Skip to content
blank

Vichy Dercos Densi

Share on facebook
Share on twitter

Vichy Dercos Densi , saçın derinlemesine beslenmesini, güçlenmesini adeta kökten uca iyileştirilmesini sağlayan, saç bakımındaki en önemli ve en etkili ürünlerden biridir. Özellikle saç dökülmesine etki eden, saç yapılandırıcı, yoğunluk sağlayan Vichy Dercos Densi ile saçlar artık hiç olmadığı kadar canlı ve bakımlı.

Vichy Dercos Densi neden kullanılır?

Çeşitli nedenlere bağlı olarak saç dökülmesi, canlılığını kaybetmesi ve saç tellerinin incelmesi durumuyla karşı karşıya kalınmaktadır. Vichy Dercos Densi üstün Vichy teknolojisi sayesinde saçlara yeniden canlılık verir.
Vichy Dercos Densi , canlılığını geri kazanmak isteyen, hacimli görünüm isteyen, saç dökülmesinin önüne geçmek isteyenler için çok etkili bir üründür.
Saçları onaran, güçlendiren, canlılık veren ve koruyan bu serum, içeriğinde yer alan güçlü antioksidanlar sayesinde etkisini hızla gösterir.
İçeriğinde yer alan E vitamini, saç köklerini besleyerek saç dökülmelerinin azalmasına katkı sağlar.

Vichy Dercos Densi kullanmanın faydaları nelerdir?

Vichy Dercos Densi , saçlar üzerinde birden fazla olumlu etkiye sahiptir. Bunlar;

 • İçeriğinde yer alan antioksidanlar sayesinde saç köklerinin canlandırılması sağlanır.
 • Saçların daha hızlı uzamasını sağlar.
 • Saç köklerinin kuvvetlenmesini, daha sıkı tutunmalarını sağlar.
 • Saç tellerini kalınlaştırarak, daha gür ve daha sağlam saçlara sahip olunmasını sağlar.
 • Mevsimsel saç dökülmesinde olumlu sonuçlar alınmasını sağlar.
 • Yazın güneş ışığından, kışın ise soğuk havadan yıpranan saçlara yoğun bakım sağlar.
 • Deniz suyu ve havuz suyu ile yıpranan saçlara canlılığını geri kazandırır.
 • Hızlı saç uzamasını sağlar.
 • Saç kırıklarının azalmasına yardımcı olur.
 • Isıl işlem sebebiyle canlılığını kaybetmiş saçlar üzerinde canlandırıcı etki sağlar.
 • Saç dökülmesini azaltarak daha gür saçlara kavuşulmasını sağlar.
 • İçeriğinde yer alan E vitamini sayesinde saçları besler ve saça kaybettiği nemi geri kazandırır.
 • Zengin formülü sayesinde saçlar eskisinden çok daha canlı, parlak ve güçlü olur.

Vichy Dercos Densi

Vichy Dercos Densi Serumkimler kullanabilir?

Ürün tüm cilt tiplerinin kullanımı için uygun olacak şekilde Vichy teknolojisi ile hazırlanmış olup, incelmiş ve zayıflamış saçların canlılığını geri kazandırmak isteyen, saçlarına bakım yapmak isteyen ve daha gür saçlara kavuşmak isteyen herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Vichy Dercos Densi Serum kullanım şekli nasıldır?

Vichy Dercos Densi  haftanın 5 günü kullanılır. Saç üzerine spreyleme yöntemiyle ürün saça ulaştırılır. İyice çalkalandıktan sonra dik bir şekilde her bir kullanımda 20 kez spreyleme yapılır. Spreyleme sonrasında saç köklerine masaj yapılarak iyice ürünün saç derisi üzerinde ve saçta dağılması sağlanır.
Ürün spreylendikten sonra durulama gerektirmez. Bu sayede saç gün boyunca ürün içeriğinden faydalanır.

Vichy Dercos Densi banyodan sonra temizlenmiş, yumuşak bir havlu ile nazikçe nemi alınmış, taranmış saçlara uygulanır. Banyo sonrasında yağdan arınmış ve genişlemiş saç köklerine uygulanan bakım serumu, bu sayede maksimum verimin elde edilmesini sağlar.
Uygulama şeklinde ürünün eşit dağılmasını sağlamak için saçlarınızı 4 eşit parçaya ayırın. Ardından her bir saç grubuna, içerisine saç derisini de alacak şekilde 5 kez spreyleme yapın. Ve spreyleme sonrası saç derinize masaj yapın. Bunu diğer 3 saç grubunuz için de yaptıktan sonra en son tüm saç derinize masaj yapın. Ürünü durulamanıza gerek yoktur.

Vichy Dercos Densi Serum nasıl saklanmalı?

Vichy Dercos Densi özel şişesinde, gün ışığı görmeyen oda sıcaklığında muhafaza edilmelidir. Ürün iyice çalkalandıktan sonra dik bir şekilde özellikle saç köklerine sıkılmalıdır..

Vichy Dercos Densi Serum işlem görmüş saçlara etki eder mi?

Vichy Dercos Densi , canlılığını kaybetmiş, incelmiş, çabuk ve çok dökülen saçlar üzerinde düzenli kullanımda etkilidir. Eğer saçınız çok fazla ısıl işleme maruz kalıyor ve çok işlem görmüş ise serum kullanım miktarında 1-2 spreyleme daha fazla yapabilirsiniz. Böyle bir durumda saç bakımınızdan serumu kullanmayı aksatmamanız etkili sonuçlar almanız için çok önemlidir.

Saç derinizde herhangi bir alerji ya da cilt rahatsızlığınız varsa, Vichy Dercos Densi de dâhil olmak üzere herhangi bir cilt ürünü kullanmadan önce mutlaka konusunda uzman olan kişilerden bilgi alın.

Dercos Densi Serum hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Saç bakımı hakkındaki diğer makalelere göz atmak için tıklayınız.

Popüler Makaleler

blank
Güneş Koruması

Sensibio H2o

Sensibio H2o Kızarıklık problemi olan hassas ciltler için durulama gerektirmeyen temizleyicidir. Makyajı çıkartma ve yatıştırmaya yardımcı misel solüsyondur. Sensibio H2o kızarıklık problemi olan hassas ciltlerin

blank
Cilt Bakımı

Erken Yaşlanmaya Karşı Cilt Bakımı Teknikleri

Cilt bakımı sadece yaşlanma döneminde yapılmamalıdır. Cilt canlı bir doku olduğundan erken yaşlarda cildimize dikkat etmemiz bizim lehimize olacaktır. Günlük olarak cildimize özen göstermeliyiz. Günlük

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

blank
Cilt Bakımı

Vichy Liftactiv Collagen Specialıst Night

Kırışıklıklardan korunmak için en iyi bahislerinizden biri, tedavi etmek yerine önlemektir. Yaşlanma karşıtı ürünleri cilt bakımınızda kullanmaya başlamak için küçük çizgiler görmeye başlayana kadar beklemeyin.

blank
El ve Ayak Bakımı

La Roche Posay Cicaplast Hands Barrier Cream

Kış aylarında dışarıdaki havadaki nem oranı düşer. İçeride ısıtma sayesinde işler daha da kuru. Soğuk algınlığı veya gripten kaçınmak için ellerinizi sık sık yıkıyorsanız, cildinizde

blank
Saç Bakımı

Mevsimsel Saç Dökülmesi

Mevsimsel saç dökülmesinin durumunun birden fazla nedeni vardır. Bunlardan en sık karşılaşılanlardan bir tanesi de mevsim geçişlerinde yaşanan saç dökülmeleridir. Mevsim fark etmeksizin, bir mevsimden