Skip to content

Vichy Normaderm Phytosolution Günlük Bakım Kremi

blank
Marka: Vichy
İÇİNDEKİLER

Vichy Normaderm Phytosolution Günlük Bakım Kremi, cildi 24 saate kadar nemlendirirken kusurları hedefleyen günlük çift etkili nemlendiricidir.
Yağlı, akneye eğilimli ciltlerin de günlük iyi bir nemlendirici ile nemlendirilmesi gerekir. Fakat yanlış bir nemlendirici ürün seçerseniz, bunun yağlı cilt üzerindeki verdiği his, siyah noktalar ve sivilcelerle cilt bakımı felakete dönüşebilir.
Nemlendiriciler cildin nemini gereken seviyeye getirmek için kullanılır. Ciltte bulunan suyun buharlaşmasını yavaşlatarak, cildin nemli kalmasına yardımcı olur. Nemlendirici kremler, nem kaybını azaltır ve epidermisin su içeriğini artırır.
Vichy Normaderm Phytosolution Günlük Bakım Kremi, akne eğilimli ciltler için geliştirilmiş, doğal kaynaklı dermatolojik aktif bileşenlerle geliştirilmiş çift etkili bir günlük bakımdır: peeling etkisi için salisilik asit, cildi nemlendirmek ve dolgunlaştırmak için hyaluronik asit, sebumu azaltmak için fikosakkarit içerir.
Bu bakım, ciltteki kusurları arındırır ve düzeltir, siyah noktaları azaltır ve sivilceleri azaltmaya yardımcı olur. Cildi yeniler: 24 saat nemlendirir, gözenekleri gözle görülür şekilde sıkılaştırır ve cildin dış saldırganlara karşı bariyer işlevini güçlendirir.

Vichy Normaderm Phytosolution Günlük Bakım Kremi Nedir?

Vichy markası temiz, güvenli ve etkili cilt bakımı sunar. Güvenlik ve etkinlik için formüle edilmiş formülleri şunlardır:
– Güvenlik için dermatolojik kontrol altında test edilmiştir.
– En hassas ciltler için bile uygundur.
Vichy Normaderm serisindeki ürünler, özellikle siyah noktaları gidermek, gözenekleri sıkılaştırmak ve lekeleri en aza indirmek için salisilik asit gibi güçlü akne önleyici bileşenlerle akne eğilimli ciltler için formüle edilmiştir. Düzenli kullanımla sivilce azalır ve gözenekler gözle görülür şekilde küçülür ve daha az fark edilir.

Normaderm Phytosolution Günlük Bakım Kremi, yağlı lekelere meyilli ciltler için etkili nemlendirme sağlayan bir nemlendiricidir.
Bu hafif krem ​​kolayca emilir ve kusurları hedeflerken, cildi 24 saate kadar canlandırır ve nemlendirir.
Eksfoliye etmek için salisilik asit, cildin nemini arttırmak için hyaluronik asit, probiyotikler ve antioksidan savunmayı güçlendirmek için 15 mineral bakımından zengin Vichy Mineralize Termal Su gibi dermatolojik bileşenlerle zenginleştirilmiştir. Salisilik asit nemlendirici, cilt bariyerini korumanın ve fazla yağı kontrol etmenin yanı sıra cildin daha pürüzsüz ve parlak görünmesini sağlar. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Hipoalerjeniktir ve hassas ciltler için uygundur.
Bu leke önleyici bakım, yağlı veya yapışkan bir yüzey olmadan taze, hafif ve hava dokusu sağlar ve hızla nüfuz eder.
Cilt 24 saate kadar nemli kalır. Kusurların görünümünü azaltır. Cildin bariyer işlevini geliştirir. Cilt kirlilikten korunur. Cilt daha parlak ve parlak görünür. Gözenekler daha sıkı ve daha az görünür görünür.

Vichy Normaderm Phytosolution Günlük Bakım Kremi

Vichy Normaderm Phytosolution Günlük Bakım Kremi İçeriğinde Ne Var?

Ürünün içeriğinde yer alan Salisilik asit, akne tedavisi için aktif bir bileşendir. Akne lekelerini kontrol etmeye yardımcı olur. Salisilik asit yağda çözünür olduğu için, gözeneklerdeki fazla sebumu temizlemek ve yağlılığı azaltmak için cilt yüzeyinin altına nüfuz edebilir. Bu da gözeneklerin görünümünde bir iyileşmeye yol açabilir.

Ürünün içeriğinde yer alan Vichy Mineral Suyu, Fransız volkanlarından elde edilir ve 15 temel mineralle doğal olarak zenginleştirilmiştir. Cildi maruz kalan saldırganlara karşı korumaya yardımcı olur.
Ürünün içeriğinde yer alan Hiyalüronik asit, cildi nemlendirmeye ve gözle görülür şekilde pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur.
Komedojenik değildir. Hipoalerjenik formül.

Vichy Normaderm Phytosolution Günlük Bakım Kremi Ne İşe Yarar?

 • Cilt 24 saate kadar nemli kalır.
 • Kusurların görünümünü azaltır.
 • Cilt bariyeri işlevini geliştirir.
 • Hafif ve kolayca emilebilen bir yapıya sahiptir.
 • Cilt çevresel kirlilikten korur.
 • Cilt daha parlak ve ışıltılı görünür.
 • Gözenekler daha sıkı ve daha az görünür.
 • Mükemmel makyaj tabanı.
 • Akneye yatkın yağlı ciltlerde kanıtlanmış klinik etkinlik.
 • Hassas ciltler için uygundur.
 • Dermatolojik kontrol altında hassas cilt üzerinde test edilmiştir.
 • Hipoalerjenik formül.

Vichy Normaderm Phytosolution Günlük Bakım Kremi Nasıl Kullanılır?

 • Minéral 89’dan sonra yüzü nemlendirmek için Vichy Normaderm Phytosolution Günlük Bakım Kremi sabah veya akşam kullanın.
 • Cildi lokal olarak arındırın ve düzeltin.
 • Akneye yatkın yağlı cildi nemlendirin ve canlandırın.
 • Temizlenmiş yüze göz çevresinden kaçınarak sabah ve akşam uygulayın.

Vichy Normaderm Phytosolution Günlük Bakım Kremi Kimler Kullanabilir?

Hassas ciltler için uygundur.
18-30 yaş arası, sivilce, genişlemiş gözenekler, siyah noktalar, fazla sebum, düzensiz doku ve kurumuş bölgelere sahip ciltler için uygundur. Böylelikle cildi yenilerken kusurları ve sivilceleri düzeltici bir etki sağlar.

Cilt bakımıyla ilgili diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

Vichy Normaderm Phytosolution Günlük Bakım Kremi satın almak için tıklayınız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Popüler Makaleler

blank
Cilt Bakımı

Avene Anti Age Ürünleri

Avene ürünleri yaşlanma belirtileri ile mücadele etmek ve minimize etmek için kullanılan ürünleri bünyesinde barındırır. Avene markası her cilt tipine uygun antiaging ürünleri formüle etmiştir.

avene nemlendirici ürünleri
Cilt Bakımı

Avene Nemlendirici Ürünleri

Avene Nemlendirici Ürünleri her cildin sorununa çözüm sunmaktadır. Cilt bakım ve dermokozmetik ürünler seçilirken cilt tipleri ve cildin ihtiyaçları göz önüne alınarak seçimler yapılmalıdır. Cilt

NUXE Huile Prodigieuse

Huile Prodigieuse Çok amaçlı kuru bakım yağı İçeriğinde 6 değerli bitkisel yağ vardır. Huile Prodigieuse’nin 2 ayrı çeşidi vardır. Bunlardan biri çok amaçlı kuru yağ

Bu Makalelerde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nuxe Sun Lait Delicieux Protection Spf 30
Güneş Koruması

Nuxe Sun Lait Delicieux Protection Spf 30

Nuxe Sun Lait Delicieux Protection Spf 30 Geniş spektrumlu savunma ve yaşlanma karşıtı koruma sağlayan kimyasal bir güneş kremi olan Nuxe Sun Delicious Lotion SPF

Yüz Yogasının Şaşırtıcı 7 Faydası
Cilt Bakımı

Yüz Yogasının Şaşırtıcı 7 Faydası

Yüz Yogasının Şaşırtıcı 7 Faydasını öğrendiğinizde bu rutini hayatınıza dahil etmek isteyeceksiniz. Yüz yogası, yüz kasları kullanılarak uygulanan bir yoga türüdür. Yüz kaslarının daha sıkı,

Avene Cleanance Comedomed Anti-blemishes Concentrate
Cilt Bakımı

Avene Cleanance Comedomed Anti-blemishes Concentrate

Avene Cleanance Comedomed Anti-blemishes Concentrate, yağlı, leke eğilimli ciltler için özel olarak tasarlanmış leke önleyici konsantre nemlendirici. Cleanance Comedomed hidratlar, matlaştırıcılar, lekeleri ve siyah noktaları