Skip to content

Mustela No-Rinse Soothing Cleansing Water

Mustela No-Rinse Soothing Cleansing Water
Marka: Mustela
İÇİNDEKİLER

Mustela No-Rinse Soothing Cleansing Water, çok hassas cildi yatıştırmaya çalışırken bebeğinizin yüzünü, vücudunu ve bez bölgesini etkili ve nazikçe temizlediği için sakinleştirici, rahatlatıcı bir temizleyici bakım sağlar. Banyo arasında veya her zaman için idealdir.
Çok Hassas Ciltler için % 98 doğal Mustela Durulama Gerektirmeyen Yatıştırıcı Temizleme Suyu ile bebeğinizin cildini tepeden tırnağa temizleyin ve yatıştırın.

Bebeğinizin ilk gününden itibaren kullanıma uygun olan Mustela’nın ultra bakım veren temizleme suyu hem arındırıcı hem de koruyucudur. Hassas ciltler için tasarlanan formül, cildi etkili bir şekilde, hasara neden olmadan temizleyen hafif ve doğal yüzey aktif maddeler içerir.

Cildin bariyerini koruyan ve nemlendiren bu nazik su, doğal bir nemlendirici bileşen olan Mustela’nın ikonik Avokado Perseose® ile zenginleştirilmiştir. Formül ayrıca cildi gözle görülür şekilde sakinleştirirken herhangi bir rahatsızlık hissini gideren rahatlatıcı bir ajan olan schizandra’yı da içerir.

Bebeğinizin hassas cildini yatıştırdığı ve güçlendirdiği klinik olarak kanıtlanmış olan Mustela’nın nazik suyu, tek bir adımda karıncalanma veya gerginliği temizlemek, sakinleştirmek ve azaltmak için çalışır. Yumuşak, yapışkan olmayan formül aynı zamanda küçük çocuğunuzun cildini Mustela’ya özgü benzersiz ama rahatlatıcı bir koku ile okşar.

Mustela No-Rinse Soothing Cleansing Water Nedir?

Çok hassas cilt 3 çocuktan 1’ini etkiler. Bu tür bir cilt, çevre, kimyasallar veya çocuk bezlerinden veya giysilerden sürtünme gibi streslere aşırı tepki verebilir. Mustela’nın kokusuz Çok Hassas ürün yelpazesi, aşağıdakiler gibi doğal kaynaklı bileşenler içerir:
Avokado Perseose ve Schizandra görünür kızarıklık, karıncalanma ve gerginliği yatıştırmaya / önlemeye yardımcı olur.
Banyo arasında ve hareket halindeyken ideal olan Mustela® No-Rinse Soothing Cleansing Water, bebeğinizin yüzünü, vücudunu ve bez bölgesini derinlemesine ve nazikçe temizlerken, aynı zamanda çok hassas cildi yatıştırmaya çalışır.
Misel suyu, bebeğinizin cildini doğal yağlarından sıyırmadan nazikçe cildi temizlemek için kirlerden arındırır.
Bu misel suyu, bebeğinizin çok hassas cildi için özel olarak tasarlanmıştır. Doğal Avokado Perseose ve Schizandra dahil olmak üzere % 99 bitki bazlı bileşenlerle formüle edilmiştir. Kokusuz ve hipoalerjenik olan bu misel suyu, yeni doğanlarda kullanılmak için yeterince naziktir.

Nazik kokusuz formül, çok hassas, kızarık veya reaktif cilde sahip bebekler ve yeni doğanlar için özel olarak tasarlanmıştır.
Kokusuz.
Paraben içermez
Fitalat içermez.
Fenoksietanol içermez.
Dermatolog ve Pediatrist tarafından test edildi.

Mustela No-Rinse Soothing Cleansing Water

Mustela No-Rinse Soothing Cleansing Water Ne İşe Yarar?

Hassas cilde sahip küçük bir çocuğa sahip olmak stresli ve üzücü olabilir. Ancak her üç çocuktan biri hassas bir cilde sahip olduğundan, Mustela kendini bebeğinizin hassasiyetlerini ve tahrişlerini yatıştırmak için en iyi formülleri yaratmaya adamıştır.
Bu durulama gerektirmeyen temizleme suyu, küçük çocuğunuzun cildini rahatlatmak ve ona bakmak için birden fazla iltihaplanma biçimini engellediği kanıtlanmış temel bir bileşen olan schizandra içerir.
Bebeğinizin yüzü ve vücudu için çok hassas cildi rahatlatan durulama gerektirmeyen misel suyudur.
Hareket halindeyken ideal. Yapışkan kalıntı bırakmaz.
Bebeğinizin hassas cildini korumaya ve nemlendirmeye yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış patentli bir doğal bileşen olan Avocado Perseose® ve cildin görünümünü iyileştirmeye çalışırken karıncalanmayı ve gerginliği yatıştıran bir meyve özü olan Schizandra içerir.
Çok hassas cilde sahip bebekler ve çocuklar için tasarlandı.
Hassas cildi yatıştırırken bebeğinizin yüzünü, vücudunu ve bez bölgesini güvenli ve etkili bir şekilde temizler.
Bebeğinizin cildini doğal yağlarından çıkarmadan cildini temizleyin.
Kokusuz formül.
Su ile durulamaya gerek yok.

Mustela No-Rinse Soothing Cleansing Water İçeriğinde Ne Var?

Mustela Durulamadan Rahatlatıcı Temizleyici Su, doğal Avokado Perseose’u birleştirerek bebeğinizin cildini korumaya ve nemlendirmeye yardımcı olurken,

Schizandra cildi yatıştırmaya ve görünümünü iyileştirmeye yardımcı olur.
Bunları ister hızlı temizlik ister düzenli bebek bezi değişimi için kullanın, yatıştırıcı misel suyunu güvenle ve severek kullanacaksınız.

Yüksek toleranslı, hipoalerjenik ve dermatolojik olarak test edilmiştir.

Parfüm içermez, paraben içermez, ftalat içermez ve fenoksietanol içermez.

Mustela No-Rinse Soothing Cleansing Water Nasıl Kullanılır?

Temiz bir pamuklu ped üzerine bir ila iki pompa temizleme suyu uygulayın ve cildi nazikçe silin. Gerektiği kadar tekrarlayın ve ciltteki kıvrımlara özellikle dikkat ederek nazikçe kurulayın. Durulama gerekmez.

Mustela No-Rinse Soothing Cleansing Water Kimler Kullanabilir?

Çok hassas cilde sahip bebekler ve çocuklar için tasarlandı.
Mustela, hassas cildin fazladan bakım ve koruma gerektirdiğini bilir, bu nedenle hassas cilde sahip olanlara adanmış etkileyici bir cilt bakımı koleksiyonuna sahiptir. Hassas ciltlere özel Mustela serisini incelemek için tıklayınız.

Anne ve bebek bakımına dair diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

blank
Cilt Bakımı

Vichy Liftactiv Collagen Specialist Night

Kırışıklıklardan korunmak için en iyi bahislerinizden biri, tedavi etmek yerine önlemektir. Yaşlanma karşıtı ürünleri cilt bakımınızda kullanmaya başlamak için küçük çizgiler görmeye başlayana kadar beklemeyin.

blank
Güneş Koruması

Güneş

GÜNEŞ Yaşam kaynağımız olan Güneş’in ışınlarının cildimiz üzerinde faydalarının yanında zararları da vardır. Kendisinden faydalanırken koruyucu önlemler almak dikkat edilmesi gereken bir husustur. Güneş dost

blank
Genel

Düşük Toleranslı ve Alerjik Ciltler

Hassasiyet, düşük tolerans, alerji Cildinizdeki hassasiyet veya düşük tolerans sorunu bir “derece” sorunudur. Pek çok insanın cildi değişik derecelerde bu sorunla karşı karşıyadır. Burada dikkat

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nuxe Sun Lait Delicieux Protection Spf 30
Güneş Koruması

Nuxe Sun Lait Delicieux Protection Spf 30

Nuxe Sun Lait Delicieux Protection Spf 30 Geniş spektrumlu savunma ve yaşlanma karşıtı koruma sağlayan kimyasal bir güneş kremi olan Nuxe Sun Delicious Lotion SPF

Yüz Yogasının Şaşırtıcı 7 Faydası
Cilt Bakımı

Yüz Yogasının Şaşırtıcı 7 Faydası

Yüz Yogasının Şaşırtıcı 7 Faydasını öğrendiğinizde bu rutini hayatınıza dahil etmek isteyeceksiniz. Yüz yogası, yüz kasları kullanılarak uygulanan bir yoga türüdür. Yüz kaslarının daha sıkı,

Avene Cleanance Comedomed Anti-blemishes Concentrate
Cilt Bakımı

Avene Cleanance Comedomed Anti-blemishes Concentrate

Avene Cleanance Comedomed Anti-blemishes Concentrate, yağlı, leke eğilimli ciltler için özel olarak tasarlanmış leke önleyici konsantre nemlendirici. Cleanance Comedomed hidratlar, matlaştırıcılar, lekeleri ve siyah noktaları