Skip to content

Vichy Neovadiol Phytosculpt

Vichy Neovadiol Phytosculpt - Yüz ve Boyun Şekillendirici
Marka: Vichy
İÇİNDEKİLER

Vichy Neovadiol Phytosculpt, menopozal ciltler için boyun ve yüz hatlarının görünümünü yeniden tanımlayan sıkılaştırıcı bir balsam.

Neovadiol Phytosculpt, Vichy’nin menopozal ciltler için ilk yaşlanma önleyici, sıkılaştırıcı balsamıdır. Gözle görülür yaşlanma belirtilerini hedef alarak boyun ve yüz hatlarını gözle görülür şekilde güçlendirir, sıkılaştırır ve canlandırır. Hassas ciltler de dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygun olan Phytosculpt, emilim sağlamak için ciltle temas ettiğinde erir, ancak soğuduktan sonra balsam cildi kaldıran ve sıkılaştıran koruyucu bir filme dönüşür. Cilt gerici Phytosterol, anti-aging Pro Xylane ve antioksidan Vichy Mineralizing Thermal Water dahil olmak üzere Doğal kökenli aktif bileşenlerle formüle edilmiştir.

Menopoz Dönemi Kadın Cildi

Menopoz, kadınları sıcak basmalarından ve terlerden bitkinliğe kadar pek çok şekilde etkileyebilir, ancak daha az tartışılan bir menopoz belirtisi vardır ve bu, cildiniz üzerindeki olumsuz etkisidir.

Deri, menopoz dönemindeki kadınlarda incelebilir ve daha az elastik görünebilir. Genel olarak cilt daha yorgun görünebilir ve kadın cildinin tüm önemli parlaklığını kaybetmesine neden olabilir.
Neovadiol Phytosculpt, menopozun istenmeyen etkilerini ortadan kaldırmak için ihtiyacınız olan sihirli değnek olabilir .

Vichy Neovadiol Phytosculpt – Yüz ve Boyun Şekillendirici, Vichy’nin menopozal ciltler için ilk yaşlanma önleyici, sıkılaştırıcı yüz ve boyun balsamıdır.
Yaşlanmanın gözle görülür belirtilerini hedef alarak boyun ve yüz hatlarını gözle görülür şekilde güçlendirir, sıkılaştırır ve yeniden tanımlar.
Hassas ciltler de dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygun olan Neovadiol Phytosculpt, emilim sağlamak için ciltle temas halinde erir, ancak soğuduktan sonra balsam cildi kaldıran ve sıkılaştıran bir koruyucu filme dönüşür.

Vichy Neovadiol Phytosculpt – Yüz ve Boyun Şekillendirici ürünü, cilt gerici Phytosterol, anti-aging Pro Xylane ve antioksidan Vichy Mineralizing Thermal Water dahil olmak üzere Doğal kökenli aktif bileşenlerle formüle edilmiştir.

Vichy Neovadiol Phytosculpt Yüz ve Boyun Şekillendirici Nedir?

Vichy’den Neovadiol Phytosculpt, boyun ve yüz hatlarını güçlendirmeyi, sıkılaştırmayı ve yeniden canlandırmaya yardımcı olan, menopozal ciltler için sıkılaştırıcı bir balsamdır.
Pek çok kremden farklı olarak, bu formül ne yağlı ne de yapışkan olup, yaşlanmanın gözle görülür belirtilerini hedeflerken cildi hissettirir ve nemlendirir.

Kadınların% 87’si ürünü kullandıktan sonra ciltlerinin canlandığını hissettiğini söyledi.

Vichy Neovadiol Phytosculpt

Vichy Neovadiol Phytosculpt Yüz ve Boyun Şekillendirici Ne İşe Yarar?

Boyun çizgisini ve yüz hatlarını sıkılaştırır, dolgunlaştırır ve kaldırır.

Cildin gevşek görünümünü azaltır, cildi sıkılaştırır ve kaldırır,

Boyun çizgisini sıkılaştırır ve yüz hatlarını yeniden şekillendirir,

Cildi anında nemlendirir ve yeniden canlandırır.

Balsam benzeri doku yapışkan veya yağlı bir yüzey bırakmadan hızla emilir. 

Cilt anında nemli, dolgun ve daha düzgün görünür.

Çabuk emilir ve yapışkan veya yağlı değildir.

Klinik olarak kanıtlanmış etkinlik.

4 saat sonra cilt elastikiyeti +% 22’ye kadar arttı.

4 saat sonra sertlik +% 18’e kadar iyileştirilir.

% 25’e varan oranda daha sıkılaşmış boyun çevresi.

Boyun çizgisi cilt dokusu +% 41’e kadar iyileştirildi.

Cilt anında nemlenir, dolgunlaşır ve daha eşit görünür.

Hipoalerjenik formül.

Vichy Neovadiol Phytosculpt Yüz ve Boyun Şekillendirici İçeriğinde Ne Var?

Cilt sıkılaştıran Phytosterol, anti-aging Pro Xylane ve antioksidan Vichy Mineralizing Thermal Water dahil olmak üzere Doğal kökenli aktif bileşenlerle formüle edilmiştir.

TENSING PHYTOSTEROL: Yabani eğrelti otunun yaprağından elde edilen bu öz, kolajen sentezini uyararak ve kırışıklık görünürlüğüne karşı savaşarak yaşlanma belirtilerine etki eder. Boyun ve çene hizasında cilt elastikiyetini ve sıkılığını artırmaya yardımcı olur.

DENSIFYING COMPENSATING COMPLEX: Pro-xylane ve hyaluronik asit dahil olmak üzere aktif bileşenlerin birleşimi sayesinde DHEA’nın faydalarını taklit eder. Pro-xylane, Neovadiol serisindeki önde gelen yaşlanma önleyici ajandır. Dermisteki moleküllerin sentezini uyararak sıkılığa etki ederek kırışıklıkları azaltır.

Vichy Neovadiol Phytosculpt Yüz ve Boyun Şekillendirici Kimler Kullanabilir?

Vichy Neovadiol Phytosculpt – Yüz ve Boyun Şekillendirici, tüm cilt tipleri ve hassas ciltler için uygundur.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Vichy Neovadiol Phytosculpt – Yüz ve Boyun Şekillendirici Nasıl Kullanılır?

Cildi temizleyin, boyun ve yüz ovaline uygulamadan önce az miktarda Neovadiol Phytosculpt’u ellerinize eritin.
Sıkı dairesel hareketlerle cilde uygulayın.
Sıkılaştırma sürecine yardımcı olmak için çene boyunca çeneden kulaklara kadar nazikçe kıstırın .
Ürünü yüzün merkezinden dışarıya doğru nazik masajla cilde yedirin.

Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayınız.

Cilt bakımına dair diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

Siyah Noktaları Yok Etme Teknikleri
Cilt Bakımı

Siyah Noktaları Yok Etme Teknikleri

Siyah nokta temizleyen bakımlar aynı zaman da gözeneklerinizin de nefes almasına yardımcı olacaktır. Temizleme yöntemleri ile hem pürüzsüz hem de güzel görünümlü bir cilde kavuşmanıza

bioderma hydrabio perfecteur spf 30
Cilt Bakımı

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30 40ml, susuz kalmış hassas ciltler için özel olarak formüle edilmiş pürüzsüzleştirici nemlendirici bakım ve ışıltı sağlar. Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF30,

Babe Iqualogy ürün serisi
Güneş Koruması

Babe Iqualogy Ürün Serisi

Babe Iqualogy ürün serisi hem kadın hem de erkeklerde yaygın olarak görülen lekelerin hafiflemesi, önüne geçilmesi ve güneşe karşı koruması için kullanılan yeni bir seridir.

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nuxe Sun Lait Delicieux Protection Spf 30
Güneş Koruması

Nuxe Sun Lait Delicieux Protection Spf 30

Nuxe Sun Lait Delicieux Protection Spf 30 Geniş spektrumlu savunma ve yaşlanma karşıtı koruma sağlayan kimyasal bir güneş kremi olan Nuxe Sun Delicious Lotion SPF

Yüz Yogasının Şaşırtıcı 7 Faydası
Cilt Bakımı

Yüz Yogasının Şaşırtıcı 7 Faydası

Yüz Yogasının Şaşırtıcı 7 Faydasını öğrendiğinizde bu rutini hayatınıza dahil etmek isteyeceksiniz. Yüz yogası, yüz kasları kullanılarak uygulanan bir yoga türüdür. Yüz kaslarının daha sıkı,

Avene Cleanance Comedomed Anti-blemishes Concentrate
Cilt Bakımı

Avene Cleanance Comedomed Anti-blemishes Concentrate

Avene Cleanance Comedomed Anti-blemishes Concentrate, yağlı, leke eğilimli ciltler için özel olarak tasarlanmış leke önleyici konsantre nemlendirici. Cleanance Comedomed hidratlar, matlaştırıcılar, lekeleri ve siyah noktaları