Skip to content

Nuxe Bio Nutrirege Oil Night 30ml – Gece Yağı

Nuxe Bio Nutrirege Oil Night 30ml - Gece Yağı
Marka: Nuxe
İÇİNDEKİLER

Nuxe Bio Nutrirege Oil Night 30ml – Gece Yağı
Normal ve kuru ciltler için % 100 doğal kaynaklı bir gecelik yüz yağı olan Nuxe Organic Ultimate Gece İyileştirme Yağı ile uyurken cildinizi onarın ve yenileyin.

Ultimate Night Recovery Oil, pirinç yağı özü kullanarak cildin savunmasını güçlendirdiği için cildin doğal onarıcı sistemiyle birlikte çalışır. Bu aktif bileşen, artırılmış etkinlik için en aktif molekülleri çıkarmak için yeşil teknolojiyi kullanan çevre dostu bir yağ ekstraksiyon yöntemi ile elde edilir.

Kuru cilt, serbest radikallere karşı savunmak için bir dizi antioksidan özelliğe sahip besleyici botanik yağlar kullanılarak yoğun bir şekilde nemlendirilir. % 88 organik içerikli avokado, jojoba, macadamia ve susam yağı uyum içinde çalışır ve siz uyurken cildi rahatlatır ve yumuşatır.

Nuxe Bio Nutrirege Oil Night 30ml – Gece Yağı, doğal, aromatik-yeşil koku duyuları büyülediği için ipeksi yağ cildi yumuşaklık içinde sarar. Pürüzsüz, ışıltılı ve yenilenmiş bir görünüme uyanacaksınız.

Nuxe Bio Nutrirege Oil Night 30ml – Gece Yağı Nedir?

Nuxe’nin yepyeni ürün serisinin kalbindeki ışıltı verici bu gece yağı, cildinizi besleyen ve siz uyurken yağ asitlerini yenileyecek bir bitki kaynaklı yağ kokteyli ile doludur. Yenilenmiş bir sıkılığa sahip parlak, esnek bir cilt sağlar.

Gece boyunca pirinç oleo özü sayesinde cildi onaran, besleyici, güçlendirici ve antioksidan organik bitkisel yağlar ile rahat bir şekilde saran organik bir yüz yağıdır. İpeksi dokunuşu ve aromatik yeşil kokusu duyuları mutlu ediyor. Uyanıkta, daha güçlü, cilt yenilenmiş ve onarılmış gibidir. Cilt, pürüzsüz ve ışıltılıdır.

% 100 doğal kaynaklı malzemelerden (% 88’i organik tarımdan işlenmiş) hazırlanmış bu hoşgörülü yağ, cildinizi gece boyunca yenilenme ve onarma eylemini teşvik eden rahatlatıcı bir nemlendirme örtüsüyle örter.
H’uile kahramanı , cilt güçlendirici, onarıcı nitelikleri için çevre dostu bir yöntemle ekstrakte edilen Güney Fransa’nın Camargue bölgesinde yetiştirilen pirinçten elde edilmiştir. Dahası, formül avokado, jojoba, macadamia ve susam yağları gibi besleyici, antioksidan özelliklere sahip oldukları için zenginleştirilmiştir – aynı zamanda formüle tazelik hissi uyandıran aromatik, yeşil bir koku verirler.

Nuxe Bio Nutrirege Oil Night 30ml – Gece Yağı Ne İşe Yarar?

Bu hoşgörülü, ultra besleyici yüz yağı, siz bazı z’leri yakalarken cildinizi bir gecede yenilemek, yenilemek ve onarmak için cilt seven bileşenlerle doludur!
Yumuşak, esnek, gençleşmiş, ışıldayan cilde anında merhaba deyin!
Organik sertifikalı NUXE Bio Nutrirege Oil Night, siz güzellik uykusunu yakalarken cildi onarmaya çalışır.
Cildi güçlendiren Pirinç Oleo özü sayesinde pürüzsüz, ışıltılı ve yenilenmiş bir cilt ile uyanmanıza yardımcı olur.
ORGANİK botanik yağlar, gece boyunca cildi yenilemek için cildinizi bol miktarda nemlendirir.
Tatlı ipeksi bir his ve duyuları büyüleyen aromatik bir yeşil kokuya sahiptir.

Nuxe Bio Nutrirege Oil Night 30ml - Gece Yağı

Nuxe Bio Nutrirege Oil Night 30ml – Gece Yağı İçeriğinde Ne Var?

Tamamen doğal olan bu vegan formülün temelinde kırmızı, siyah ve beyaz olmak üzere üçlü pirinç yatmaktadır.
Bu pirinç, Güney Fransa’nın Camargue bölgesinde yetiştirilmektedir.
Her bir tahıl inanılmaz bir vitamin, mineral ve antioksidan kaynağıdır, böylece cildiniz doğanın en iyilerinden faydalanabilir.

Avokado, jojoba, macadamia ve susamın antioksidan özellikli bitkisel yağları, sabahları ışıltılı bir cilt için geceleri yoğun bir şekilde beslenmeye yardımcı olur.

Aynı zamanda lüks zümrüt yeşili şişe de % 30 geri dönüştürülmüş camdan yapılmıştır. İşiniz bittiğinde, kapağı ve pipeti attıktan sonra doğrudan cam geri dönüşüm kabınıza atabilirsiniz.

Nuxe Bio Nutrirege Oil Night 30ml – Gece Yağı Kimler Kullanabilir?

Nuxe bio Nutrirege Oil Night- Gece Yağı, normal ve kuru ciltleri onarır ve yeniler!

Nuxe Bio Nutrirege Oil Night 30ml – Gece Yağı Nasıl Kullanılır?

Bu sarı renkli yağdaki bileşenler onarıcı özellikleriyle bilindiğinden, geceleri, yani cildinizin en aktif olduğu zaman kullanılmak üzere tasarlandığını seviyoruz. Bu, güzellik uykunuzdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayarak pürüzsüz, ışıltılı bir cilde uyanmanızı sağlar.
Akşamları temizlenmiş, kuru bir yüze uygulayın. Pipetin üst kısmını kullanarak avucunuzun içine birkaç damla yağ damlatın, ardından hafif masaj hareketleriyle yüzünüze, boynunuza ve dekolte bölgenize eşit şekilde uygulayın.

Nuxe Bio Nutrirege Oil Night 30ml – Gece Yağı’nı satın almak için tıklayınız.

Cilt bakımına dair diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

blank
Cilt Bakımı

DDF Akne Ürünleri

Aşırı yağ salgısından dolayı sivilce adıyla bilinen akne tüm ciltlerde görülebilir. Özellikle yağlı ve karma ciltlerde daha fazla rastlanabilir. Akneler ciltte görülen kıl ve yağ

blank
Cilt Bakımı

Peeling

Cildimiz birkaç tabakadan oluşur. En üst tabakasında ölü hücreler ve yağ tabakası vardır. Günlük olarak yüzümüze uyguladıklarımız, toz, kir ve makyaj kalıntıları buraya yapışır. Cildin

blank
Güneş Koruması

Dermalogica Güneş Ürünleri

Dermalogica Güneş Ürünleri Güneş ışınlarına maruz kalan ve korunmayan cilt; zamansız yaşlanma, kırışıklık, hiperpigmentasyon ve bağışıklık sisteminin tahribatı gibi sorunlar ile karşılaşır. Bu yüzden cildimizin

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

blank
Genel

Doğada Vakit Geçirmenin Faydaları

Doğada Vakit Geçirmenin Faydaları Sağlıklı olmanın ne anlama geldiğini düşündüğümüzde genellikle beslenme, uyku, hareket ve kişisel bakım gibi şeyleri düşünürüz. Bunların hepsi sağlıklı bir yaşam

Sezgisel Beslenmenin 10 İlkesi
Sağlık

Sezgisel Beslenmenin 10 İlkesi

Sezgisel Beslenmenin 10 İlkesi Diyetler, beslenme alışkanlıkları ve sağlıklı yiyeceklerle ilgili paylaşımlar o kadar yaygın ki, ne yediğimizi düşünmek zorunda olmadığımız bir zamanı hayal etmek