Skip to content

Naturalnest Suntab 30 Tablet

Naturalnest Suntab 30 Tablet
Marka: Sağlık
İÇİNDEKİLER

Naturalnest Suntab 30 Tablet, bir gıda takviyesidir.
İçeriğindeki aktif bileşen Polipodium Löykotomos eğreltisi, Orta ve Güney Amerika’ya özgü bir eğrelti otudur.. Bir düzineden fazla klinik çalışma, bu bileşenin, kişinin güneş bakım rutininde güneş kremini tamamlayarak, güneşin zararlarına karşı yeterli koruma sağladığını göstermektedir.

Naturalnest Suntab 30 Tablet İçeriği ve Özellikleri

Bir gıda takviyesidir. Naturalnest Suntab her bir tablet içeriğinde; Beta Karoten 6mg, 1,3/1,6 Beta Glukan 1mg, Likopen 2mg, Löykotomos Eğreltisi 240mg, Yeșilçay Ekstrakt 50mg, Konjuge Linoleik Asit 10mg, C Vitamini 80mg, E Vitamini 45mg, Bakır 1mg, Çinko 15mg içerir.
Polipodium Löykotomos
Polipodium Löykotomos eğreltisi, UV’nin zararlı etkilerini sınırlar.
Polipodium Löykotomos eğreltisi’un cilt hasarını önlemedeki etkileri, aynı zamanda , güneş ışınlarının olumsuz etkilerinden cildi koruma gücü olan fotokoruyucu özelliklerinden kaynaklanmaktadır.
Bileşenleri, normal olarak UV’ye maruz kalmanın neden olduğu foto-bozunmasını inhibe ederek hareket edebilir.

Cildin yaşlanmasına karşı savaşır ve DNA’yı korur
Polipodium Löykotomos ayrıca fotoyaşlanmanın önlenmesinde önemli bir rol oynar . Özellikle cilt dokularındaki fibroblastları güçlendirerek ve kırışıklıkların görünümünü geciktiren ve cildin esnekliğini uzatan keratinosit çoğalmasını destekleyerek çalışır .

Güneş, bildiğimiz gibi hücrelerimizdeki DNA ipliklerini olumsuz etkileyerek ciddi hasara neden olabilir. Zamanla bu değişiklikler kansere neden olabilir.
Polypodium leucotomos, cilt hücrelerinin genetik bileşimini koruyarak bu riski azaltmaya yardımcı olabilir .

C Vitamini
Yeterli C vitamini seviyeleri, kolajen üretimi için gereklidir.lajen vücutta en bol bulunan proteindir ve organlarımızda bulunanlar gibi bağ dokularında ve tabii ki saçlarımızda, cildimizde ve tırnaklarımızda kritik bir rol oynar.
C vitamininin en bilinen yararı, bağışıklık sistemi üzerindeki olumlu etkisidir .

E Vitamini
E vitamini, hücre duvarlarını koruduğu ve kolajen yıkımını düzenlediği için büyük savunucu olarak adlandırılabilir. E, C gibi yardımcı antioksidanlarla en iyi şekilde çalışır.

Bazı araştırmalar, C ve E takviyelerinin alınmasının, cildin güneşin ultraviyole (UV) ışınlarına dayanma yeteneğini önemli ölçüde artırdığını göstermektedir.
C ve E kombinasyonunu içeren ürünler, güneşe maruz kalmadan önce kullanıldığında hasarı önlemeye de yardımcı olur.

Beta-karoten
Bitki kökenli bir karotenoid olan beta-karoten, pro-vitamin A aktivitesine sahiptir. Beta-karotenin oral yoldan takviyesi, UV kaynaklı cilt kızarıklığına karşı koruma sağlar. Reaktif oksijen türlerini foto-oksidatif süreçlerden uzaklaştırmak, karotenoidlerin antioksidan aktivitelerinden biridir. Bu, tekli oksijenler ve serbest radikaller gibi reaktif moleküllerin inaktivasyonunu içerir. (1)

Araştırmalar, beta-karotenin bir kişinin ilk yeni cilt kanserinin ortaya çıkmasını geciktirebileceğini öne sürüyor. Beta-karoten ve cildinizdeki antioksidan etkisi, UV radyasyonuna karşı savunmayı artırırken, cilt sağlığını ve görünümünü korurken, topikal güneş kremi hala gereklidir.

Çinko
Çinko, soğuk algınlığı semptomlarının süresini azaltabilir, kan şekeri kontrolünü destekleyebilir, şiddetli ve enflamatuar akneyi iyileştirebilir, kalp hastalığı riskini azaltabilir.

Bakır
Bakır vücut için gerekli bir besindir. Demir ile birlikte vücudun kırmızı kan hücreleri oluşturmasını sağlar. Sağlıklı kemiklerin, kan damarlarının, sinirlerin ve bağışıklık fonksiyonunun korunmasına yardımcı olur ve demir emilimine katkıda bulunur. Diyette yeterli bakır , kardiyovasküler hastalıkları ve osteoporozu da önlemeye yardımcı olabilir.

Naturalnest Suntab 30 Tablet

Naturalnest Suntab 30 Tablet Nasıl Kullanılır ve Kimler Kullanabilir?

Tavsiye edilen günlük kullanım miktarı, yetişkinler için tok karnına günde 1 tablettir.

Gıda takviye ürünleri ilaç değildir ve normal beslenmenin yerine geçemez. Hastalık, hamilelik, emzirme dönemi ve ilaç kullanılması durumunda mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Gıda Takviyeleri Hakkında Uyarı
Takviye edici ürünleri nemden ve ışıktan uzakta muhafaza ediniz.
Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.
Önerilen kullanım miktarını aşmayınız.
Beklenmeyen bir rahatsızlık gözlemlendiğinde en yakın sağlık ocağına ya da doktorunuza danışınız.
Takviye edici gıdalar ilaç değildir.
Günlük beslenmenizin yerine geçemezler.
Hamile ya da emzirme döneminde güvenli olmayabilir. Kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz.

Naturalnest Suntab 30 Tablet ürününü incelemek ve satın almak için tıklayınız.

Sağlık ve beslenme konusunda makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

BABE SAÇ SERİSİ

BABE SAÇ SERİSİ -Yüksek konsantrasyonlu çok işlevli ve bilimsel olarak etkili aktif maddeler içerir. -Saç derisinin doğal pH değeri ile uyumludur. -Hipoalerjeniktir. -Paraben ve boyar

Hızlı yağ yakmanın en iyi 10 yolu
Sağlık

Hızlı Yağ Yakmanın En İyi 10 Yolu

İster genel sağlığınızı iyileştirmek isterse sadece zayıflamak istiyor olun, fazla yağı yakmak oldukça zorlu olabilir. Diyet ve egzersizle beraber diğer birçok faktör yağ kaybını etkileyebilir.

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avene Gentle Exfoliating Jel
Cilt Bakımı

Avene Gentle Exfoliating Jel

Avene Gentle Exfoliating Jel Ölü cilt hücrelerini temizleyen ve cildinizi yumuşatan çift etkili peeling yüz peelingi. Yumuşak cildi ortaya çıkarmak için kimyasal ve mekanik eksfoliasyonu

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1
Saç Bakımı

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1 Dalgalı, kıvırcık veya hafif dalgalı saçlarınız var ve size güzel, sağlıklı ve daha belirgin bukleler verecek bir saç

Temiz Güzellik Nedir?
Genel

Temiz Güzellik Nedir?

TEMİZ GÜZELLİK NEDİR? Temiz güzellik (Clean Beauty), doğal güzellik, yeşil güzellik ve normdan sapan diğer tüm güzellik türleri ile yakından ilişkilidir. Ama özünde, temiz güzellik