Skip to content

SkinCeuticals Glycolic 10 Renew Overnight

SkinCeuticals Glycolic 10 Renew Overnight
İÇİNDEKİLER

SkinCeuticals Glycolic 10 Renew Overnight gece kremi, uyurken daha parlak bir cilt elde etmenize yardımcı olur.

SkinCeuticals ‘Glycolic 10 Renew Overnight, % 10 glikolik asit ile formüle edilmiş olup, daha parlak, daha temiz görünen bir cildi desteklediği klinik olarak kanıtlanmıştır *. Bu güçlü yüz kremi, yüzde iki fitik asit, doğal yağlar ve cilt berraklığını ve derin nemlendirmeyi destekleyen bitkilerle tamamlanmıştır.
Bu ürünle, cildiniz daha az pigmentlidir ve bu glikolik kremin zamanla pigmentasyonu engelleme özellikleriyle birleştiğinde cildiniz kristal berraklığında olur. Son derece etkili olmakla kalmayıp aynı zamanda son derece yatıştırıcı olması için tasarlanan bu gece glikolik serum, derinlemesine bakım sağlayan ve yatıştıran botanik bileşenlere de sahiptir.

SkinCeuticals Glycolic 10 Renew Overnight Nedir?

SkinCeuticals Glycolic 10 Renew Overnight, daha parlak bir cilt için gerçek% 10 glikolik asit formülasyonu sağlayan düzeltici bir gece kremidir. % 10 glikolik asit serbest asit değeri ile formüle edilen bu peeling gece kremi, etkili pul pul dökülmeyi ve doğal hücre yenilenmesini desteklemek için optimum asit konsantrasyonudur. Serbest asit değeri, iki faktöre bağlı olan bir glikolik asit ürününün gerçek gücünü ifade eder – glikolik asit konsantrasyonu ve formülün pH’ı.

Bu güçlü gece kremi, cildin berraklığını ve parlaklığını arttırmak için% 2 fitik asit ve cilt bariyerini desteklemeye yardımcı olmak için üçlü etkili yatıştırıcı kompleks ile sinerjik olarak harmanlanmıştır. Glycolic 10 Renew Overnight, gece kullanım için tolere edilebilirliği kanıtlanmış, parlak bir ten ve parlak bir cilt oluşturmak için cilt dokusunun ve tonunun görünümünü iyileştirir.

SkinCeuticals Glycolic 10 Renew Overnight Ne İşe Yarar?

Cildi yeniler ve parlaklığı artırır.
Aydınlatıcı, yüksek etkili gece bakım ürünüdür.
Doğal yağlar ve bitkilerden oluşan yatıştırıcı kompleks içerir.
Renk solmasını ve erken yaşlanma belirtilerini onarmaya yardımcıdır.
Kuru, normal, karma ve yağlı ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur.
Daha parlak bir cilt için serbest radikallerin etkisini inhibe eder.
Cildin tonunu ve dokusunu eşitlemeye yardımcı olarak doğal hücre yenilenmenizi artırmanıza yardımcı olur.
Yoğun yenilenme için% 10 gerçek glikolik asit değeri
% 2 Fitik Asit güçlü, botanik olarak türetilmiş ikili bir soyucu ve parlatıcıdır.
% 1 Yatıştırıcı Kompleks, cildinizin nemli kalmasına ve kızarıklık olmamasına yardımcı olur.
Koku ve boya içermez.
Her gece kullanılmak üzere geliştirilmiştir.
Cildi, salon tedavilerine hazırlamaya yardımcı olur.

Klinik çalışmalar:

8 haftalık bir klinik çalışmada Glycolic 10 Renew Overnight, parlayan cildin * temel belirteçlerinin görünümünü önemli ölçüde olumlu etkisi olmuştur:

Parlaklıkta ortalama % 36 artış
Cilt dokusunda ortalama% 37 düzelme
Cilt tonunda ortalama% 19 eşitlenme
* İnce çizgiler, düzensiz cilt tonu, pürüzlü cilt dokusu ve donuk ten rengine sahip 35-64 yaş arası 52 kadın üzerinde 8 haftalık, tek merkezli bir klinik çalışma gerçekleştirildi.

SkinCeuticals Glycolic 10 Renew Overnight

SkinCeuticals Glycolic 10 Renew Overnight İçeriğinde Ne Var?

% 10 Glikolik Serbest Asit Değeri: Şeker kamışından elde edilen bu güçlü meyve asidi, cildin doğal pul pul dökülme sürecini canlandırmaya yardımcı olur ve ölü cilt hücrelerinin oluşumunu en aza indirerek cilt dokusunun ve tonunun görünümünde düzelme sağlar.

% 2 Fitik Asit: Baklagillerde ve tohumlarda doğal olarak bulunan bu güçlü bileşen, çift etkili pul pul dökülme ve cildi parlatma etkileri sağlar. Donukluğa neden olabilecek, cilt berraklığını ve ışıltısını artıran cilt saldırganlarının etkisini önlemeye yardımcı olur.

% 1 Yatıştırıcı Kompleks: jojoba ve ayçiçeği tohumu da dahil olmak üzere doğal yağlar ve botaniklerin bir kombinasyonunu içeren bu mum, cildi nemlendirmeye ve rahatlık sağlamaya yardımcı olmak için koruyucu, nefes alabilir bir tabaka oluşturur.

SkinCeuticals Glycolic 10 Renew Overnight Kimler Kullanabilir?

Bu ürün kuru, normal, karma ve yağlı ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur.

SkinCeuticals Glycolic 10 Renew Overnight Nasıl Kullanılır?

İyice çalkalayın ve SkinCeuticals Glycolic 10 Renew Overnight ürününü elinizde dağıtın. Yüzün tamamına eşit, bezelye büyüklüğünde göz çevresinden kaçınarak bir katman uygulayın.
İlk kullanımı her akşam bir kez olacak şekilde düzenleyin.
Bir hafta sonra, her akşam veya bir cilt bakım uzmanının önerdiği şekilde artırın. Ürünü serin ve karanlık bir yerde saklayın.

Bu ürün, cildinizin güneşe duyarlılığını ve özellikle güneş yanığı olasılığını artırabilecek bir alfa hidroksi asit (AHA) içerir. Bu ürünü kullanırken ve sonrasında bir hafta boyunca güneş kremi kullanın, koruyucu giysiler giyin ve güneşe maruz kalmayı sınırlayın.

SkinCeuticals Glycolic 10 Renew Overnight ürününü incelemek ve satın almak için tıklayınız.

Cilt bakımına dair diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

Saç Bakımı

Saç Dökülmesi

SAÇ DÖKÜLMESİ NEDEN OLUR ? Her saç teli 4-6 yıl yaşar, dinlenir ve sonrada dökülür. Bu son derece doğal bir süreçtir ve günde 50-100 tel

Cilt Bakımı

Dr Murad Essential-C Cleanser

Dr Murad Essential-C Cleanser ürünü cilt sağlığı açısından son derecede faydalı olan bir üründür. Bu ürün içermiş olduğu vitaminler sayesinde cilde etki etmiş olan çevresel

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sattvik beslenme nedir?
Sağlık

Sattvik Beslenme Nedir?

Sattvik Beslenme Nedir? Yoga, vücudu yeniden dengelemeye ve metabolizmayı kendine özgü beslenme düzeniyle doğal olarak yeniden canlandırmaya yardımcı olur, böylece genel yaşam kalitesini optimize ederken

Naturalnest Suntab 30 Tablet
Sağlık

Naturalnest Suntab 30 Tablet

Naturalnest Suntab 30 Tablet, bir gıda takviyesidir. İçeriğindeki aktif bileşen Polipodium Löykotomos eğreltisi, Orta ve Güney Amerika’ya özgü bir eğrelti otudur.. Bir düzineden fazla klinik

CeraVe Foaming Facial Cleanser
Cilt Bakımı

CeraVe Foaming Facial Cleanser

CeraVe Foaming Facial Cleanser, cildinizdeki kiri, fazla yağı ve ölü cilt hücrelerini cildi tahriş etmeden temizler ve arındırır. İçeriğindedeki 3 temel seramid ile cildin koruyucu