Skip to content

Vichy Liftactiv Serum 10 Göz ve Kirpik Serumu

blank
Marka: Vichy
İÇİNDEKİLER

Vichy Liftactiv Serum 10 Göz ve Kirpik Serumu, nazik göz çevresi bölgesi için güçlü bir kirpik güçlendirici, kırışıklık önleyici serum. Daha genç, geniş gözlü bir görünüm elde etmek için gözleri pürüzsüzleştirir ve aydınlatır.
Hafif, hızlı emilen serum cilde anında emilerek daha pürüzsüz ve daha aydınlık hale getirir. Kokusuzdur.
Nazik göz çevresi bölgesi için güçlü bir kirpik güçlendirici, kırışıklık önleyici serum. Daha genç, geniş gözlü bir görünüm elde etmek için gözleri pürüzsüzleştirir ve aydınlatır.

Göz Çevresi Kırışıklıklarından Nasıl Kurtulunur?

Göz çevresindeki kırışıklıklar, yaşlanmanın yaygın bir belirtisidir.
Cildinizin elastikiyeti zamanla kolajen parçalanması nedeniyle azaldığında ince çizgiler, kaz ayakları ve derin kırışıklıklar oluşur.
Neyse ki gözler için en iyi kırışıklık kremleri göz çevresini canlandırmak için vardır.
Göz çevresindeki cilde özen göstermek son derece önemlidir.
Göz çevresindeki cilt diğer yüz bölgelerine göre daha kırılgan ve daha incedir. Vichy’nin LiftActiv serisi, cilt yaşlanmasının gözle görülür belirtilerini hedef almak için hassas göz bölgesinde kullanım için oftalmologlar tarafından test edilmiş ürünler içerir. LiftActiv Eyes and Lashes yalnızca göz çevresindeki cildi pürüzsüzleştirmek, dolgunlaştırmak ve nemlendirmekle kalmaz, aynı zamanda kirpikleri gözle görülür şekilde güçlendiren ve şekillendiren seramidler içerir.

Vichy Liftactiv Serum 10 Göz ve Kirpik Serumu Nedir?

Liftactiv, Vichy laboratuvarlarındaki en konsantre yaşlanma karşıtı ürün serilerinden biridir.
Yaşlanma belirtilerini, cilt sıkılığını artırmak, kırışıklıkları azaltmak ve güzelliği gün boyu zirvede tutmak isteyen cilde yöneliktir.
Liftactiv, daha sıkı ve pürüzsüz bir cilt ortaya çıkaran optik düzeltme ve uzun vadeli yapısal düzeltme için hemen harekete geçebilir.
Daha ışıltılı, daha güzel ve gençleşmiş bir cilt için formüle edilmiştir.
Vichy Liftactiv üstün serum, gözleri ve kirpikleri, gençleşmiş ve aydınlatılmış bir görünüm için kirpiklerin güçlendirici etkisine sahip ilk yaşlanma karşıtı göz çevresi serumudur.
Vichy liftactiv serum, gözleri ve kirpikleri yaşlanma karşıtı ve yatıştırıcı etkiye sahip, bitkisel kökenli bir şeker olan Rhamnose ile formüle edilmiştir.
Onarıcı ve rahatlatıcı ajanlar olan Seramidler ile birlikte, yenilenmiş bir görünüm için cilt bariyerini ve kirpik köklerini güçlendirmeye yardımcı olur.
Serum 10 Göz ve Kirpik formülüne aydınlatıcı mikro sedeflerin dahil edilmesi, göz çevresinin anında aydınlatılmasına, yorgunluk belirtilerini ortadan kaldırarak görünümü daha genç ve sakin hale getirir.
Kirpiklerin düşmesini önlemek ve göz çevresinin uzun süreli yaşlanma belirtilerini tedavi etmek isteyen 35 yaş üstü kadınlar için idealdir.

Vichy Liftactiv Serum 10 Göz ve Kirpik Serumu Ne İşe Yarar?

Liftactiv Serum 10 Eyes and Lashes faydaları:
Daha genç, geniş gözlü bir görünüme kavuşmak için gözleri yumuşatır ve aydınlatır.
Cilt görünümü üzerinde klinik olarak kanıtlanmış bir etkiye sahiptir ve doğal olarak elde edilen bir bitki şekeri olan% 10 Ramnoz yardımıyla yaşlanma belirtilerine karşı savaşır. Hyaluronik Asit anında dolgunluk ve nemlendirme etkisi sağlar
Kirpikleri gözle görülür şekilde güçlendiren ve şekillendiren seramidler içerir.
Bu çift güçlü göz ve kirpik serumu, kaz ayaklarının, göz altı kırışıklıklarının ve hatta kirpiklerin görünümü üzerinde etkinlik gösterir.
Kırışıklıkların görünümünü azaltır ve göz çevresindeki cildin sıkılaşmasına yardımcı olur.
Kirpikleri gözle görülür şekilde güçlendirir.
1 ay sonra, daha genç bir göz çevresine kavuşmak için göz çevresini pürüzsüzleştirir ve aydınlatır.
Hafif, hızlı emilen serum cilde anında emilerek daha pürüzsüz ve daha aydınlık hale getirir.

Vichy Liftactiv Serum 10 Göz ve Kirpik Serumu

Vichy Liftactiv Serum 10 Göz ve Kirpik Serumu İçeriğinde Ne Var?

Doğal olarak elde edilen bir bitki şekeri olan% 10 Ramnoz içerir, cilt gençleştirme üzerinde etkili olduğu ve yaşlanma belirtileriyle savaştığı klinik olarak kanıtlanmıştır.
Anında dolgunluk ve nemlendirme etkisi için Hyaluronik Asit ile birleştirilmiştir.
Kirpikleri gözle görülür şekilde güçlendirmek ve şekillendirmek için Seramidler ile zenginleştirilmiştir.
Alerji testi yapılmıştır. Hassas ciltler için uygundur. Dermatolojik ve oftalmolojik kontrol altında test edilmiştir.

Vichy Liftactiv Serum 10 Göz ve Kirpik Serumu Kimler Kullanabilir?

Cilt Tipi, Çok Kuru, Kuru, Normal, Yağlı, Karma, Hassas olanlar için sıkılık kaybı, kırışıklıklar gibi cilt endişeleri yaşayanların kullanımına uygundur.

Vichy Liftactiv Serum 10 Göz ve Kirpik Serumu Nasıl Kullanılır?

Günde iki kez önerilir, parmak uçlarınıza bir damla serum uygulayın.
Gözlerinizi kapatın ve tüm göz çevresine masaj yapın, gözün iç köşelerinden dışa doğru tek bir dokunuşla kirpiklerinize dokunarak bitirin.

Vichy Liftactiv Serum 10 Göz ve Kirpik Serumu ürününü satın almak için tıklayınız.

Cilt bakımıyla ilgili diğer makalelerimizi incelemek için tıklayınız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

avene trixera ürünleri
Cilt Bakımı

Avene Trixera Ürünleri

Avene Trixera, çeşitli nedenlerden kaynaklanan cilt kuruluğuna karşı geliştirilmiş bakım ürünleri içermektedir. Kuru ve aşırı kuru ciltler için cildi koruyucu, yatıştırıcı ve cilt bariyerlerini güçlendirici

Cerave Nemlendirici Krrem
Cilt Bakımı

CeraVe Nemlendirici Krem

CeraVe Nemlendirici Krem, cilde derinlemesine nüfuz eden temel seramidler içeren uzun süre etkili nemlendirici kremdir. Dermatologlar ile geliştirilen CeraVe Nemlendirici Kremin zengin formülü, cildin doğal

blank
Sağlık

Doğru Ve Dengeli Beslenmenin Önemi

Doğru ve dengeli beslenmenin önemi günümüzde çok dikkat edilmesi gereken bir konudur.Sağlıklı bir vücuda sahip olmanın en önemli unsurlarından biri de dengeli beslenmedir. Düzenli bir

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avene Gentle Exfoliating Jel
Cilt Bakımı

Avene Gentle Exfoliating Jel

Avene Gentle Exfoliating Jel Ölü cilt hücrelerini temizleyen ve cildinizi yumuşatan çift etkili peeling yüz peelingi. Yumuşak cildi ortaya çıkarmak için kimyasal ve mekanik eksfoliasyonu

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1
Saç Bakımı

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1

Curly Girl Metodu Nedir? Başlangıç Klavuzu -1 Dalgalı, kıvırcık veya hafif dalgalı saçlarınız var ve size güzel, sağlıklı ve daha belirgin bukleler verecek bir saç

Temiz Güzellik Nedir?
Genel

Temiz Güzellik Nedir?

TEMİZ GÜZELLİK NEDİR? Temiz güzellik (Clean Beauty), doğal güzellik, yeşil güzellik ve normdan sapan diğer tüm güzellik türleri ile yakından ilişkilidir. Ama özünde, temiz güzellik