Skip to content

SkinCeuticals C E Ferulic 30 ml – Yaşlanma Karşıtı Serum

İÇİNDEKİLER

SkinCeuticals C E Ferulic 30 ml – Yaşlanma Karşıtı Serum, cildinizin serbest radikallerin neden olduğu çevresel hasara karşı korumasını güçlendirmek için ferulik asit ile saf C ve E vitamininin sinerjik bir antioksidan kombinasyonuna sahiptir.

Antioksidan koruyucu faydalara ek olarak, bu formül, cildinizi sıkılaştırırken ve parlatırken, çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmak için yaşlanma ve foto-hasar belirtilerini iyileştirir. Son olarak, bu güçlü formül UVA / UVB, kızılötesi radyasyon (IRA) ve ozon kirliliğinin (O3) neden olduğu serbest radikalleri nötralize etmeye yardımcı olur.

C vitamini ciltte en bol bulunan antioksidandır ve sadece güneşten korunmada değil, aynı zamanda dermal kollajeni yenilemede ve yara iyileşmesinde de önemlidir.
SkinCeuticals C E Ferulic 30 ml – Yaşlanma Karşıtı Serumunun etkinliği ve gücü, piyasada bulunan diğer C vitamini serumlarından farklıdır ve dünya çapındaki cilt uzmanları tarafından antioksidan C vitamini serumlarında referans olarak kabul edilmektedir.

Güneşin zarar görmesini önlemek için güneş kremi kullanmak gibi, bu serumu kullanmak da önleyici bir önlemdir – bu nedenle anında sonuçları göremeyebilirsiniz – sinir bozucu serbest radikal hasarının cildinizi etkilememesini sağlar.
SkinCeuticals CE Ferulic Antioksidan Serum yaşlanma savaşçısı, çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmak ve cildinizi aydınlatmak için yaşlanma ve foto hasar belirtilerini gözle görülür şekilde iyileştirir.

SkinCeuticals C E Ferulic 30 ml – Yaşlanma Karşıtı Serum Nedir?

CE Ferulic, atmosferik yaşlanmaya katkıda bulunabilecek serbest radikallerin neden olduğu çevresel hasara karşı korumayı artırmak için% 15 saf C vitamini (L-askorbik asit),% 1 E vitamini (alfa tokoferol) ve% 0,5 ferulik asitin sinerjik bir antioksidan kombinasyonuna sahiptir.
CE Ferulic’in UVA / UVB ışınları, ozon kirliliği ve dizel motor egzozunun oluşturduğu birleşik oksidatif hasarı% 41’e kadar azalttığı kanıtlanmıştır.

CE Ferulic, antioksidan koruyucu faydalarının yanı sıra, cildin rengini aydınlatırken yaşlanma ve ışıkla oluşan hasar belirtilerini, çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü ve sıkılık kaybını iyileştirir.

SkinCeuticals CE Ferulic, E vitamini ile zenginleştirilmiş ve ferulik asit ile stabilize edilmiş C vitamininin antioksidan özelliklerini görüyor ve bu kombinasyon, sivilce izlerinin geride bıraktığı pürüzlü cilt tonlarını ve pigmentasyonu aydınlatmada ve yumuşatmada önemli bir rol oynuyor.

SkinCeuticals C E Ferulic 30 ml – Yaşlanma Karşıtı Serum Ne İşe Yarar?

SkinCeuticals araştırması, belirli antioksidan kombinasyonlarının, etkili bir şekilde formüle edildiğinde, her bir antioksidan formülasyonundan daha üstün sonuçlar sağlamak için sinerjik olarak çalıştığını göstermektedir.

SkinCeuticals C E Ferulic, cildi aydınlatır, renk değişimini ve yaşlanma belirtilerini azaltır ve sıkılığı artıran C ve E vitaminleri ve ferulik asit ile dolu güçlü bir serumdur.

Güneşin ve kirliliğin neden olduğu cilde zarar veren serbest radikallere karşı gelişmiş çevre koruması sağlar.

UV, ozon ve dizel egzozunun oluşturduğu serbest radikallerden kaynaklanan kombine oksidatif hasarı% 41’e kadar azalttığı klinik olarak kanıtlanmıştır.

İnce çizgilerin, kırışıklıkların ve sıkılık kaybının görünümünü düzeltmeye yardımcı olur.

Cilt tonunu eşitler ve parlatır.

Bu C vitamini serumu emildikten sonra 72 saat etkili kalabilir.

Paraben içermez ve normal, kuru ve hassas cilt tipleri için idealdir

SkinCeuticals C E Ferulic 30 ml - Yaşlanma Karşıtı Serum

SkinCeuticals C E Ferulic 30 ml – Yaşlanma Karşıtı Serum İçeriğinde Ne Var?

% 15 Saf C Vitamini (L-Askorbik Asit): Gözle görülür yaşlanma karşıtı faydalar sağlar, cildi aydınlatır ve oksidatif strese karşı korumaya yardımcı olur.
% 1 E Vitamini (Alfa Tokoferol): Bu saf E vitamini formu, serbest radikalleri nötralize eder ve cilt lipitlerini yeniler.
% 0,5 Ferulik Asit: bitki bazlı bir antioksidan olan ferulik asit, serbest radikalleri nötralize eder ve C ve E vitaminlerinin antioksidan faydalarını ve stabilitesini artırır.

SkinCeuticals C E Ferulic 30 ml – Yaşlanma Karşıtı Serum Kimler Kullanabilir?

Normal, kuru ve hassas cilt tipleri için kullanıma uygundur.

SkinCeuticals C E Ferulic 30 ml – Yaşlanma Karşıtı Serum Nasıl Kullanılır?

Cildi temizledikten ve tonladıktan sonra sabahları günde bir kez uygulayın. Yaşlanmayı geciktiren diğer cilt bakım ürünlerinizden önce kuru yüz, boyun ve göğse dört ila beş damla uygulayın.

Lazer sonrası kullanıma uygun test edilmiştir; İşlem sonrası bireysel bakım için her zaman bir doktora danışın.
Cilt bakım rutininizi bir SkinCeuticals güneş kremi ile tamamlayın.
SkinCeuticals antioksidanları ve geniş spektrumlu güneş kremleri birlikte kullanıldığında, çevresel saldırganların neden olduğu gözle görülür yaşlanmaya karşı koruma sağlar.

SkinCeuticals C E Ferulic – Yaşlanma Karşıtı Serum ürününü incelemek ve satın almak için tıklayınız.

Cilt bakımına dair diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

Otobronz
Güneş Koruması

Otobronzan nedir?

Otobronz güneşe çıkmadan evinizde yanık bir tene kavuşup, bronzlaşmanızı sağlar.

blank
Cilt Bakımı

Terleme ve Ter Kokusuyla Mücadele Yöntemleri

Terleme özellikle toplu taşıma araçlarında büyük sıkıntılar yaratıyor. Günlük koşuşturma içinde sabahın ilk saatleriyle kendini gösteren stres durumu terleme ile sonuçlanıyor. Günlük kişisel bakım ürünleriyle

Avene güneş ürünleri
Güneş Koruması

Avene Güneş Ürünleri

Avene Güneş Ürünleri yaz aylarında güneşin ısıtıcı etkisinin artması birlikte cilde yüksek koruma sağlayarak hasarı engeller. Güneşin cilde ve vücuda sağladığı vitaminler ve enerjinin yanında

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nuxe Sun Lait Delicieux Protection Spf 30
Güneş Koruması

Nuxe Sun Lait Delicieux Protection Spf 30

Nuxe Sun Lait Delicieux Protection Spf 30 Geniş spektrumlu savunma ve yaşlanma karşıtı koruma sağlayan kimyasal bir güneş kremi olan Nuxe Sun Delicious Lotion SPF

Yüz Yogasının Şaşırtıcı 7 Faydası
Cilt Bakımı

Yüz Yogasının Şaşırtıcı 7 Faydası

Yüz Yogasının Şaşırtıcı 7 Faydasını öğrendiğinizde bu rutini hayatınıza dahil etmek isteyeceksiniz. Yüz yogası, yüz kasları kullanılarak uygulanan bir yoga türüdür. Yüz kaslarının daha sıkı,

Avene Cleanance Comedomed Anti-blemishes Concentrate
Cilt Bakımı

Avene Cleanance Comedomed Anti-blemishes Concentrate

Avene Cleanance Comedomed Anti-blemishes Concentrate, yağlı, leke eğilimli ciltler için özel olarak tasarlanmış leke önleyici konsantre nemlendirici. Cleanance Comedomed hidratlar, matlaştırıcılar, lekeleri ve siyah noktaları