Skip to content

Nuxe Bio Organic Replenishing Nourishing Body Oil

Nuxe Bio Organic Replenishing Nourishing Body Oil
Marka: Nuxe
İÇİNDEKİLER

Nuxe Bio Organic Replenishing Nourishing Body Oil
Kuru ciltler için % 100 doğal içerikli nemlendirici yağ olan Nuxe Bio Organic Replenishing Nourishing Body Oil ile cildinizi tepeden tırnağa besleyin ve yenileyin.

Nuxe’nin yağlı olmayan peeling vücut yağı, vücudu beslemek ve güzelleştirmek için mükemmel bir botanik karışımı kullandığından kuru cildi nemlendirerek sarar.

Soğuk sıkım ile elde edilen fındık yağı ile cilt yoğun bir şekilde beslenir ve yenilenir.

Esansiyel yağ asitleri bakımından zengin olan % 100 doğal fındık yağı, cildin doğal bariyerini güçlendirerek rahatlık ve yumuşaklık sağlar.

Cildin yenilenmesini güçlendirmek ve kuru cildi yenilemek için birlikte çalışan susam, aspir ve ayçiçek yağları kullanılarak esneklik de artırılır.

Kondisyonlama yağı, aynı zamanda rahatlatıcı bir masaj deneyimine mükemmel bir şekilde katkıda bulunan portakal çiçeği kokusu yaydığı için, formül cilde daha elastik bir his bıraktığı için her duyu için bir zevktir.

Bu formülün % 96,8 organik bileşen kullanmaktadır, bu nedenle formülün doğal çevreye saygılı olduğunu garanti edebilirsiniz.

Duyusal yağ, hızlı emilen, yapışkan olmayan dokusu ve tatlı narenciye aroması sayesinde kullanım keyfi söz konusu olduğunda Nuxe’nin bakımını özetler.

Nuxe Bio Organic Replenishing Nourishing Body Oil Nedir?

NUXE BIO Organic Replenishing Nourishing Body Oil, kuru cildi besleyen, yenileyen ve güzelleştiren mükemmel bir vücut yağıdır.

Bitkisel yağların nefis bir karışımı ile formüle edilmiş bu ürün, vücudunuzun cildine rahatlık, yumuşaklık ve esneklik kazandırmanıza yardımcı olur; dirsekler, dizler ve topuklar gibi kuru ve genellikle ihmal edilen alanlar için özellikle uygundur.

Yoğun bir duyusal doku ve lezzetli bir portakal çiçeği kokusu ile bu vücut yağı kuru ciltler için gerçek bir bakımdır; ellerinizin arasında birkaç damla ısıtın ve yumuşak bir masajla serbestçe uygulayın.

İpeksi formül cilt üzerinde mükemmel bir şekilde kayarak gerçek bir rahatlama ve esenlik anı yaratır.

Cosmos Organik, Greenlife standardına göre Ecocert Greenlife tarafından onaylanmıştır.

İçeriklerin% 100’ü doğal kaynaklıdır.

Malzemelerin% 96,8’i Organik Tarımdan geliyor.

% 100 geri dönüştürülebilir şişe.

Nazik vücut bakımı, yumuşatıcı faydaları ile cansız cildi canlandırır ve% 100 doğal kaynaklı bileşenler kullanılarak formüle edilmiştir. Tatlı bir Portakal Çiçeği kokusu ile aşılanan bu ürün, mükemmel bir şımartıcı seans için bir masaj yağı olarak da kullanılabilir.

Nuxe Bio Organic Replenishing Nourishing Body Oil

Nuxe Bio Organic Replenishing Nourishing Body Oil Ne İşe Yarar?

Cildinizi NUXE Organik Vücut Yağı’nın besleyici özellikleriyle sarın. Bu lüks yağ ciltte kayarak vücudu gençleştirici, nem bakımından zengin formülüyle sarar.
Kuru cildi yenilemek ve yumuşatmak için yoğun besleyici bir bakımdır. Masaj için ideal, duyusal bir doku ve portakal çiçeği kokusu ile bitkisel yağların mükemmel bir füzyonudur.

Botanik yağların mükemmel bir karışımına dayanan bu organik vücut yağı, kuru cildi besler ve güzelleştirir: cilt daha esnek ve elastik hissedilir, yenilenmiş görünür.
Portakal çiçeği kokulu yoğun duyusal dokusu, masaj yapmak için idealdir.
Organik botanik yağların mükemmel bir karışımı ile formüle edilen bu lüks bir şekilde şımartan vücut yağı, cildi yoğun bir şekilde besler ve güzelleştirir, elastikiyet ve rahatlığı geri kazandırır.
Esansiyel yağ asitleri bakımından zengin olan soğuk preslenmiş Fındık Yağı güçlü nemlendirme sağlarken Susam, Aspir ve Ayçiçek Yağları esnekliği ve yumuşaklığı artırır.

Nuxe Bio Organic Replenishing Nourishing Body Oil İçeriğinde Ne Var?

Soğuk sıkımla elde edilen, esansiyel yağ asitleri bakımından zengin olan fındık yağı, cilde yoğun beslenme sağlar.

Rahatlatıcı, duyusal bir doku ile tasarlanan ipeksi vücut yağı, beslenmeye ve yenilenmeye yardımcı olmak için botanik bileşenlerin dikkatli bir karışımına sahiptir.

Soğuk preslenmiş Fındık Yağı, yağ asitleri bakımından zengindir, dokunulduğunda pürüzsüz bir his bırakması için vücudu su veren bir hidrasyon patlamasıyla canlandırır.

Susam, Aspir ve Ayçiçeğinin organik botanik yağları, esnek, kadifemsi yumuşaklıkta sonuçlar için kuru veya gergin cilt bölgelerine karşı savaşırken vücudu daha da nemlendirir.

Nuxe Bio Organic Replenishing Nourishing Body Oil Kimler Kullanabilir?

Nuxe kuru ciltlerin kullanımına uygundur.

Nuxe Bio Organic Replenishing Nourishing Body Oil Nasıl Kullanılır?

Sabah ve / veya akşam tüm vücuda uygulayın. Cilde bolca uygulamadan ve kuru bölgelere özellikle dikkat ederek masaj yapmadan önce avucunuzun içinde birkaç damla yağı ısıtın.

Nuxe’nin Organik koleksiyonu aynı zamanda bir dizi yüz maskesi ve nemlendiriciye de sahiptir, öyleyse neden bu seriden başka bir şeyle kendinizi şımartarak cildinize aynı bakımı uygulamayasınız?

Nuxe Bio Organic Replenishing Nourishing Body Oil ürününü incelemek ve satın almak için tıklayınız.

Cilt bakımına dair diğer makalelere göz atmak için tıklayınız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

Avene Cleanance ürünleri
Cilt Bakımı

Avene Cleanance Ürünleri

Avene Cleanance Ürünleri yağlı cildin ihtiyacı olan nemi sağlamak, cilt üzerindeki aşırı yağı arındırmak için kullanılan özel içeriğe sahip cilt bakım ürünlerine sahiptir. Cilt üzerinde

Avene Antirougeurs Serisi
Güneş Koruması

Avene Antirougeurs Ürünleri

Avene Antirougeurs serisi ciltte görülen kızarıklıklara karşı geliştirilmiş yüz bakım ürünleri sunmaktadır. Cildimiz tüm organlarımız gibi hava koşulları, stres, beslenme ve genetik nedenler gibi birçok

blank
Sağlık

PROBİOTİKLER

Probiyotik kelimesi Yunancada “yaşam için =hayat için” anlamına gelmektedir.Probiotikler WHO (Dünya Sağlık Örgütü) ve FAO ya (Birleşmiş Milletler Beslenme Komisyonu) göre tanımı şudur. Belirli dozlarda

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avene Gentle Exfoliating Jel
Cilt Bakımı

Avene Gentle Exfoliating Jel

Avene Gentle Exfoliating Jel Ölü cilt hücrelerini temizleyen ve cildinizi yumuşatan çift etkili peeling yüz peelingi. Yumuşak cildi ortaya çıkarmak için kimyasal ve mekanik eksfoliasyonu

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1
Saç Bakımı

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1 Dalgalı, kıvırcık veya hafif dalgalı saçlarınız var ve size güzel, sağlıklı ve daha belirgin bukleler verecek bir saç

Temiz Güzellik Nedir?
Genel

Temiz Güzellik Nedir?

TEMİZ GÜZELLİK NEDİR? Temiz güzellik (Clean Beauty), doğal güzellik, yeşil güzellik ve normdan sapan diğer tüm güzellik türleri ile yakından ilişkilidir. Ama özünde, temiz güzellik