Skip to content
Nuxe Very Rose Koleksiyonuna Aşık Olun

Nuxe Very Rose Koleksiyonuna Aşık Olun

Share on facebook
Share on twitter

Nuxe Very Rose ürünleri yatıştırıcı özellikleri ve %100 botanik kökenli 2 kompleksinin nemlendirme gücü ile cildi derinlemesine temizleyen cilt bakım ürünlerine sahip bir seridir. Ürünlerinin içeriğinde Gül Çiçeği Suyu ve % 100 botanik kökenli Cilde saygı kompleksi bulunur. Bu yazımızda bu seriyi inceleyeceğiz.

Makyajı Temizlemek Neden Bu Kadar Önemli

Cilt her gün sebum ve ter üretir. Daha sonrasında bunun üzerine makyaj eklendiğinde gözenekler iyice tıkanmaktadır. Her sabah ve her akşam cildi temizlemek gözeneklerin açılmasına, cildin nemlenmesine ve ileride oluşabilecek kırışıklıklara karşı korumak için önemlidir. Temizlemeyi ihmal ederseniz cilt daha az parlak görünecek ve gözenekleri tıkayarak ciddi kusurlara neden olabilir. Nuxe Very Rose serisi ile cildinizin temizliğini yaparak temiz, nemli ve parlak bir cilde kavuşabilirsiniz.

Nuxe Very Rose Cilt Bakım Ürünleri

Cildinizi temizlemeyi, makyajınızı çıkarmayı ve cildinize etkili ve nazikçe etki eden yüksek kaliteli ürünleri tercih etmeyi unutmayın.

Nuxe Very Rose Light Cleansing Foam 150ml

Yüzünüzü nazikçe temizleyen ve rahatlatan gül çiçek suyu ve cilde hassas kompleks içeren kurutmayan bir köpüktür. Hassas içeriği ile tüm cilttiplerini yatıştırır ve yumuşatır. Cildi nemlendirmek ve güçlendirmek için nemlendirici şekerlerden oluşan bitki % 100 bitki kökenlidir. İyi cilt toleransı sağlarken kiri, makyaj izlerini ve fazla sebumu etkili bir şekilde gidermek için kullanılır. Hayvansal kökenli içerik yoktur. Sabah ve / veya akşam ıslak yüzünüze masaj yaparak uygulayınız. Daha sonrasında durulayınız. Gözlerle temas etmesi halinde iyice durulayın.

Nuxe Very Rose Fresh Toning Mist 200ml

Gül suyu içeriği ile ciltteki makyajı temizleyerek cildi nemlendiren ve yatıştıran toniktir. Formülündeki allontoin ile cilde anında yatıştırıcı his verir. İnce ve taze yapısı ile cildi yumuşatmak ve rahatlamak için ideal bir üründür. Şam gülü çiçek suyu ile zenginleştirilmiş Nuxe Very Rose tüm cilt tipleri için bir hazinedir. Canlandırıcı, yumuşatıcı ve cildin yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkmasını önlemek için kullanılabilir. Ciltteki kiri ve makyajı derinlemesine temizler. Sabahları serumdan ya da gündüz kreminden önce akşamları ise makyajı ve kiri temizlemek için uygulanır. Bileşenlerin % 95’i doğal kökenlidir. Hayvansal kökenli içerik yoktur. Sabah ve akşam yüzünüze 15 cm uzaklıktan püskürtünüz. Püskürtme süresinde gözlerinizi kapatınız. Fazlalığı mendil ile alınız.

Nuxe Very Rose Ultra-Fresh Cleansing Gel Mask 150ml

Hassas dahil tüm cilt tipleri için tasarlanmış bir üründür. Sabahları hem taze hem de yumuşak bir temizlik için uygulanabilir. Ancak özellikle akşamları makyaj çıkarıldıktan sonra kullanılır. Bu jel maske cildi nazikçe temizler, kirlilik partiküllerinin yanı sıra aşırı sebum ve makyaj kalıntılarını temizlemek için ideal bir üründür. Serideki diğer ürünler gibi gül çiçek suyu ile zenginleştirilmiştir. Yüksek duygusallık sunan ince bir kokuya sahip jelleşmiş bir dokuya sahiptir. Tüm yüzü temizlemek için küçük bir miktar yeterlidir ve ürün duşta bile kullanılabilir, bu da önemli ölçüde zaman kazandırır. Durulamadan sonra cilt temiz, taze, esnek ve yumuşaktır. Yüzünüze uygulayın ve 1 dakika bekletin ve durulayınız.

Nuxe Very Rose Radiance Peeling Lotion Night 150ml

Tüm cilt tiplerine uygun bir losyondur. Cildi doğal güzelliğine geri kazandırmak için nazikçe eksfoliye eder. Cilt kirlilik, soğuk ve sıcak saldırılarına maruz kalır ve günlük makyaj ve makyajın çıkarılmasını destekler. Gün geçtikçe ten daha matlaşır ve cilt daha pürüzlü hale gelir. Cildinizi günlük olarak korumak için Nuxe Very Rose Radiance Peeling Lotion tasarladı. Bu peeling losyonu cildinizi nazikçe eksfoliye eder. Tatlı ve narin kokusuna ek olarak gül çiçek suyuyla formüle edilmiştir. Cilt üzerinde gerçek bir yatıştırıcı okşamak hissi verir. Bu bitkisel hidrozol, bütün güllerin buharla damıtılmasıyla elde edilir. Formülü ayrıca eksfoliye edici özellikleri için meyve asitleri ve salisilik asit içerir. Akşam uyumadan önce temiz yüze uygulayınız. Uygulama sonrası güneşe maruz kalmaktan kaçınınız. Sabahları güneş koruyucu uygulayınız. Göze temasından kaçınınız.

Nuxe Very Rose Creamy Make-Up Remover Milk 200ml

Gül çiçek suyuna sahip bir süt ve tüm cilt tiplerini nemlendiren ve rahatlatan cilt bakım kompleksidir. Makyajı nazikçe temizler ve yağlı bir yüzey bırakmadan rahatlık sağlar. Ciltteki kiri ve makyaj çıkararak ciltte nem, yumuşaklık ve rahatlık sunar. Sütlü dokusunun uygulanması çok kolaydır ve ciltte yağlı bir his bırakmaz. Tüm cilt tipleri ve göz bölgesi gibi en hassas bölgeler için uygundur. Bileşenlerin%95’i doğal kökenlidir. Sabah ve / veya akşam, yüze ve gözlere pamuklu bir bezle uygulayınız. Fresh Toning Mist ile makyajı yüzünüzden çıkarmayı bitiriniz.

Very Rose Serisi Hassas Ciltler İçin Uygun Mu?

Hassas ciltler günlük faktörlere aşırı tepki verme eğilimindedir. Bu daha reaktif cilt tipi genellikle kızarıklık, rahatsızlık belirtileri, kaşıntı hissi, gerilme ve aşırı kuruluktan etkilenir. Very Rose temizleyiciler hassas ciltler dahil tüm ciltler için uygundur. Hassas içerikleri ile cilde zarar vermeden bakım yapar. Bu seriye www.dermokozmetik.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Cilt bakımı ile ilgili diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

Popüler Makaleler

Avene Cilt Temizleme Ürünleri
Cilt Bakımı

Avene Cilt Temizleme Ürünleri

Gün boyu cildimiz çevresel faktörlerle temas halindedir. Cildimizde günlük olarak makyaj, kirli hava, ter ve yağ gibi etkenler dolayısıyla kirlenir ve temizlenmeye ihtiyaç duyar. Cilt

Homeopati Nedir?
Genel

Homeopati Nedir?

Homeopati, vücudun kendini iyileştirebileceği inancına dayanan tıbbi bir sistemdir. Bunu uygulayanlar bitki ve mineraller gibi az miktarda doğal madde kullanırlar. Bunların iyileşme sürecini teşvik ettiğine

Nuxe Very Rose Koleksiyonuna Aşık Olun
Cilt Bakımı

Nuxe Very Rose Koleksiyonuna Aşık Olun

Nuxe Very Rose ürünleri yatıştırıcı özellikleri ve %100 botanik kökenli 2 kompleksinin nemlendirme gücü ile cildi derinlemesine temizleyen cilt bakım ürünlerine sahip bir seridir. Ürünlerinin

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

blank
El ve Ayak Bakımı

La Roche Posay Cicaplast Hands Barrier Cream

Kış aylarında dışarıdaki havadaki nem oranı düşer. İçeride ısıtma sayesinde işler daha da kuru. Soğuk algınlığı veya gripten kaçınmak için ellerinizi sık sık yıkıyorsanız, cildinizde

blank
Saç Bakımı

Mevsimsel Saç Dökülmesi

Mevsimsel saç dökülmesinin durumunun birden fazla nedeni vardır. Bunlardan en sık karşılaşılanlardan bir tanesi de mevsim geçişlerinde yaşanan saç dökülmeleridir. Mevsim fark etmeksizin, bir mevsimden

Nuxe Nuxellence Anti-Age Yeux
Cilt Bakımı

Nuxe Nuxellence Anti-Age Yeux

Yaşlanmak hepimizin korkulu rüyası. Yüzümüz, özellikle de göz çevremiz en hızlı yaşlanan bölgemiz. Bu nedenle göz çevresi bakımını ihmal etmemek gerekiyor. Göz çevresinde meydana gelen