Skip to content

Nuxe Creme Prodigieuse Boost Multi-Correction Eye Balm Gel

Nuxe Creme Prodigieuse Boost Multi-Correction Eye Balm Gel
Marka: Nuxe
İÇİNDEKİLER

Nuxe Creme Prodigieuse Boost Multi-Correction Eye Balm Gel
Botanik kafein ve yasemin çiçeği içeren antioksidan kompleks içeren bu göz çevresi jeli , göz bölgesinin genç görünümünü (şişkinlik, koyu halkalar) değiştiren ana belirteçleri düzeltir ve bu hassas bölgeyi dış etkenlerden korumaya yardımcı olur. Narin ve ferahlatıcı dokusu, göz çevresini yumuşatır ve koyu halkaları ve şişlikleri giderir.
Hızlı tempolu bir şehir hayatı yaşıyorsanız, erken yaşlanma belirtilerini ilk gösteren genellikle gözlerinizdir. Botanik kafein ve Nuxe’ye özgü Yasemin Çiçeği antioksidan kompleksi ile dolu olan Nuxe Crème Prodigieuse Boost Multi Correction Eye Balm Gel, yorgunluk belirtilerini iyileştirmeye yardımcı olmak için göz çevrenize bir destek sağlar.

Nuxe Creme Prodigieuse Boost Multi-Correction Eye Balm Gel Nedir?

NUXE Crème Prodigieuse Boost Multi-Correction Eye Balm Gel, koyu halkaları ve şişlikleri gidermek ve hassas göz bölgesini çevresel streslerden korumak için ultra ferahlatıcı bir göz kremidir.
Hyaluronik Asit içeren krem, dehidrasyonu önler, yumuşaklık sağlamak için daha uzun süre nemi hapseder. Calendula Flower ve Cellular Sugar ikilisi sayesinde krem, yenilenmiş, enerjik bir yüzey için normal kolajeni destekleyebilir. Jelin soğutma kıvamı, hem normal hem de karma cilt tiplerinde istenmeyen parlaklığı azaltmaya çalışarak, yüzünüzü sakinleştirir ve matlaştırır. Daha parlak bir parlaklık ile tazelenmiş hissedeceksiniz.

% 92 doğal içerik içerir.

Nuxe Crème Prodigieuse Boost, yerleşik ve kirli alanlarda yoğun bir yaşam tarzı yaşayanlar için ideal bir seridir. Stres, yorgunluk ve kirliliğin etkilerine karşı hareket etmek üzere tasarlanan Nuxe Crème Prodigieuse Boost, cilt bariyerini bozmadan cildinizin doğal savunmasını güçlendirmeye yardımcı olan Yasemin Çiçeği antioksidan kompleksi ile formüle edilmiştir.

Nuxe Crème Prodigieuse Boost Multi Correction Eye Balm Gel, şişliği ve koyu halkaları iyileştirmeye yardımcı olur. İnce çizgi ve kırışıklık oluşumunu önlemeye yardımcı olur
Tazeler ve göz çevresine nem verir.
Botanik kafein özü ve fındık yağı ile formüle edilen bu göz kremi, hassas cildi canlandırmak için şişkinliği yatıştırmaya ve koyu halkaları dengelemeye çalışır. Aynı zamanda, cilt bariyerini güçlendirirken kontur alanını düzleştirirken gözle görülür şekilde daha parlak hale getirmeye yardımcı olur.
Pompa dağıtıcısı olan 15 ml’lik bir sıkma tüpü içinde gelir ve bir çiçek kokusuna sahiptir.

Nuxe Creme Prodigieuse Boost Multi-Correction Eye Balm Gel Ne İşe Yarar?

NUXE Crème Prodigieuse Boost Multi-Correction Eye Balm Gel, yoğun bir yaşam tarzının etkileriyle savaşır, göz çevresindeki ilk yaşlanma ve yorgunluk belirtilerini ortadan kaldırır.
Yasemin Çiçeğinin botanik iyiliğini içeren besleyici bir antioksidan kompleks ile harmanlandığında, çevresel saldırganlara karşı etkili korumadan yararlanacaksınız. Bu, rahat bir denge sağlarken yorgunluk, stres ve dış kirleticilerden kaynaklanan gelecekteki hasarı önlemeye yardımcı olur.
Kentsel bir bölgede yaşayan herkes için ideal olan formül, dış hasara karşı görünmez bir kalkan görevi görür.
İlk uygulamadan itibaren cilt tazelenir ve ideal olarak nemlendirilir.
Gün geçtikçe şişkinlik ve koyu halkalar azalır.
Göz çevresi yumuşatılır ve elastikiyet artar.
Ultra ferahlatıcı ve nemlendirici jel dokuya sahiptir.
Koyu halkalarla, şişkinlikle ve erken yaşlanmayla savaşır.
Cildin sıkı ve elastik kalmasına yardımcı olur.

Nuxe Creme Prodigieuse Boost Multi-Correction Eye Balm İçeriğinde Ne Var?

Nuxe Creme Prodigieuse Boost Multi-Correction Eye Balm Gel

Bu göz kremi , nemlendiren ve koruyan hafif, hassas bir jel dokusuna sahiptir. Botanik Kafein ve Anti-Oksidan kompleksi ile formüle edilmiş, gözlere anında gençlik desteği sağlar. Yasemin Çiçeği Özü, Flavonoller bakımından zengindir ve doğal antioksidanların seviyesini koruyarak ve serbest radikallerin zararlı etkilerini nötralize ederek cildin savunmasını güçlendirir. Yasemin çiçekleri, sakinleştirici etkileri nedeniyle de değerlidir, kaygıyı yatıştırmak ve stresi azaltmak için idealdir.
Riboz, vücudun tüm canlı hücrelerinde bulunan doğal bir şekerdir. Cildin yapısında protein üretimini tetiklemek için hücre aktivitesini artırarak cildin sıkı ve elastik kalmasına yardımcı olabilir.
Oftalmolojik olarak test edilmiştir.

Nuxe Creme Prodigieuse Boost Multi-Correction Eye Balm Gel Kimler Kullanabilir?

Şehir ortamında yaşayan 25 yaş üstü herkes için idealdir. Nuxe’nin ultra hafif, canlandırıcı göz balsamı,% 91 doğal formülü botanik kafeini yasemin aşılanmış antioksidan kompleks ile harmanladığından sağlıklı, genç bir göz çevresini desteklemek için tasarlanmıştır.

Nuxe Creme Prodigieuse Boost Multi-Correction Eye Balm Gel Nasıl Kullanılır?

Sabahları ve akşamları göz çevresine uygulayın.
Yasemin çiçeği özü ile birleştirilmiş botanik kafein, Boost Multi-Correction Eye Balm Gel’in gözleri canlandırmasına, koyu halkaların ve şişkinliğin görünümünü azaltmasına, hassas göz bölgesini desteklemesine ve daha pürüzsüz bir doku sağlamasına yardımcı olur.

Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayınız.

Cilt bakımına dair diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

Temiz Güzellik Nedir?
Genel

Temiz Güzellik Nedir?

TEMİZ GÜZELLİK NEDİR? Temiz güzellik (Clean Beauty), doğal güzellik, yeşil güzellik ve normdan sapan diğer tüm güzellik türleri ile yakından ilişkilidir. Ama özünde, temiz güzellik

blank
Güneş Koruması

Bebekler İçin Güneş Koruması

Güneşin kendisini hissettirmeye başlaması ile birlikte güneşten korunma yöntemleri yeniden birçok kişinin en çok dikkat ettiği konuların başında gelmeye başladı. Yetişkinleri etkileyen güneç bebekleri de

blank
Cilt Bakımı

Bioderma Sebium Lotion

Bioderma Sebium Lotion, daha parlak görünen bir cilt için derinlemesine nemlendiren ve lekelerle savaşan bir yüz nemlendiricisidir. Salisilik asit ve gliserinle zenginleştirilmiş Bioderma Sébium Losyonu

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avene Gentle Exfoliating Jel
Cilt Bakımı

Avene Gentle Exfoliating Jel

Avene Gentle Exfoliating Jel Ölü cilt hücrelerini temizleyen ve cildinizi yumuşatan çift etkili peeling yüz peelingi. Yumuşak cildi ortaya çıkarmak için kimyasal ve mekanik eksfoliasyonu

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1
Saç Bakımı

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1 Dalgalı, kıvırcık veya hafif dalgalı saçlarınız var ve size güzel, sağlıklı ve daha belirgin bukleler verecek bir saç

Temiz Güzellik Nedir?
Genel

Temiz Güzellik Nedir?

TEMİZ GÜZELLİK NEDİR? Temiz güzellik (Clean Beauty), doğal güzellik, yeşil güzellik ve normdan sapan diğer tüm güzellik türleri ile yakından ilişkilidir. Ama özünde, temiz güzellik