Skip to content

SkinCeuticals AGE Eye Complex

İÇİNDEKİLER

SkinCeuticals AGE Eye Complex, kaz ayaklarının, koyu halkaların ve şişkinliğin görünümüyle savaşmak için kırışık önleyici bir göz kremi
Göz çevresindeki ciddi iç yaşlanma belirtileriyle savaşmak için olgun ciltler için birebir.

Göz çevresindeki hassas cilt daha fazla dikkat gerektirir. SkinCeuticals AGE Göz Kremi Kompleksi, doğal yaşlanma sürecinde önemli bir faktör olan gelişmiş glikasyon son ürünleri (AGE) ile ilişkili koyu halkaların, şişkinliğin ve kaz ayaklarının görünümünü iyileştiren, göz çevresi için gelişmiş, kırışıklık önleyici bir kremdir.
Bu yatıştırıcı, yaşlanmayı geciktirici göz kremi, yaşlanmanın gözle görülür belirtilerinin önlenmesine ve düzeltilmesine yardımcı olmak için özel olarak formüle edilmiştir.

İpeksi formül Proxylane, yaban mersini özü ve bir flavonoid kompleksi ve sinerjik peptitlerin güçlü bir kombinasyonunu içerir. Bu anti-enflamatuar bileşenler birlikte, hem cildi besler hem de ileride görülebilen yaşlanma belirtilerini önler.

AGE Eye Complex, elastikiyeti ve cilt kalınlığını artırmaya yardımcı olarak ince çizgilerin, kırışıklıkların ve kaz ayaklarının görünümünü azaltır. Ek olarak formül, koyu halkaları ve parlaklığı anında iyileştirirken ışığı anında dağıtmak için optik difüzörler içerir.

SkinCeuticals AGE Eye Complex Nedir?

SkinCeuticals, uzman formülleri ve 30 yılı aşkın araştırmasıyla yeniliği tıbbi uzmanlıkla birleştirir. Ödüllü antioksidan CE Ferulik Serum ve uber-onarıcı Yumuşatıcı nemlendirici ile profesyonel cilt bakımına damgasını vurdular. Cilt sorunlarınız arasında ince çizgiler, düzensiz cilt tonu, kızarıklık veya yukarıdakilerin tümü varsa, o zaman hayatınızda SkinCeuticals’e ihtiyacınız var.
Ünlü Retinol kremlerinden güçlü C Vitamini serumlarına kadar her cilt tipi için çığır açan bir ürün skalasına sahiptir.

Göz çevresini, olgun ciltler için ideal olan parlaklık artırıcı özelliklere sahip kırışıklık önleyici bir göz kremi olan SkinCeuticals AGE Eye Complex ile tanışın.

Hassas ciltler için özel olarak formüle edilmiş ağırlıksız krem, ince çizgileri ve kaz ayaklarını yumuşatmak için Yaban Mersini Özü, kuru cilde hayati nemlendirmeyi yenilemek için Proxylane ™ ve göz altı cildi sıkılaştırmak ve şişkinliği hafifletmek için bir flavonoid ve sinerjik peptit kompleksi ile zenginleştirilmiştir.

Ek olarak, optik difüzörler gözün görünümünü aydınlatmaya yardımcı olur ve koyu halkaları en aza indirerek net, rahat ve genç bir görünüm sağlar.
SkinCeuticals AGE Göz Kompleksi;
– Anında etki ile göz çevresi daha parlak görünür.
– Göz çevresindeki koyu halkalarda ve şişkinlikte azaltma fark edeceksiniz.

SkinCeuticals AGE Eye Complex

SkinCeuticals AGE Eye Complex Ne İşe Yarar?

SkinCeuticals AGE Göz Kompleksi gözlerinin etrafında içsel yaşlanmanın şiddetli belirtileri mücadele olgun ciltler için etkilidir.
12 haftalık kontrollü bir klinik çalışmada ortaya çıktığı gibi, SkinCeuticals AGE Göz Kompleksinin günde iki kez kullanımı, göz çevresindeki ince cilde özgü koyu halkaları, şişlikleri, kırışıklıkları ve kaz ayaklarını önemli ölçüde iyileştirir.
Kaz ayağı ve kırışıklıkların görünümünü azaltır.
Koyu halkaların ve şişkinliğin görünümünü iyileştirir
Kuru, yaşlanan cilde rahatlığı geri kazandırır.
Yaban mersini özü antioksidan koruma sağlar
Alkol ve boya içermez
Normal ve kuru ciltler için en uygundur.
Şişliği azaltır.
Peptidlerle yaşlanma belirtilerini azaltır.
12 haftada koyu göz altı halkalarını gidermeye yardımcı olur.
Kaz ayaklarını en aza indirir.

SkinCeuticals AGE Eye Complex İçeriğinde Ne Var?

Flavonoid ve Sinerjik Peptid Kompleksi: Eşsiz bileşen kombinasyonu, koyu halkaların ve göz altı torbalarının görünümünü azaltmaya yardımcı olurken, göz bölgesindeki sertlik ve ton görünümünü güçlendirir.

Yaban Mersini Özü: Doğal olarak elde edilen, hem bir antioksidan hem de glikasyon önleyici bileşen, cildin matrisini güçlendirmeye ve kırışıklıkların ve gevşekliğin görünümünü önlemeye yardımcı olur.

Proxylane ™: Cildin kendi GAG sentezini desteklemeye ve cilde su ve besinleri geri kazandırmaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Optik Difüzörler: Koyu halkaların görünümünü en aza indirmek ve yorgun, donuk gözlerin parlaklığını artırmak için ışığı dağıtır.

SkinCeuticals AGE Eye Complex Kimler Kullanabilir?

SkinCeuticals A.G.E. Eye Complex, Normal ve kuru cilt tipleri için uygundur.

SkinCeuticals AGE Eye ComplexNasıl Kullanılır?

Günde bir veya iki kez az miktarda SkinCeuticals A.G.E. Eye Complex ürününü göz altı ve kaş çevresine uygulayın.

SkinCeuticals A.G.E. Eye Complex ürününü incelemek ve satın almak için tıklayınız.

Cildinizin ihtiyaçlarına uygun SkinCeuticals ürünlerini incelemek için tıklayınız.

Cilt bakımına dair diğer makalelerimize buradan göz atabilirsiniz.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

blank
Sağlık

SAĞLIKLI BESLENMEK İÇİN

ALDIĞINIZ BESİN İLACINIZ,ALDIĞINIZ İLAÇ DA BESİNİNİZ OLSUN Hipokrat Temelde bitkisel,fazla et içermeyen bir beslenme tarzı benimseyin. Yağ tüketimini azaltın. Rafine edilmiş şeker tüketiminizi sıfıra indirin.

Organix Biotin ve Collagen
Saç Bakımı

Organix Biotin-Collagen

Biotin Nedir? Biotin kelimesinin asıl anlamı Yunanca’da yaşam anlamına gelen “bios” kelimesidir. Biotin genel olarak H vitamini ve B7 vitamini olarak adlandırılır. Son zamanlarda da

Dermozinc Kaş ve Kirpik Serumu
Cilt Bakımı

Dermozinc Kaş ve Kirpik Serumu

Kısa veya kalın kirpiklere sahip olmanın en iyi yanı, kirpiklerin iyileştirilmesi söz konusu olduğunda birçok seçeneğinizin olmasıdır. Ancak kirpiklerinizi kalıcı olarak uzatacak ve hacim kazandıracak

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avene Gentle Exfoliating Jel
Cilt Bakımı

Avene Gentle Exfoliating Jel

Avene Gentle Exfoliating Jel Ölü cilt hücrelerini temizleyen ve cildinizi yumuşatan çift etkili peeling yüz peelingi. Yumuşak cildi ortaya çıkarmak için kimyasal ve mekanik eksfoliasyonu

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1
Saç Bakımı

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1 Dalgalı, kıvırcık veya hafif dalgalı saçlarınız var ve size güzel, sağlıklı ve daha belirgin bukleler verecek bir saç

Temiz Güzellik Nedir?
Genel

Temiz Güzellik Nedir?

TEMİZ GÜZELLİK NEDİR? Temiz güzellik (Clean Beauty), doğal güzellik, yeşil güzellik ve normdan sapan diğer tüm güzellik türleri ile yakından ilişkilidir. Ama özünde, temiz güzellik