Skip to content

Vichy Neovadiol Phytosculpt

Vichy Neovadiol Phytosculpt - Yüz ve Boyun Şekillendirici
Marka: Vichy
İÇİNDEKİLER

Vichy Neovadiol Phytosculpt, menopozal ciltler için boyun ve yüz hatlarının görünümünü yeniden tanımlayan sıkılaştırıcı bir balsam.

Neovadiol Phytosculpt, Vichy’nin menopozal ciltler için ilk yaşlanma önleyici, sıkılaştırıcı balsamıdır. Gözle görülür yaşlanma belirtilerini hedef alarak boyun ve yüz hatlarını gözle görülür şekilde güçlendirir, sıkılaştırır ve canlandırır. Hassas ciltler de dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygun olan Phytosculpt, emilim sağlamak için ciltle temas ettiğinde erir, ancak soğuduktan sonra balsam cildi kaldıran ve sıkılaştıran koruyucu bir filme dönüşür. Cilt gerici Phytosterol, anti-aging Pro Xylane ve antioksidan Vichy Mineralizing Thermal Water dahil olmak üzere Doğal kökenli aktif bileşenlerle formüle edilmiştir.

Menopoz Dönemi Kadın Cildi

Menopoz, kadınları sıcak basmalarından ve terlerden bitkinliğe kadar pek çok şekilde etkileyebilir, ancak daha az tartışılan bir menopoz belirtisi vardır ve bu, cildiniz üzerindeki olumsuz etkisidir.

Deri, menopoz dönemindeki kadınlarda incelebilir ve daha az elastik görünebilir. Genel olarak cilt daha yorgun görünebilir ve kadın cildinin tüm önemli parlaklığını kaybetmesine neden olabilir.
Neovadiol Phytosculpt, menopozun istenmeyen etkilerini ortadan kaldırmak için ihtiyacınız olan sihirli değnek olabilir .

Vichy Neovadiol Phytosculpt – Yüz ve Boyun Şekillendirici, Vichy’nin menopozal ciltler için ilk yaşlanma önleyici, sıkılaştırıcı yüz ve boyun balsamıdır.
Yaşlanmanın gözle görülür belirtilerini hedef alarak boyun ve yüz hatlarını gözle görülür şekilde güçlendirir, sıkılaştırır ve yeniden tanımlar.
Hassas ciltler de dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygun olan Neovadiol Phytosculpt, emilim sağlamak için ciltle temas halinde erir, ancak soğuduktan sonra balsam cildi kaldıran ve sıkılaştıran bir koruyucu filme dönüşür.

Vichy Neovadiol Phytosculpt – Yüz ve Boyun Şekillendirici ürünü, cilt gerici Phytosterol, anti-aging Pro Xylane ve antioksidan Vichy Mineralizing Thermal Water dahil olmak üzere Doğal kökenli aktif bileşenlerle formüle edilmiştir.

Vichy Neovadiol Phytosculpt Yüz ve Boyun Şekillendirici Nedir?

Vichy’den Neovadiol Phytosculpt, boyun ve yüz hatlarını güçlendirmeyi, sıkılaştırmayı ve yeniden canlandırmaya yardımcı olan, menopozal ciltler için sıkılaştırıcı bir balsamdır.
Pek çok kremden farklı olarak, bu formül ne yağlı ne de yapışkan olup, yaşlanmanın gözle görülür belirtilerini hedeflerken cildi hissettirir ve nemlendirir.

Kadınların% 87’si ürünü kullandıktan sonra ciltlerinin canlandığını hissettiğini söyledi.

Vichy Neovadiol Phytosculpt

Vichy Neovadiol Phytosculpt Yüz ve Boyun Şekillendirici Ne İşe Yarar?

Boyun çizgisini ve yüz hatlarını sıkılaştırır, dolgunlaştırır ve kaldırır.

Cildin gevşek görünümünü azaltır, cildi sıkılaştırır ve kaldırır,

Boyun çizgisini sıkılaştırır ve yüz hatlarını yeniden şekillendirir,

Cildi anında nemlendirir ve yeniden canlandırır.

Balsam benzeri doku yapışkan veya yağlı bir yüzey bırakmadan hızla emilir. 

Cilt anında nemli, dolgun ve daha düzgün görünür.

Çabuk emilir ve yapışkan veya yağlı değildir.

Klinik olarak kanıtlanmış etkinlik.

4 saat sonra cilt elastikiyeti +% 22’ye kadar arttı.

4 saat sonra sertlik +% 18’e kadar iyileştirilir.

% 25’e varan oranda daha sıkılaşmış boyun çevresi.

Boyun çizgisi cilt dokusu +% 41’e kadar iyileştirildi.

Cilt anında nemlenir, dolgunlaşır ve daha eşit görünür.

Hipoalerjenik formül.

Vichy Neovadiol Phytosculpt Yüz ve Boyun Şekillendirici İçeriğinde Ne Var?

Cilt sıkılaştıran Phytosterol, anti-aging Pro Xylane ve antioksidan Vichy Mineralizing Thermal Water dahil olmak üzere Doğal kökenli aktif bileşenlerle formüle edilmiştir.

TENSING PHYTOSTEROL: Yabani eğrelti otunun yaprağından elde edilen bu öz, kolajen sentezini uyararak ve kırışıklık görünürlüğüne karşı savaşarak yaşlanma belirtilerine etki eder. Boyun ve çene hizasında cilt elastikiyetini ve sıkılığını artırmaya yardımcı olur.

DENSIFYING COMPENSATING COMPLEX: Pro-xylane ve hyaluronik asit dahil olmak üzere aktif bileşenlerin birleşimi sayesinde DHEA’nın faydalarını taklit eder. Pro-xylane, Neovadiol serisindeki önde gelen yaşlanma önleyici ajandır. Dermisteki moleküllerin sentezini uyararak sıkılığa etki ederek kırışıklıkları azaltır.

Vichy Neovadiol Phytosculpt Yüz ve Boyun Şekillendirici Kimler Kullanabilir?

Vichy Neovadiol Phytosculpt – Yüz ve Boyun Şekillendirici, tüm cilt tipleri ve hassas ciltler için uygundur.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Vichy Neovadiol Phytosculpt – Yüz ve Boyun Şekillendirici Nasıl Kullanılır?

Cildi temizleyin, boyun ve yüz ovaline uygulamadan önce az miktarda Neovadiol Phytosculpt’u ellerinize eritin.
Sıkı dairesel hareketlerle cilde uygulayın.
Sıkılaştırma sürecine yardımcı olmak için çene boyunca çeneden kulaklara kadar nazikçe kıstırın .
Ürünü yüzün merkezinden dışarıya doğru nazik masajla cilde yedirin.

Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayınız.

Cilt bakımına dair diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

Vichy Dercos Densi Solution Serisi
Saç Bakımı

Vichy Dercos Densi Solution Serisi

Vichy Dercos Densi Solution Serisi ile saçlarınızın daha sağlıklı, gür ve yoğun görünmesini sağlayabilirsiniz. Saçlar çevresel etkilerden, hava kirliliğinden, yaşlanmadan ve dengesiz beslenmeden dolayı hasar

blank
Cilt Bakımı

Peeling

Cildimiz birkaç tabakadan oluşur. En üst tabakasında ölü hücreler ve yağ tabakası vardır. Günlük olarak yüzümüze uyguladıklarımız, toz, kir ve makyaj kalıntıları buraya yapışır. Cildin

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

La Roche-Posay Effaclar Tonik
Cilt Bakımı

La Roche-Posay Effaclar Tonik

La Roche-Posay Effaclar Tonik ile yağlı, tıkanmış bir cildi tazeleyin. Yağlı cilt, gözenekleri açmaya ve cildi dengede tutmaya yardımcı olmak için pul pul dökülmeye ihtiyaç