzere tüm bebek ve çocukların kullanımına uygun nemlendirici losyon kıvamlı bir üründür. Günlük vücut bakımı için idealdir. Bebeğinizin yüz bölgesini nemlendirmek ve kuruluğu önlemek amacıyla doğumdan itibaren kullanıma uygun Mustela Yüz Kremi ile cilde besleyici ve koruyucu bakım sağlayabilir. Yumuşacık bir tene sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Bebeğinizin güneşle teması sonrasında güneşin yakıcı etkisinden kaynaklanan cilt kuruması, gerginlik hissi gibi reaksiyonları önlemek ve cildi ferahlatarak, yumuşak bir doku sağlamak amacıyla Mustela Güneş Sonrası Nemlendirici kullanılabilir. Sprey başlıklı yapısıyla cilde kolayca uygulanır, içeriğindeki besleyici yağlar ile cilde anında nemlendirir.

Mustela markasının bebekler için geliştirdiği ürünlerde yüksek tolerans eşiğine sahip ve hipoalerjenik bakım ürünleridir. Tamamen bebeğinizin narin cildi için geliştirilmiş dermatolojik ve pediatrik gözlem altında test edilmiş ürünlerdir.

Bebeğinizin vücut bakımı için kuruluğu gidermek, cildi korumak ve beslemek amacıyla Mustela Nemlendirici Vücut Sütü ile günlük bakımı sağlamak için uygulanabilir. Patentli Avokado Perseose® ve besleyici yağlar ve seramidler ile cildin dokusunu güçlendirmek ve korumak için çalışır. Mustela Masaj Yağı bebeğinizin vücudunu rahatlatmak, sakinleştirmek ve cildini nemlendirerek kuruluğu önlemek amacıyla kullanılan rahatlatıcı bakım ürünüdür. özellikle banyo sonrasında uygulanarak rahatlama hissiyle bebeğinizin uykuya dalmasına olanak verebilir.

Bebeğinizin bez değişimi sırasında cildini kolayca temizlemek, rahatlamasını sağlamak amacıyla Mustela Parfüm İçermeyen Temizleme Mendili kullanılabilir. Doğumdan itibaren bebeğinizin cildi için kullanabileceğiniz yapıda geliştirilmiş bir üründür. Bez bölgesinin temizleme işlemi gerçekleştirildikten sonra Mustela Pişik Kremi kullanarak pişik oluşumuna karşı cildi koruma sağlamak için idealdir. Cildi onarıcı, koruyucu ve yatıştırıcı bakım için mükemmel formüle sahip bariyer krem ile bebeğinizi pişiğe karşı koruyabilirsiniz.

Bebeğinizin soğuk havaya bağlı olarak gece uykusu kaçabilir. Mustela Yatıştırıcı Göğüs Balsamı bebeği rahatlatarak, nefes almasını kolaylaştırır. Sakinleştirici özelliğe sahip bitkilerden elde edilmiş rahatlatıcı balsam soğuğa bağlı nefes sıkıntılarına karşı uygulanabilir.

 

Mustela patentli Avokado Perseose ® ile bebeğinizin nazik cildiyle uyumlu geliştirilmiş formülüyle bebek bakım ürünleriyle bebeğinizin gelişimi, hijyeni ve bakımı için mükemmel ürünler sunar.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

Cilt Bakımı

Vichy Liftactiv Collagen Specialist Night

Kırışıklıklardan korunmak için en iyi bahislerinizden biri, tedavi etmek yerine önlemektir. Yaşlanma karşıtı ürünleri cilt bakımınızda kullanmaya başlamak için küçük çizgiler görmeye başlayana kadar beklemeyin.

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Naturalnest Suntab 30 Tablet
Sağlık

Naturalnest Suntab 30 Tablet

Naturalnest Suntab 30 Tablet, bir gıda takviyesidir. İçeriğindeki aktif bileşen Polipodium Löykotomos eğreltisi, Orta ve Güney Amerika’ya özgü bir eğrelti otudur.. Bir düzineden fazla klinik

CeraVe Foaming Facial Cleanser
Cilt Bakımı

CeraVe Foaming Facial Cleanser

CeraVe Foaming Facial Cleanser, cildinizdeki kiri, fazla yağı ve ölü cilt hücrelerini cildi tahriş etmeden temizler ve arındırır. İçeriğindedeki 3 temel seramid ile cildin koruyucu

Cilt Bakımı

Bioderma Sensibio AR BB Cream Spf 30

Bioderma Sensibio AR BB Cream Spf 30, mükemmel bir cilt için çok etkili bir cilt bakımı ve makyaj bazı olan Bioderma Sensibio AR BB Krem