Skip to content

Mustela Stelatopia Emollient Cream

Mustela Stelatopia Emollient Cream
Marka: Mustela
İÇİNDEKİLER

Mustela Stelatopia Emollient Cream, bebeğinizin egzamaya yatkın cildini yenilemek, yatıştırmak ve eski haline getirmek için çalışan çok etkili bir nemlendirici balsamdır.
Zengin, kremsi dokusunun uygulanması kolaydır ve tahriş, kaşıntı ve rahatsızlık hissini anında gidermek için bebeğinizin cildiyle birlikte çalışır.
Yatıştırmak ve nemlendirmek için Ayçiçek Yağı Distilatı karışımı ile zenginleştirilmiştir; Avokado Perseose, bebeğin hassas cildini korumaya ve güçlendirmeye yardımcı olan patentli bir doğal bileşen; ve ciltte rahatlatıcı bir koruyucu tabaka bırakan bitki bazlı Carnauba Wax ile formüle edilmiştir.

Mustela Stelatopia Emollient Cream Nedir?

Küçük çocuğunuz iki yaşına gelmeden önce ortaya çıkan atopik dermatit ataklarının% 95’i ile egzama birçok çocuk ve ebeveyn için ortak bir sorundur.

Atopik cilt, küçük çocuğunuzu çeşitli şekillerde etkileyebilir. Sadece ağrıya ve tahrişe neden olmakla kalmaz, aynı zamanda uyku düzenini de önemli ölçüde etkileyebilir, bu da çoğu zaman tüm aile için zincirleme etkiye neden olabilir.

Bu nedenle Mustela, küçük çocuğunuza özen göstermeye kendini adamıştır ve bu bakım veren ve rahatlatıcı losyonda da kendini gösterir.

Günlük yumuşatıcı balsam, aşırı kuru cilt ve egzamayı rahatlatmak için özel olarak formüle edilmiştir. Nazik ve etkili, bebeğinizin cildini yenilerken nemlendirme ve koruma sağlar. Bu yatıştırıcı kremin uygulanması kolaydır ve rahatsızlığı hemen gidermek için hızlı emilir.

Mustela Stelatopia Emollient Cream İçeriğinde Ne Var?

Mustela Stelatopia Emollient Cream 2 yenileyici patentli doğal bileşen içerir:

Ayçiçek Yağı Distilatı: yatıştırıcı özelliklere sahiptir ve cildin nem bariyerini korumak için gerekli olan lipitleri sağlar. Koruyucu kaplama olan biyofilm oluşumunu engelleyerek Staphylococcus aureus’un ( Atopiye eğilimli cildin karakteristik semptomlarında yer alan bakteri) yapışmasını da azaltır.
Avokado Perseose: Hücresel zenginliği koruyan, nemlendiren ve koruyan, atopiye yatkın ciltler için günlük hasar gören cilt bariyerini korur.
Doğal kaynaklı bileşenlerin % 97’si ile formüle edilmiştir. Paraben, ftalat veya fenoksietanol içermez.

Mustela Stelatopia Emollient Cream

Mustela Stelatopia Emollient Cream Ne İşe Yarar?

Kokusuz formülü, kaşıntılı cildi nemlendirir, yeniler ve yatıştırır.
Bu Mustela Stelatopia Yumuşatıcı Krem, kaşıntılı cildi nemlendirir, yeniler ve yatıştırır.

Atopiye yatkın cildin hasarlı cilt bariyerini onarır, Avocado Perseose® sayesinde cildin doğal savunmasını güçlendirir.

Anında yumuşaklık ve rahatlık hissi veren akışkan bir dokuya sahip yumuşatıcı krem.

Kolayca yayılır ve nüfuz eder.

Kuru, egzamaya eğilimli cildi doğumdan itibaren kullanılabilen yumuşak bir vücut nemlendiricisi olan Mustela

Stelatopia Yumuşatıcı Krem ile yatıştırın ve yenileyin.

Kaşıntıyı yatıştırmak ve cildin doğal bariyerini eski haline getirmek için tasarlanan Mustela’nın sakinleştirici kreminin atopik cilde uzun süreli nemlendirme sağladığı klinik olarak kanıtlanmıştır.

Bu yumuşatıcı krem, Mustela’nın epidermal bariyerini güçlendirmek için patentli Avocado Perseose®’unu sergilerken cilde ihtiyaç duyulan bir nem artışı sağlar.

Formül ayrıca küçük çocuğunuzun cildi üzerinde koruyucu bir film tabakası oluşturmak için damıtılmış ayçiçek yağı kullanır. Bu doğal olarak yatıştırıcı aktif bileşen, cildin koruyucu bariyerini güçlendirmek ve nemi kilitlemek için vücudun doğal lipit üretimini taklit eden bir Active Relipidation® sürecini teşvik eder.

Bu bakım veren balsam, cildinize birkaç dakika içinde eriyen hafif doku sayesinde bebeğinizin cildini anında yumuşatır, nemlendirir ve rahatlatır.

Bu krem ​​yüzdeki kutanöz kızarıklığı nemlendirir, yatıştırır ve azaltır.

Mustela Stelatopia Emollient Cream Kimler Kullanabilir?

Bu nemlendirici Stelatopia Yumuşatıcı Balsam, koruyucu Avokado Perseose ve yatıştırıcı Ayçiçek Yağı Distilatı gibi doğal olarak türetilmiş bileşenlerin bir karışımı ile zenginleştirilmiştir. Ulusal Egzama Derneği tarafından tanınan ve kokusuzdur, doğumdan itibaren kullanımı güvenlidir.
Mustela Stelatopia® Yumuşatıcı Krem, bebeklerde ve küçük çocuklarda kuru ve egzamaya meyilli ciltler için özel olarak formüle edilmiştir.

Mustela Stelatopia Emollient Cream Nasıl Kullanılır?

Tüm yüze sabah ve akşam uygulayın. Gerekirse göz kapaklarına nazikçe uygulayın. Gözlerle her türlü doğrudan temastan kaçının. İyileşme yoksa doktorunuza danışınız.

Bebeğiniz atopik cilde sahipse, Mustela’nın egzama ile ilişkili tahrişleri yatıştırmaya ve gidermeye adanmış Stelatopia serisinin tamamına bir göz atın.

Cilt bakımına dair diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

blank
Cilt Bakımı

Nuxe Bio Organic serisi

Yeni Nuxe Bio Organic serisiyle, güzelliğinizden ödün vermeden güçlü, hassas ve etkili Organic çağına girin. Çevre dostu teknolojilerle güçlendirilen  önemli aktif maddeler sayesinde doğanın tüm

blank
Cilt Bakımı

EFFACLAR GEL & EFFACLAR DUO+

EFFACLAR GEL Akneye eğilimli yağlı ciltler için arındırıcı temizlik jeli Akneye eğilimli yağlı ciltlerde derinlemesine temizlik ve antibakteriyel koruma sağlar. Özellikleri: Effaclar Gel hassas ciltler

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avene Gentle Exfoliating Jel
Cilt Bakımı

Avene Gentle Exfoliating Jel

Avene Gentle Exfoliating Jel Ölü cilt hücrelerini temizleyen ve cildinizi yumuşatan çift etkili peeling yüz peelingi. Yumuşak cildi ortaya çıkarmak için kimyasal ve mekanik eksfoliasyonu

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1
Saç Bakımı

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1 Dalgalı, kıvırcık veya hafif dalgalı saçlarınız var ve size güzel, sağlıklı ve daha belirgin bukleler verecek bir saç

Temiz Güzellik Nedir?
Genel

Temiz Güzellik Nedir?

TEMİZ GÜZELLİK NEDİR? Temiz güzellik (Clean Beauty), doğal güzellik, yeşil güzellik ve normdan sapan diğer tüm güzellik türleri ile yakından ilişkilidir. Ama özünde, temiz güzellik