Skip to content

Vichy Liftactiv Serum 10 Göz ve Kirpik Serumu

Marka: Vichy
İÇİNDEKİLER

Vichy Liftactiv Serum 10 Göz ve Kirpik Serumu, nazik göz çevresi bölgesi için güçlü bir kirpik güçlendirici, kırışıklık önleyici serum. Daha genç, geniş gözlü bir görünüm elde etmek için gözleri pürüzsüzleştirir ve aydınlatır.
Hafif, hızlı emilen serum cilde anında emilerek daha pürüzsüz ve daha aydınlık hale getirir. Kokusuzdur.
Nazik göz çevresi bölgesi için güçlü bir kirpik güçlendirici, kırışıklık önleyici serum. Daha genç, geniş gözlü bir görünüm elde etmek için gözleri pürüzsüzleştirir ve aydınlatır.

Göz Çevresi Kırışıklıklarından Nasıl Kurtulunur?

Göz çevresindeki kırışıklıklar, yaşlanmanın yaygın bir belirtisidir.
Cildinizin elastikiyeti zamanla kolajen parçalanması nedeniyle azaldığında ince çizgiler, kaz ayakları ve derin kırışıklıklar oluşur.
Neyse ki gözler için en iyi kırışıklık kremleri göz çevresini canlandırmak için vardır.
Göz çevresindeki cilde özen göstermek son derece önemlidir.
Göz çevresindeki cilt diğer yüz bölgelerine göre daha kırılgan ve daha incedir. Vichy’nin LiftActiv serisi, cilt yaşlanmasının gözle görülür belirtilerini hedef almak için hassas göz bölgesinde kullanım için oftalmologlar tarafından test edilmiş ürünler içerir. LiftActiv Eyes and Lashes yalnızca göz çevresindeki cildi pürüzsüzleştirmek, dolgunlaştırmak ve nemlendirmekle kalmaz, aynı zamanda kirpikleri gözle görülür şekilde güçlendiren ve şekillendiren seramidler içerir.

Vichy Liftactiv Serum 10 Göz ve Kirpik Serumu Nedir?

Liftactiv, Vichy laboratuvarlarındaki en konsantre yaşlanma karşıtı ürün serilerinden biridir.
Yaşlanma belirtilerini, cilt sıkılığını artırmak, kırışıklıkları azaltmak ve güzelliği gün boyu zirvede tutmak isteyen cilde yöneliktir.
Liftactiv, daha sıkı ve pürüzsüz bir cilt ortaya çıkaran optik düzeltme ve uzun vadeli yapısal düzeltme için hemen harekete geçebilir.
Daha ışıltılı, daha güzel ve gençleşmiş bir cilt için formüle edilmiştir.
Vichy Liftactiv üstün serum, gözleri ve kirpikleri, gençleşmiş ve aydınlatılmış bir görünüm için kirpiklerin güçlendirici etkisine sahip ilk yaşlanma karşıtı göz çevresi serumudur.
Vichy liftactiv serum, gözleri ve kirpikleri yaşlanma karşıtı ve yatıştırıcı etkiye sahip, bitkisel kökenli bir şeker olan Rhamnose ile formüle edilmiştir.
Onarıcı ve rahatlatıcı ajanlar olan Seramidler ile birlikte, yenilenmiş bir görünüm için cilt bariyerini ve kirpik köklerini güçlendirmeye yardımcı olur.
Serum 10 Göz ve Kirpik formülüne aydınlatıcı mikro sedeflerin dahil edilmesi, göz çevresinin anında aydınlatılmasına, yorgunluk belirtilerini ortadan kaldırarak görünümü daha genç ve sakin hale getirir.
Kirpiklerin düşmesini önlemek ve göz çevresinin uzun süreli yaşlanma belirtilerini tedavi etmek isteyen 35 yaş üstü kadınlar için idealdir.

Vichy Liftactiv Serum 10 Göz ve Kirpik Serumu Ne İşe Yarar?

Liftactiv Serum 10 Eyes and Lashes faydaları:
Daha genç, geniş gözlü bir görünüme kavuşmak için gözleri yumuşatır ve aydınlatır.
Cilt görünümü üzerinde klinik olarak kanıtlanmış bir etkiye sahiptir ve doğal olarak elde edilen bir bitki şekeri olan% 10 Ramnoz yardımıyla yaşlanma belirtilerine karşı savaşır. Hyaluronik Asit anında dolgunluk ve nemlendirme etkisi sağlar
Kirpikleri gözle görülür şekilde güçlendiren ve şekillendiren seramidler içerir.
Bu çift güçlü göz ve kirpik serumu, kaz ayaklarının, göz altı kırışıklıklarının ve hatta kirpiklerin görünümü üzerinde etkinlik gösterir.
Kırışıklıkların görünümünü azaltır ve göz çevresindeki cildin sıkılaşmasına yardımcı olur.
Kirpikleri gözle görülür şekilde güçlendirir.
1 ay sonra, daha genç bir göz çevresine kavuşmak için göz çevresini pürüzsüzleştirir ve aydınlatır.
Hafif, hızlı emilen serum cilde anında emilerek daha pürüzsüz ve daha aydınlık hale getirir.

Vichy Liftactiv Serum 10 Göz ve Kirpik Serumu

Vichy Liftactiv Serum 10 Göz ve Kirpik Serumu İçeriğinde Ne Var?

Doğal olarak elde edilen bir bitki şekeri olan% 10 Ramnoz içerir, cilt gençleştirme üzerinde etkili olduğu ve yaşlanma belirtileriyle savaştığı klinik olarak kanıtlanmıştır.
Anında dolgunluk ve nemlendirme etkisi için Hyaluronik Asit ile birleştirilmiştir.
Kirpikleri gözle görülür şekilde güçlendirmek ve şekillendirmek için Seramidler ile zenginleştirilmiştir.
Alerji testi yapılmıştır. Hassas ciltler için uygundur. Dermatolojik ve oftalmolojik kontrol altında test edilmiştir.

Vichy Liftactiv Serum 10 Göz ve Kirpik Serumu Kimler Kullanabilir?

Cilt Tipi, Çok Kuru, Kuru, Normal, Yağlı, Karma, Hassas olanlar için sıkılık kaybı, kırışıklıklar gibi cilt endişeleri yaşayanların kullanımına uygundur.

Vichy Liftactiv Serum 10 Göz ve Kirpik Serumu Nasıl Kullanılır?

Günde iki kez önerilir, parmak uçlarınıza bir damla serum uygulayın.
Gözlerinizi kapatın ve tüm göz çevresine masaj yapın, gözün iç köşelerinden dışa doğru tek bir dokunuşla kirpiklerinize dokunarak bitirin.

Vichy Liftactiv Serum 10 Göz ve Kirpik Serumu ürününü satın almak için tıklayınız.

Cilt bakımıyla ilgili diğer makalelerimizi incelemek için tıklayınız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

Babe Iqualogy ürün serisi
Güneş Koruması

Babe Iqualogy Ürün Serisi

Babe Iqualogy ürün serisi hem kadın hem de erkeklerde yaygın olarak görülen lekelerin hafiflemesi, önüne geçilmesi ve güneşe karşı koruması için kullanılan yeni bir seridir.

Sağlık

SAĞLIKLI BESLENMEK İÇİN

ALDIĞINIZ BESİN İLACINIZ,ALDIĞINIZ İLAÇ DA BESİNİNİZ OLSUN Hipokrat Temelde bitkisel,fazla et içermeyen bir beslenme tarzı benimseyin. Yağ tüketimini azaltın. Rafine edilmiş şeker tüketiminizi sıfıra indirin.

Cilt Bakımı

La Roche Posay Hyalu B5 Serum

LA ROCHE POSAY HYALU B5 SERUM Hyalu B5 Serum, hassas ciltlere dolgun görünüm veren ve cilt bariyerini onarmaya yardımcı yeni kırışıklık karşıtı serumdur. Cildimiz gün

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

el bakımı
Cilt Bakımı

El Bakımı

Ellerinizin görünümünü ve verdiği hissi korumak için en iyi el bakımı ipuçlarını kullanın. Yüz cilt bakımınıza fazlasıyla önem verseniz de, cilt bakımı söz konusu olduğunda

Bioderma-Node-DS-Krem-Sampuan-125-ml-
Saç Bakımı

Bioderma Node DS Krem Şampuan

Bioderma Node DS Krem Şampuan 125 ml – Kepek ve Deri Kaşıntılar İçin’nin özel formülü, kalıcı kepek durumlarına karşı çok iyi bir etkinlik sunar. Hafif

Dr Murad Renewing Cleansing Cream - Temizleyici Krem
Cilt Bakımı

Dr Murad Renewing Cleansing Cream Temizleyici Krem

Dr Murad Renewing Cleansing Cream Temizleyici Krem, yaşlanan cilt tiplerine pürüzsüzlük ve ışıltı kazandıran nemlendirici bir temizleyici. Bu yenileyici temizleme kremi ile olgun cildi aydınlatın.