Skip to content

SkinCeuticals Phloretin CF Serum

İÇİNDEKİLER

SkinCeuticals Phloretin CF Serum içeriğindeki üçlü antioksidan formül cildin doğal onarım sürecini güçlendirir. Çevresel faktörlere karşı gözle görülür bir koruma sağlar. Gündüz kullanım için tasarlanan bu antioksidan serum, cilt yaşlanmasının hızlanmasını önlemek için serbest radikalleri etkisiz hale getirir. Phloretin, saf C vitamini ve Ferulik asit karışımı renk değişikliğinin, ince çizgilerin ve eşit olmayan cilt tonunun görünümünü iyileştirir. Phloretin, zararlı serbest radikalleri nötralize eder, hücre yenilenmesini iyileştirir ve renk değişikliği belirtilerini hafifletir. L-askorbik asit, cildinizi oksidatif stresten korur ve yaşlanma karşıtı faydalar sağlarken, ferulik asit floretin ve C vitamininin antioksidan faydalarını artırır.

SkinCeuticals Phloretin CF Serum Nedir?

Yirmi yılı aşkın süredir SkinCeuticals, cildi koruyan, mevcut endişeleri düzelten ve daha fazla hasarı önleyen klinik olarak kanıtlanmış ürünlerle sektöre liderlik etmektedir. Mümkün olan en sağlıklı cildi elde etmenize yardımcı olmak için tasarlanmış yenilikçi, iyi araştırılmış ve bilime dayalı formüller geliştiren SkinCeuticals cilt bakım felsefesini 3 temele dayandırmaktadır: Önleme. Koruma. Düzeltme. SkinCeuticals ürün felsefesi bu üç ana prensip doğrultusunda gelişmiştir. Gelecekteki hasarları önlemek, sağlıklı cildi korumak ve oluşmuş hasarı düzeltmek amacıyla tasarlanmış SkinCeuticals, kendini bilimle desteklenen profesyonel cilt bakım ürünleri yaratmaya adamıştır.

SkinCeuticals Antioksidan formülleri; sadece çevresel faktörlere karşı gelişmiş koruma sağlamaz, ayrıca, yaşlanma belirtilerinin görünümünü azalttığı klinik olarak kanıtlanmıştır. C vitamini içeren formül, birbirinden farklı cilt endişeleri için, çevresel faktörlere karşı mükemmel koruma sağlamayı hedefler.

SkinCeuticals Phloretin CF Serum yaşlanma belirtileri,güneş hasarı,hiperpigmentasyon,serbest radikal hasarı,akne,ince çizgiler ve kırışıklık görünümlerini düzenlemek için antioksidan serumdur.

Phloretin CF, C vitamininin cilde etkili bir şekilde iletilmesini sağlayan Duke Antioxidant patenti altında formüle edilmiştir. Bir C vitamini serumunun etkili olabilmesi için, 2.0-3.5 pH aralığında asidik bir pH’ta saf L-askorbik Asit (vitamin C) ile formüle edilmesi ve %10-20 arasında bir konsantrasyona sahip olması gerekir. SkinCeuticals, antioksidanları bu parametrelere göre formüle eden tek markadır.

Cilt Bakım Rutininize Antioksidanları Neden Eklemelisiniz?

Antioksidanlar, cilt bakım uzmanları tarafından gençliğin kaynağı olarak görülüyor. Antioksidanların cilde sağladığı en önemli faydalar: serbest radikal üretimini azaltarak ve etkisiz hale getirerek cildi korur. Çevresel kirliliğinin neden olduğu etkileri azaltır. Şehir yaşamında her gün maruz kalınan çevre kirliliği ciltte gözeneklere saklanarak sarkmaya, kırışıklıklara ve donuk cilt tonuna neden olur. Çok sayıda araştırma, antioksidanların bu tür çevresel saldırıları önleme ve yaşlanmayı durdurma konusunda benzersiz bir yeteneğe sahip olduğunu göstermiştir. Antioksidanlar, donuk, eşit olmayan cilt tonunun görünümünü iyileştirir ve daha sağlıklı görünen bir cilt sunar.

C vitamini böyle bir antioksidandır ve özellikle cildi aydınlatmak için etkilidir.
Cilt bakım rutininizde kullandığınız ürünün çeşitli antioksidanlar içermesi önemlidir.
SkinCeuticals Phloretin CF Serum üçlü antioksidan formülü ile yaşlanma belirtileri, leke görünümü ve cilt tonu eşitsizliği problemleri için, saf C vitamini içeren kırışıklık karşıtı antioksidan serumdur.
skinceuticals phloretin cf serum skinceuticals

SkinCeuticals Phloretin CF Serum Ne İşe Yarar?

İçeriğinde phloretin, ferulik asit ve C vitaminini birleştiren SkinCeuticals Phloretin CF Serum:

 • Cildin parlaklığı ve genel ışıltısı söz konusu olduğunda harika bir sonuç sağlar.
 • Güneş ve çevresel kirliliğin neden olduğu cilde zarar veren serbest radikallere karşı gelişmiş çevre koruması sağlar.
 • Soluk cilt görünümünü iyileştirir, cilt tonunu aydınlatır ve eşitler.
 • İnce çizgi ve kırışıklıkların görünümünü iyileştirir,
 • Emildikten sonra 72 saat etkili koruma sağlar.
 • Koyu lekeleri en aza indirir.
 • Kolajen sentezini uyarır.
 • Üçlü antioksidan formül cildin doğal onarım sürecini güçlendirir.
 • SkinCeuticals Phloretin CF Serum’un İçeriğinde Ne Var?
 • % 2 Phloretin: Elma, armut ve greyfurt gibi meyve ağaçlarının kök kabuğundan elde edilen bu antioksidan, zararlı serbest radikalleri etkisiz hale getirir, hücre yenilenmesini iyileştirmeye
 • yardımcı olur ve renk değişikliğinin görünümünü iyileştirir.
 • % 10 Saf C Vitamini (askorbik asit): Üstün antioksidan faydaları ile övgü alan bu oldukça güçlü saf C vitamini formu, zararlı serbest radikalleri nötralize eder ve gözle görülür yaşlanma karşıtı
 • faydalar sağlarken oksidatif strese karşı korur.
 • % 0.5 Ferulik Asit: Bitki bazlı bir antioksidan olan ferulik asit, serbest radikalleri nötralize eder, floretin ile C ve E vitaminlerinin antioksidan faydalarını artırır.
 • Paraben, koku ve boya içermez.

SkinCeuticals Phloretin CF Serum Nasıl Kullanılır?

Bir kutu içerisinde 30 ml ölçüsünde bulunur. Gündüz bakımı için tasarlanan Phloretin CF Serumu, sabahları temizlenmiş ve kurulanmış cildinize 4-5 damla kullanacağınız serumu parmak uçlarınızı kullanarak yüz, boyun ve dekolte bölgenize uygulayın.

Serumu eşit olarak dağıtmak için parmak uçlarınızı yüzünüze, boynunuza ve dekolte bölgenize hafifçe bastırın.
Küçük dairesel hareketlerle cildinize masaj yapın.
C vitamini ürünlerinin hava ve ışığa maruz kalması nedeniyle açıldıktan sonra kararması normaldir. Formülü etkili kalacaktır. Açıldıktan sonra 6 ay içerisinde kullanılması tavsiye edilir.
Sabah cilt bakım rutininizi SkinCeuticals güneş kremi ile tamamlayın. Birlikte kullanıldığında, SkinCeuticals antioksidanları ve geniş spektrumlu güneş kremleri, çevresel faktörlerin neden olduğu görünür yaşlanmaya karşı en eksiksiz korumayı sağlar.

SkinCeuticals Phloretin CF Serumu kimler kullanabilir?

SkinCeuticals Phloretin CF, normal, yağlı ve karma cilt tiplerine güçlü antioksidan koruma sağlar.
Yaşlanma, akne ve hiperpigmentasyon için kullanıma uygundur.

Cilt bakımı ile ilgili diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

SkinCeuticals Phloretin CF Serum hakkında fiyat ve daha fazla bilgi için tıklayınız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

Babe Klinik Bakım Serisi
Güneş Koruması

Babe Klinik Bakım Serisi

Cildin elastikiyetini koruyarak genç kalabilmesi için zaman zaman bakım yapmakta yarar bulunuyor. Cildinizin ihtiyaç duyduğu ürünlere ise Babe klinik bakım seçenekleri ile erişebilirsiniz. Her cildin ihtiyaç duyduğu bakım farklıdır.

el bakımı
Cilt Bakımı

El Bakımı

Ellerinizin görünümünü ve verdiği hissi korumak için en iyi el bakımı ipuçlarını kullanın. Yüz cilt bakımınıza fazlasıyla önem verseniz de, cilt bakımı söz konusu olduğunda

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

La Roche-Posay Effaclar Tonik
Cilt Bakımı

La Roche-Posay Effaclar Tonik

La Roche-Posay Effaclar Tonik ile yağlı, tıkanmış bir cildi tazeleyin. Yağlı cilt, gözenekleri açmaya ve cildi dengede tutmaya yardımcı olmak için pul pul dökülmeye ihtiyaç

Cilt Bakımında Asitler Nasıl Kullanılır?
Cilt Bakımı

Cilt Bakımında Asitler Nasıl Kullanılır?

Cilt Bakımında Asitler Nasıl Kullanılır? Tipik olarak asitlerle ilişkili peeling faydalarını sağlayan alfa ve beta hidroksi asitlerdir (bunları AHA’lar ve BHA’lar olarak biliyor olabilirsiniz). Kontrollü