Skip to content

SkinCeuticals AOX+ Eye Gel

İÇİNDEKİLER

SkinCeuticals AOX+ Eye Gel, hassas göz bölgesini korumak için ileri yaşla mücadele serum jeli.
SkinCeuticals AOX + Göz Jeli, oksidatif strese karşı koruma sağlamak ve göz çevresindeki hassas cildi canlandırmak ve şişkinliği en aza indirmek için % 1 floretin, % 5 l-askorbik asit (Vitamin C) ve % 0.5 ferulik asit içeren güçlü bir antioksidan karışımla formüle edilmiştir.

Bu serum jeli aynı zamanda cildinize hızla emilerek var olan ışık hasarının onarımını destekler ve yorgunluk belirtilerine karşı savaşır, gözlerinizi taze, parlak bir görünüme kavuşturur.

SkinCeuticals AOX+ Eye Gel Nedir?

SkinCeuticals AOX+ Eye Gel

Göz çevresindeki cilt, yüzdeki ciltten 10 kat daha incedir. Sonuç olarak, göz çevresi dehidrasyona ve kırışıklık ve sarkma görünümüne daha yatkındır. Bu antioksidan göz serumu teknolojisi, hassas göz bölgesinin ihtiyaçları için özel olarak formüle edilmiştir.

SkinCeuticals AOX Göz Jeli ile yorgun gözleri onarın.
Yaşlanma belirtilerini azaltmak ve önlemek söz konusu olduğunda, antioksidan koruma bir zorunluluktur. SkinCeuticals AOX + Göz Jeli, yaşlanan gözler için en iyi koruma seviyesini sağlamak için L-Askorbik Asit, Floretin, Ferulik Asit ve Kafein içerir.

Bir C vitamini formu olan L-askorbik asit, çevresel stres faktörlerine karşı gelişmiş bir kalkan sağlamak için iki bitki bazlı antioksidan olan ferulik asit ve floretin ile birlikte çalışır. Serum-in-jel, foto-hasarları düzeltmeye ve şişkinliği ve göz altı torbalarını azaltmaya yardımcı olarak canlı, enerjik bir görünüm geri kazandırır.

Hassas göz bölgesini oksidatif stresten korumaya yardımcı olmak için sinerjik bir antioksidan kombinasyon içerirken, hedeflenen aktif maddeler göz altı cildi canlandırır ve şişkinlik görünümünü azaltır. .

AOX + Göz Jeli, mevcut foto hasarları düzeltirken yaşlanma belirtilerini de önler. Günlük kullanıldığında, bu önleyici ve düzeltici bakım, göz çevresinde taze ve canlı bir görünüm elde etmek için yorgunluk belirtileriyle mücadele eder.

Tüm cilt tipleri için uygundur. Antioksidanlarla çevresel stres faktörlerine karşı korur. Göz altındaki hassas cildi canlandırır.
Benzersiz jel içinde serum formülü SkinCeuticals AOX + Göz Jeli ile gençleşmiş bir görünümün keyfini çıkarın.

SkinCeuticals AOX+ Eye Gel Ne İşe Yarar?

Masaj etkisi ile uygulandığında bu hedefe yönelik göz kremi, göz altı cildinin canlanmasına yardımcı olur ve şişkinlik görünümünü azaltır.
Güçlü botanikler ayrıca hassas göz bölgesini serbest radikallerin ve UVA / UVB hasarının neden olduğu erken yaşlanma belirtilerinden korumaya yardımcı olur.
Bu canlandırıcı göz serumu, kaz ayakları ve ince çizgiler gibi gözle görülür yaşlanma belirtilerini hedefler ve şişkinlik, yorgunluk ve göz altı halkalarının görünümünü iyileştirir.
Antioksidanlarla çevresel stres faktörlerine karşı korur
Göz altındaki hassas cildi canlandırır.
Benzersiz jel içinde serum formülü
SkinCeuticals AOX + Göz Jeli ile gençleşmiş bir görünümün keyfini çıkarın.
Zararlı serbest radikalleri etkisiz hale getirerek gelişmiş çevre koruması sağlar
Çizgilerin, şişkinliğin ve göz altı halkalarının görünümünü azaltır.
Yenilenmiş bir görünüm sağlamak için yorgunluk belirtileriyle savaşır
Paraben, koku, alkol ve boya içermez
Çoğu cilt tipi için ideal.
İnce çizgileri ve kırışıklıkları azaltır.
Şişliği en aza indirir.
12 haftada koyu göz altı halkalarını azaltır.
Yorgunluk belirtileriyle savaşır.
Cilt tonunu iyileştirir.

SkinCeuticals AOX+ Eye Gel İçeriğinde Ne Var?

Antioksidan Kombinasyonu ( % 1 Phloretin, % 5 L-Askorbik Asit (Vitamin C) ve % 0,5 Ferulik Asit): sinerjik bir antioksidan kombinasyonu, serbest radikalleri etkisiz hale getirmeye, gelecekteki yaşlanma belirtilerini önlemeye ve göz altı çevrelerinin görünümünü iyileştirmeye yardımcı olur. çizgiler, kırışıklıklar ve düzensiz cilt tonu üzerinde etkilidir.

Kafein: Daha canlı bir görünüm için göz altı halkalarının görünümünü iyileştirmeye yardımcı olur.

Askorbik asit: Güçlü bir antioksidan görevi gören, ince çizgilerin ve renk değişikliğinin görünümünü azaltan ve cildi serbest radikal hasarına karşı koruyan bir C vitamini formu.

SkinCeuticals AOX+ Eye Gel Kimler Kullanabilir?

Yaşlanma karşıtı, göz kenarındaki kırışıklık, koyu göz halkaları, göz altı şişliği gibi endişesi olanların kullanımına uygundur.

SkinCeuticals AOX+ Eye Gel Nasıl Kullanılır?

Sabah bir kez, her göze yarım pompa uygulayın. Gözlerin altındaki bölgeye, dış köşelere ve kaş kemiğine uygulayın. Gözü çevreleyen mukoza zarlarından 3 milimetre mesafeyi koruyun. Ürünü kaş kemiğinin altına veya üst kapağa uygulamayın.

SkinCeuticals AOX+ Eye Gel ürününü incelemek için tıklayınız.

Cilt bakımına dair diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

Yağlı Cilt İçin Bakım Rehberi
Cilt Bakımı

Yağlı Ciltler İçin Bakım Rehberi

Yağlı Ciltler için Bakım Rehberi Yağlı cilt her ne kadar baş etmesi zor bir cilt tipi olarak anılsa da makalemize yağlı cilde sahip olmanın avantajlarını

blank
Sağlık

PROBİOTİKLER

Probiyotik kelimesi Yunancada “yaşam için =hayat için” anlamına gelmektedir.Probiotikler WHO (Dünya Sağlık Örgütü) ve FAO ya (Birleşmiş Milletler Beslenme Komisyonu) göre tanımı şudur. Belirli dozlarda

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avene Gentle Exfoliating Jel
Cilt Bakımı

Avene Gentle Exfoliating Jel

Avene Gentle Exfoliating Jel Ölü cilt hücrelerini temizleyen ve cildinizi yumuşatan çift etkili peeling yüz peelingi. Yumuşak cildi ortaya çıkarmak için kimyasal ve mekanik eksfoliasyonu

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1
Saç Bakımı

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1 Dalgalı, kıvırcık veya hafif dalgalı saçlarınız var ve size güzel, sağlıklı ve daha belirgin bukleler verecek bir saç

Temiz Güzellik Nedir?
Genel

Temiz Güzellik Nedir?

TEMİZ GÜZELLİK NEDİR? Temiz güzellik (Clean Beauty), doğal güzellik, yeşil güzellik ve normdan sapan diğer tüm güzellik türleri ile yakından ilişkilidir. Ama özünde, temiz güzellik