Skip to content
Cheap NFL JerseysCheap Sports JerseysCheap JerseysCheap NFL JerseysCheap Sports JerseysCheap JerseysCheap NFL JerseysCheap JerseysCheap JerseysCheap NFL Jerseys
blank

Vichy Dercos Densi

Share on facebook
Share on twitter

Vichy Dercos Densi , saçın derinlemesine beslenmesini, güçlenmesini adeta kökten uca iyileştirilmesini sağlayan, saç bakımındaki en önemli ve en etkili ürünlerden biridir. Özellikle saç dökülmesine etki eden, saç yapılandırıcı, yoğunluk sağlayan Vichy Dercos Densi ile saçlar artık hiç olmadığı kadar canlı ve bakımlı.

Vichy Dercos Densi neden kullanılır?

Çeşitli nedenlere bağlı olarak saç dökülmesi, canlılığını kaybetmesi ve saç tellerinin incelmesi durumuyla karşı karşıya kalınmaktadır. Vichy Dercos Densi üstün Vichy teknolojisi sayesinde saçlara yeniden canlılık verir.
Vichy Dercos Densi , canlılığını geri kazanmak isteyen, hacimli görünüm isteyen, saç dökülmesinin önüne geçmek isteyenler için çok etkili bir üründür.
Saçları onaran, güçlendiren, canlılık veren ve koruyan bu serum, içeriğinde yer alan güçlü antioksidanlar sayesinde etkisini hızla gösterir.
İçeriğinde yer alan E vitamini, saç köklerini besleyerek saç dökülmelerinin azalmasına katkı sağlar.

Vichy Dercos Densi kullanmanın faydaları nelerdir?

Vichy Dercos Densi , saçlar üzerinde birden fazla olumlu etkiye sahiptir. Bunlar;

 • İçeriğinde yer alan antioksidanlar sayesinde saç köklerinin canlandırılması sağlanır.
 • Saçların daha hızlı uzamasını sağlar.
 • Saç köklerinin kuvvetlenmesini, daha sıkı tutunmalarını sağlar.
 • Saç tellerini kalınlaştırarak, daha gür ve daha sağlam saçlara sahip olunmasını sağlar.
 • Mevsimsel saç dökülmesinde olumlu sonuçlar alınmasını sağlar.
 • Yazın güneş ışığından, kışın ise soğuk havadan yıpranan saçlara yoğun bakım sağlar.
 • Deniz suyu ve havuz suyu ile yıpranan saçlara canlılığını geri kazandırır.
 • Hızlı saç uzamasını sağlar.
 • Saç kırıklarının azalmasına yardımcı olur.
 • Isıl işlem sebebiyle canlılığını kaybetmiş saçlar üzerinde canlandırıcı etki sağlar.
 • Saç dökülmesini azaltarak daha gür saçlara kavuşulmasını sağlar.
 • İçeriğinde yer alan E vitamini sayesinde saçları besler ve saça kaybettiği nemi geri kazandırır.
 • Zengin formülü sayesinde saçlar eskisinden çok daha canlı, parlak ve güçlü olur.

Vichy Dercos Densi

Vichy Dercos Densi Serumkimler kullanabilir?

Ürün tüm cilt tiplerinin kullanımı için uygun olacak şekilde Vichy teknolojisi ile hazırlanmış olup, incelmiş ve zayıflamış saçların canlılığını geri kazandırmak isteyen, saçlarına bakım yapmak isteyen ve daha gür saçlara kavuşmak isteyen herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Vichy Dercos Densi Serum kullanım şekli nasıldır?

Vichy Dercos Densi  haftanın 5 günü kullanılır. Saç üzerine spreyleme yöntemiyle ürün saça ulaştırılır. İyice çalkalandıktan sonra dik bir şekilde her bir kullanımda 20 kez spreyleme yapılır. Spreyleme sonrasında saç köklerine masaj yapılarak iyice ürünün saç derisi üzerinde ve saçta dağılması sağlanır.
Ürün spreylendikten sonra durulama gerektirmez. Bu sayede saç gün boyunca ürün içeriğinden faydalanır.

Vichy Dercos Densi banyodan sonra temizlenmiş, yumuşak bir havlu ile nazikçe nemi alınmış, taranmış saçlara uygulanır. Banyo sonrasında yağdan arınmış ve genişlemiş saç köklerine uygulanan bakım serumu, bu sayede maksimum verimin elde edilmesini sağlar.
Uygulama şeklinde ürünün eşit dağılmasını sağlamak için saçlarınızı 4 eşit parçaya ayırın. Ardından her bir saç grubuna, içerisine saç derisini de alacak şekilde 5 kez spreyleme yapın. Ve spreyleme sonrası saç derinize masaj yapın. Bunu diğer 3 saç grubunuz için de yaptıktan sonra en son tüm saç derinize masaj yapın. Ürünü durulamanıza gerek yoktur.

Vichy Dercos Densi Serum nasıl saklanmalı?

Vichy Dercos Densi özel şişesinde, gün ışığı görmeyen oda sıcaklığında muhafaza edilmelidir. Ürün iyice çalkalandıktan sonra dik bir şekilde özellikle saç köklerine sıkılmalıdır..

Vichy Dercos Densi Serum işlem görmüş saçlara etki eder mi?

Vichy Dercos Densi , canlılığını kaybetmiş, incelmiş, çabuk ve çok dökülen saçlar üzerinde düzenli kullanımda etkilidir. Eğer saçınız çok fazla ısıl işleme maruz kalıyor ve çok işlem görmüş ise serum kullanım miktarında 1-2 spreyleme daha fazla yapabilirsiniz. Böyle bir durumda saç bakımınızdan serumu kullanmayı aksatmamanız etkili sonuçlar almanız için çok önemlidir.

Saç derinizde herhangi bir alerji ya da cilt rahatsızlığınız varsa, Vichy Dercos Densi de dâhil olmak üzere herhangi bir cilt ürünü kullanmadan önce mutlaka konusunda uzman olan kişilerden bilgi alın.

Dercos Densi Serum hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Saç bakımı hakkındaki diğer makalelere göz atmak için tıklayınız.

Popüler Makaleler

blank
Sağlık

Maske Kaynaklı Sivilce

Covid-19 un yayılmasını engellemek adına taktığımız maskeler hayati önem taşıyor. Sürekli maske takmak da ciltte hassasiyete, iritasyona, kızarıklığa ve en çok da sivilceye sebep olabiliyor.

blank
Sağlık

Glimo Omega Doğal Diş Macunu

Glimo Omega Doğal Diş Macunu  Glimo Omega doğal diş macunu, beyazlatıcı-onarıcı-koruyucu üçlü etki özelliğine sahip, %100 doğal, yeni nesil diş macunudur. ONARICI ETKİ: Glimo Omega

Siyah Noktaları Yok Etme Teknikleri
Cilt Bakımı

Siyah Noktaları Yok Etme Teknikleri

Siyah nokta temizleyen bakımlar aynı zaman da gözeneklerinizin de nefes almasına yardımcı olacaktır. Temizleme yöntemleri ile hem pürüzsüz hem de güzel görünümlü bir cilde kavuşmanıza

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

blank
Saç Bakımı

Lazartigue Repair İntensive Onarıcı Krem

Lazartigue Repair İntensive Onarıcı Krem  zarar görmüş sağlıksız saçlarınızın yeniden onarılmasını sağlar. %92 doğal içeriği sayesinde hassaslaşmış saç tellerinize zarar vermeden tedavi sunar. Vegan formülü

Kuru Ciltle Mücadele Etmenin Yolları 
Cilt Bakımı

Kuru Ciltle Mücadele Etmenin Yolları 

Kuru Ciltle Mücadele Etmenin Yolları  Kuru cilt, cilt yeterli nemi tutmadığında oluşur. Bu durum, sık banyo yapma, sert sabun kullanımı, yaşlanma veya bazı tıbbi sebeplerden