Skip to content

Nuxe Very Rose Koleksiyonuna Aşık Olun

Nuxe Very Rose Koleksiyonuna Aşık Olun
Marka: Nuxe
İÇİNDEKİLER

Nuxe Very Rose ürünleri yatıştırıcı özellikleri ve %100 botanik kökenli 2 kompleksinin nemlendirme gücü ile cildi derinlemesine temizleyen cilt bakım ürünlerine sahip bir seridir. Ürünlerinin içeriğinde Gül Çiçeği Suyu ve % 100 botanik kökenli Cilde saygı kompleksi bulunur. Bu yazımızda bu seriyi inceleyeceğiz.

Makyajı Temizlemek Neden Bu Kadar Önemli

Cilt her gün sebum ve ter üretir. Daha sonrasında bunun üzerine makyaj eklendiğinde gözenekler iyice tıkanmaktadır. Her sabah ve her akşam cildi temizlemek gözeneklerin açılmasına, cildin nemlenmesine ve ileride oluşabilecek kırışıklıklara karşı korumak için önemlidir. Temizlemeyi ihmal ederseniz cilt daha az parlak görünecek ve gözenekleri tıkayarak ciddi kusurlara neden olabilir. Nuxe Very Rose serisi ile cildinizin temizliğini yaparak temiz, nemli ve parlak bir cilde kavuşabilirsiniz.

Nuxe Very Rose Cilt Bakım Ürünleri

Cildinizi temizlemeyi, makyajınızı çıkarmayı ve cildinize etkili ve nazikçe etki eden yüksek kaliteli ürünleri tercih etmeyi unutmayın.

Nuxe Very Rose Light Cleansing Foam 150ml

Yüzünüzü nazikçe temizleyen ve rahatlatan gül çiçek suyu ve cilde hassas kompleks içeren kurutmayan bir köpüktür. Hassas içeriği ile tüm cilttiplerini yatıştırır ve yumuşatır. Cildi nemlendirmek ve güçlendirmek için nemlendirici şekerlerden oluşan bitki % 100 bitki kökenlidir. İyi cilt toleransı sağlarken kiri, makyaj izlerini ve fazla sebumu etkili bir şekilde gidermek için kullanılır. Hayvansal kökenli içerik yoktur. Sabah ve / veya akşam ıslak yüzünüze masaj yaparak uygulayınız. Daha sonrasında durulayınız. Gözlerle temas etmesi halinde iyice durulayın.

Nuxe Very Rose Fresh Toning Mist 200ml

Gül suyu içeriği ile ciltteki makyajı temizleyerek cildi nemlendiren ve yatıştıran toniktir. Formülündeki allontoin ile cilde anında yatıştırıcı his verir. İnce ve taze yapısı ile cildi yumuşatmak ve rahatlamak için ideal bir üründür. Şam gülü çiçek suyu ile zenginleştirilmiş Nuxe Very Rose tüm cilt tipleri için bir hazinedir. Canlandırıcı, yumuşatıcı ve cildin yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkmasını önlemek için kullanılabilir. Ciltteki kiri ve makyajı derinlemesine temizler. Sabahları serumdan ya da gündüz kreminden önce akşamları ise makyajı ve kiri temizlemek için uygulanır. Bileşenlerin % 95’i doğal kökenlidir. Hayvansal kökenli içerik yoktur. Sabah ve akşam yüzünüze 15 cm uzaklıktan püskürtünüz. Püskürtme süresinde gözlerinizi kapatınız. Fazlalığı mendil ile alınız.

Nuxe Very Rose Ultra-Fresh Cleansing Gel Mask 150ml

Hassas dahil tüm cilt tipleri için tasarlanmış bir üründür. Sabahları hem taze hem de yumuşak bir temizlik için uygulanabilir. Ancak özellikle akşamları makyaj çıkarıldıktan sonra kullanılır. Bu jel maske cildi nazikçe temizler, kirlilik partiküllerinin yanı sıra aşırı sebum ve makyaj kalıntılarını temizlemek için ideal bir üründür. Serideki diğer ürünler gibi gül çiçek suyu ile zenginleştirilmiştir. Yüksek duygusallık sunan ince bir kokuya sahip jelleşmiş bir dokuya sahiptir. Tüm yüzü temizlemek için küçük bir miktar yeterlidir ve ürün duşta bile kullanılabilir, bu da önemli ölçüde zaman kazandırır. Durulamadan sonra cilt temiz, taze, esnek ve yumuşaktır. Yüzünüze uygulayın ve 1 dakika bekletin ve durulayınız.

Nuxe Very Rose Radiance Peeling Lotion Night 150ml

Tüm cilt tiplerine uygun bir losyondur. Cildi doğal güzelliğine geri kazandırmak için nazikçe eksfoliye eder. Cilt kirlilik, soğuk ve sıcak saldırılarına maruz kalır ve günlük makyaj ve makyajın çıkarılmasını destekler. Gün geçtikçe ten daha matlaşır ve cilt daha pürüzlü hale gelir. Cildinizi günlük olarak korumak için Nuxe Very Rose Radiance Peeling Lotion tasarladı. Bu peeling losyonu cildinizi nazikçe eksfoliye eder. Tatlı ve narin kokusuna ek olarak gül çiçek suyuyla formüle edilmiştir. Cilt üzerinde gerçek bir yatıştırıcı okşamak hissi verir. Bu bitkisel hidrozol, bütün güllerin buharla damıtılmasıyla elde edilir. Formülü ayrıca eksfoliye edici özellikleri için meyve asitleri ve salisilik asit içerir. Akşam uyumadan önce temiz yüze uygulayınız. Uygulama sonrası güneşe maruz kalmaktan kaçınınız. Sabahları güneş koruyucu uygulayınız. Göze temasından kaçınınız.

Nuxe Very Rose Creamy Make-Up Remover Milk 200ml

Gül çiçek suyuna sahip bir süt ve tüm cilt tiplerini nemlendiren ve rahatlatan cilt bakım kompleksidir. Makyajı nazikçe temizler ve yağlı bir yüzey bırakmadan rahatlık sağlar. Ciltteki kiri ve makyaj çıkararak ciltte nem, yumuşaklık ve rahatlık sunar. Sütlü dokusunun uygulanması çok kolaydır ve ciltte yağlı bir his bırakmaz. Tüm cilt tipleri ve göz bölgesi gibi en hassas bölgeler için uygundur. Bileşenlerin%95’i doğal kökenlidir. Sabah ve / veya akşam, yüze ve gözlere pamuklu bir bezle uygulayınız. Fresh Toning Mist ile makyajı yüzünüzden çıkarmayı bitiriniz.

Very Rose Serisi Hassas Ciltler İçin Uygun Mu?

Hassas ciltler günlük faktörlere aşırı tepki verme eğilimindedir. Bu daha reaktif cilt tipi genellikle kızarıklık, rahatsızlık belirtileri, kaşıntı hissi, gerilme ve aşırı kuruluktan etkilenir. Very Rose temizleyiciler hassas ciltler dahil tüm ciltler için uygundur. Hassas içerikleri ile cilde zarar vermeden bakım yapar. Bu seriye www.dermokozmetik.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Cilt bakımı ile ilgili diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

blank
Güneş Koruması

La Roche Posay Anthelios Invisible Fluid SPF50

Yüz için ultra hafif, çok yüksek güneş koruma ürünüdür. Ultra su geçirmez, ter geçirmez ve kum geçirmezdir. La Roche Posay Anthelios Invisible Fluid SPF50 Minimalist

Makyaj Fırça ve Sünger Temizliği
Cilt Bakımı

Makyaj Fırça ve Sünger Temizliği

Makyaj Fırça ve Sünger Temizliği makyajın cilde daha sağlıklı ve temiz uygulamamız için önemlidir. Aksi halde fırçalarda oluşan yağ ve kalıntılar bakterilere dönüşerek cildin hasara

La Roche-Posay Effaclar Tonik
Cilt Bakımı

La Roche-Posay Effaclar Tonik

La Roche-Posay Effaclar Tonik ile yağlı, tıkanmış bir cildi tazeleyin. Yağlı cilt, gözenekleri açmaya ve cildi dengede tutmaya yardımcı olmak için pul pul dökülmeye ihtiyaç

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avene Gentle Exfoliating Jel
Cilt Bakımı

Avene Gentle Exfoliating Jel

Avene Gentle Exfoliating Jel Ölü cilt hücrelerini temizleyen ve cildinizi yumuşatan çift etkili peeling yüz peelingi. Yumuşak cildi ortaya çıkarmak için kimyasal ve mekanik eksfoliasyonu

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1
Saç Bakımı

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1 Dalgalı, kıvırcık veya hafif dalgalı saçlarınız var ve size güzel, sağlıklı ve daha belirgin bukleler verecek bir saç

Temiz Güzellik Nedir?
Genel

Temiz Güzellik Nedir?

TEMİZ GÜZELLİK NEDİR? Temiz güzellik (Clean Beauty), doğal güzellik, yeşil güzellik ve normdan sapan diğer tüm güzellik türleri ile yakından ilişkilidir. Ama özünde, temiz güzellik