Skip to content

Nuxe Bio Organic Replenishing Nourishing Body Oil

Nuxe Bio Organic Replenishing Nourishing Body Oil
Marka: Nuxe
İÇİNDEKİLER

Nuxe Bio Organic Replenishing Nourishing Body Oil
Kuru ciltler için % 100 doğal içerikli nemlendirici yağ olan Nuxe Bio Organic Replenishing Nourishing Body Oil ile cildinizi tepeden tırnağa besleyin ve yenileyin.

Nuxe’nin yağlı olmayan peeling vücut yağı, vücudu beslemek ve güzelleştirmek için mükemmel bir botanik karışımı kullandığından kuru cildi nemlendirerek sarar.

Soğuk sıkım ile elde edilen fındık yağı ile cilt yoğun bir şekilde beslenir ve yenilenir.

Esansiyel yağ asitleri bakımından zengin olan % 100 doğal fındık yağı, cildin doğal bariyerini güçlendirerek rahatlık ve yumuşaklık sağlar.

Cildin yenilenmesini güçlendirmek ve kuru cildi yenilemek için birlikte çalışan susam, aspir ve ayçiçek yağları kullanılarak esneklik de artırılır.

Kondisyonlama yağı, aynı zamanda rahatlatıcı bir masaj deneyimine mükemmel bir şekilde katkıda bulunan portakal çiçeği kokusu yaydığı için, formül cilde daha elastik bir his bıraktığı için her duyu için bir zevktir.

Bu formülün % 96,8 organik bileşen kullanmaktadır, bu nedenle formülün doğal çevreye saygılı olduğunu garanti edebilirsiniz.

Duyusal yağ, hızlı emilen, yapışkan olmayan dokusu ve tatlı narenciye aroması sayesinde kullanım keyfi söz konusu olduğunda Nuxe’nin bakımını özetler.

Nuxe Bio Organic Replenishing Nourishing Body Oil Nedir?

NUXE BIO Organic Replenishing Nourishing Body Oil, kuru cildi besleyen, yenileyen ve güzelleştiren mükemmel bir vücut yağıdır.

Bitkisel yağların nefis bir karışımı ile formüle edilmiş bu ürün, vücudunuzun cildine rahatlık, yumuşaklık ve esneklik kazandırmanıza yardımcı olur; dirsekler, dizler ve topuklar gibi kuru ve genellikle ihmal edilen alanlar için özellikle uygundur.

Yoğun bir duyusal doku ve lezzetli bir portakal çiçeği kokusu ile bu vücut yağı kuru ciltler için gerçek bir bakımdır; ellerinizin arasında birkaç damla ısıtın ve yumuşak bir masajla serbestçe uygulayın.

İpeksi formül cilt üzerinde mükemmel bir şekilde kayarak gerçek bir rahatlama ve esenlik anı yaratır.

Cosmos Organik, Greenlife standardına göre Ecocert Greenlife tarafından onaylanmıştır.

İçeriklerin% 100’ü doğal kaynaklıdır.

Malzemelerin% 96,8’i Organik Tarımdan geliyor.

% 100 geri dönüştürülebilir şişe.

Nazik vücut bakımı, yumuşatıcı faydaları ile cansız cildi canlandırır ve% 100 doğal kaynaklı bileşenler kullanılarak formüle edilmiştir. Tatlı bir Portakal Çiçeği kokusu ile aşılanan bu ürün, mükemmel bir şımartıcı seans için bir masaj yağı olarak da kullanılabilir.

Nuxe Bio Organic Replenishing Nourishing Body Oil

Nuxe Bio Organic Replenishing Nourishing Body Oil Ne İşe Yarar?

Cildinizi NUXE Organik Vücut Yağı’nın besleyici özellikleriyle sarın. Bu lüks yağ ciltte kayarak vücudu gençleştirici, nem bakımından zengin formülüyle sarar.
Kuru cildi yenilemek ve yumuşatmak için yoğun besleyici bir bakımdır. Masaj için ideal, duyusal bir doku ve portakal çiçeği kokusu ile bitkisel yağların mükemmel bir füzyonudur.

Botanik yağların mükemmel bir karışımına dayanan bu organik vücut yağı, kuru cildi besler ve güzelleştirir: cilt daha esnek ve elastik hissedilir, yenilenmiş görünür.
Portakal çiçeği kokulu yoğun duyusal dokusu, masaj yapmak için idealdir.
Organik botanik yağların mükemmel bir karışımı ile formüle edilen bu lüks bir şekilde şımartan vücut yağı, cildi yoğun bir şekilde besler ve güzelleştirir, elastikiyet ve rahatlığı geri kazandırır.
Esansiyel yağ asitleri bakımından zengin olan soğuk preslenmiş Fındık Yağı güçlü nemlendirme sağlarken Susam, Aspir ve Ayçiçek Yağları esnekliği ve yumuşaklığı artırır.

Nuxe Bio Organic Replenishing Nourishing Body Oil İçeriğinde Ne Var?

Soğuk sıkımla elde edilen, esansiyel yağ asitleri bakımından zengin olan fındık yağı, cilde yoğun beslenme sağlar.

Rahatlatıcı, duyusal bir doku ile tasarlanan ipeksi vücut yağı, beslenmeye ve yenilenmeye yardımcı olmak için botanik bileşenlerin dikkatli bir karışımına sahiptir.

Soğuk preslenmiş Fındık Yağı, yağ asitleri bakımından zengindir, dokunulduğunda pürüzsüz bir his bırakması için vücudu su veren bir hidrasyon patlamasıyla canlandırır.

Susam, Aspir ve Ayçiçeğinin organik botanik yağları, esnek, kadifemsi yumuşaklıkta sonuçlar için kuru veya gergin cilt bölgelerine karşı savaşırken vücudu daha da nemlendirir.

Nuxe Bio Organic Replenishing Nourishing Body Oil Kimler Kullanabilir?

Nuxe kuru ciltlerin kullanımına uygundur.

Nuxe Bio Organic Replenishing Nourishing Body Oil Nasıl Kullanılır?

Sabah ve / veya akşam tüm vücuda uygulayın. Cilde bolca uygulamadan ve kuru bölgelere özellikle dikkat ederek masaj yapmadan önce avucunuzun içinde birkaç damla yağı ısıtın.

Nuxe’nin Organik koleksiyonu aynı zamanda bir dizi yüz maskesi ve nemlendiriciye de sahiptir, öyleyse neden bu seriden başka bir şeyle kendinizi şımartarak cildinize aynı bakımı uygulamayasınız?

Nuxe Bio Organic Replenishing Nourishing Body Oil ürününü incelemek ve satın almak için tıklayınız.

Cilt bakımına dair diğer makalelere göz atmak için tıklayınız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

blank
Saç Bakımı

Kuru Saç Nedenleri ve Önlenmesi

Saç Derisinin yeterince nem üretmemesi. Saç derisi, saçı nemlendirmeye yetecek kadar yağ üretemediğinde veya saç telleri nemi hapsetmediğinde saçlar kurur.

blank
Cilt Bakımı

Dr Murad Essential-C Cleanser

Dr Murad Essential-C Cleanser ürünü cilt sağlığı açısından son derecede faydalı olan bir üründür. Bu ürün içermiş olduğu vitaminler sayesinde cilde etki etmiş olan çevresel

blank
Güneş Koruması

Murad Essential-C Sun Balm SPF 35

GÜNEŞ BU YAZ YÜZÜNÜZDE LEKE BIRAKMASIN ! Kolay uygulanabilen SPF 35 stick ambalaj ile sizlerin kolay uygulama yapmasını sağlıyor. • SPF 35 Güneş koruyucu ve

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Cilt Bakımında Asitler Nasıl Kullanılır?
Cilt Bakımı

Cilt Bakımında Asitler Nasıl Kullanılır?

Cilt Bakımında Asitler Nasıl Kullanılır? Tipik olarak asitlerle ilişkili peeling faydalarını sağlayan alfa ve beta hidroksi asitlerdir (bunları AHA’lar ve BHA’lar olarak biliyor olabilirsiniz). Kontrollü

La Roche Posay Toleriane Dermo Nettoyant
Cilt Bakımı

La Roche Posay Toleriane Dermo Nettoyant

La Roche Posay Toleriane Dermo Nettoyant ile kuru, hassas veya tahammülsüz cildinizi günlük olarak temizleyin. Bu temizleyici, cildi makyaj ve kirlerden nazikçe temizleyen hafif, yağsız

La Roche Anthelios Age Correct SPF 50
Güneş Koruması

La Roche Anthelios Age Correct SPF 50

La Roche Anthelios Age Correct SPF 50, hassas ciltler için uygun bir yaşlanma önleyici güneş kremi olan La Roche-Posay Anthelios Age Correct ile yaşlanma belirtilerini