Skip to content

Naturalnest Suntab 30 Tablet

Naturalnest Suntab 30 Tablet
Marka: Sağlık
İÇİNDEKİLER

Naturalnest Suntab 30 Tablet, bir gıda takviyesidir.
İçeriğindeki aktif bileşen Polipodium Löykotomos eğreltisi, Orta ve Güney Amerika’ya özgü bir eğrelti otudur.. Bir düzineden fazla klinik çalışma, bu bileşenin, kişinin güneş bakım rutininde güneş kremini tamamlayarak, güneşin zararlarına karşı yeterli koruma sağladığını göstermektedir.

Naturalnest Suntab 30 Tablet İçeriği ve Özellikleri

Bir gıda takviyesidir. Naturalnest Suntab her bir tablet içeriğinde; Beta Karoten 6mg, 1,3/1,6 Beta Glukan 1mg, Likopen 2mg, Löykotomos Eğreltisi 240mg, Yeșilçay Ekstrakt 50mg, Konjuge Linoleik Asit 10mg, C Vitamini 80mg, E Vitamini 45mg, Bakır 1mg, Çinko 15mg içerir.
Polipodium Löykotomos
Polipodium Löykotomos eğreltisi, UV’nin zararlı etkilerini sınırlar.
Polipodium Löykotomos eğreltisi’un cilt hasarını önlemedeki etkileri, aynı zamanda , güneş ışınlarının olumsuz etkilerinden cildi koruma gücü olan fotokoruyucu özelliklerinden kaynaklanmaktadır.
Bileşenleri, normal olarak UV’ye maruz kalmanın neden olduğu foto-bozunmasını inhibe ederek hareket edebilir.

Cildin yaşlanmasına karşı savaşır ve DNA’yı korur
Polipodium Löykotomos ayrıca fotoyaşlanmanın önlenmesinde önemli bir rol oynar . Özellikle cilt dokularındaki fibroblastları güçlendirerek ve kırışıklıkların görünümünü geciktiren ve cildin esnekliğini uzatan keratinosit çoğalmasını destekleyerek çalışır .

Güneş, bildiğimiz gibi hücrelerimizdeki DNA ipliklerini olumsuz etkileyerek ciddi hasara neden olabilir. Zamanla bu değişiklikler kansere neden olabilir.
Polypodium leucotomos, cilt hücrelerinin genetik bileşimini koruyarak bu riski azaltmaya yardımcı olabilir .

C Vitamini
Yeterli C vitamini seviyeleri, kolajen üretimi için gereklidir.lajen vücutta en bol bulunan proteindir ve organlarımızda bulunanlar gibi bağ dokularında ve tabii ki saçlarımızda, cildimizde ve tırnaklarımızda kritik bir rol oynar.
C vitamininin en bilinen yararı, bağışıklık sistemi üzerindeki olumlu etkisidir .

E Vitamini
E vitamini, hücre duvarlarını koruduğu ve kolajen yıkımını düzenlediği için büyük savunucu olarak adlandırılabilir. E, C gibi yardımcı antioksidanlarla en iyi şekilde çalışır.

Bazı araştırmalar, C ve E takviyelerinin alınmasının, cildin güneşin ultraviyole (UV) ışınlarına dayanma yeteneğini önemli ölçüde artırdığını göstermektedir.
C ve E kombinasyonunu içeren ürünler, güneşe maruz kalmadan önce kullanıldığında hasarı önlemeye de yardımcı olur.

Beta-karoten
Bitki kökenli bir karotenoid olan beta-karoten, pro-vitamin A aktivitesine sahiptir. Beta-karotenin oral yoldan takviyesi, UV kaynaklı cilt kızarıklığına karşı koruma sağlar. Reaktif oksijen türlerini foto-oksidatif süreçlerden uzaklaştırmak, karotenoidlerin antioksidan aktivitelerinden biridir. Bu, tekli oksijenler ve serbest radikaller gibi reaktif moleküllerin inaktivasyonunu içerir. (1)

Araştırmalar, beta-karotenin bir kişinin ilk yeni cilt kanserinin ortaya çıkmasını geciktirebileceğini öne sürüyor. Beta-karoten ve cildinizdeki antioksidan etkisi, UV radyasyonuna karşı savunmayı artırırken, cilt sağlığını ve görünümünü korurken, topikal güneş kremi hala gereklidir.

Çinko
Çinko, soğuk algınlığı semptomlarının süresini azaltabilir, kan şekeri kontrolünü destekleyebilir, şiddetli ve enflamatuar akneyi iyileştirebilir, kalp hastalığı riskini azaltabilir.

Bakır
Bakır vücut için gerekli bir besindir. Demir ile birlikte vücudun kırmızı kan hücreleri oluşturmasını sağlar. Sağlıklı kemiklerin, kan damarlarının, sinirlerin ve bağışıklık fonksiyonunun korunmasına yardımcı olur ve demir emilimine katkıda bulunur. Diyette yeterli bakır , kardiyovasküler hastalıkları ve osteoporozu da önlemeye yardımcı olabilir.

Naturalnest Suntab 30 Tablet

Naturalnest Suntab 30 Tablet Nasıl Kullanılır ve Kimler Kullanabilir?

Tavsiye edilen günlük kullanım miktarı, yetişkinler için tok karnına günde 1 tablettir.

Gıda takviye ürünleri ilaç değildir ve normal beslenmenin yerine geçemez. Hastalık, hamilelik, emzirme dönemi ve ilaç kullanılması durumunda mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Gıda Takviyeleri Hakkında Uyarı
Takviye edici ürünleri nemden ve ışıktan uzakta muhafaza ediniz.
Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.
Önerilen kullanım miktarını aşmayınız.
Beklenmeyen bir rahatsızlık gözlemlendiğinde en yakın sağlık ocağına ya da doktorunuza danışınız.
Takviye edici gıdalar ilaç değildir.
Günlük beslenmenizin yerine geçemezler.
Hamile ya da emzirme döneminde güvenli olmayabilir. Kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz.

Naturalnest Suntab 30 Tablet ürününü incelemek ve satın almak için tıklayınız.

Sağlık ve beslenme konusunda makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

La Roche-Posay Effaclar Tonik
Cilt Bakımı

La Roche-Posay Effaclar Tonik

La Roche-Posay Effaclar Tonik ile yağlı, tıkanmış bir cildi tazeleyin. Yağlı cilt, gözenekleri açmaya ve cildi dengede tutmaya yardımcı olmak için pul pul dökülmeye ihtiyaç

La Roche-Posay Effaclar Micro Peeling Cleanser
Cilt Bakımı

La Roche-Posay Effaclar Micro Peeling Cleanser

La Roche-Posay Effaclar Micro Peeling Cleanser, yağlı, akne eğilimli ciltler için yüz, göğüs ve sırttaki sivilceleri hedef alan arındırıcı bir jeldir ve aynı zamanda izleri

Avene Cleanance Comedomed Anti-blemishes Concentrate
Cilt Bakımı

Avene Cleanance Comedomed Anti-blemishes Concentrate

Avene Cleanance Comedomed Anti-blemishes Concentrate, yağlı, leke eğilimli ciltler için özel olarak tasarlanmış leke önleyici konsantre nemlendirici. Cleanance Comedomed hidratlar, matlaştırıcılar, lekeleri ve siyah noktaları

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

La Roche-Posay Effaclar Tonik
Cilt Bakımı

La Roche-Posay Effaclar Tonik

La Roche-Posay Effaclar Tonik ile yağlı, tıkanmış bir cildi tazeleyin. Yağlı cilt, gözenekleri açmaya ve cildi dengede tutmaya yardımcı olmak için pul pul dökülmeye ihtiyaç