Skip to content

SkinCeuticals Glycolic 10 Renew Overnight

İÇİNDEKİLER

SkinCeuticals Glycolic 10 Renew Overnight gece kremi, uyurken daha parlak bir cilt elde etmenize yardımcı olur.

SkinCeuticals ‘Glycolic 10 Renew Overnight, % 10 glikolik asit ile formüle edilmiş olup, daha parlak, daha temiz görünen bir cildi desteklediği klinik olarak kanıtlanmıştır *. Bu güçlü yüz kremi, yüzde iki fitik asit, doğal yağlar ve cilt berraklığını ve derin nemlendirmeyi destekleyen bitkilerle tamamlanmıştır.
Bu ürünle, cildiniz daha az pigmentlidir ve bu glikolik kremin zamanla pigmentasyonu engelleme özellikleriyle birleştiğinde cildiniz kristal berraklığında olur. Son derece etkili olmakla kalmayıp aynı zamanda son derece yatıştırıcı olması için tasarlanan bu gece glikolik serum, derinlemesine bakım sağlayan ve yatıştıran botanik bileşenlere de sahiptir.

SkinCeuticals Glycolic 10 Renew Overnight Nedir?

SkinCeuticals Glycolic 10 Renew Overnight, daha parlak bir cilt için gerçek% 10 glikolik asit formülasyonu sağlayan düzeltici bir gece kremidir. % 10 glikolik asit serbest asit değeri ile formüle edilen bu peeling gece kremi, etkili pul pul dökülmeyi ve doğal hücre yenilenmesini desteklemek için optimum asit konsantrasyonudur. Serbest asit değeri, iki faktöre bağlı olan bir glikolik asit ürününün gerçek gücünü ifade eder – glikolik asit konsantrasyonu ve formülün pH’ı.

Bu güçlü gece kremi, cildin berraklığını ve parlaklığını arttırmak için% 2 fitik asit ve cilt bariyerini desteklemeye yardımcı olmak için üçlü etkili yatıştırıcı kompleks ile sinerjik olarak harmanlanmıştır. Glycolic 10 Renew Overnight, gece kullanım için tolere edilebilirliği kanıtlanmış, parlak bir ten ve parlak bir cilt oluşturmak için cilt dokusunun ve tonunun görünümünü iyileştirir.

SkinCeuticals Glycolic 10 Renew Overnight Ne İşe Yarar?

Cildi yeniler ve parlaklığı artırır.
Aydınlatıcı, yüksek etkili gece bakım ürünüdür.
Doğal yağlar ve bitkilerden oluşan yatıştırıcı kompleks içerir.
Renk solmasını ve erken yaşlanma belirtilerini onarmaya yardımcıdır.
Kuru, normal, karma ve yağlı ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur.
Daha parlak bir cilt için serbest radikallerin etkisini inhibe eder.
Cildin tonunu ve dokusunu eşitlemeye yardımcı olarak doğal hücre yenilenmenizi artırmanıza yardımcı olur.
Yoğun yenilenme için% 10 gerçek glikolik asit değeri
% 2 Fitik Asit güçlü, botanik olarak türetilmiş ikili bir soyucu ve parlatıcıdır.
% 1 Yatıştırıcı Kompleks, cildinizin nemli kalmasına ve kızarıklık olmamasına yardımcı olur.
Koku ve boya içermez.
Her gece kullanılmak üzere geliştirilmiştir.
Cildi, salon tedavilerine hazırlamaya yardımcı olur.

Klinik çalışmalar:

8 haftalık bir klinik çalışmada Glycolic 10 Renew Overnight, parlayan cildin * temel belirteçlerinin görünümünü önemli ölçüde olumlu etkisi olmuştur:

Parlaklıkta ortalama % 36 artış
Cilt dokusunda ortalama% 37 düzelme
Cilt tonunda ortalama% 19 eşitlenme
* İnce çizgiler, düzensiz cilt tonu, pürüzlü cilt dokusu ve donuk ten rengine sahip 35-64 yaş arası 52 kadın üzerinde 8 haftalık, tek merkezli bir klinik çalışma gerçekleştirildi.

SkinCeuticals Glycolic 10 Renew Overnight

SkinCeuticals Glycolic 10 Renew Overnight İçeriğinde Ne Var?

% 10 Glikolik Serbest Asit Değeri: Şeker kamışından elde edilen bu güçlü meyve asidi, cildin doğal pul pul dökülme sürecini canlandırmaya yardımcı olur ve ölü cilt hücrelerinin oluşumunu en aza indirerek cilt dokusunun ve tonunun görünümünde düzelme sağlar.

% 2 Fitik Asit: Baklagillerde ve tohumlarda doğal olarak bulunan bu güçlü bileşen, çift etkili pul pul dökülme ve cildi parlatma etkileri sağlar. Donukluğa neden olabilecek, cilt berraklığını ve ışıltısını artıran cilt saldırganlarının etkisini önlemeye yardımcı olur.

% 1 Yatıştırıcı Kompleks: jojoba ve ayçiçeği tohumu da dahil olmak üzere doğal yağlar ve botaniklerin bir kombinasyonunu içeren bu mum, cildi nemlendirmeye ve rahatlık sağlamaya yardımcı olmak için koruyucu, nefes alabilir bir tabaka oluşturur.

SkinCeuticals Glycolic 10 Renew Overnight Kimler Kullanabilir?

Bu ürün kuru, normal, karma ve yağlı ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur.

SkinCeuticals Glycolic 10 Renew Overnight Nasıl Kullanılır?

İyice çalkalayın ve SkinCeuticals Glycolic 10 Renew Overnight ürününü elinizde dağıtın. Yüzün tamamına eşit, bezelye büyüklüğünde göz çevresinden kaçınarak bir katman uygulayın.
İlk kullanımı her akşam bir kez olacak şekilde düzenleyin.
Bir hafta sonra, her akşam veya bir cilt bakım uzmanının önerdiği şekilde artırın. Ürünü serin ve karanlık bir yerde saklayın.

Bu ürün, cildinizin güneşe duyarlılığını ve özellikle güneş yanığı olasılığını artırabilecek bir alfa hidroksi asit (AHA) içerir. Bu ürünü kullanırken ve sonrasında bir hafta boyunca güneş kremi kullanın, koruyucu giysiler giyin ve güneşe maruz kalmayı sınırlayın.

SkinCeuticals Glycolic 10 Renew Overnight ürününü incelemek ve satın almak için tıklayınız.

Cilt bakımına dair diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

blank
Sağlık

Ocean Plus Fish Oil 1200 mg Saf Balık Yağı

Orzax markasının Omega 3 serisinde yer alan Ocean Plus Fish Oil 1200 mg Saf Balık Yağı %100 konsantre saf balık yağıdır. Bileşiminde; ağır metaller kullanılmamıştır,

blank
Cilt Bakımı

Colastin Kolajen Ve Elastin Likit Shot

Colastin Kolajen ve Elastin Likit Shot, kolajen ve elastin ile yaşlanma sürecinin durdurulması ve cildin kaybettiği özellikleri geri kazanmasına yardımcı likit bir besin takviyesidir. Kolajen

blank
Güneş Koruması

La Roche Posay Anthelios Invisible Fluid SPF50

Yüz için ultra hafif, çok yüksek güneş koruma ürünüdür. Ultra su geçirmez, ter geçirmez ve kum geçirmezdir. La Roche Posay Anthelios Invisible Fluid SPF50 Minimalist

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avene Gentle Exfoliating Jel
Cilt Bakımı

Avene Gentle Exfoliating Jel

Avene Gentle Exfoliating Jel Ölü cilt hücrelerini temizleyen ve cildinizi yumuşatan çift etkili peeling yüz peelingi. Yumuşak cildi ortaya çıkarmak için kimyasal ve mekanik eksfoliasyonu

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1
Saç Bakımı

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1 Dalgalı, kıvırcık veya hafif dalgalı saçlarınız var ve size güzel, sağlıklı ve daha belirgin bukleler verecek bir saç

Temiz Güzellik Nedir?
Genel

Temiz Güzellik Nedir?

TEMİZ GÜZELLİK NEDİR? Temiz güzellik (Clean Beauty), doğal güzellik, yeşil güzellik ve normdan sapan diğer tüm güzellik türleri ile yakından ilişkilidir. Ama özünde, temiz güzellik