Skip to content

Mustela No-Rinse Soothing Cleansing Water

Mustela No-Rinse Soothing Cleansing Water
Marka: Mustela
İÇİNDEKİLER

Mustela No-Rinse Soothing Cleansing Water, çok hassas cildi yatıştırmaya çalışırken bebeğinizin yüzünü, vücudunu ve bez bölgesini etkili ve nazikçe temizlediği için sakinleştirici, rahatlatıcı bir temizleyici bakım sağlar. Banyo arasında veya her zaman için idealdir.
Çok Hassas Ciltler için % 98 doğal Mustela Durulama Gerektirmeyen Yatıştırıcı Temizleme Suyu ile bebeğinizin cildini tepeden tırnağa temizleyin ve yatıştırın.

Bebeğinizin ilk gününden itibaren kullanıma uygun olan Mustela’nın ultra bakım veren temizleme suyu hem arındırıcı hem de koruyucudur. Hassas ciltler için tasarlanan formül, cildi etkili bir şekilde, hasara neden olmadan temizleyen hafif ve doğal yüzey aktif maddeler içerir.

Cildin bariyerini koruyan ve nemlendiren bu nazik su, doğal bir nemlendirici bileşen olan Mustela’nın ikonik Avokado Perseose® ile zenginleştirilmiştir. Formül ayrıca cildi gözle görülür şekilde sakinleştirirken herhangi bir rahatsızlık hissini gideren rahatlatıcı bir ajan olan schizandra’yı da içerir.

Bebeğinizin hassas cildini yatıştırdığı ve güçlendirdiği klinik olarak kanıtlanmış olan Mustela’nın nazik suyu, tek bir adımda karıncalanma veya gerginliği temizlemek, sakinleştirmek ve azaltmak için çalışır. Yumuşak, yapışkan olmayan formül aynı zamanda küçük çocuğunuzun cildini Mustela’ya özgü benzersiz ama rahatlatıcı bir koku ile okşar.

Mustela No-Rinse Soothing Cleansing Water Nedir?

Çok hassas cilt 3 çocuktan 1’ini etkiler. Bu tür bir cilt, çevre, kimyasallar veya çocuk bezlerinden veya giysilerden sürtünme gibi streslere aşırı tepki verebilir. Mustela’nın kokusuz Çok Hassas ürün yelpazesi, aşağıdakiler gibi doğal kaynaklı bileşenler içerir:
Avokado Perseose ve Schizandra görünür kızarıklık, karıncalanma ve gerginliği yatıştırmaya / önlemeye yardımcı olur.
Banyo arasında ve hareket halindeyken ideal olan Mustela® No-Rinse Soothing Cleansing Water, bebeğinizin yüzünü, vücudunu ve bez bölgesini derinlemesine ve nazikçe temizlerken, aynı zamanda çok hassas cildi yatıştırmaya çalışır.
Misel suyu, bebeğinizin cildini doğal yağlarından sıyırmadan nazikçe cildi temizlemek için kirlerden arındırır.
Bu misel suyu, bebeğinizin çok hassas cildi için özel olarak tasarlanmıştır. Doğal Avokado Perseose ve Schizandra dahil olmak üzere % 99 bitki bazlı bileşenlerle formüle edilmiştir. Kokusuz ve hipoalerjenik olan bu misel suyu, yeni doğanlarda kullanılmak için yeterince naziktir.

Nazik kokusuz formül, çok hassas, kızarık veya reaktif cilde sahip bebekler ve yeni doğanlar için özel olarak tasarlanmıştır.
Kokusuz.
Paraben içermez
Fitalat içermez.
Fenoksietanol içermez.
Dermatolog ve Pediatrist tarafından test edildi.

Mustela No-Rinse Soothing Cleansing Water

Mustela No-Rinse Soothing Cleansing Water Ne İşe Yarar?

Hassas cilde sahip küçük bir çocuğa sahip olmak stresli ve üzücü olabilir. Ancak her üç çocuktan biri hassas bir cilde sahip olduğundan, Mustela kendini bebeğinizin hassasiyetlerini ve tahrişlerini yatıştırmak için en iyi formülleri yaratmaya adamıştır.
Bu durulama gerektirmeyen temizleme suyu, küçük çocuğunuzun cildini rahatlatmak ve ona bakmak için birden fazla iltihaplanma biçimini engellediği kanıtlanmış temel bir bileşen olan schizandra içerir.
Bebeğinizin yüzü ve vücudu için çok hassas cildi rahatlatan durulama gerektirmeyen misel suyudur.
Hareket halindeyken ideal. Yapışkan kalıntı bırakmaz.
Bebeğinizin hassas cildini korumaya ve nemlendirmeye yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış patentli bir doğal bileşen olan Avocado Perseose® ve cildin görünümünü iyileştirmeye çalışırken karıncalanmayı ve gerginliği yatıştıran bir meyve özü olan Schizandra içerir.
Çok hassas cilde sahip bebekler ve çocuklar için tasarlandı.
Hassas cildi yatıştırırken bebeğinizin yüzünü, vücudunu ve bez bölgesini güvenli ve etkili bir şekilde temizler.
Bebeğinizin cildini doğal yağlarından çıkarmadan cildini temizleyin.
Kokusuz formül.
Su ile durulamaya gerek yok.

Mustela No-Rinse Soothing Cleansing Water İçeriğinde Ne Var?

Mustela Durulamadan Rahatlatıcı Temizleyici Su, doğal Avokado Perseose’u birleştirerek bebeğinizin cildini korumaya ve nemlendirmeye yardımcı olurken,

Schizandra cildi yatıştırmaya ve görünümünü iyileştirmeye yardımcı olur.
Bunları ister hızlı temizlik ister düzenli bebek bezi değişimi için kullanın, yatıştırıcı misel suyunu güvenle ve severek kullanacaksınız.

Yüksek toleranslı, hipoalerjenik ve dermatolojik olarak test edilmiştir.

Parfüm içermez, paraben içermez, ftalat içermez ve fenoksietanol içermez.

Mustela No-Rinse Soothing Cleansing Water Nasıl Kullanılır?

Temiz bir pamuklu ped üzerine bir ila iki pompa temizleme suyu uygulayın ve cildi nazikçe silin. Gerektiği kadar tekrarlayın ve ciltteki kıvrımlara özellikle dikkat ederek nazikçe kurulayın. Durulama gerekmez.

Mustela No-Rinse Soothing Cleansing Water Kimler Kullanabilir?

Çok hassas cilde sahip bebekler ve çocuklar için tasarlandı.
Mustela, hassas cildin fazladan bakım ve koruma gerektirdiğini bilir, bu nedenle hassas cilde sahip olanlara adanmış etkileyici bir cilt bakımı koleksiyonuna sahiptir. Hassas ciltlere özel Mustela serisini incelemek için tıklayınız.

Anne ve bebek bakımına dair diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

Milk Shake Whipped Cream

    Milk Shake Whipped Cream Durulanmayan bakım ve koruma – kremsi Köpük Milk Shake Whipped Cream’i tüm saç tipleri kullanabilir Saçı ağırlaştırmadan yumuşatır ve

blank
Güneş Koruması

Dolgun dudak yapmanın hileleri

Ruj sürmeden önce dudak bakımı nasıl yapılmalıdır? Makyaja başlamadan önce dudaklarınızı ölü derilerden arındırmalısınız. Dudaklarınız daha canlı ve pürüzsüz gözükmesi için dudak peelingi kullanabiliriz. Bu

Kepeklerin Oluşma Nedeni ve Tedavisi
Saç Bakımı

Kepeklerin Oluşma Nedeni ve Tedavisi

Kepeklerin Oluşma Nedeni ve Tedavisi için yazımızı dikkatli okumalısınız. Günlük yaşantımızda saç kepekleri bizi rahatsız edecek duruma getirir. İşte, evde ve sosyal hayatınızda sürekli saçlarınızdan dökülen

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avene Gentle Exfoliating Jel
Cilt Bakımı

Avene Gentle Exfoliating Jel

Avene Gentle Exfoliating Jel Ölü cilt hücrelerini temizleyen ve cildinizi yumuşatan çift etkili peeling yüz peelingi. Yumuşak cildi ortaya çıkarmak için kimyasal ve mekanik eksfoliasyonu

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1
Saç Bakımı

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1 Dalgalı, kıvırcık veya hafif dalgalı saçlarınız var ve size güzel, sağlıklı ve daha belirgin bukleler verecek bir saç

Temiz Güzellik Nedir?
Genel

Temiz Güzellik Nedir?

TEMİZ GÜZELLİK NEDİR? Temiz güzellik (Clean Beauty), doğal güzellik, yeşil güzellik ve normdan sapan diğer tüm güzellik türleri ile yakından ilişkilidir. Ama özünde, temiz güzellik