Skip to content

SVR Clairial SPF50 Cream

SVR Clairial SPF50 Cream
Marka: SVR
İÇİNDEKİLER

Hiperpigmentasyonu koruyan ultra yüksek güneş korumasıdır. Dermatolojik reçetelerde lider olan, SVR Clairial SPF50+ Cream her tür hiper pigmentasyon lekelerine hitap eden CLAIRIAL, güvenli ve her türlü pigmentasyon kusurunda (koyu lekeler, karaciğer lekeleri, eski lekeler) etkili olduğu kanıtlanmış eksiksiz bir günlük cilt bakımı serisidir. Çift etkili düzeltici ve önleyici anti-kahverengi leke güneş kremidir. Kahverengi lekelerin ortaya çıkmasından sorumlu olan UVB, UVA ve görünür ışığa (mavi, mor) karşı güçlendirilmiş koruma sunar.

Güneş Lekelerini Önlemenin Yolları Nelerdir?

Güneşte çok uzun süre kaldıktan sonra cildinizde oluşan bu sinir bozucu lekeleri fark ettiniz, peki bunlar tam olarak nedir? Güneş lekeleri (yaşlılık lekeleri olarak da bilinir), çok fazla güneşe maruz kalan bölgelerde ciltte gelişen düz, zararsız izlerdir. Bunlar yüz, boyun, ellerin arkası, omuzlar, sırt üstü ve ayakların üst kısımlarını içerebilir. Ancak güneş lekeleri vücudun herhangi bir yerinde görünebilir. Güneş lekeleri neye benziyor? Genellikle kahverengi veya siyahtırlar ve özellikle açık tenli kişilerde son derece yaygındır.

Güneş lekeleri, cildinizin güneşe maruz kalan bölgelerinde gelişen düz kahverengi lekelerdir. Karaciğerinizle hiçbir ilgisi olmamasına rağmen karaciğer lekeleri olarak da bilinirler. Güneş lekeleri zararsızdır. Kanserli değildirler ve kozmetik nedenlerden dolayı onları çıkarmak istemediğiniz sürece sağlığınız için herhangi bir risk oluşturmazlar veya tedavi gerektirmezler. Güneş lekelerinin solmasına veya yok edilmesine yardımcı olmak için kullanabileceğiniz birçok profesyonel ürünler vardır. Bunlardan biri SVR Clairial SPF50+ kremdir. Güneşe çıkmana önce kullanılan güneş kremler ve losyonlar cildi yanıklardan ve güneş lekelerinden korumaktadır. Bu sayede daha aydınlık ve pürüzsüz bir görünüm sunar.

SVR Clairial SPF50 Cream Ne İşe Yarar?

SVR Clairial SPF50 Cream
SVR Clairial SPF50 Cream
 • Güneş, cilt yaşlanması, hamilelik, kusurlar veya düzensiz cilt tonunun neden olduğu tüm kahverengi lekeler içindir.
 • Çok yüksek güneş koruması sağlayarak ve pigmente noktalar zayıflatır ve tekrar oluşmasını önler.
 • Kahverengi lekeler ve farklı cilt tonları gösteren ciltler için ideal bakım yapar.
 • Mikronize mineral güneş koruması ve ışığa filtreler UV ışınlarını tetikleyen zararlı noktalar korumak için kullanılabilir.
 • Parfüm ve paraben içermez.
 • Hassas ciltlerde dahil tüm ciltlerin kullanımına uygundur.
 • Mükemmel tolerans sağlar.
 • Ciltteki lekeleri hafifletmek ve önlemek için kullanılabilir.
 • Spf 30 koruma faktörü ile cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı korur.
 • Cilde aydınlık ve pürüzsüz bir görünüm sunar.
 • UVA/UVB ışınlarına karşı korurken aynı zamanda nemlendirme sunar.
 • Melanogenezi kontrol etmek için yeni nesil depigmente edici bileşenleri birleştiren geniş spektrumlu fotostabil UVA / UVB filtreleri ve patentli Lumiwhite içerir.
 • Beyaz çizgiler bırakmadan dokusu kolayca yayılır.

SVR Clairial SPF50 Cream Nasıl Kullanılır?

Dışarı çıkmadan yarım saat önceden yüz ve dekolte bölgenize eşit miktarda uygulama yapınız. Her 2 saatte bir uygulamayı yenilemeniz gerekmektedir. Yüzme, terleme ve kurulanma gibi durumlarda tekrarlayınız. Yüksek koruma özelliği ile güneşe karşı yüksek koruma sağlar. Cildi güneş yanıklarına ve lekelere karşı korumak istiyorsanız bu ürün tam size göre olabilir. Her dışarı çıktığınızda düzenli olarak kullanmaya özen gösteriniz. Bu sayede aydınlık bir cilde kavuşmuş olursunuz.

SVR Clairial SPF50 Cream İçeriğinde Neler Var?

 • Soya Fasulyesi Yağı
 • Saflaştırılmış Su
 • UVA radyasyonunu emmek için güneşten koruyucularda kullanılan organik bir bileşik olan Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate içerir.
 • Cide yumuşak pudramsı ve mat bir görünüm vermek için kullanılan Methyl Methacrylate Crosspolymer içerir.
 • Gliserin
 • Yağlılık hissi vermeyen Caprylic Capric Triglyceride içerir.
 • Yararlı bir tampon ve diğer birçok organik bileşiğin öncüsü Aminomethyl Propanol içerir.
 • Kolayca yayılma özelliği sağlayan Cetearyl Dimethicone Crosspolymer içerir.
 • Cildin nem artışını sağlayan Plankton Extract içerir.
 • Leke görünümünü ve renk düzensizliklerini azaltmaya yardımcı olan Diacetyl Boldine içerir.

Güneş koruması ile ilgili diğer makalelerimiz için tıklayınız.

SVR Clairial SPF50+ Cream hakkında fiyat ve daha fazla bilgi için tıklayınız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

blank
Saç Bakımı

Babe Saç Bakım Ürünleri

Babe saç bakımı konusunda tercih edilen markalardan biridir. Bebekler, çocuklar ve yetişkinler için her saç tipine ve sorununa uygun saç bakım ürünlerini bünyesinde barındırır. Bebek

CeraVe Foaming Facial Cleanser
Cilt Bakımı

CeraVe Foaming Facial Cleanser

CeraVe Foaming Facial Cleanser, cildinizdeki kiri, fazla yağı ve ölü cilt hücrelerini cildi tahriş etmeden temizler ve arındırır. İçeriğindedeki 3 temel seramid ile cildin koruyucu

blank
Cilt Bakımı

Yüz Maskeleri

Yüz maskesi nedir? Yüz maskesi cildinizin daha sıkı, temiz ve ferah olmasını sağlayan bir çeşit dermokozmetik işlemdir. Erken yaşlanmayı önleyip cildinizin daha genç görünmesini sağlar.

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

blank
Genel

Doğada Vakit Geçirmenin Faydaları

Doğada Vakit Geçirmenin Faydaları Sağlıklı olmanın ne anlama geldiğini düşündüğümüzde genellikle beslenme, uyku, hareket ve kişisel bakım gibi şeyleri düşünürüz. Bunların hepsi sağlıklı bir yaşam

Sezgisel Beslenmenin 10 İlkesi
Sağlık

Sezgisel Beslenmenin 10 İlkesi

Sezgisel Beslenmenin 10 İlkesi Diyetler, beslenme alışkanlıkları ve sağlıklı yiyeceklerle ilgili paylaşımlar o kadar yaygın ki, ne yediğimizi düşünmek zorunda olmadığımız bir zamanı hayal etmek