Skip to content

Vichy Liftactiv Serum 10 Göz ve Kirpik Serumu

blank
Marka: Vichy
İÇİNDEKİLER

Vichy Liftactiv Serum 10 Göz ve Kirpik Serumu, nazik göz çevresi bölgesi için güçlü bir kirpik güçlendirici, kırışıklık önleyici serum. Daha genç, geniş gözlü bir görünüm elde etmek için gözleri pürüzsüzleştirir ve aydınlatır.
Hafif, hızlı emilen serum cilde anında emilerek daha pürüzsüz ve daha aydınlık hale getirir. Kokusuzdur.
Nazik göz çevresi bölgesi için güçlü bir kirpik güçlendirici, kırışıklık önleyici serum. Daha genç, geniş gözlü bir görünüm elde etmek için gözleri pürüzsüzleştirir ve aydınlatır.

Göz Çevresi Kırışıklıklarından Nasıl Kurtulunur?

Göz çevresindeki kırışıklıklar, yaşlanmanın yaygın bir belirtisidir.
Cildinizin elastikiyeti zamanla kolajen parçalanması nedeniyle azaldığında ince çizgiler, kaz ayakları ve derin kırışıklıklar oluşur.
Neyse ki gözler için en iyi kırışıklık kremleri göz çevresini canlandırmak için vardır.
Göz çevresindeki cilde özen göstermek son derece önemlidir.
Göz çevresindeki cilt diğer yüz bölgelerine göre daha kırılgan ve daha incedir. Vichy’nin LiftActiv serisi, cilt yaşlanmasının gözle görülür belirtilerini hedef almak için hassas göz bölgesinde kullanım için oftalmologlar tarafından test edilmiş ürünler içerir. LiftActiv Eyes and Lashes yalnızca göz çevresindeki cildi pürüzsüzleştirmek, dolgunlaştırmak ve nemlendirmekle kalmaz, aynı zamanda kirpikleri gözle görülür şekilde güçlendiren ve şekillendiren seramidler içerir.

Vichy Liftactiv Serum 10 Göz ve Kirpik Serumu Nedir?

Liftactiv, Vichy laboratuvarlarındaki en konsantre yaşlanma karşıtı ürün serilerinden biridir.
Yaşlanma belirtilerini, cilt sıkılığını artırmak, kırışıklıkları azaltmak ve güzelliği gün boyu zirvede tutmak isteyen cilde yöneliktir.
Liftactiv, daha sıkı ve pürüzsüz bir cilt ortaya çıkaran optik düzeltme ve uzun vadeli yapısal düzeltme için hemen harekete geçebilir.
Daha ışıltılı, daha güzel ve gençleşmiş bir cilt için formüle edilmiştir.
Vichy Liftactiv üstün serum, gözleri ve kirpikleri, gençleşmiş ve aydınlatılmış bir görünüm için kirpiklerin güçlendirici etkisine sahip ilk yaşlanma karşıtı göz çevresi serumudur.
Vichy liftactiv serum, gözleri ve kirpikleri yaşlanma karşıtı ve yatıştırıcı etkiye sahip, bitkisel kökenli bir şeker olan Rhamnose ile formüle edilmiştir.
Onarıcı ve rahatlatıcı ajanlar olan Seramidler ile birlikte, yenilenmiş bir görünüm için cilt bariyerini ve kirpik köklerini güçlendirmeye yardımcı olur.
Serum 10 Göz ve Kirpik formülüne aydınlatıcı mikro sedeflerin dahil edilmesi, göz çevresinin anında aydınlatılmasına, yorgunluk belirtilerini ortadan kaldırarak görünümü daha genç ve sakin hale getirir.
Kirpiklerin düşmesini önlemek ve göz çevresinin uzun süreli yaşlanma belirtilerini tedavi etmek isteyen 35 yaş üstü kadınlar için idealdir.

Vichy Liftactiv Serum 10 Göz ve Kirpik Serumu Ne İşe Yarar?

Liftactiv Serum 10 Eyes and Lashes faydaları:
Daha genç, geniş gözlü bir görünüme kavuşmak için gözleri yumuşatır ve aydınlatır.
Cilt görünümü üzerinde klinik olarak kanıtlanmış bir etkiye sahiptir ve doğal olarak elde edilen bir bitki şekeri olan% 10 Ramnoz yardımıyla yaşlanma belirtilerine karşı savaşır. Hyaluronik Asit anında dolgunluk ve nemlendirme etkisi sağlar
Kirpikleri gözle görülür şekilde güçlendiren ve şekillendiren seramidler içerir.
Bu çift güçlü göz ve kirpik serumu, kaz ayaklarının, göz altı kırışıklıklarının ve hatta kirpiklerin görünümü üzerinde etkinlik gösterir.
Kırışıklıkların görünümünü azaltır ve göz çevresindeki cildin sıkılaşmasına yardımcı olur.
Kirpikleri gözle görülür şekilde güçlendirir.
1 ay sonra, daha genç bir göz çevresine kavuşmak için göz çevresini pürüzsüzleştirir ve aydınlatır.
Hafif, hızlı emilen serum cilde anında emilerek daha pürüzsüz ve daha aydınlık hale getirir.

Vichy Liftactiv Serum 10 Göz ve Kirpik Serumu

Vichy Liftactiv Serum 10 Göz ve Kirpik Serumu İçeriğinde Ne Var?

Doğal olarak elde edilen bir bitki şekeri olan% 10 Ramnoz içerir, cilt gençleştirme üzerinde etkili olduğu ve yaşlanma belirtileriyle savaştığı klinik olarak kanıtlanmıştır.
Anında dolgunluk ve nemlendirme etkisi için Hyaluronik Asit ile birleştirilmiştir.
Kirpikleri gözle görülür şekilde güçlendirmek ve şekillendirmek için Seramidler ile zenginleştirilmiştir.
Alerji testi yapılmıştır. Hassas ciltler için uygundur. Dermatolojik ve oftalmolojik kontrol altında test edilmiştir.

Vichy Liftactiv Serum 10 Göz ve Kirpik Serumu Kimler Kullanabilir?

Cilt Tipi, Çok Kuru, Kuru, Normal, Yağlı, Karma, Hassas olanlar için sıkılık kaybı, kırışıklıklar gibi cilt endişeleri yaşayanların kullanımına uygundur.

Vichy Liftactiv Serum 10 Göz ve Kirpik Serumu Nasıl Kullanılır?

Günde iki kez önerilir, parmak uçlarınıza bir damla serum uygulayın.
Gözlerinizi kapatın ve tüm göz çevresine masaj yapın, gözün iç köşelerinden dışa doğru tek bir dokunuşla kirpiklerinize dokunarak bitirin.

Vichy Liftactiv Serum 10 Göz ve Kirpik Serumu ürününü satın almak için tıklayınız.

Cilt bakımıyla ilgili diğer makalelerimizi incelemek için tıklayınız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

Vichy Aqualia Thermal Light
Cilt Bakımı

Vichy Aqualia Thermal Light

Normal ve karma cilt dengesini hafif bir dokunuşla geri kazandıran yoğun nemlendirici Vichy Aqualia Thermal Light ile cildinizi 48 saate kadar nemlendirin. Hassas cilt, doğal

blank
Sağlık

ARALIKLI ORUÇ DİYETİNDE 6 FARKLI YÖNTEM

Aralıklı Oruç diyetinde 6 farklı yöntem ile size uygun planı seçerek bu diyete başlayabilirsiniz. Aralıklı Oruç diyeti, son zamanlarda bir sağlık trendi haline geldi.  Aralıklı

blank
Sağlık

D vitamini

  Hava sıcaklıklarındaki iniş çıkışlar nedeniyle artan grip, soğuk algınlığı gibi hastalıklardan korunmanın yolu bağışıklık sistemini güçlendirmekten geçiyor. Güçlü bağışıklık için de sonbahar beslenmesinde çeşitliliği sağlamak ve mevsim

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

blank
Genel

Doğada Vakit Geçirmenin Faydaları

Doğada Vakit Geçirmenin Faydaları Sağlıklı olmanın ne anlama geldiğini düşündüğümüzde genellikle beslenme, uyku, hareket ve kişisel bakım gibi şeyleri düşünürüz. Bunların hepsi sağlıklı bir yaşam

Sezgisel Beslenmenin 10 İlkesi
Sağlık

Sezgisel Beslenmenin 10 İlkesi

Sezgisel Beslenmenin 10 İlkesi Diyetler, beslenme alışkanlıkları ve sağlıklı yiyeceklerle ilgili paylaşımlar o kadar yaygın ki, ne yediğimizi düşünmek zorunda olmadığımız bir zamanı hayal etmek